Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Ki mit használ?
Kinek milyen a kedvence?
Tapasztalatok és vélemények (pozitív és negatív)!

Az eddigi hozzászólások

tegnap 20:04  #794
Gyengéden egy térben Gyengéden egy térben VIP
Mi vettünk egy vibrit ami fűti magát. Ráadásul az anyaga is bársonyos alapból sem hideg. Azt hiszem 14000.- Ft volt. Nagyon szuper. De a fuck machine az igazi. Az brutál mire képes
tegnap 18:23  #793
zsoltgabor zsoltgabor
Sziasztok!! ki hol szerzi be a segéd eszközöket?
2024. 04. 21. vasárnap 07:51  #792
amando amando
Azt hiszem, a villanypárna lesz a megoldás, ezt csak be kell kapcsolni egy mozdulattal így egyszerű eszköz, és én is erre jutottam. A vzes fűtött váza is jó praktika, de erre rá kell készülni előre, aztán ez egy berendezési tárggyá avanzsálna, nálam nincs helye. Amúgy a játékszer ritkán és túl spontán kerül elő, legnagyobb sajnálatomra. :( Valamiért az enyém többre van értékelve smile . Segített egy nagyobb vizes edény olykor, amibe melegvizet engedtem a csapból, de ezt menet közben kellett intézni, ami megszakítja a hangulatot, ja és a meleg radiátor fűtési időszakban. Köszönöm a válaszokat, amiből látom hogy nem egyedi a problémám.
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2024. 04. 20. szombat 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 20. szombat 13:32
Én a klasszikus villanypárnára szavazok. Belecsavarod a vibrit, akár többet is és akció előtt rövid idővel felmelegíti. Persze ezzel a módszerrel is lehet túltolni a hőmérsékletet,de ha szabályozható a hőfok és kitapasztalja az ember akkor kényelmes megoldás.
2024. 04. 21. vasárnap 07:05  #791
hajoadamad hajoadamad
Énszívesen átveszem
(Ez egy válasz jános2024 üzenetére (2024. 04. 19. péntek 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 19. péntek 09:51
fatális eset, pont mint nálunk! erősen "szív" így aztán nem vált be a "womanizer starlet 3" örömmel, átadnánk igényes felhasználónak, nem szeret fiókban lenni smile ....tényleg van úgy, hogy néha a jó, túl jó smile marad a "satisfyer" smile
2024. 04. 20. szombat 13:32  #790
Dzsentri Dzsentri
Én a klasszikus villanypárnára szavazok. Belecsavarod a vibrit, akár többet is és akció előtt rövid idővel felmelegíti. Persze ezzel a módszerrel is lehet túltolni a hőmérsékletet,de ha szabályozható a hőfok és kitapasztalja az ember akkor kényelmes megoldás.
2024. 04. 20. szombat 13:26  #789
MrCelofan MrCelofan
Ez nem is rossz ötlet! Időnként nálunk is ha nem is lelohasztja de visszaveszi a "hideg" vibrátor a hangulatot. Ha játszunk vele és közvetlenül utána hatolok be még a punci üzemi hőmérsékletén is érezhető, hogy nem a szokott forróság fogad.
(Ez egy válasz Gurul üzenetére (2024. 04. 20. szombat 06:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 20. szombat 06:34
Vibrátor melegen tartása: veszel egy hosszúkás üveg vázát és 3-4000 Ft-ért egy akvárium vízmelegítőt. Azok bírnak 34C-ot is tartani.
2024. 04. 20. szombat 06:34  #788
Gurul Gurul
Vibrátor melegen tartása: veszel egy hosszúkás üveg vázát és 3-4000 Ft-ért egy akvárium vízmelegítőt. Azok bírnak 34C-ot is tartani.
(Ez egy válasz amando üzenetére (2024. 04. 17. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 17. szerda 13:17
A hideg vibrátor téma engem is érdekel. Random módon kerül elő, így nincs felmelegítve előtte. A fiók hőmérsékletű, pedig kellemetlen a partnerem számára, és inkább nem kér belőle. Néha a radiátoron előkészítem, de többször nem kerül használatba ilyenkor, mint igen. Pedig tud csoda-csúcs érzéseket okozni smile Ha pár percre nincs használva, már hűl annyit, hogy ismét kellemetlen számára. Éppen ezért szereztem be fűthetőt is, de az nem jött be. Egyrészt lassan melegszik, más részt kissé túl fűt, ami szintén nem jó. Milyen megoldást használtok? Másnak is gond ez? Vagy csak az én partnerem érzékeny ennyire?
2024. 04. 19. péntek 09:51  #787
jános2024 jános2024
fatális eset, pont mint nálunk! erősen "szív" így aztán nem vált be a "womanizer starlet 3" örömmel, átadnánk igényes felhasználónak, nem szeret fiókban lenni smile ....tényleg van úgy, hogy néha a jó, túl jó smile marad a "satisfyer" smile
2024. 04. 17. szerda 13:23  #786
lanybsx lanybsx
egyébként nekem ha úgy van, bejönnek különböző tárgyak is ha megfelelő hangulatban vagyok hozzá smile és miért is ne smile persze előtte fertőtlenítve stb... tehát higiénia az első, és fontos is smile
2024. 04. 17. szerda 13:17  #785
amando amando
A hideg vibrátor téma engem is érdekel. Random módon kerül elő, így nincs felmelegítve előtte. A fiók hőmérsékletű, pedig kellemetlen a partnerem számára, és inkább nem kér belőle. Néha a radiátoron előkészítem, de többször nem kerül használatba ilyenkor, mint igen. Pedig tud csoda-csúcs érzéseket okozni smile Ha pár percre nincs használva, már hűl annyit, hogy ismét kellemetlen számára. Éppen ezért szereztem be fűthetőt is, de az nem jött be. Egyrészt lassan melegszik, más részt kissé túl fűt, ami szintén nem jó. Milyen megoldást használtok? Másnak is gond ez? Vagy csak az én partnerem érzékeny ennyire?
(Ez egy válasz Cheeeze üzenetére (2024. 04. 03. szerda 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 03. szerda 22:50
[melegedő vibrátor]

