Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Kedves GG csetesek, -és Fórumozók!

Egy újabb ismerkedési lehetőség!

A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén már 6. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó.

A találkozó időpontja: 2018. május 11-13. (3 nap, 2 éjszaka).
Helyszín: Diósjenő
Részvételi díj (szállás) 3000ft/fő/éj
+étkezés / aki szeretne ott enni/

A találkozó célja:
Megismerni azokat a tagokat, akikkel nap, mint nap a cseten, fórumon találkozunk, beszélgetünk. Alkalom nyílik rá, hogy a virtuális térből kilépve, a valóságba is átültessük a jókedvet, szórakozást, ismerkedést.
Végre arcokat párosíthatsz a nickekhez.
Illetve újra találkozhatunk a régi cimborákkal, s talán pont itt találod meg szexpartnered, azt a párt, akivel szívesen kerülnél közelebbi viszonyba, netán a nagy Őt-t, vagy épp a Hercegnődet, Hercegedet.. vagy épp lehet barátságok kezdete:-)

Sütünk, főzünk, táncolunk, beszélgetünk, szórakozunk és minden mást teszünk, amit megkívánunk és a másik is.
A hangulat és a programokat mi alakítjuk, akik részt vesznek a találkozón.
Lesz tombola és egyéb ügyességi, illetve erotikus vetélkedők, melynek résztvevőit díjakkal jutalmazunk.

A csettalálkozó nem meghívásos alapon történik. Ha Te/Ti úgy érzitek szívesen megmutatnátok magatokat, ismerkednétek, kíváncsak vagytok a csetes, fórumos ismerőseitekre, ha szeretnétek egy jó hangulatú buliban részt venni, keressétek szervezőt, aki részletesen elküldik Nektek levélben a tudnivalókat :
[b]Niobe


Számítunk a megjelenésetekre :-) !


Fontos, ha az érkezési szándékod nem jelzed nekünk, akkor a buliba részt nem vehetsz!
Fontos kitérni arra, hogy nem swingerpartyba jössz, ha jössz, bár megtörténhet bármi, amit minden szereplő fél szeretne:-)

A jelentkezésedet minél előbb add le, mert a férőhelyek végesek, nehogy lemaradj.

