Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2007. 09. 03. hétfő 23:09  #11563
erdokerulo erdokerulo
2007. 09. 03. hétfő 23:01  #11562
erdokerulo erdokerulo
Mielőtt elmegyek csicsikálni két nagy "öreg" a fiataloknak.

Janis Joplin - Me and Bobby McGee

És egy ember feketében:
Johnny Cash - Me and Bobby Mcgee
2007. 09. 03. hétfő 22:45  #11561
Rosemary Rosemary
Jóóó estét Kedveseim! smile Én is előkerültem. Megkaptam a Seggemi vizumot. hehe Pénteken utazok a svábokhoz. Te Sárl, van sok ütős sztorim, de most... nyes No jó, most ez nem tudom, hogy ütős e vagy sem, leirom, hogy csak irjak valamit. nyes Szóval...Mivel az elmúlt szombat volt az utolsó szombatom itthon, a barátnőimmel elvándoroltunk egy discoba, ahol eszméletlenül jót buliztunk. Ott volt a velem együtt edző csávó is, aki nekem nagyon bejön, és hát a disco előtt ittunk is egy kis Kruskovácot(nem tudom a magyar nevét, olyan körte izű tömény, nagyon finom) persze a lányok, akárcsak én, nagyon bepörögtünk. nyes Fogdostuk sorba a pasik fenekét, és persze nem akartam kihagyni az "áldozatomat" sem. Egy pillanat alatt megfogtam azt a vaditóan izmos fenekét, megmarkoltam ám rendesen, a hülye gyerekje meg azt hitte, hogy a barátnőm volt, az meg szegény nem tudta miről van szó. hehe hehe hehe Aztán az egyik pincért is jól megfogdostuk, egyszer majdnem leejtette a teli tálcát. Egyszóval jól kifogdostuk magunkat. hehe No persze az én fenekem is megkapta a magáét... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 03. hétfő 22:09
Senkinek sincs ütős sztorija az életéből?

Gyurkán kívül, aki még egyeztet a lehetséges börtönbüntetésről...
hehe
2007. 09. 03. hétfő 22:41  #11560
Törölt felhasználó (21812) Admin
Vilikém, nem csalódtam benned.
Fetrengés ON.

Vazelinnel kenték be a kukid, ezt jobb, ha megtudod, de kérdés, hogy a szüleid mire használták?
ravasz1

A köldökzsinór hossza az érett újszülöttnél 50-60 cm. Egy potenciális guinness rekord születhetett volna, ha hagyják nőni wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 22:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2007. 09. 03. hétfő 22:21
és a másik:

Szombat reggel indultam fel pestre (falusi suttyó vagyok, utáltam pestet). Benéztem a HÉV-pénztárba, láttam, hogy nem volt ott a kövérkarú néni. Bekopogtattam az üvegen, bekiabáltam, semmi...
Na jó, gondoltam, majd megveszem a héven, mint máskor...

Felszállok, egy idő után meg is jön a kalajuz. Mondom, csókolom, egy jegyet vágóhídig...
Aszongya 2000 Ft helyszíni bírság, vagy leszállhatok...
"Tessék?"
Mondom, csókolom, azt mondtam jegyet akarok VENNI..
mondja, hogy azt csak az angyali-sziget megállónál lehet, mert ott nincs jegypénztár...
Akkor onnan kérem, csókolom, ott szálltam fel.
Ott most nem állt meg a hév.
Mondom: Ügyes voltam b+! (azóta haverok közt szállóige, hogy ügyes voltál mint vilike)
Az egész addig ment, hogy megállítatta Tökölön a hévet, és elkezdett nekem sírni, hogy mennyibe is kerül a BKV-nak, hogy most itt vesztegelünk. (mondom; "je-gyet-ven-nék... csó-ko-lom. Fiztetni akarok PÉNZT, azért, hogy itt utazhassak") Lényeg, hogy megvárta míg felbőszülnek néhányan az utasközöndégből (az egyik szakasztott matisz nagypapa volt (részegen persze), a másik egy csuklyáspólós szipus állat), és levágnak a vonatról... (most 19 évesen vagyok 54 kg... ez volt két éve tán... vagy három)
Feltápászkodom, kihúzom az ernyőmet a seggemből, leporolom magam... bemegyek az irodába.
Néni lebeszél a panasztételről (bizonyítani tényleg nem tudtam... mégis mivel?)...
Mondom jjó... akkor csókolom, jegyet vennék vágóhídig.
Asztmondja: Itt Tökölön a héven kell megvenni...
2007. 09. 03. hétfő 22:32  #11559
erdokerulo erdokerulo
Gyerekek! Lehet, hogy nyitott kapukat döngetek, de nekem ez új, és szerintem qrva jók. Halgassátok meg őket:
HS7: Éjszaka
HS7: Dél-Amerika

