Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 07. 17. kedd 22:33  #18
Törölt felhasználó (61305)
király
2007. 07. 14. szombat 14:00  #17
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Már jó ideje nem irtam egy témához sem,pedig eleinte rendszeresen szóltam hozzá témákhoz.Természetesen ezektől fügetlenül szoktam látogatni az oldalt,azok a témák amik érdekeltek ott már kifejtetem véleményem a többi meg egyszerüen nem érdekel.Amint lesz olyan téma amihez van véleményem természetesen leirom.További jó forumozást mindenkinek. eljen
2007. 07. 10. kedd 14:21  #16
tom1019 tom1019 VIP Admin
" Egy Topik olyan, mint egy tábortűz...
Néha nagy lánggal lobog, csak jövünk és minden beleszórjuk legjobb fáinkat,
Aztán van olyan is, hogy csak gyenge ágakat hozunk,
Meg lehet olyan is, hogy éppen nem hoz senki semmit,
És ilyenkor kell, hogy valaki a tüzet, a parazsat megtartsa."

(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 09. hétfő 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 09. hétfő 11:15
most ezt komolyan kérded?

a kérdésedben benne a válasz! de méginkább abban a hsz-edben, amire én reagáltam!

én komolyan gondolom!

idézet Tőled: "a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is"
és bármily fura nekem nagyon sok az aki ilyen-olyan ok miatt eltűnt a fórumról! és ezek az emberek az értékes hozzászólásaikkal igencsak emelték a színvonalat!
soroljak neveket, hogy kik is tűntek el, ill. lényegesen kevesebbet szólnak hozzá?
nekem pl. szemet szúrt ez a fórumozók jönnek mennek duma /olyankor is erre hivatkoztatok, amikor nem kellene .../. Ez részben igaz is, mert a fluktuáció az egy természetes folyamat. De sokan vélt, vagy valós sérelmek miatt nem jönnek ...

pl néhány értelmetlen szabály is okozója lehetnek..., izé lehet mégsem értelmetlen? -ez szándékos volt, mert "a képes kategóriába nem írunk" -véleményem szerint- egy ambivalens szabály az, h nem írhatunk, mert így legalább eltűnnek azok az 1-2 szavas, maximum tőmondatos hsz-ek amik jó is hogy eltűnnek, de soxor lehetne érdemben /is/ is reagálni a képekre magában a képes kategórián belül /és ilyenkor akár 1 szó lehet érdemi hsz/...




2007. 07. 09. hétfő 11:15  #15
surdapapa surdapapa
most ezt komolyan kérded?

a kérdésedben benne a válasz! de méginkább abban a hsz-edben, amire én reagáltam!

én komolyan gondolom!

idézet Tőled: "a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is"
és bármily fura nekem nagyon sok az aki ilyen-olyan ok miatt eltűnt a fórumról! és ezek az emberek az értékes hozzászólásaikkal igencsak emelték a színvonalat!
soroljak neveket, hogy kik is tűntek el, ill. lényegesen kevesebbet szólnak hozzá?
nekem pl. szemet szúrt ez a fórumozók jönnek mennek duma /olyankor is erre hivatkoztatok, amikor nem kellene .../. Ez részben igaz is, mert a fluktuáció az egy természetes folyamat. De sokan vélt, vagy valós sérelmek miatt nem jönnek ...

pl néhány értelmetlen szabály is okozója lehetnek..., izé lehet mégsem értelmetlen? -ez szándékos volt, mert "a képes kategóriába nem írunk" -véleményem szerint- egy ambivalens szabály az, h nem írhatunk, mert így legalább eltűnnek azok az 1-2 szavas, maximum tőmondatos hsz-ek amik jó is hogy eltűnnek, de soxor lehetne érdemben /is/ is reagálni a képekre magában a képes kategórián belül /és ilyenkor akár 1 szó lehet érdemi hsz/...




