Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2022. 09. 17. szombat 09:03  #98
Törölt felhasználó (4683871)
Köszönöm! Gondoltam nem vesztek semmit vele ha jelzem! Nem poénból mondják hogy türelem rózsát terem!

Legyen sikeres mindenki aki keres! vigyor0
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 09. 17. szombat 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
2022. 09. 17. szombat 08:45
Szia! A másik topicban, ahol ugyanezeket felvetetted, már megválaszoltuk az ötleteidet.
2022. 09. 17. szombat 08:45  #97
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! A másik topicban, ahol ugyanezeket felvetetted, már megválaszoltuk az ötleteidet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 16. péntek 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4683871)
2022. 09. 16. péntek 18:06
Szeretnék javaslatokat írni az oldalhoz amik könnyítenék a felhasználást!

Like gomb minden képhez és ezt tudatni a felhasználóval ha likeolták a képét. Így tudja mindenki hogy kinek tetszik az adott profil. Az elismerés a dicséret mindenkinek jól esik és segíti azt hogy egymásra találjanak az emberek ha adott esetben akit likeoltak az is vissza likeolja a másikat.

Ez egy nagy szó, sokan nem szeretik a kritikát de van olyan társkereső ahol alapból nem tudsz regisztrálni ha nem raksz fel képet. Így felesleges köröket spórolunk mindenkinek hogy légy szíves adj már képet. Valahogy kötelezni azokat akik eddig nem raktak fel képet hogy tegyék meg!

A chatet is lehetne modernizálni hogy legyen szűrő hogy nő - férfi - pár - meleg - leszbikus és itt is hamarabb találnának egymásra az emberek ha betudnák állítani hogy kit akarnak látni és kit keresnek. Nem rosszból írom de akkor itt is motiválva lennének azok akik nem töltik ki a profiljukat mert akkor nem jelennek meg másoknak.

Köszönöm ha elolvassátok és figyelembe veszitek!

Jó keresést mindenkinek!
2022. 09. 16. péntek 18:06  #96
Törölt felhasználó (4683871)
Szeretnék javaslatokat írni az oldalhoz amik könnyítenék a felhasználást!

Like gomb minden képhez és ezt tudatni a felhasználóval ha likeolták a képét. Így tudja mindenki hogy kinek tetszik az adott profil. Az elismerés a dicséret mindenkinek jól esik és segíti azt hogy egymásra találjanak az emberek ha adott esetben akit likeoltak az is vissza likeolja a másikat.

Ez egy nagy szó, sokan nem szeretik a kritikát de van olyan társkereső ahol alapból nem tudsz regisztrálni ha nem raksz fel képet. Így felesleges köröket spórolunk mindenkinek hogy légy szíves adj már képet. Valahogy kötelezni azokat akik eddig nem raktak fel képet hogy tegyék meg!

A chatet is lehetne modernizálni hogy legyen szűrő hogy nő - férfi - pár - meleg - leszbikus és itt is hamarabb találnának egymásra az emberek ha betudnák állítani hogy kit akarnak látni és kit keresnek. Nem rosszból írom de akkor itt is motiválva lennének azok akik nem töltik ki a profiljukat mert akkor nem jelennek meg másoknak.

Köszönöm ha elolvassátok és figyelembe veszitek!