Sziasztok,

A kérdésem elsősorban hölgyek felé irányulna.

A páromat szeretném meglepni egy vibrátorral. Vannak egyéb játékszereink (dildó), melyeket próbáltunk az ő örömére is használni.
Sajnos nem jött be neki. Panaszkodott, hogy hideg, és ezért olyan számára, mintha egy orvosi eszköz lenne.

Nézegettem, és vannak olyan vibrátorok, melyeket automatikusan elő lehet melegíteni testhőmérsékletre.
Van esetleg tapasztalata valakinek ilyen melegedő vibrátorokkal? Főleg arra lennék kíváncsi, hogy inkább csak egy jó extra, vagy tényleg sokkal jobb és természetesebb tőle az élmény?

Konkrét kinézett egyébként Satisfyer Hot Spot.

Előre is köszönöm mindenkinek!
2024. 04. 17. szerda 08:22  #784
lanybsx lanybsx
smile smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 04. 15. hétfő 16:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2024. 04. 15. hétfő 16:53
Jalapeno paprika. Az igen. Az erős Pista már a múlté ??
2024. 04. 15. hétfő 16:53  #783
Törölt felhasználó (4721667) VIP
Jalapeno paprika. Az igen. Az erős Pista már a múlté ??
2024. 04. 15. hétfő 14:56  #782
nagytibi nagytibi
Köszönöm!
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 04. 15. hétfő 10:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 15. hétfő 10:29
nekem ezek jöttek be eddíg :