(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 07. 07. szombat 08:08), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 07. 07. szombat 08:08
szerintem nem vagyok ezzel egyedül, csak szeretsz piszkálódni, de csak addig, amíg ki nem húzod a gyufit! nyes
(ha komolyan gondoltad hsz.-det, akkor fejtsd ki kritikádnak bővebb változatát is, ne csak egy fél mondatban fikázd a pozitív megitélést!) ejnye1
2007. 07. 07. szombat 22:44  #14
gazosgyuri gazosgyuri
Köszi Tom!
Most fel-alá járkálok a gép elött....peckesen.... wink worship
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 06. 26. kedd 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 06. 26. kedd 23:53
Szerintem az új fórum beindulása óta folyamatosan növekszik a színvonal, ami a látogatottságából is látszi, csak kár, hogy a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is!
Ezért minden tiszteletem és köszönetem minden fórumozó társamnak, akik napi v. heti redszerességgel jönnek és írnak a topicokba! worship
2007. 07. 07. szombat 09:14  #13
MmePrune MmePrune VIP Admin
természetesen elismerés jár kovi mesternek eljen ...de halkan megjegyzem, hogy az oldal igényességéhez és szórakoztató voltához elég sokat tettek hozzá a felhasználók, beküldők, fórumozók is smile
2007. 07. 07. szombat 08:08  #12
tom1019 tom1019 VIP Admin
szerintem nem vagyok ezzel egyedül, csak szeretsz piszkálódni, de csak addig, amíg ki nem húzod a gyufit! nyes
(ha komolyan gondoltad hsz.-det, akkor fejtsd ki kritikádnak bővebb változatát is, ne csak egy fél mondatban fikázd a pozitív megitélést!) ejnye1
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 02. hétfő 09:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 02. hétfő 09:29
kár, hogy egyedül vagy ezzel a véleményeddel!
2007. 07. 02. hétfő 09:29  #11
surdapapa surdapapa
kár, hogy egyedül vagy ezzel a véleményeddel!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 06. 26. kedd 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 06. 26. kedd 23:53
Szerintem az új fórum beindulása óta folyamatosan növekszik a színvonal, ami a látogatottságából is látszi, csak kár, hogy a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is!
Ezért minden tiszteletem és köszönetem minden fórumozó társamnak, akik napi v. heti redszerességgel jönnek és írnak a topicokba! worship
2007. 06. 30. szombat 12:44  #10
new1 new1

-lol-
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 06. 26. kedd 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 06. 26. kedd 23:53
Szerintem az új fórum beindulása óta folyamatosan növekszik a színvonal, ami a látogatottságából is látszi, csak kár, hogy a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is!
Ezért minden tiszteletem és köszönetem minden fórumozó társamnak, akik napi v. heti redszerességgel jönnek és írnak a topicokba! worship
2007. 06. 26. kedd 23:53  #9
tom1019 tom1019 VIP Admin
Szerintem az új fórum beindulása óta folyamatosan növekszik a színvonal, ami a látogatottságából is látszi, csak kár, hogy a látogatók arányában jóval kevesebben írnak bele, ill. szólnak hozzá érdemben is!
Ezért minden tiszteletem és köszönetem minden fórumozó társamnak, akik napi v. heti redszerességgel jönnek és írnak a topicokba! worship
2007. 05. 27. vasárnap 21:05  #8
Szoni Szoni
Na ebben igazad van,habar a megb@sznalak kifejezes nelkül is lephetsz kakiba. Ha regi tag vagy...tudod mire gondolok.


felkialtas

Egyebkent tetszik..nagyjabol...van egy par nagyon kellemes ember,es van egy rakas, ki csak kalapszar. De hat ez igy van "kint" is,miert lenne itten mas.
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2007. 05. 23. szerda 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 23. szerda 21:23
Én viszonylag régi vagyok az oldalon eplus2 , de az elmúlt kb. fél évben a semmitmondó "én is megb@sználak" féle hsz-ek miatt nincs kedvem hozzászólni semmihez...... szomoru1
2007. 05. 24. csütörtök 07:40  #7
tom1019 tom1019 VIP Admin
Olvasgass minnél többet, de írj is!

Véleményem szerint, valaki minnél aktívabban, érdemben, és a szex területén "jó és baráti kommunatív eszközök igénybevételével" szól hozzá a kölönböző témákhoz, annál hamarabb el/befogadják a régebbi fórumozók, sőt egy idő után akár un. "saját" topicja is lehet.
(Ezzel függ össze, hogy az adminok kiválasztása is ezen az elven működik.)
Az "aura" valóban a legaktívabb fórumozókra jellemző jelenség (és azok között alakulhat ki, akik esetleg személyesen is ismerik egymást, habár az utóbbinak nem túl nagy a jelentősége), de ide is könnyű bekerülni, ha valaki "igazi csapatjátékos", és nem lóg ki nagyon a sorból. Nyilván, ezt még befolyásolhatja az idő vallum is, hogy kinek mennyi ideje van a gépe előtt ülni!

A "rend" nem csak a fórum üzemeltetőin és az adminokon múlik, hanem elsősorban, rajtunk a felhasználókon, a fórumozók fegyelmezettségén és jóindulatán, hogy szándékosan ne tegyék tönkre a témák céljait és normális működését, ill. használatát
(van olyan topic, ahol a poén és a vicc a dominánsabb szempont, de sok témát/topicot illik komolyabban venni, és annak megfelelően hozzászólni! ugyi?!: Fögenyó, Zombiee@ barátaim)!