Jó keresést mindenkinek!
2018. 12. 05. szerda 09:49  #95
vazelinator vazelinator VIP Admin
dizájn váltás nem fejlesztés. dizájn váltást egy oldal nagyon megszokta sínyleni, abban az esetben ajánlatos még is megjátszani, ha olyan nagy mértékű funkció módosítás történik vagy érdek kör váltás aminek következtében eleve ki cserélődik a közönség. (azaz szokások rabja az ember tudja hoyg néz ki hova kattint és automatikusan csinálja hogy hozzá jusson amihez akar)
marinéné blogját valóban nem nehéz össz rakni, de nagy forgalmú oldalt nem könnyű, túl sok mindenre kell ügyelni, és gondolni.
fejlesztés folyamatosan, megy de nem a kinézeten pl a videók át konvertálásra kerültek, uj lejátszó került be, azonos ki nézettel. nem kis melo és erőforrás volt a videókat átkonvertálni (bérelt konverter gépek mellet is tetemes idő és munka óra)
tehát a fejlődés folyamatos a felszín alatt.
2015. 09. 04. péntek 18:57  #94
toratoratora toratoratora
Köszönöm, hogy le vettétek azt a fos reklám felületet a mobil verzióról!! smile
2015. 09. 04. péntek 13:50  #93
darthsuke darthsuke
Undorító ez a sok reklám mobilon eltakarja a fél kijelzőt. Egyszerűen nem érdekel!
2015. 08. 28. péntek 15:22  #92
margorob margorob
mi a faxom ez a felugró reklám ablak???
2015. 08. 17. hétfő 15:53  #91
Nőci Nőci
Az oké, de akkor mi értelme a mobil verziónak? Az lenne a lényeg, hogy kis felületen is kényelmesen lehessen használni, de még az üzeneteimet sem látom. Ha mobilon nézem asztali verzióval, kifolyik a szemem.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2015. 08. 14. péntek 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2015. 08. 14. péntek 17:19
próbáld be állítani hogy asztali verzió jelenjen meg.
2015. 08. 14. péntek 17:19  #90
vazelinator vazelinator VIP Admin
próbáld be állítani hogy asztali verzió jelenjen meg.
(Ez egy válasz Nőci üzenetére (2015. 08. 14. péntek 13:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 14. péntek 13:28
Mobil felületről nem tudok hozzászólást küldeni (IOS8). Elküldöm és semmi, csak egy fehér oldal.
2015. 08. 14. péntek 13:28  #89
Nőci Nőci
Mobil felületről nem tudok hozzászólást küldeni (IOS8). Elküldöm és semmi, csak egy fehér oldal.
2015. 05. 18. hétfő 11:25  #88
carnage carnage
Az egyetlen, ami miatt ide jártam, hogy nagy méretben is megtekinthetőek voltak az amatőr képek.
Vip tartalom lett, és csodálkozik az ipar, hogy az internet tönkre teszi az ingyenes, megkötések nélküli tartalom megosztással.
Haladni kellene a korral, nem hülyének nézni a felhasználót és mindennel lehúzni.
Sok sikert a HD korszakban az igazolványkép méretű képekkel, bizonyára sokaknak megfelel.

