Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

2008. 12. 17. szerda 09:42  #38
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
rendben...
a saját menű és a kilépés feliratot vigyétek feljebb (rá a gombra) mert zavaró
a chat, az üzeneteim, a kapcsolatom felirat mögött nem mutatja a tartalmat (nem változik át kézzé)
ja és a képfeltöltés nem működik még most sem
(Ez egy válasz Kofi üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Kofi Kofi VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 09:21
itt is lesz olyan ikon, ami jelzi ha üzi vagy kapcsolatra jelölés jött.
A régi üzik sztem megvannak, ha nem jöttek át,
azt megnézzük és javítjuk.

A kuka törlés nem gond, beépítjük.
2008. 12. 17. szerda 09:26  #37
boddah boddah
a nem kismalac, nem magyar amatőr, rövid szex videók hol vannak?
(Ez egy válasz Kofi üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Kofi Kofi VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 09:21
itt is lesz olyan ikon, ami jelzi ha üzi vagy kapcsolatra jelölés jött.
A régi üzik sztem megvannak, ha nem jöttek át,
azt megnézzük és javítjuk.

A kuka törlés nem gond, beépítjük.
2008. 12. 17. szerda 09:25  #36
madman71 madman71
Figyi!
Bejön a chat ablak, elkezd betölteni, és úgy marad! Hiába nyomok F5-t, semmi!Nincs szobák listája, semmi!Mit tegyek?
(Ez egy válasz Kofi üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Kofi Kofi VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 09:09
Sokan keresik a chat-et és üzeneteket.
A "Saját menü"-ben érhető el, DE! ki fogjuk tenni az elérhetőségeit
a bejeletkezési panelhez is a fejlécbe.
Kis türelem és meglesz smile
2008. 12. 17. szerda 09:21  #35
Kofi Kofi VIP Admin
itt is lesz olyan ikon, ami jelzi ha üzi vagy kapcsolatra jelölés jött.
A régi üzik sztem megvannak, ha nem jöttek át,
azt megnézzük és javítjuk.

A kuka törlés nem gond, beépítjük.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 09:17
a régi verzióban az volt a jó ha beléptél az oldalra, rögtön láttad ha van üzeneted, mert felül villogott..
ha most belépsz és elfeledkezel megnézni (mert be kell lépned a saját menűbe) akkor nem fogod tudni, hogy van üzeneted, ezért jó lenne ha az új oldalon is lenne ilyen funkció, ami felhívja a figyelmed rá, hogy új leveled érkezett.
ja és kérdésem a másik a régi elküldött és kapott üzeneteket elvesztettük? nem mintha sajnálnám, csak jó lenne tudni, mert ahogy látom szűzen indult..
és lesz-e olyan funkció a törölt üzenetekben (ami a régiből is hiányzott) hogy a kuka tartalmát egyszerre lehessen üríteni, nem egyesével?
2008. 12. 17. szerda 09:21  #34
Törölt felhasználó (690)
Tudom, hogy meg kell szokni a változásokat, de ez a teljesen fehér háttér már-már arra késztet, hogy felvegyem a síszemüvegemet a fehér-vakság elkerülése érdekében. S a szürke betűk sem segítik az oldal új dizájn megszerettetését.
Szerintem a menük így jobban áttekinthetőek.
2008. 12. 17. szerda 09:17  #33
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
a régi verzióban az volt a jó ha beléptél az oldalra, rögtön láttad ha van üzeneted, mert felül villogott..
ha most belépsz és elfeledkezel megnézni (mert be kell lépned a saját menűbe) akkor nem fogod tudni, hogy van üzeneted, ezért jó lenne ha az új oldalon is lenne ilyen funkció, ami felhívja a figyelmed rá, hogy új leveled érkezett.
ja és kérdésem a másik a régi elküldött és kapott üzeneteket elvesztettük? nem mintha sajnálnám, csak jó lenne tudni, mert ahogy látom szűzen indult..
és lesz-e olyan funkció a törölt üzenetekben (ami a régiből is hiányzott) hogy a kuka tartalmát egyszerre lehessen üríteni, nem egyesével?
(Ez egy válasz Kofi üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Kofi Kofi VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 09:09
Sokan keresik a chat-et és üzeneteket.
A "Saját menü"-ben érhető el, DE! ki fogjuk tenni az elérhetőségeit
a bejeletkezési panelhez is a fejlécbe.
Kis türelem és meglesz smile
2008. 12. 17. szerda 09:13  #32
madman71 madman71
OK! crazya
(Ez egy válasz téglalány üzenetére (2008. 12. 17. szerda 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 17. szerda 09:08
Megtaláltam, Madman gyere, saját menü... ott meglesz! crazya
2008. 12. 17. szerda 09:11  #31
madman71 madman71
Végre megtaláltam a csetet!Jobban el se lehetett volna dugni! De kivételesen ez sem MŰKÖDIK! levele
Na mentem aludni! Sziasztok!
2008. 12. 17. szerda 09:09  #30
Kofi Kofi VIP Admin
Sokan keresik a chat-et és üzeneteket.
A "Saját menü"-ben érhető el, DE! ki fogjuk tenni az elérhetőségeit
a bejeletkezési panelhez is a fejlécbe.
Kis türelem és meglesz smile
2008. 12. 17. szerda 09:08  #29
téglalány téglalány
Megtaláltam, Madman gyere, saját menü... ott meglesz! crazya
2008. 12. 17. szerda 09:05  #28
Kofi Kofi VIP Admin
Sziasztok!

