Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Hangos a szomszéd,esetleg utcán sétállva hallani ahogy szeretkeznek!!!!!!Nálatok milyenek a szomszedok??

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 11. hétfő 09:17  #356
Fox Mulderék Fox Mulderék
Itt lakunk pár éve. A fürdő fala, a lift előtti közös térrel kapcsolódik. A párom reggel zuhanyzott, majd szörtelenített, amikor én leugrottam valamiért. Amikor a liftre vártam, vettem észre, hogy a hangok, amit hallok, vízcsobogás, zene az Tőlünk jön... Ahogy hallgattam, ledöbbentem, hogy mennyire kihallatszik minden, még az is, ahogy a kád szélére tette a borotvahabos flakont! wow1 Sokszor csináljuk ott, és elég hangosak szoktunk lenni. Az oké, hogy szex hangok, de Én pl szeretem mondani Neki közben, hogy melyik része tetszik épp és mit teszek vele..., meg hogy milyen ügyesen csinál ezt-azt. Sokáig nem értettem a szomszédaim furcsa pillantásait... nyes nyes
2024. 03. 11. hétfő 08:26  #355
Zsanika95 Zsanika95
Szomszédunk ablaka az udvarunkra néz! Egyik délután annyit hallunk " Ez az nyuszi csináld keményebben" és még a csattogást is hallottuk! Elég izgi volt !
2024. 03. 10. vasárnap 20:04  #354
hnnngggh hnnngggh
Én már majdnem végzős voltam, amikor az akkori barátnőm elkezdte az egyetemet, sajnos egy másik városban. Mondanom sem kell rendesen kanos voltam, amikor átlagosan kéthetente egyszer ellátogattam hozzá, de az volt a legjobb, amikor először jártam nála az új albérletben és kora délután, érkezés után felavattuk az íróasztalát, mondván ott kell rendesen megbaszni egy diáklányt. Szabályosan üvöltve basztam vagy 20 percen keresztül és ő sem fogta vissza magát, szerencsére a szomszédok nem szóltak miatta. Vagy süket öregek voltak, vagy nekik is tetszett a produkció de biztos, hogy zengett az egész panelház.
2024. 03. 10. vasárnap 17:27  #353
Coswort 976 Coswort 976
Felső szomszédunk egy fekete sportolo sràc. Heti rendszerességgel minden pénteken vmi àllandó prosti mindig meglàtogatja. Mondanom se kell a fehér kislànyt rommà kurja. vigyor2
2024. 02. 17. szombat 20:17  #352
arpad2 arpad2
Én a szomszédot szoktam hallani ahogy kefélnek.
Panelban lakunk és a háló szobánk mellett van az övék is.
Mindig hajnal 2-4 között szoktam hallani ahogy recseg ropog az ágyúk.
Felirat ahogy hallom hogy megy a kefélés, egy a gond hogy nem szoktak nyöszörögni.
Van kutyájuk és amikor le viszi sétáltatni és meglát akkor elkezdi kelleni magát.
Úgy meg dugnám, de még sajnos nem volt rá alkalom.
2024. 02. 15. csütörtök 21:57  #351
Gery0085 Gery0085
Nálunk a fal másik oldalán a szomszéd fürdőszobája van. Valamelyik este család már alszik, tvzés közben fura hangok a kádban kúrták a szomszéd egyedül élő anyukát, gyakorlatilag tőlem fél méterre. Hárman élveztünk el majdnem egyszerre smile ))
2024. 02. 15. csütörtök 10:12  #350
lanybsx lanybsx
nálunk nincs ilyen, nem vagyok halk, viszont családi házban lakunk, az ajtók ablakok jól is szigetelnek, és bármennyire is hangos vagyok, akár akkora orgazmus is hogy ordítok a gyönyörtől, nem megy ki hang smile
2024. 02. 15. csütörtök 10:09  #349
lanybsx lanybsx
ez mekkora jó smile sztori smile így is kell smile
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2024. 02. 11. vasárnap 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 11. vasárnap 21:53
Paromnak meséltem hogy a szomszéd testes csajt hallottam ahogy pasija kúrja. Áthallatszott. Azt mondta, nem hiszi el hogy nála hangosabb. Azonnal letepert és olyat ordított élvezései alatt hogy még kilóméterekre is hallhatták
2024. 02. 11. vasárnap 21:53  #348
GirlforFoursome GirlforFoursome
Paromnak meséltem hogy a szomszéd testes csajt hallottam ahogy pasija kúrja. Áthallatszott. Azt mondta, nem hiszi el hogy nála hangosabb. Azonnal letepert és olyat ordított élvezései alatt hogy még kilóméterekre is hallhatták
2024. 02. 10. szombat 12:22  #347
winetu winetu
engem inkább mulattat , mint izgat ! esetleg bosszant hogy nem én vagyok az alanya a hangoknak !
ritka alkalmakkor ha hallom, probálom kitalálni mit csinálhatnak éppen, általában a nök kiabálnak hangosan, férfi hangot ritkán hallok .
