Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

2008. 12. 17. szerda 08:18  #18
Fiona20 Fiona20
Bocsi, de nekem se jön be... :( Abszolút nem néz ki jól, ráadásul pl. filmelőzetes sem működik.
2008. 12. 17. szerda 08:08  #17
atavozs atavozs
nagyon gáz ez az új oldal
2008. 12. 17. szerda 08:03  #16
gorbesrac gorbesrac VIP
Azt látom valahol, hogy mely sorozatokat láttam már és melyeket nem? Eddig tudtam, hogy ha pl. tegnap néztem az oldalt, akkor csak a mai sorozatok újak. Most viszont ha egyből megjelenik amit feltöltenek akkor nehéz lesz követni.
2008. 12. 17. szerda 08:02  #15
sftzsrrtz sftzsrrtz
Sajnos eszméletlen lassú lett!
2008. 12. 17. szerda 08:02  #14
Franco7 Franco7
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy az új verzióban is meg található-e az a funkció, hogy a fórumban meg lehetett keresni az egyes tagok korábbi hozzászólásait? Ha igen, akkor hogyan találom meg?
Előre is köszönöm a segítségeteket!
2008. 12. 17. szerda 07:57  #13
gorbesrac gorbesrac VIP
A "Saját menü"-n belül találod. Én is keresgéltem egy ideig. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 17. szerda 07:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105032)
2008. 12. 17. szerda 07:43
Hogy tudok bemenni a chat-ra? Nagyon áttekinthetetlen az oldal!
2008. 12. 17. szerda 07:56  #12
gorbesrac gorbesrac VIP
A "Saját menü"-n belül találod. Én is keresgéltem egy ideig. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 17. szerda 07:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105032)
2008. 12. 17. szerda 07:43
Hogy tudok bemenni a chat-ra? Nagyon áttekinthetetlen az oldal!
2008. 12. 17. szerda 07:53  #11
Spizo Spizo
Üdv GG! Kissé meglepett ma reggel az új felület! Ránézésre nem rossz, de azt gondolom, hogy a régi sokkal felhasználóbarátabb, értelemszerűbb volt. A lassúsága fenomenális, de ez mindig így van amikor valaki nagyot akar alkotni, gyorsan. Bízom benne, hogy rendbe fogjátok tenni az összes betegségét! Kár lenne az oldalért, ha nem sikerülne, mert azt gondolom sok látogatótól elesnétek. MIndentől függetlenül jó munkát kívánok hozzá, irány egy jobb GG!
2008. 12. 17. szerda 07:49  #10
Lutyo2 Lutyo2
"Csak aktív, régi tagok vehettek részt benne"
De az ugye megvan, hogy nem csak a sokat fórumozó/chatelő tagság alkotja az olvasótábort?!
(Ez egy válasz iNfeSter üzenetére (2008. 12. 17. szerda 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
2008. 12. 17. szerda 06:49
Volt béta teszt, kb. 3 hónapig tartott. Csak aktív, régi tagok vehettek részt benne, ahogy több ezren is tették! A belassulás várható volt, ilyenkor jön elő minden ilyesmi. Hamarosan megoldódik!

Rengeteg újdonságot vezettünk be és sokat dolgoztunk vele, ne ítéljetek elhamarkodottan 3 perc megnézés után! smile
2008. 12. 17. szerda 07:43  #9
Törölt felhasználó (105032)
Hogy tudok bemenni a chat-ra? Nagyon áttekinthetetlen az oldal!
2008. 12. 17. szerda 07:38  #8
MmePrune MmePrune VIP Admin
hsz írásnál nem igényelném a jobb oldali reklámdömpinget, főleg, hogy rongyosra baszott, szétöklözött, lepisált picsák vannak benne...sehol egy kellemes fallosz ravasz1
de ezzel a véleményemmel nyilván egyedül vagyok smile
egyébként bejön a megújult gg...egyelőre nyes
2008. 12. 17. szerda 07:23  #7
gorbesrac gorbesrac VIP
Első nekifutásra elég furcsa és szokatlan az új felület. Végre meg lehet változtatni az e-mail címet. A sebességgel viszont vannak gondok. Van amikor kattintok és egyből töltődik, van amikor meg fél percet is várni kell. Nem találtam meg a régi kedvenc képsorozataimat. Esetleg jó lenne ha kedvencet (fórumtémát/képsorozatot) a kedvenceknél is lehetne törölni és nem kellene megnyitogatni hozzá az adott dolgot.
2008. 12. 17. szerda 06:49  #6
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Volt béta teszt, kb. 3 hónapig tartott. Csak aktív, régi tagok vehettek részt benne, ahogy több ezren is tették! A belassulás várható volt, ilyenkor jön elő minden ilyesmi. Hamarosan megoldódik!