Tudjuk, hogy az új felületet meg kell szokni, de higyjétek el, könnyebben átlátható lesz
az új rendszer. Mi két hónapja ezt nézzük és teszteljük több ezer látogatóval együtt,
akiknek a tapasztalatait, kéréseit is igyekeztünk beépíteni az oldalba.

Minden régi funkció megmaradt, csak újabb kényelmi dolgokkal lett kiegészítve.
Pl. a nagyképek úgy lapozhatók, hogy nem kell oldalt váltani, meg lehet nézni
mellette az összes kisképet, stb..
Ezekről hamarosan írunk egy cikksorozatot, kis útmutatásul.

Természetesen most, hogy napi majd 100 ezer ember nézi az
új oldalt, sok hiba kiderül az új napokban. Ezeket mind igyekszünk minél
hamarabb javítani. Addig is a türelmeteket kérjük.
Reméljük hamar megszokjátok és megkedvelitek az új oldalt,
hiszen azért dolgoztunk vele sokat, hogy még jobban tudjátok élvezni smile
2008. 12. 17. szerda 09:05  #27
gaka gaka
Nagyon gáz lett az új oldal! Semmit nem találok. Nem tudom mit teszteltetek, de hogy nem a "felhasználói élményt", az 1000%!
2008. 12. 17. szerda 09:03  #26
madman71 madman71
Ez még rosszabb, mint a tesztelős időszakban!!!!
2008. 12. 17. szerda 09:01  #25
madman71 madman71
Bakker , itt tökölök már egy fél órája, és nem jutottam semmire! Ez gáz!
2008. 12. 17. szerda 08:58  #24
téglalány téglalány
Jó reggelt mindenkinek! Madman én se találom a chat-et! lookaround SEGÍÍÍTSÉG!
megtaláltam,
2008. 12. 17. szerda 08:56  #23
madman71 madman71
Hát ,úgy látom nem csak nekem nem tetszik!
Csináljátok vissza!!! Ez elég szar...
2008. 12. 17. szerda 08:56  #22
Raiden Raiden VIP
eléggé meglepődtem mikor megnéztem, kicsit fura még így nem is találom hol lehet(ne) letölteni a napi amatőr sorozatot? tudja valaki?
2008. 12. 17. szerda 08:55  #21
boddah boddah
a nem kismalac, nem magyar amatőr, rövid szex videók hol vannak?
2008. 12. 17. szerda 08:52  #20
madman71 madman71
Sziasztok!
Ez elég gyenge egyelőre!Nem akarok ünneprontó lenni, de a "régi" jobb volt!Mindegy majd megszokjuk, csak legalább működne rendesen...
Hol van a chat?
2008. 12. 17. szerda 08:24  #19
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Miért kellett eldugni a chat-et, az üzeneteimet, a kapcsolataimat?
A banner kerülhetett volna a goldengate felirat fölé, pont odaférne.
A jobboldalon látható TV Napi top, a filmajánló, a Muff-tár ajánló szerintem nem kéne a fórumra, aki fórumozik abszolute nem kíváncsi rá, feleslegesen foglalja a helyet.
Igen a háttér is lehetne valamilyen enyhe színű így nagyon zavaró..
Tudom fog még változni, de szörnyű lassú és azzal, hogy eldugtátok az üzeneteket, a kapcsolataimat, és a chat-et egyáltalán nem értek egyet... Meg lett bonyolítva rendesen, ráadásul ha az említetteket nézem, a kurzort ráviszem nem mutatja (nem változik át kézzé) hogy van mögötte tartalom, ráadásul rákattintva be sem töltődik.
Lesz mit finomítani türelmesek vagyunk, aztán majd meglátjuk...
/ 50