Mindenesetre élveztem az itt eltöltött éveket, mert minőségi volt a felhozatal, és a maga módján egyedülálló.
2015. 05. 14. csütörtök 16:28  #87
vazelinator vazelinator VIP Admin
kép információs gombbal kapott 340 méret nem valós méret azaz egy nem valós képre mutat (rákattintol "csak a kép megjelenítés"-ére meglátod /böngésző opció/) ezzel védjük képeinket pl a letöltő botok ellen. Ha megnézel a netten egy 340 képet rá jössz a méret különbségre, illetve ha a 340 képet ki nyújtják nagyobb méretre akkor meg nem rendelkezik ilyen fel bontással.
(Ez egy válasz LOL90 üzenetére (2015. 05. 14. csütörtök 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 14. csütörtök 15:11
Szerintem faszság volt hogy a nem vip heti napi top csaj sorozatok nem megtekinthetőek nagy méretben ha nemvagy vip tag.. akkor miért nem vip kategória? mert megnézhetem 10 centisbe a képet 340 képpontba?.. innentől nem látogatom ezt az oldalt
2015. 05. 14. csütörtök 15:11  #86
LOL90 LOL90
Szerintem faszság volt hogy a nem vip heti napi top csaj sorozatok nem megtekinthetőek nagy méretben ha nemvagy vip tag.. akkor miért nem vip kategória? mert megnézhetem 10 centisbe a képet 340 képpontba?.. innentől nem látogatom ezt az oldalt
2015. 04. 23. csütörtök 18:31  #85
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem változott a vip tartalom nem bővült maradt a régi.
(Ez egy válasz csacsi2 üzenetére (2015. 04. 21. kedd 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 21. kedd 13:39
Nekem eddig tetszett, míg az új videolejátszó nem jött be (jsplayer vagy mi), mert ezzel gyenge gépen nézhetetlen, a másik hogy most már minden VIP -lett?! Még a kismalac videók is? mert minden videóra kiírja hogy VIP tagság szükséges. Ez így van/lesz akkor ennyi volt az oldalon...
2015. 04. 21. kedd 13:39  #84
csacsi2 csacsi2
Nekem eddig tetszett, míg az új videolejátszó nem jött be (jsplayer vagy mi), mert ezzel gyenge gépen nézhetetlen, a másik hogy most már minden VIP -lett?! Még a kismalac videók is? mert minden videóra kiírja hogy VIP tagság szükséges. Ez így van/lesz akkor ennyi volt az oldalon...
2014. 09. 12. péntek 22:30  #83
Törölt felhasználó (926765)
Bár én még itt új vagyok,de nekem nagyon tetszik!!!!
2014. 06. 09. hétfő 14:55  #82
Jozso1 Jozso1
Szia!
Neken is hasonlo a véleményem!
Az oldal jo csak RENGETEG a kamu!!
(Ez egy válasz nagyimi üzenetére (2013. 07. 14. vasárnap 00:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 14. vasárnap 00:05
Szia!
Igen, hasonló a tapasztalat! Sőt, nekem még van képem is, de ha odáig jutunk, még én küldjek, holott neki (k) egyáltalán nincs! Aztán jön a skype! -hagyjál már!!! Nem levelezgetni, "dumálni" kell! Találkozzunk, aztán úgy is ott dől el minden! -Nem?????? Tetszem? -akkor Ok.! Nem tetszem? -semmi gond! Viszlát, én erre Te (Ti) arra! Szerintem, nagyjából ez lenne az oldal lényege! Üdv. mindenkinek: Imi
2013. 07. 14. vasárnap 00:05  #81
nagyimi nagyimi
Szia!
Igen, hasonló a tapasztalat! Sőt, nekem még van képem is, de ha odáig jutunk, még én küldjek, holott neki (k) egyáltalán nincs! Aztán jön a skype! -hagyjál már!!! Nem levelezgetni, "dumálni" kell! Találkozzunk, aztán úgy is ott dől el minden! -Nem?????? Tetszem? -akkor Ok.! Nem tetszem? -semmi gond! Viszlát, én erre Te (Ti) arra! Szerintem, nagyjából ez lenne az oldal lényege! Üdv. mindenkinek: Imi
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848771)
2013. 07. 13. szombat 14:50
Sziasztok!
Az oldallal nincs gond,csak a kamu emberekkel,konkrétan azokkal akik a párjuknak keresnek harmadik félt(férfit) és se képet nem hajlandóak küldeni,meg csak nálam talizhatunk.
Ez eddeig egy dolog,de amikor mondom h azért a hölgyet csak megnézném magamnak akkor már be is ijednek és mellesleg a hölgynek mindegy h nézek én ki?!
Majd folytatódik azzal,h kitalálom talizzunk és addigra már nem is vagyok szimpi,mikor nem is taliztunk még?!
Meg ha nálam nem lehet akkor hagyjuk,hiába ajánlom fel a hotelt?!
Ti mire következtettek ebből?