És hamár Nálatok járok!
Kétségtelen, hogy van igazságotok, de esetenként, egyes témáknál jobb példát is mutathatnátok (tudom, most kapjam be mf2 nyes ), és több segítséget adhatnátok az általatok jogosan felvetett problémák kiszűrése érdekében! (kapjátok be TI hehe !)

Végül, de nem utoslósorban, bármilyen konfliktus helyzet is alakuljon ki, bárhol és bárkik között, a humorotokat, jókedveteket soha ne veszítsétek el, mert a fórum fő célja: a szex területén megbeszélni-átbeszélni mindent, és az ezeknél kialakult esetleges nézetkülönbségeknél kialakult viták sem ronthatják meg a már kialakult barátságokat és "aurákat" (habár én ezt a szót legalább annyira nem szeretem, mint a "klikkeket, csoportokat" stb.)!
BÉKE - csak úgy Zombieesan!

További jó fórumozást mindenkinek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 24. csütörtök 00:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2007. 05. 24. csütörtök 00:28
Én folyamatosan jövök errefelé,csak a legtöbbször csak olvasgatok és megtartom a véleményem az adott dolgokról. Pedig lehet,h egy fórumon nem azt kéne hehe De érdekes,h a sokszor írogató emberkék körül kialakul egy tapintható aura még így,gépen át is. Tetszik,hogy REND van itt,a tapír hsz-k törlésre kerülnek és így nem fajulhat el igénytelenné az oldal sehogyan!
2007. 05. 24. csütörtök 03:45  #6
zimmi zimmi VIP
Nekünk nagyon bejön a fórum,sok kedvenc rovatunk is van,amihez szívesen hozzászólunk még akkor is ha vannak pontot gyüjtőgető egy két szavas hozzászólók is.Sőt jó pár emberke azt hiszi vicces,a trágár,primitív,beszólásával,közbe csak az IQ-ját fitogtatja véleményével.Nem szeretek újjal mutogatni,de előfordulnak.Ja és a legjobb az egészben,hogy a moderátor is figyel,előbb utóbb az ilyen emberkéknek tiltás,vagy figyelmeztető is jár ám.
Szerencsére kevesebben vannak,és nem annyira húzzák le az oldal népszerűségét,színvonalát,az értelmes hozzászólok között.
2007. 05. 24. csütörtök 00:28  #5
Törölt felhasználó (75419)
Én folyamatosan jövök errefelé,csak a legtöbbször csak olvasgatok és megtartom a véleményem az adott dolgokról. Pedig lehet,h egy fórumon nem azt kéne hehe De érdekes,h a sokszor írogató emberkék körül kialakul egy tapintható aura még így,gépen át is. Tetszik,hogy REND van itt,a tapír hsz-k törlésre kerülnek és így nem fajulhat el igénytelenné az oldal sehogyan!
2007. 05. 24. csütörtök 00:02  #4
Törölt felhasználó (38040)
Fasza. Én is megb@sználak.
2007. 05. 23. szerda 21:23  #3
Fögenyó Fögenyó
Én viszonylag régi vagyok az oldalon eplus2 , de az elmúlt kb. fél évben a semmitmondó "én is megb@sználak" féle hsz-ek miatt nincs kedvem hozzászólni semmihez...... szomoru1
2007. 05. 23. szerda 19:05  #2
Helldragon Helldragon
Én viszonylag új vagyok ezen az oldalon, de szerintem király, azt hiszem állandósodni is fogok. wink
2007. 05. 23. szerda 17:41  #1
tom1019 tom1019 VIP Admin
Azoknak az általános fórumozóknak nyitottam ezt a "Vendégkönyvet", akik véletlen, vagy csak nagyon ritkán tévednek erre a honlapra, azon belül is a fórumba!
Bátran és kendőzetlenül írjátok meg első benyomásotokat, véleményeteket az oldalról és a fórumról, legyen az kritikai észrevétel, vagy dicséret egyaránt! (törekedjetek a normális hangnemre, ITT ne legyen vita veszekedés, arra van más topic!)
Végül, akinek megtetszett a honlap és annak fóruma, azt szeretettel és minnél többször visszavárjuk!




(Ez nem azt jelenti, hogy a régi fórumozók szükség szerint ne reagáljanak egy-egy hsz-re, de csak teljes és őszinte vendégszeretettel, valamint tárgyilagos hozzáállással fogadjuk mások -esetleg más fórumról "átlátogatók"- véleményét! Igyekezzünk mindenkit meggyőzni arról, hogy visszatérjenek és állandó taggá váljanak a GG fórumozói között!)
/ 5