És atöbbit is!!!!!!
2007. 09. 03. hétfő 22:21  #11558
Törölt felhasználó (24620)
és a másik:

Szombat reggel indultam fel pestre (falusi suttyó vagyok, utáltam pestet). Benéztem a HÉV-pénztárba, láttam, hogy nem volt ott a kövérkarú néni. Bekopogtattam az üvegen, bekiabáltam, semmi...
Na jó, gondoltam, majd megveszem a héven, mint máskor...

Felszállok, egy idő után meg is jön a kalajuz. Mondom, csókolom, egy jegyet vágóhídig...
Aszongya 2000 Ft helyszíni bírság, vagy leszállhatok...
"Tessék?"
Mondom, csókolom, azt mondtam jegyet akarok VENNI..
mondja, hogy azt csak az angyali-sziget megállónál lehet, mert ott nincs jegypénztár...
Akkor onnan kérem, csókolom, ott szálltam fel.
Ott most nem állt meg a hév.
Mondom: Ügyes voltam b+! (azóta haverok közt szállóige, hogy ügyes voltál mint vilike)
Az egész addig ment, hogy megállítatta Tökölön a hévet, és elkezdett nekem sírni, hogy mennyibe is kerül a BKV-nak, hogy most itt vesztegelünk. (mondom; "je-gyet-ven-nék... csó-ko-lom. Fiztetni akarok PÉNZT, azért, hogy itt utazhassak") Lényeg, hogy megvárta míg felbőszülnek néhányan az utasközöndégből (az egyik szakasztott matisz nagypapa volt (részegen persze), a másik egy csuklyáspólós szipus állat), és levágnak a vonatról... (most 19 évesen vagyok 54 kg... ez volt két éve tán... vagy három)
Feltápászkodom, kihúzom az ernyőmet a seggemből, leporolom magam... bemegyek az irodába.
Néni lebeszél a panasztételről (bizonyítani tényleg nem tudtam... mégis mivel?)...
Mondom jjó... akkor csókolom, jegyet vennék vágóhídig.
Asztmondja: Itt Tökölön a héven kell megvenni...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 31. péntek 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 08. 31. péntek 14:44
Tudom, hogy azt igértem, nem lesz ma kérdés, de beteszek egyet, nem azért, hogy azonnal válaszoljatok, hanem hogy gondolkodjatok, emlékezzetek, mert ez olyan sztorizós kérdés lesz.

Szóval. Néhányan biztosan emlékeztek a Nem kell mindig kaviár c. film végére: HA ÉN EZT A KLUBBAN EGYSZER ELMESÉLEM...

A kérdésem pedig a következő, van olyan sztoritok, amit soha nem fogtok elfelejteni, mert annyira vicces/groteszk/nevetséges/furcsa? Amire azt szoktuk mondani: legalább lesz mit elmesélni az unokáknak...

kerdes kerdes
2007. 09. 03. hétfő 22:18  #11557
Törölt felhasználó (24620)
még tavaly tavasszal volt egy poszt a szánin, amiben életünk legnagyobb szívását írhattuk meg.
Én két sztorival is szolgáltam:

Az osztállyal sétáltunk a Moszkva környékén...
Mindenki elmesélte, hogy milyen kellemetlen emléke van a radiátorokkal. Van aki a karját törte el rajta, van akinek a szemöldökét tépte fel...
Nekem eszembe villant egy sokkal kellemetlenebb emlék... melyet most megosztok veletek.

