Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 06. 16. szombat 20:09  #383
DrAnthony DrAnthony VIP
PM ment.
(Ez egy válasz Striker85 üzenetére (2007. 06. 16. szombat 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 16. szombat 18:56
kérdésem lenne...megtaláltam a telefonom juhhéé idiota ..
és volt 1 titkos számról intézett nem fogadott hivás. Kovi, ez a titkos szám a te hivásod? (mert még nem hivtál fel...azért is gondoltam) smile

Anthony, mi meg nem akarunk együtt menni, mert én képes vagyok eltévedni!?
2007. 06. 16. szombat 18:56  #382
Striker85 Striker85
kérdésem lenne...megtaláltam a telefonom juhhéé idiota ..
és volt 1 titkos számról intézett nem fogadott hivás. Kovi, ez a titkos szám a te hivásod? (mert még nem hivtál fel...azért is gondoltam) smile

Anthony, mi meg nem akarunk együtt menni, mert én képes vagyok eltévedni!?
2007. 06. 15. péntek 21:48  #381
Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Átfutottam,kár volt!Arra a nagy tudásu "újságiróra" emlékeztet amelyik annak idelyén azt irta a Guns n' Roses magyarországi koncertjére hogy a Gitárosuk (még a nevét sem tudta) elprobálta játszani az O SOLE MIOT de nem ment neki!Pedig Slash a gitáros és a KERESZTAPÁT játszotta el nagy sikerrel.Hát ennyit akartam csak a hozzá értö kritikárol.Üdv:Gyapoth! wave
2007. 06. 15. péntek 20:10  #380
MmePrune MmePrune VIP Admin
ugyan nem ennek kapcsán született cikkből idézek, de teljesen megállja a helyét smile

A negatív reklám is reklám, a negatív reakció is reakció — állítják a modern reklámelmélet és marketingtudomány szakemberei.
Miért csak a negatív reakció jelenik meg a médiában? Ez is médiakutatási téma már nyugaton. Mi viszont ebben is különcködünk: nem a marketing- és a kommunikációelmélet az oka annak, hogy nálunk csak a negatív reakciók kapnak nyilvánosságot, hanem az, hogy nincs kultúrája az elismerésnek. Vannak fogalmak, amelyeket nem ismerünk: bocsánat, brávó, jól csinálod, lenyűgöző. Ehelyett szinonimákat gyártunk a helytelen, rossz, pocsék fogalmakra. Ezekből lesznek az olyan felpumpált jelzők, mint a vérlázító, az elszörnyedt, a kandúrsziesztás kritika.
2007. 06. 15. péntek 19:41  #379
riska riska
Még jó, hogy nem Tótha W Árpi írta!
(Ez egy válasz Kovi üzenetére (2007. 06. 15. péntek 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Kovi Kovi VIP Admin
2007. 06. 15. péntek 16:20
Szia DrAnthony!
Ne vedd ennyire a szívedre, a dolog nem ér ennyit. wink Szerintem az újságíró poénkodni akart. Találkozunk 23-án a forgatáson.
Üdv
Kovi
2007. 06. 15. péntek 18:30  #378
DrAnthony DrAnthony VIP
ÁÁÁ, annyira nem vettem a szívemre, de te is tudod, a gúny és az irónia is a humor egy-egy vállfaja, csak a használatukal óvatosan kell bánni, mert sértő lehet...

Úgy legyen, találkozunk!
(Ez egy válasz Kovi üzenetére (2007. 06. 15. péntek 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Kovi Kovi VIP Admin
2007. 06. 15. péntek 16:20
Szia DrAnthony!
Ne vedd ennyire a szívedre, a dolog nem ér ennyit. wink Szerintem az újságíró poénkodni akart. Találkozunk 23-án a forgatáson.
Üdv
Kovi
2007. 06. 15. péntek 16:20  #377
Kovi Kovi VIP Admin
Szia DrAnthony!
Ne vedd ennyire a szívedre, a dolog nem ér ennyit. wink Szerintem az újságíró poénkodni akart. Találkozunk 23-án a forgatáson.
Üdv
Kovi
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 06. 15. péntek 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 15. péntek 15:40
Hmmm, ez van...

