Hali! Nekem is pont ilyenem van!
(Ez egy válasz CUBE37 üzenetére (2005. 01. 14. péntek 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz CUBE37 üzenetére (2005. 01. 14. péntek 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 15:16
Szerintem egy olyan partner, akinek olyan a külseje és belseje mint a Tiéd /nekem is van ilyenem/. Most ez nem látszik túlságosan tudományosnak, de később kifejtem részletesen. Addig is sok puszi a kedves csajoknak!
Szerintem egy olyan partner, akinek olyan a külseje és belseje mint a Tiéd /nekem is van ilyenem/. Most ez nem látszik túlságosan tudományosnak, de később kifejtem részletesen. Addig is sok puszi a kedves csajoknak!
(Ez egy válasz nancy üzenetére (2005. 01. 14. péntek 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 13:06
Hát attól függ milyen pasiról van szó ?
Az én tapasztalatom hogy egy értelmes pasi (pld. tom) egyenesen szereti az okos nőket, főleg ha még jól is néz ki. Szerintem egy belevaló nővel mindenről el lehet beszélgetni még szex témában is , meg persze csinálni se árt. Én például olyan jóban vagyok a férjemmel hogy ha látok egy jó nőt az utcán például nagy cicikkel ami a zsánere, én szólok neki, hogy nézze meg.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Az én tapasztalatom hogy egy értelmes pasi (pld. tom) egyenesen szereti az okos nőket, főleg ha még jól is néz ki. Szerintem egy belevaló nővel mindenről el lehet beszélgetni még szex témában is , meg persze csinálni se árt. Én például olyan jóban vagyok a férjemmel hogy ha látok egy jó nőt az utcán például nagy cicikkel ami a zsánere, én szólok neki, hogy nézze meg.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Mi kell pasinak???Azt hogy bizható és őszinte legyen!!!Legyen humora jó beszédú és ápolt legyen!!!Pasinak kell érzelem és sok sex hogy ne csalja meg a saját barátnőjét!!!Szerintem!!!!
Hát sajnos,de nagyrészt így van.De mondom:vannak kivételek.Szerintem
(Ez egy válasz -Deeper- üzenetére (2005. 01. 14. péntek 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz -Deeper- üzenetére (2005. 01. 14. péntek 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 14:29
Sajnálom, hogy ez a véleményed. Ezekszerint te úgy érzed hogy a pasiknak 99% ban csak a sex-en jár az eszük. ( ami nem mindig hamis) De ennél kicsit többre vágyik a nagy átlag.
Titokzatosság, incselkedés, jó humor, kacérság, nyíltság, és nem baj bizons ha a szápség mellé gógyi is párosul. Tömören de nagyon tömören ennyi. Szerintem
Titokzatosság, incselkedés, jó humor, kacérság, nyíltság, és nem baj bizons ha a szápség mellé gógyi is párosul. Tömören de nagyon tömören ennyi. Szerintem
Sajnálom, hogy ez a véleményed. Ezekszerint te úgy érzed hogy a pasiknak 99% ban csak a sex-en jár az eszük. ( ami nem mindig hamis) De ennél kicsit többre vágyik a nagy átlag.
Titokzatosság, incselkedés, jó humor, kacérság, nyíltság, és nem baj bizons ha a szápség mellé gógyi is párosul. Tömören de nagyon tömören ennyi. Szerintem
(Ez egy válasz cyyca üzenetére (2005. 01. 14. péntek 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Titokzatosság, incselkedés, jó humor, kacérság, nyíltság, és nem baj bizons ha a szápség mellé gógyi is párosul. Tömören de nagyon tömören ennyi. Szerintem
(Ez egy válasz cyyca üzenetére (2005. 01. 14. péntek 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 13:59
Szia!Szerintem manapság nem kell a pasiknak semmi,ha megvan a jó sex.Bár tudnék ellenpéldát bondani,de átlagba ennyi.(sajna)
Szia!Szerintem manapság nem kell a pasiknak semmi,ha megvan a jó sex.Bár tudnék ellenpéldát bondani,de átlagba ennyi.(sajna)
(Ez egy válasz nancy üzenetére (2005. 01. 14. péntek 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz nancy üzenetére (2005. 01. 14. péntek 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 12:45
Mivel van egy olyan topic hogy mi kell a nőnek ? gondoltam beszéljünk arról is hogy mi kell igazán a pasiknak ? Pár ötletem van, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hát attól függ milyen pasiról van szó ?
Az én tapasztalatom hogy egy értelmes pasi (pld. tom) egyenesen szereti az okos nőket, főleg ha még jól is néz ki. Szerintem egy belevaló nővel mindenről el lehet beszélgetni még szex témában is , meg persze csinálni se árt. Én például olyan jóban vagyok a férjemmel hogy ha látok egy jó nőt az utcán például nagy cicikkel ami a zsánere, én szólok neki, hogy nézze meg.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
(Ez egy válasz Szexdzsinn üzenetére (2005. 01. 14. péntek 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Az én tapasztalatom hogy egy értelmes pasi (pld. tom) egyenesen szereti az okos nőket, főleg ha még jól is néz ki. Szerintem egy belevaló nővel mindenről el lehet beszélgetni még szex témában is , meg persze csinálni se árt. Én például olyan jóban vagyok a férjemmel hogy ha látok egy jó nőt az utcán például nagy cicikkel ami a zsánere, én szólok neki, hogy nézze meg.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
(Ez egy válasz Szexdzsinn üzenetére (2005. 01. 14. péntek 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 14. péntek 12:51
Mi kell a pasinak?
Őszinteség, kedvesség, megértés, szex, kis ész, kis humor...
Ami meg nem kell: hiszti, pletyka fejfákás...
Hát így nagy vonalakban!
De érdekelne, Te mit gondolsz, kedves Nancy!
Dzsinn
Őszinteség, kedvesség, megértés, szex, kis ész, kis humor...
Ami meg nem kell: hiszti, pletyka fejfákás...
Hát így nagy vonalakban!
De érdekelne, Te mit gondolsz, kedves Nancy!
Dzsinn
Mi kell a pasinak?
Őszinteség, kedvesség, megértés, szex, kis ész, kis humor...
Ami meg nem kell: hiszti, pletyka fejfákás...
Hát így nagy vonalakban!
De érdekelne, Te mit gondolsz, kedves Nancy!
Dzsinn
Őszinteség, kedvesség, megértés, szex, kis ész, kis humor...
Ami meg nem kell: hiszti, pletyka fejfákás...
Hát így nagy vonalakban!
De érdekelne, Te mit gondolsz, kedves Nancy!
Dzsinn
Mivel van egy olyan topic hogy mi kell a nőnek ? gondoltam beszéljünk arról is hogy mi kell igazán a pasiknak ? Pár ötletem van, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.