Ötéves kiscsikó lehettem. Emeletes házban lakunk, és szinte minden ablak alatt egy radiátor áll. Az emeleten voltam, és épp a pizsit akartam nappali mackóra cserélni. Ám félúton megakadtam, mert csöngettek. Tehát egyszál pizsifelsőben odarohantam az egyik emeleti abalkhoz, hogy megnézzem, ki jött. Kicsi voltam még, ezért lábujjhegyre álltam, hogy kilássak az abalakon, le az utcára. Megnéztem ki az, majd mikor kielégült kíváncsiságom, visszaereszkedtem talpra...
Au
Létpem volna hátra, de minhta a gyomromat akarták volna alulról kirángatni...

A kukim valahogy becsípődött a radiátor bordái közé. Próbáltam húzni...
Fájt...
Nagyon...
mintha mindenedet alul akarnák kirántani. (belestül-heréstül)
Csakhamar megjelent édesanyám.
Ő is megpróbálta kiszedni. Még jobban fájt...

Kihívta az ügyeletest. Kicsit nézegette az esetet, majd a fiatal, és csinos nővérke összesúgott szüleimmel, majd anyám bólintott, benyúlt az éjjeliszekrényük fiókjába és egy tubust vett elő. Furcsa, illatos, és felettéb csúszós anyag volt benne, melynek mivoltát a mai napig titok övezi fejemben. Kicsit megkenegette vele a nővérke, és egy mozdulattal kirántotta..

Ja nem, apám autószerelő haverja jött fel, és épp volt nála egy flakon WD40...

Ja nem is, tűzoltók jöttek és kivágták az egész ház falát-...

Fenét! Nekem nincs is pöcsöm, mert hossza miatt születésemkor összetévesztették a köldökzsinórommal...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 31. péntek 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 08. 31. péntek 14:44
Tudom, hogy azt igértem, nem lesz ma kérdés, de beteszek egyet, nem azért, hogy azonnal válaszoljatok, hanem hogy gondolkodjatok, emlékezzetek, mert ez olyan sztorizós kérdés lesz.

Szóval. Néhányan biztosan emlékeztek a Nem kell mindig kaviár c. film végére: HA ÉN EZT A KLUBBAN EGYSZER ELMESÉLEM...

A kérdésem pedig a következő, van olyan sztoritok, amit soha nem fogtok elfelejteni, mert annyira vicces/groteszk/nevetséges/furcsa? Amire azt szoktuk mondani: legalább lesz mit elmesélni az unokáknak...

kerdes kerdes
2007. 09. 03. hétfő 22:18  #11556
erdokerulo erdokerulo
Édespillém! Az eredetit nem találtam, de gondold ide...
Hogyan mondjam el Neked..
(Ez egy válasz édespille üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:41
mára sajnos ennyi. csak benéztem, mi van errefelé, s nem birtam megállni, ne ölelgesselek meg virtuálisan!
szép álmokat, erdokerülő. wave
2007. 09. 03. hétfő 22:10  #11555
Törölt felhasználó (21812) Admin
Van olyan kérdés, amire nagyon kíváncsiak vagytok a másik nemmel kapcsolatban, de soha nem mertétek megkérdezni?
kerdes
2007. 09. 03. hétfő 22:09  #11554
Törölt felhasználó (21812) Admin
Senkinek sincs ütős sztorija az életéből?

Gyurkán kívül, aki még egyeztet a lehetséges börtönbüntetésről...
hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 31. péntek 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 08. 31. péntek 14:44
Tudom, hogy azt igértem, nem lesz ma kérdés, de beteszek egyet, nem azért, hogy azonnal válaszoljatok, hanem hogy gondolkodjatok, emlékezzetek, mert ez olyan sztorizós kérdés lesz.

Szóval. Néhányan biztosan emlékeztek a Nem kell mindig kaviár c. film végére: HA ÉN EZT A KLUBBAN EGYSZER ELMESÉLEM...

A kérdésem pedig a következő, van olyan sztoritok, amit soha nem fogtok elfelejteni, mert annyira vicces/groteszk/nevetséges/furcsa? Amire azt szoktuk mondani: legalább lesz mit elmesélni az unokáknak...

kerdes kerdes
2007. 09. 03. hétfő 22:08  #11553
Törölt felhasználó (21812) Admin
Köszi, a voksolást. Megtennéd, hogy oda beírod a topicba, hogy egy helyen legyenek a tippek?