Az eddigi hozzászólások

2018. 06. 28. csütörtök 16:18  #89
Törölt felhasználó (3863192)
Kicsit későn (persze mert sokáig nem voltunk regisztrálva), de megtaláltuk ezt a topicot smile
Két hónap távlatából is köszi a szervezőknek a jól megszervezett, remek kis találkozót.
Mi most voltunk először, kell még jobban asszimilálódnunk, de évről évre jobb lesz (már részünkről) smile
(Ez egy válasz Niobe üzenetére (2018. 05. 13. vasárnap 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Niobe Niobe VIP Admin
2018. 05. 13. vasárnap 22:43
Hát gyorsan elszállt ez a pár nap....nagyon szupi volt veletek.. hát van mit kipihennünk....
nagyon köszönőn a sok segítséget nudisnöci1,felosz, Mosgerilának, mamopaponak, piriszkának, gaika09-nek a sok segítséget mert nélkülük nem sikerült volna ilyen jól ez a tali....
meg hát a szívünk csücskei a kemping személyzetei ..... Baromi jó volt a régi arcokat látni akik mindig jönnek, és örültünk az új embereknek is, akik remélhetően a következő talin újra együtt bulizunk.....Szuper volt veletek!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. 05. 16. szerda 19:18  #88
felosz felosz VIP
de te is oda tetted magad mindig ha épp segíteni vagy éppen előkészülni kellett a játékokhoz mi is köszönjük neked eljen
(Ez egy válasz piriszka üzenetére (2018. 05. 15. kedd 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 15. kedd 08:52
Sziasztok!
Köszönöm a szervezőknek a segítő embereknek hogy megszervezték ezt a nagyon csodás találkozót.
Köszönöm hogy veletek lehettem és sok hasonló gondolkodású embert megismerhettem.Bár én kicsit nehezen oldódom fel ilyen helyeken ahol ennyi Szép Csinos NŐ van mégis nagyon jól éreztem magam. Remélem jövőre is ott tudok lenni és jobban megismertek majd,felszabadultabb leszek. Minden nagyon szuper volt a szakácsok remekül főztek a játék szervezők is nagyon rendesen levezényelték a programokat.Egyszóval KÖSZÖNÖK mindent.
2018. 05. 15. kedd 08:52  #87
piriszka piriszka
Sziasztok!
Köszönöm a szervezőknek a segítő embereknek hogy megszervezték ezt a nagyon csodás találkozót.
Köszönöm hogy veletek lehettem és sok hasonló gondolkodású embert megismerhettem.Bár én kicsit nehezen oldódom fel ilyen helyeken ahol ennyi Szép Csinos NŐ van mégis nagyon jól éreztem magam. Remélem jövőre is ott tudok lenni és jobban megismertek majd,felszabadultabb leszek. Minden nagyon szuper volt a szakácsok remekül főztek a játék szervezők is nagyon rendesen levezényelték a programokat.Egyszóval KÖSZÖNÖK mindent.
2018. 05. 14. hétfő 07:18  #86
MosGerila MosGerila VIP
Sziasztok!
Köszönet a szervezőknek meg mindenkinek, aki eljött, ott volt, segített, részt vett a játékokban,hozzátett egy kicsit, emelte a hangulatot, hogy ez a tali ismét fergeteges legyen! wink Nagyon jó volt! worship Nagyon jól éreztem magam! vigyor2
2018. 05. 14. hétfő 04:34  #85
felosz felosz VIP
és persze veletek is apát ne feledd ő is oda teszi magát mindig mindenbe
(Ez egy válasz Niobe üzenetére (2018. 05. 13. vasárnap 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Niobe Niobe VIP Admin
2018. 05. 13. vasárnap 22:43
Hát gyorsan elszállt ez a pár nap....nagyon szupi volt veletek.. hát van mit kipihennünk....
nagyon köszönőn a sok segítséget nudisnöci1,felosz, Mosgerilának, mamopaponak, piriszkának, gaika09-nek a sok segítséget mert nélkülük nem sikerült volna ilyen jól ez a tali....
meg hát a szívünk csücskei a kemping személyzetei ..... Baromi jó volt a régi arcokat látni akik mindig jönnek, és örültünk az új embereknek is, akik remélhetően a következő talin újra együtt bulizunk.....Szuper volt veletek!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. 05. 13. vasárnap 22:43  #84
Niobe Niobe VIP Admin
Hát gyorsan elszállt ez a pár nap....nagyon szupi volt veletek.. hát van mit kipihennünk....
nagyon köszönőn a sok segítséget nudisnöci1,felosz, Mosgerilának, mamopaponak, piriszkának, gaika09-nek a sok segítséget mert nélkülük nem sikerült volna ilyen jól ez a tali....
meg hát a szívünk csücskei a kemping személyzetei ..... Baromi jó volt a régi arcokat látni akik mindig jönnek, és örültünk az új embereknek is, akik remélhetően a következő talin újra együtt bulizunk.....Szuper volt veletek!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. 05. 13. vasárnap 22:14  #83
felosz felosz VIP
eljen eljen neked is köszi a fáradhatatlan munkádat
2018. 05. 13. vasárnap 22:01  #82
nudisnőci1 nudisnőci1 VIP
Sziasztok!
Nagyon szuper volt ez a hétvége. Persze ez nem is lehetett volna másképp. Köszönjük a jelenlévőknek, hogy részt vettek ebben, és együtt bulizhattunk worship Nagyon szépen köszönjük a kemping dolgozóinak a sok segítséget, a két recepciós pasinak millió puszi wave vigyor2
2018. 05. 13. vasárnap 20:16  #81
maped maped
Szuper jól sikerült a buli mint minden évben. Nagyon jó volt újra látni azokat kikkel már volt szerencsénk együtt bulizni. És örültünk az újaknak is. Bocsi, hogy olyan kimerülten érkeztem és nem tudtam úgy pörögni mint rég, de nekünk így is élmény volt veletek. Köszönet a szervezőknek áldozatos munkájukért. Nem fáradtatok hiába, mi jövőrs is ott leszünk.
2018. 05. 13. vasárnap 19:34  #80
felosz felosz VIP
sziasztok köszönöm mindenkinek aki el mert jönni és szinesi eljen tették a hétvégén a gg talit és persze azoknak is akik nem mertek jönni csak ígérgetni tudnak mert velük biztos nem lett volna ennyi e jól sikerült minden vagyis mi csak nyertünk a sok szájhősön
eljen
2018. 05. 11. péntek 11:16  #79
zsadi zsadi VIP Admin
Sziasztok. Családi program miatt, nem tudok részt venni a találkozón, de lélekben ott leszek én is, remélem annyira jól fogjátok magatokat érezni, mint az eddigieken. smile
2018. 05. 11. péntek 04:28  #78
Törölt felhasználó (1074662) VIP
A mai nap már tali.
2018. 05. 11. péntek 04:27  #77
Törölt felhasználó (1074662) VIP
A mai nap már tali.
2018. 05. 10. csütörtök 05:25  #76
Törölt felhasználó (1074662) VIP
1
2018. 05. 09. szerda 05:17  #75
Törölt felhasználó (1074662) VIP
2
2018. 05. 08. kedd 05:25  #74
Törölt felhasználó (1074662) VIP
3
2018. 05. 07. hétfő 19:25  #73
Törölt felhasználó (3308142)
Sziasztok Győrből mennék ha esetleg lenne olyan akihez beszállhatnék az autójába akkor megköszönném! smile
2018. 05. 07. hétfő 13:05  #72
Niobe Niobe VIP Admin
4 napppppppp vigyor2
2018. 05. 06. vasárnap 07:11  #71
Törölt felhasználó (1074662) VIP
5
2018. 05. 05. szombat 05:25  #70
Törölt felhasználó (1074662) VIP
6
/ 5