Folyékony vibrátor Cotton Candy
Csikló izgató spray Clit me on peppermint
2024. 04. 15. hétfő 10:55  #781
Fox Mulderék Fox Mulderék
Szerintem valami kezdőknek valót keres nyes womanizer pl...kipróbáltuk a kis "nyalakodót", ami olyasmi , mint a rózsa, csak itt egy vibrátorral(műbré) egyben van. Külön vezérelhető a két funkció. A párom imádja
2024. 04. 15. hétfő 10:41  #780
lanybsx lanybsx
Ha elég edzett a csiklója és imádja a brutális izgatást, akkor a Jalapeno paprika ( friss- nem üveges ) enyhe vágás a paprikán, persze előtte alaposan megmosni, szóval vágás a parikán, és enyhe bedörzsölés,végighúzás a csiklón, ami jön az nem fájdalom hanem brutális kéj smile - anno egy barátnőmmel próbáltuk ki közösen lányos játékoknál, amikor egymást vibriztük, dildóztuk, aztán jött a scissors játék, hatalmasakat élveztünk töle smile , szinte folytunk smile Viszont csakis akkor próbáld ha rákészültél, a zöld jalapeno jobb az nem fáj, piros jalapeno az már kemény smile
(Ez egy válasz GGsex74 üzenetére (2023. 10. 23. hétfő 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 23. hétfő 14:31
Sziasztok!
Barátnőm számára keresnék csikló izgató segédeszközt. Mit ajánlotok? Kinek mi vált be?
Válaszokat előre is köszönöm.
2024. 04. 15. hétfő 10:29  #779
lanybsx lanybsx
nekem ezek jöttek be eddíg :

Folyékony vibrátor Cotton Candy
Csikló izgató spray Clit me on peppermint
2024. 04. 14. vasárnap 17:52  #778
Katicacica Katicacica
Szia,nekem olyan van és még pluszban kicsit mozog is smile eddig a legjobb
(Ez egy válasz Cheeeze üzenetére (2024. 04. 03. szerda 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 03. szerda 22:50
[melegedő vibrátor]

Sziasztok,

A kérdésem elsősorban hölgyek felé irányulna.

A páromat szeretném meglepni egy vibrátorral. Vannak egyéb játékszereink (dildó), melyeket próbáltunk az ő örömére is használni.
Sajnos nem jött be neki. Panaszkodott, hogy hideg, és ezért olyan számára, mintha egy orvosi eszköz lenne.

Nézegettem, és vannak olyan vibrátorok, melyeket automatikusan elő lehet melegíteni testhőmérsékletre.
Van esetleg tapasztalata valakinek ilyen melegedő vibrátorokkal? Főleg arra lennék kíváncsi, hogy inkább csak egy jó extra, vagy tényleg sokkal jobb és természetesebb tőle az élmény?

Konkrét kinézett egyébként Satisfyer Hot Spot.

Előre is köszönöm mindenkinek!
2024. 04. 14. vasárnap 16:03  #777
nagytibi nagytibi
Sziasztok!
Segédeszköz fórum, végülis részben az volna.
Hölgy, pár segítségét kérném. Rengeteg féle csikló izgató/ stimuláló gélt/cseppet látok. Melyik vált be legjobban?
Köszönöm.
2024. 04. 03. szerda 22:50  #776
Cheeeze Cheeeze
[melegedő vibrátor]

Sziasztok,

A kérdésem elsősorban hölgyek felé irányulna.

A páromat szeretném meglepni egy vibrátorral. Vannak egyéb játékszereink (dildó), melyeket próbáltunk az ő örömére is használni.
Sajnos nem jött be neki. Panaszkodott, hogy hideg, és ezért olyan számára, mintha egy orvosi eszköz lenne.

Nézegettem, és vannak olyan vibrátorok, melyeket automatikusan elő lehet melegíteni testhőmérsékletre.
Van esetleg tapasztalata valakinek ilyen melegedő vibrátorokkal? Főleg arra lennék kíváncsi, hogy inkább csak egy jó extra, vagy tényleg sokkal jobb és természetesebb tőle az élmény?

Konkrét kinézett egyébként Satisfyer Hot Spot.

Előre is köszönöm mindenkinek!
2024. 02. 20. kedd 14:02  #775
Hórukk Hórukk
Lovense lush. Tapasztalatok?
/ 40