Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2021. 07. 05. hétfő 07:34  #45241
Kutyu14cm Kutyu14cm
Szia Öcsy,jó reggelt nappali! Élménydús kirándulást kívánok és eszrmbe jutott egy vicc. Érett,hölgy válogat a szexshopban a vibratorok között,majd így szól az eladóhoz.-Azt a nagy pirosat kérném,maga mögött! -Hölgyem a termoszom nem eladó!! nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 05. hétfő 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 05. hétfő 05:32
Jó reggelt! Káve, tea lefőzve. Tettem termoszt is oda, ma kirándulunk!
Helyettem ne dolgozzatok, megvár ha az én munkám nyes
Szép napot! wave
2021. 07. 05. hétfő 05:32  #45240
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Káve, tea lefőzve. Tettem termoszt is oda, ma kirándulunk!
Helyettem ne dolgozzatok, megvár ha az én munkám nyes
Szép napot! wave
2021. 07. 04. vasárnap 19:06  #45239
öcsyke öcsyke
Mint 1995.ben a tusnádi kempingben. A holland túristák rohantak az egyetlen kő épületbe a budiba a medve elől.
Aztán csak a vonat jött nyes
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 17:56
Jön a medve nyes
Beköszönős! wave
2021. 07. 04. vasárnap 18:22  #45238
Kutyu14cm Kutyu14cm
Szia Crazy! Már hiányoltunk,merre málnáztál?? wink
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 17:56
Jön a medve nyes
Beköszönős! wave
2021. 07. 04. vasárnap 17:56  #45237
CrazyBear CrazyBear
Jön a medve nyes
Beköszönős! wave
2021. 07. 04. vasárnap 17:46  #45236
Kutyu14cm Kutyu14cm
Na jó,de akkor integethetne is neki! nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 17:33
Valóban elég ritkásan ülnek itt az emberek. Az asszonyok meg pláne. Lehet, Gézánk messzelátó és valami közelít...
2021. 07. 04. vasárnap 17:33  #45235
öcsyke öcsyke
Valóban elég ritkásan ülnek itt az emberek. Az asszonyok meg pláne. Lehet, Gézánk messzelátó és valami közelít...
2021. 07. 04. vasárnap 11:35  #45234
Kutyu14cm Kutyu14cm
Géza szemei is elkerekednek. Üres nappali?? Gézám,pancsi-time van!!
2021. 07. 04. vasárnap 10:33  #45233
geza36 geza36
wow1
2021. 07. 04. vasárnap 06:18  #45232
Kutyu14cm Kutyu14cm
eljen
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 06:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 06:09
Ilyenek a lovagi tornák! Nagyon nem, de ennyire ismerlek wink
2021. 07. 04. vasárnap 06:09  #45231
öcsyke öcsyke
Ilyenek a lovagi tornák! Nagyon nem, de ennyire ismerlek wink
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 05:55
Jo reggelt,szia Öcsy! Én meg hoztam egy kis pogácsát,hátha éhes valaki! Öcsy,félre ne érts,csak hülyültem tegnap,birtam a válaszaidat! A -győzzön a jobbik!-helyett,frankobb lenne a-csak győzzük energiával! nyes
2021. 07. 04. vasárnap 05:55  #45230
Kutyu14cm Kutyu14cm
Jo reggelt,szia Öcsy! Én meg hoztam egy kis pogácsát,hátha éhes valaki! Öcsy,félre ne érts,csak hülyültem tegnap,birtam a válaszaidat! A -győzzön a jobbik!-helyett,frankobb lenne a-csak győzzük energiával! nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 04. vasárnap 05:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 04. vasárnap 05:28
Jó reggelt! Kávé, tea és vasárnap. Pihizzetek, én ránézek a meckóra. Napközben ott megtaláltok. Ti nem nudiztok tudom. Zavarna ha mi a párommal igen? Illik? Vagy a többséghez kell igazodnunk?
Szép napot! wave
2021. 07. 04. vasárnap 05:28  #45229
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé, tea és vasárnap. Pihizzetek, én ránézek a meckóra. Napközben ott megtaláltok. Ti nem nudiztok tudom. Zavarna ha mi a párommal igen? Illik? Vagy a többséghez kell igazodnunk?
Szép napot! wave
2021. 07. 03. szombat 21:33  #45228
öcsyke öcsyke
Van még mit tanulnom... nyes
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2021. 07. 03. szombat 11:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 11:38
Én magamtól. Az erekciót masra használom! nyes
2021. 07. 03. szombat 12:14  #45227
geza36 geza36
wave
2021. 07. 03. szombat 11:38  #45226
Kutyu14cm Kutyu14cm
Én magamtól. Az erekciót masra használom! nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 03. szombat 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 10:33
Lehet akkor egész nap aludnék. Én arra kelek nyes
2021. 07. 03. szombat 10:33  #45225
öcsyke öcsyke
Lehet akkor egész nap aludnék. Én arra kelek nyes
2021. 07. 03. szombat 09:21  #45224
Kutyu14cm Kutyu14cm
Akkor a fair play szellemében: Ki korán kel,annak ne álljon fel!! nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 03. szombat 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 08:47
Van az a mondás:
Ki korán kel...
Talán így folytathatnánk:
Angyalt nyal crazya
Ki tudja? nyes
2021. 07. 03. szombat 08:47  #45223
öcsyke öcsyke
Van az a mondás:
Ki korán kel...
Talán így folytathatnánk:
Angyalt nyal crazya
Ki tudja? nyes
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2021. 07. 03. szombat 07:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 07:49
Jó reggelt,szép hétvégét mindenkinek! Öcsy,rendben lenne a közös futás Angyalért,de ha ilyen korán startolsz,behozhatatlan előnyre teszel szert!! wink
2021. 07. 03. szombat 07:49  #45222
Kutyu14cm Kutyu14cm
Jó reggelt,szép hétvégét mindenkinek! Öcsy,rendben lenne a közös futás Angyalért,de ha ilyen korán startolsz,behozhatatlan előnyre teszel szert!! wink
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2021. 07. 03. szombat 05:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 05:07
Jó reggelt! kavetea@nappali.hu nyes
Aztán mindenki eldönti mit szeretne. Kávét, teát vagy a kukacot nyes
Angyali ragyogásban van részünk! Igen mit szépítsem, megesett... de Jimmy megmondta, A jó asszony mindíg megbocsájt worship Most olvastam újra a házassági szerződésemet. Nagyon apróval van írva: Máshol is szexelünk, de csak otthon szeretünk! nyes Jajj a hideg hátsók meg parlagon? Csüccs az ölembe, használhatod a fűtő patront is wink
Free vizszintes? Kitalálom sík futás nyes Most egy kis vanillia a kávéba jöhetne. Citrommal a másnapos gyomromat demózná idiota
Crazy a te kávédban időkapszula van, sitt-sutty munkavégére dob.
Bár bevallom nem futkosom, de ha csak ezen múlik futok veled Kutyu, így feleakkora táv van fejenként Angyalkáig nyes

Szép napot!
/ 2455