Rengeteg újdonságot vezettünk be és sokat dolgoztunk vele, ne ítéljetek elhamarkodottan 3 perc megnézés után! smile
2008. 12. 17. szerda 06:40  #5
Törölt felhasználó (84401)
A régi jobb volt. Lelassult a rendszer, perceket kell várni, mire megnyit egy oldalt. Nem áttekinthető.
2008. 12. 17. szerda 06:07  #4
Lutyo2 Lutyo2
Még néhány szó: több helyen látható, hogy az oldal ettől függetlenül bétás (egyes feltöltők korábbi sorozatai helyén nincs semmi, vélhetően a nevek konverziója nem készült még el, amit szerintem okosabb lett volna legalább a régi sorozatoknál kihagyni), és bár vannak jó ötletek (például a nem csak fixen 12 képet tartalmazó táblák), a kifejezetten rossz értelemben vett amatőr húzások nagyon lerontják az összképet. A bétateszt elmaradása azért is érthetetlen, mert az oldal valójában nem mutat igazi újdonságokat a konkurencia számára. Hogy is mondjam finoman? Hmmm... a tervező remekül képes implementálni a mostanában más oldalakon divatos megoldásokat. smile Igaz, ez nem válik feltétlenül előnyére.
A fejléc az oldal harmadát elfoglalja az enyhén szólva túlméretezett adbar miatt, fölöslegesen vastaggá téve a bejelentkező panelt is, és innentől minden ugyanilyen értelmetlenül szellős, áttekinthetetlen lesz, mert sokat kell görgetni a valódi tartalomig. És szerintem az önreklámok (=saját tartalmak reklámozása) is túl nagy felületet foglal el, bár ez sajnos a fejléccel párhuzamba állítható.
Egyebekben ez a dizájnváltást mindig az oldal látogatottságának a csökkenése előzi meg (gondolom, a sharon18-fiaskó is sokat tett az ügyben), de szerintem erősen kontraproduktív, mert a szokatlan és érthetetlen felépítés esetleg a régi olvasókat is elriaszthatja, újakat pedig nem feltétlenül hoz, ha újdonságnak számító tartalom nincs a dizájn mögött.
(Ez egy válasz Lutyo2 üzenetére (2008. 12. 17. szerda 05:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 17. szerda 05:26
A főoldal túlcsicsázott (bár már a régi rendszer szerint is kezdett az lenni), viszont az Elcsípett és egyéb képek kategória nincs sehol, azt csak a felső menüből lehet elérni! Korábban az adott sorozat címsorából kiderült, hogy mikor került fel, most csak egy lélektelen sorszáma van (értem, hogy így van szervezve a rendszerben, de felhasználói szempontból akkor is haszontalanabb). A képek neveivel ugyanez történt, így aztán még véletlenül sem lehet azonosítani egy régebbi sorozatot. Öngól, gratulálok. Egyáltalán: ki az a Goldengate, akinek már 113 sorozata van? Ejnye! nyes
Az oldal egész szerkezete levegősebb, ugyanakkor a túlcsicsázottságtól éppen hogy használhatatlanabb, ráadásul a teljesen átírt képsorozatos rendszerre felkészülni sem lehetett. Okosabb lett volna indítani egy bétás oldalt, amin a felhasználók tesztelhettek volna, aztán amikor már elég kiforrott, CSAK akkor cserélni. Nagy kár, hogy a legnagyobbak is belefutnak ebbe a hibába.

Ja, és a háttér ne legyen már fehér, mert az ember szeme kifolyik tőle!
2008. 12. 17. szerda 05:26  #3
Lutyo2 Lutyo2
A főoldal túlcsicsázott (bár már a régi rendszer szerint is kezdett az lenni), viszont az Elcsípett és egyéb képek kategória nincs sehol, azt csak a felső menüből lehet elérni! Korábban az adott sorozat címsorából kiderült, hogy mikor került fel, most csak egy lélektelen sorszáma van (értem, hogy így van szervezve a rendszerben, de felhasználói szempontból akkor is haszontalanabb). A képek neveivel ugyanez történt, így aztán még véletlenül sem lehet azonosítani egy régebbi sorozatot. Öngól, gratulálok. Egyáltalán: ki az a Goldengate, akinek már 113 sorozata van? Ejnye! nyes
Az oldal egész szerkezete levegősebb, ugyanakkor a túlcsicsázottságtól éppen hogy használhatatlanabb, ráadásul a teljesen átírt képsorozatos rendszerre felkészülni sem lehetett. Okosabb lett volna indítani egy bétás oldalt, amin a felhasználók tesztelhettek volna, aztán amikor már elég kiforrott, CSAK akkor cserélni. Nagy kár, hogy a legnagyobbak is belefutnak ebbe a hibába.

Ja, és a háttér ne legyen már fehér, mert az ember szeme kifolyik tőle!
2008. 12. 17. szerda 04:06  #2
starolo (celeb) starolo (celeb)
szar jo .............................nagy szar
2008. 12. 17. szerda 03:28  #1
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Ide várjuk az új Goldengate-tel kapcsolatos véleményeket, hibajelzéseket.
Ne spóroljatok velük! smile
/ 50