Köszönöm smile

Te is, te csavargó! smile
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 22:03
Na, akkor Én is menek! Mindenkinek jó éjt kívánok!
Én a 3. csajszira szavaznék, a sötét hajúra! Ha jól emlékszem Barczi a neve! wink
2007. 09. 03. hétfő 22:07  #11552
erdokerulo erdokerulo
Jó éjt! az ízlésünk úgy látom, egyezik.
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 22:03
Na, akkor Én is menek! Mindenkinek jó éjt kívánok!
Én a 3. csajszira szavaznék, a sötét hajúra! Ha jól emlékszem Barczi a neve! wink
2007. 09. 03. hétfő 22:03  #11551
zelli zelli
Na, akkor Én is menek! Mindenkinek jó éjt kívánok!
Én a 3. csajszira szavaznék, a sötét hajúra! Ha jól emlékszem Barczi a neve! wink
2007. 09. 03. hétfő 22:02  #11550
simishake simishake
Szívesen megnézném azt a spárgát, na meg a hidat is.
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:00
A hidat megcsinálom, meg a spárgát is. Bár már nem úgy, mint régen! Nem spárgakrémlevesnek! hehe A KM-t belülről is tudom! eplus2
Sanyikám, Te kis bókoló! Elalélok! wink
Na látom már alakul az esti gruppen! hehe
2007. 09. 03. hétfő 21:59  #11549
erdokerulo erdokerulo
Lassan megyek én is. Borulj csak ide a vállamra és szuszogj álomba engem is... wave
(Ez egy válasz édespille üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:41
mára sajnos ennyi. csak benéztem, mi van errefelé, s nem birtam megállni, ne ölelgesselek meg virtuálisan!
szép álmokat, erdokerülő. wave
2007. 09. 03. hétfő 21:41  #11548
édespille édespille Admin
mára sajnos ennyi. csak benéztem, mi van errefelé, s nem birtam megállni, ne ölelgesselek meg virtuálisan!
szép álmokat, erdokerülő. wave
(Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:32
Kardot ide, hadd dőljek bele.
Édespillém, tejfölöm! Aszthiszemrobbanok! Úgy örülök Neked. Kötelet, bilincset, kalodát, hogy ideláncoljalak. (Bazi nagy puszilós, csókolós, örömet sírós szmájlit...)
2007. 09. 03. hétfő 21:32  #11547
erdokerulo erdokerulo
Kardot ide, hadd dőljek bele.
Édespillém, tejfölöm! Aszthiszemrobbanok! Úgy örülök Neked. Kötelet, bilincset, kalodát, hogy ideláncoljalak. (Bazi nagy puszilós, csókolós, örömet sírós szmájlit...)
(Ez egy válasz édespille üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:25
1.: micsi te este kilenc után??? vigyor2
2.: milyen gruppenből maradok ki??? vigyor2
3.: jer, barátom, had dőljek rögvest a válladra!!! vigyor2
2007. 09. 03. hétfő 21:32  #11546
Törölt felhasználó (21812) Admin
A playmate-es topicba betettem a 2007-es jelöltek képét (#262), ha van kedvetek, tippeljetek, ki nyeri meg a versenyt.
smile
2007. 09. 03. hétfő 21:29  #11545
zelli zelli
Ezt a pózt nagyon szeretem! wink
A meghittebb pillanatokban!
A gruppenből meg épp elébb szállt ki Sanyi!
Ebben a nappaliban mindig amikor jönne az akció, a fiúk lelépnek! crazya
Így leszbi-show lesz! Erdőkerülő készítsd fel magad, egy fiú ennyi lányra? hehe
(Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:04
Gruppen? Ezt meg kellene beszélnük. Szemtől-szembe, férfi a nővel.




Én benne(d) vagyok smile
2007. 09. 03. hétfő 21:25  #11544
édespille édespille Admin
1.: micsi te este kilenc után??? vigyor2
2.: milyen gruppenből maradok ki??? vigyor2
3.: jer, barátom, had dőljek rögvest a válladra!!! vigyor2
(Ez egy válasz erdokerulo üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 21:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 21:04
Gruppen? Ezt meg kellene beszélnük. Szemtől-szembe, férfi a nővel.




Én benne(d) vagyok smile
/ 2406