Ezeknek nem magyarázta el senki, hogy ez egy teljesen amatőr forgatókönyv-pályázat volt???

Mert maga a cím is eléggé lehúzós, de az egész cikk gunyoros, otromba. Megérteném, ha profi fk írók közti verseny lett volna, de sokunknak (ha nem mindannyiónknak) ez volt az első ilyen próbálkozása... Victor Hugonak sem az első műve volt a Nyomorultak, Jókai Mór sem élete kezdőműveként írta a Mire megvénülünk-et, de Leonardonak sem első festménye a Mona Lisa, ahogy Picassonak sem a Guernica...

Legalább a győztest és a 2. helyezettet ő is jónak és művészinek ítélte meg, az enyémet a "futottak még" kategóriába sorolta, de szerintem ez a pályamunkámra igaz is.

Szóval nem értem, hogy amatőrök pályázatát miért kell kigúnyolni??? Ez nekem olyan, mintha teljesen amatőröknek futóversenyt rendeznének, és gúnyosan lehúznák a veresenyzőket, akik 12 mp felett futják le a 100 métert...
2007. 06. 15. péntek 15:40  #376
DrAnthony DrAnthony VIP
Hmmm, ez van...

Ezeknek nem magyarázta el senki, hogy ez egy teljesen amatőr forgatókönyv-pályázat volt???

Mert maga a cím is eléggé lehúzós, de az egész cikk gunyoros, otromba. Megérteném, ha profi fk írók közti verseny lett volna, de sokunknak (ha nem mindannyiónknak) ez volt az első ilyen próbálkozása... Victor Hugonak sem az első műve volt a Nyomorultak, Jókai Mór sem élete kezdőműveként írta a Mire megvénülünk-et, de Leonardonak sem első festménye a Mona Lisa, ahogy Picassonak sem a Guernica...

Legalább a győztest és a 2. helyezettet ő is jónak és művészinek ítélte meg, az enyémet a "futottak még" kategóriába sorolta, de szerintem ez a pályamunkámra igaz is.

Szóval nem értem, hogy amatőrök pályázatát miért kell kigúnyolni??? Ez nekem olyan, mintha teljesen amatőröknek futóversenyt rendeznének, és gúnyosan lehúznák a veresenyzőket, akik 12 mp felett futják le a 100 métert...
2007. 06. 13. szerda 18:42  #375
Törölt felhasználó (75419)
Minek???
No ő tudja...
Amúgy remélem,találkozunk egyszer,mondjuk olyan 2 hónap múlva munkaügyi szempontból vigyor2 wink nyes
(Ez egy válasz Kovi üzenetére (2007. 06. 13. szerda 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Kovi Kovi VIP Admin
2007. 06. 13. szerda 16:20
Szia!
Igen, dolgozik még. Szilikonoztatta a melleit. boxer
Üdv
Kovi
2007. 06. 13. szerda 16:20  #374
Kovi Kovi VIP Admin
Szia!
Igen, dolgozik még. Szilikonoztatta a melleit. boxer
Üdv
Kovi
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 13. szerda 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2007. 06. 13. szerda 13:20
Kovi, Roxy dolgozik még? csak kíváncsiságból...
wave
2007. 06. 13. szerda 13:20  #373
Törölt felhasználó (75419)
Kovi, Roxy dolgozik még? csak kíváncsiságból...
wave
2007. 06. 12. kedd 22:46  #372
ozirisz ozirisz VIP
akkor majd vmikor 1eztessünk smile
(Ez egy válasz Kovi üzenetére (2007. 06. 11. hétfő 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Kovi Kovi VIP Admin
2007. 06. 11. hétfő 17:18
Szia!
Minden lehetséges segítséget meg fogsz kapni a stábtól is és, ha igényled tőlem is.
Üdv
Kovi eljen
2007. 06. 12. kedd 17:34  #371
MmePrune MmePrune VIP Admin
baromira rá vagyok kattanva a humorodra wink smile
mellékelem az olvasópróbán készült képet:

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 12. kedd 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 06. 12. kedd 13:26
Tisztelt Kovi Mester!
Kérek még egy utolsó hozzászólásra lehetőséget, és ígérem a továbbiakban nem foglak zavarni a munkádban, na és az adminok is figyelik áldásos tevékenységem. Nem szeretném ha a szálak elvarratlanul maradnának.
Természetesen tisztában vagyok a HIV vírus fogalmával, a terjedésével is. Elnézésedet kérem, hogy rossz gombot nyomtam meg és a Zellikének szánt üzenet nálad landolt. Pedig ebben nagy gyakorlatom van, mármint a nyomkodásban.
Ilyet, hogy neked punád van, nem tételeztem volna fel, a legrosszabb álmaimban sem, tudom ezt a "magas labdát" te ütötted le. Amint látod két pártra szakadt a gg-s tábor, van aki nekem drukkol az irígyeimet pedig bántaná, hogy a forgatáson egy fontos megbízatást kaphassak.
Ezért úgy döntöttem, bár tudom meg fog a stáb szíve szakadni, nem kérek érdemtelenül előnyt, hogy a forgatáson résztvehessek. Ha nem hát nem, -nem akarom dícsérni megam, de rendkívül sokoldalú vagyok, meg tudom különböztetni pl. a konnektorokat a dugóktól, és a kapcsolókat is ismerem, és ez csak egy kicsi része sokoldalúságomnak. Meg fogom várni a következő fk.pályázatot, és nemes versengésben akarom elnyerni az első három hely valamelyikét, megmutatva az irígyeimnek, hogy óvszer nélkül is részt fogok venni a forgatáson.
Neked jó egészséget kívánok a további munkádhoz!
Tisztelettel: hipp

2007. 06. 12. kedd 14:56  #370
Kovi Kovi VIP Admin
Szia Hipp!
Nincs miért elnézést kérned. Semmi rosszat nem írtál. Mondataidat természetesen én is poénnak vettem, a sajátjaimat annak szántam.
Jó egészséget Neked is.
Üdv
Kovi vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 12. kedd 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 06. 12. kedd 13:26
Tisztelt Kovi Mester!
Kérek még egy utolsó hozzászólásra lehetőséget, és ígérem a továbbiakban nem foglak zavarni a munkádban, na és az adminok is figyelik áldásos tevékenységem. Nem szeretném ha a szálak elvarratlanul maradnának.
Természetesen tisztában vagyok a HIV vírus fogalmával, a terjedésével is. Elnézésedet kérem, hogy rossz gombot nyomtam meg és a Zellikének szánt üzenet nálad landolt. Pedig ebben nagy gyakorlatom van, mármint a nyomkodásban.
Ilyet, hogy neked punád van, nem tételeztem volna fel, a legrosszabb álmaimban sem, tudom ezt a "magas labdát" te ütötted le. Amint látod két pártra szakadt a gg-s tábor, van aki nekem drukkol az irígyeimet pedig bántaná, hogy a forgatáson egy fontos megbízatást kaphassak.
Ezért úgy döntöttem, bár tudom meg fog a stáb szíve szakadni, nem kérek érdemtelenül előnyt, hogy a forgatáson résztvehessek. Ha nem hát nem, -nem akarom dícsérni megam, de rendkívül sokoldalú vagyok, meg tudom különböztetni pl. a konnektorokat a dugóktól, és a kapcsolókat is ismerem, és ez csak egy kicsi része sokoldalúságomnak. Meg fogom várni a következő fk.pályázatot, és nemes versengésben akarom elnyerni az első három hely valamelyikét, megmutatva az irígyeimnek, hogy óvszer nélkül is részt fogok venni a forgatáson.
Neked jó egészséget kívánok a további munkádhoz!
Tisztelettel: hipp