2024. 02. 10. szombat 07:18  #346
DjShockh DjShockh
Szerintem nincs olyan ember akit ne izgatnának! smile
Nálunk a panel rengetegben a nyári időszak csodálatos amikor a nyitott ablaknál terjed a kéj hangja! smile
2023. 10. 23. hétfő 21:31  #345
Lingamos Lingamos
Biztos örültek a szomszédok. worship
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2023. 10. 23. hétfő 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 23. hétfő 20:09
Tizenvalahány évvel egy válófélben levő hölgy hálózott be néhány kellemes alkalom erejéig (sajnos messze volt...nagyon messze egy távoli megye megyeszékhelyén) aki egy néhány emeletes szoc társasházban lakott. Egyszercsak a kellemesen töltött idő alatt rátaláltam egy "rejtett funkciójára"...(a férje nem volt egy lepedőakrobata ő sem tudta, hogy ezt váltja ki belőle). Onnantól kezdve nem csak a szomszédok hallhatták az előadást, hanem a teljes lépcsőház. Aztán én is voltam olyan troll, hogy direkt tempót és intenzitást váltottam. Néhány röpke óra alatt ő minimum 10x ment el igazi remegősen...de én is háromszor. Engem meg nem zavart, mert nem én laktam ott nyes . A szomszédok meg biztos azon szurkoltak hogy csak szex és nem emberölés /hétköznap, délelőtt/ (Sajnos azóta sem találtam ilyen nagyétvágyú hölgyet....)
2023. 10. 23. hétfő 20:09  #344
dunlopboy80 dunlopboy80
Tizenvalahány évvel egy válófélben levő hölgy hálózott be néhány kellemes alkalom erejéig (sajnos messze volt...nagyon messze egy távoli megye megyeszékhelyén) aki egy néhány emeletes szoc társasházban lakott. Egyszercsak a kellemesen töltött idő alatt rátaláltam egy "rejtett funkciójára"...(a férje nem volt egy lepedőakrobata ő sem tudta, hogy ezt váltja ki belőle). Onnantól kezdve nem csak a szomszédok hallhatták az előadást, hanem a teljes lépcsőház. Aztán én is voltam olyan troll, hogy direkt tempót és intenzitást váltottam. Néhány röpke óra alatt ő minimum 10x ment el igazi remegősen...de én is háromszor. Engem meg nem zavart, mert nem én laktam ott nyes . A szomszédok meg biztos azon szurkoltak hogy csak szex és nem emberölés /hétköznap, délelőtt/ (Sajnos azóta sem találtam ilyen nagyétvágyú hölgyet....)
2023. 10. 23. hétfő 19:27  #343
dunlopboy80 dunlopboy80
Aztán amikor végeztek, te is rágyújtottál... nyes
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
2023. 10. 23. hétfő 17:49  #342
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Néha mi is szoktuk. Talán ma is így lesz.
2023. 08. 27. vasárnap 18:51  #341
Törölt felhasználó (4394842)
Néha mi is szándékosan szoktunk hangosan. Aki elsétál az ablak előtt simán hallhatja. Izgalmas tud lenni smile
2023. 08. 27. vasárnap 18:47  #340
szexszilva szexszilva
gondolom izvatta hogy hallod smile
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
2023. 08. 25. péntek 17:22  #339
rolyka930 rolyka930
Vidéki társasházban egymás mellett vannak a hálószobák. Meleg nyári éjjel nem birtam aludni és hallgattam a szomszédom feleségét, aki akkor még bombázó volt. "Ne oda dugd te barom, ott nagyon fáj!" Tudtam, a szomszéd anál szexxel próbálkozott...
2023. 08. 24. csütörtök 23:38  #338
Dzsentri Dzsentri
Egy megyeszékhelyen irodaházban bérelek irodát és megesik hogy a munkakapcsolat továbbfejlődik. Vélhetően kihallatszanak a zajok, mert a szinten bérlő műkörmös lányok egyre nagyobb mosollyal köszöntek ha találkoztunk. Persze az ő mosolyukkal arányosan szélesedett az én mosolyom is. Mígnem az egyik addig mosolygott amíg át nem jött egy látogatásra. Tőle tudtam meg hogy hihetetlenül hiányos a hangszigetelés a házban és volt alkalom amikor szerinte több hölgy is ült a hanghatások miatt nedvesen a szalonban, őt is beleérteve.
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
2023. 08. 24. csütörtök 23:14  #337
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Vajon van-e itt valaki Debrecen Újkert-ből? A teljes múlt héten, éjszakától hajnalokba nyúló "csaták" zajlottak. Bár én "csak" csütörtökön és szombaton vettem részt a "viadalon", de nyár lévén minden nyitva, ott nem csak a minden irányban lévő szomszédok, hanem az utca, meg a szemben lévő ház/házak lakói is mindent hallottak, ők még helyenként láttak is szerintem, mert az erkélyen sem csak cigizés zajlott (vagy igen?), aztán a függöny is el-elcsúszott......... hehe A hölgy pedig nem volt visszafogott, de legalább baromira hangosan izgató! nyes Brutál hangosan! vigyor5 Mondjuk a közvetlen falszomszéd baromira jó fej volt, amikor egy mosollyal és vicces beszólással, ám talán mégis megkönnyebbülve vette tudomásul a vendégek távozását. Eleinte neki is biztosan izgató, de kemény hete volt az is tuti! worship
/ 18