Nem tudom kiírhatom e a páros nevét,addig nem teszem amíg nem írjátok,h igen v nem.
De az ilyeneket tiltanám legszívesebben.
Mire gondoltak,majd elhívom őket ismeretlenül,h kiraboljanak,vagy mi????
2013. 07. 13. szombat 23:04  #80
vazelinator vazelinator VIP Admin
Dolgok ott kezdődnek talán, hogy te normális vagy és úgy gondolod, hogy normális jelentkezőket azonnal észre lehet venni, sajna nem, sokszor a második együtt lét után derül ki, hogy valami nem stimmel.
csak a pasival beszélhetsz, igen még sok párnál akkor is ha nő ül a gépnél azt mondja hogy ö a pasi, mert amit ki derül az esetek nagy részében, rá próbálják venni a kettesre.
Képet nem hajlandók küldeni lassan már, mert nem akarják viszont látni valahol, mert hiába nincs rajta feje előbb - utóbb valaki felismeri valamiből, van ki meg tudja oldani úgy mond védet meg jelenítő oldallal ahol a képet nem lehet le menteni( de a képernyő mentés ellen az sem véd)
Nálad talizhatok, mert van egy életük és talán futottak már bele olyanba ki az első alkalommal rendes volt, de valami miatt nem akartak másikat, valami nem stimmelt pl. s elkezdte zaklatni őket.
Nagyon-nagyon sok bizalmatlanság alakult ki a „normális” társkeresőkkel szembe, nem egy teljesen normálisról derül, ki hogy….. nagyon gáz.
talán ezek vannak mögötte.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848771)
2013. 07. 13. szombat 14:50
Sziasztok!
Az oldallal nincs gond,csak a kamu emberekkel,konkrétan azokkal akik a párjuknak keresnek harmadik félt(férfit) és se képet nem hajlandóak küldeni,meg csak nálam talizhatunk.
Ez eddeig egy dolog,de amikor mondom h azért a hölgyet csak megnézném magamnak akkor már be is ijednek és mellesleg a hölgynek mindegy h nézek én ki?!
Majd folytatódik azzal,h kitalálom talizzunk és addigra már nem is vagyok szimpi,mikor nem is taliztunk még?!
Meg ha nálam nem lehet akkor hagyjuk,hiába ajánlom fel a hotelt?!
Ti mire következtettek ebből?
Nem tudom kiírhatom e a páros nevét,addig nem teszem amíg nem írjátok,h igen v nem.
De az ilyeneket tiltanám legszívesebben.
Mire gondoltak,majd elhívom őket ismeretlenül,h kiraboljanak,vagy mi????
2013. 07. 13. szombat 16:57  #79
Demona Demona VIP Admin
Szia,
Nevet közös ablakban, sem chaten sem fórumon nem lehet megosztani.
Valamint rossz hírét kelteni bárkinek privát üzenetekben is felelőtlenség,
- Ne ítélj, hogy ne ítéltess, mert amilyen mértékkel mértek olyan mértékkel mérettek-
A Te kapcsolatrendszeredből tilthatod, de az oldalról mi értelme lenne azért mert veled nem jól alakult az ismerkedésetek. Ettől még mással lehet eredményes Neked is és Neki is. Az elutasító, kitérő reakcióikra a miérteket, illik őszintén lekommunikálni mindkét fél részéről, de nem kötelező. Mindenki egyénileg dönti el mit mennyit köt a másik orrára. Van hogy egy szimpla NEM-el be kell érni és elfogadni, annak ellenére hogy okulás céljából is szívesebben venné az indoklást, bővebben az ember. Van hogy bőven kap választ de blablabla zöldségeket..elgondolkodásra ad okot, szituáció és egyéni elgondolás ki mit szűr le belőle, a határozatlanságtól a jellemtelenségig bármi lehet. Fontos lenne az őszinteség, mert következtetésekre alapozni elég bizonytalan talaj.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848771)
2013. 07. 13. szombat 14:50
Sziasztok!
Az oldallal nincs gond,csak a kamu emberekkel,konkrétan azokkal akik a párjuknak keresnek harmadik félt(férfit) és se képet nem hajlandóak küldeni,meg csak nálam talizhatunk.
Ez eddeig egy dolog,de amikor mondom h azért a hölgyet csak megnézném magamnak akkor már be is ijednek és mellesleg a hölgynek mindegy h nézek én ki?!
Majd folytatódik azzal,h kitalálom talizzunk és addigra már nem is vagyok szimpi,mikor nem is taliztunk még?!
Meg ha nálam nem lehet akkor hagyjuk,hiába ajánlom fel a hotelt?!
Ti mire következtettek ebből?
Nem tudom kiírhatom e a páros nevét,addig nem teszem amíg nem írjátok,h igen v nem.
De az ilyeneket tiltanám legszívesebben.
Mire gondoltak,majd elhívom őket ismeretlenül,h kiraboljanak,vagy mi????
/ 5