2007. 06. 12. kedd 13:26  #369
Törölt felhasználó (94621)
Tisztelt Kovi Mester!
Kérek még egy utolsó hozzászólásra lehetőséget, és ígérem a továbbiakban nem foglak zavarni a munkádban, na és az adminok is figyelik áldásos tevékenységem. Nem szeretném ha a szálak elvarratlanul maradnának.
Természetesen tisztában vagyok a HIV vírus fogalmával, a terjedésével is. Elnézésedet kérem, hogy rossz gombot nyomtam meg és a Zellikének szánt üzenet nálad landolt. Pedig ebben nagy gyakorlatom van, mármint a nyomkodásban.
Ilyet, hogy neked punád van, nem tételeztem volna fel, a legrosszabb álmaimban sem, tudom ezt a "magas labdát" te ütötted le. Amint látod két pártra szakadt a gg-s tábor, van aki nekem drukkol az irígyeimet pedig bántaná, hogy a forgatáson egy fontos megbízatást kaphassak.
Ezért úgy döntöttem, bár tudom meg fog a stáb szíve szakadni, nem kérek érdemtelenül előnyt, hogy a forgatáson résztvehessek. Ha nem hát nem, -nem akarom dícsérni megam, de rendkívül sokoldalú vagyok, meg tudom különböztetni pl. a konnektorokat a dugóktól, és a kapcsolókat is ismerem, és ez csak egy kicsi része sokoldalúságomnak. Meg fogom várni a következő fk.pályázatot, és nemes versengésben akarom elnyerni az első három hely valamelyikét, megmutatva az irígyeimnek, hogy óvszer nélkül is részt fogok venni a forgatáson.
Neked jó egészséget kívánok a további munkádhoz!
Tisztelettel: hipp

2007. 06. 12. kedd 13:22  #368
surdapapa surdapapa
hehe!
Te meg voltál orvosnál? -aki ezt mondta Neked: Elmebeteg!
Te meg ezt értetted: elmehetek! -és hazamentél! eplus2
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 06. 12. kedd 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 06. 12. kedd 07:45
hippi! nálam van zárt osztály, úgy hívják, hogy 24 óra, de a durvább esteket az 1 hetesbe szoktam elkülöníteni! nyes mf2
(hagyjátok Kovit dolgozni, mert biztosan készül élete egyik "legfurcsább és legérdekesebb" forgatására a fk. pályázat győzteseinek részvételével... eplus2 a meghívottakat pedig e-mailben, vagy telefonon fogja értesíteni! hipp! azért várd a telcsit, talán bejött a dumád...) hehe
2007. 06. 12. kedd 12:54  #367
surdapapa surdapapa
Neki csak URH tesztje van!
na az aztán pozitív! nyes hááá még a szonda is elszineződött, mikor elvették a jogsiját! eplus2 ez má elég pozitív NEM?

sztem az egész hippre kéne egy óvszer!!!

hehe a hipp azt hiszi sínen van! sokan hitték már ezt /pl József Attila is/!
(Ez egy válasz Kovi üzenetére (2007. 06. 11. hétfő 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Kovi Kovi VIP Admin
2007. 06. 11. hétfő 18:59
Van HIV teszted? Vagy óvszert fogsz viselni a nyelveden? bohoc
2007. 06. 12. kedd 07:45  #366
tom1019 tom1019 VIP Admin
hippi! nálam van zárt osztály, úgy hívják, hogy 24 óra, de a durvább esteket az 1 hetesbe szoktam elkülöníteni! nyes mf2
(hagyjátok Kovit dolgozni, mert biztosan készül élete egyik "legfurcsább és legérdekesebb" forgatására a fk. pályázat győzteseinek részvételével... eplus2 a meghívottakat pedig e-mailben, vagy telefonon fogja értesíteni! hipp! azért várd a telcsit, talán bejött a dumád...) hehe
2007. 06. 11. hétfő 21:37  #365
MmePrune MmePrune VIP Admin
kedves látogatóink smile hipp nevű betegünk gyógykezelés alatt áll, mai injekcióját még nem kapta meg...ezúton kérjük szíves elnézésüket, ha bármilyen problémát okozott volna a nap folyamán...sajnos az irtó sok beteg miatt nincs időm tüzetesen felügyelni hipp nevű kezeltünket, de úgy tűnik már újra ura vagyok a helyzetnek nyes

2007. 06. 11. hétfő 21:21  #364
Kovi Kovi VIP Admin
Nekem nincs "punám".
Üdv
Kovi violent nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 11. hétfő 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 06. 11. hétfő 19:15
Zellikém nyugi! alakul, alakul....sínen vagyunk..
Ja és ha edzenem kell besegítesz?? márminthogy adod hozzá a punádat? tudod a barátság...

/ 37