Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2014. 05. 23. péntek 11:53  #1337
Törölt felhasználó (82199)
28.-án ravensburg-szombathely utvonalon csajok csatlakozhatnak.
2014. 05. 23. péntek 11:37  #1336
Peter_xx Peter_xx
Vasárnap reggel Orosházáról Budapestre, kedves lánynak, esetleg párnak, van még szabad hely az autómban.
Érdeklődést telefonszámmal, privát levélben várom.
2014. 05. 23. péntek 09:21  #1335
extremfiu extremfiu
Most nemsokára Győr oda vissza valaki?lányok
2014. 05. 23. péntek 07:32  #1334
Törölt felhasználó (906567)
Hétfőn Szolnokról Bpre vagy du. Vissza, hölgyek valaki csatlakozna?
2014. 05. 22. csütörtök 09:48  #1333
Törölt felhasználó (33500)
Debrecenből-Budapestre a 4esen megyek dél magasságba valaki? smile
2014. 05. 21. szerda 07:52  #1332
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok! Ma Kecskeméten leszek. Innen, vagy a környékről keresek partnert. Hölgyek? Párok?
2014. 05. 20. kedd 09:11  #1331
Törölt felhasználó (33500)
Igen smile
(Ez egy válasz Bitang úr üzenetére (2014. 05. 16. péntek 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 16. péntek 17:37
Uraim, valaki már talált itt szexéhes utitársat?
De öszintén!!
2014. 05. 20. kedd 08:44  #1330
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok! Ma Csongrádról megyek Szolnok felé. Nem sietek. Útközben hölgy vagy pár?
2014. 05. 19. hétfő 09:09  #1329
pecázós pecázós
05.25.-én Budapest-Nyíregyháza-Vásárosnamény vonalon,hölgyet szívesen elviszek..
2014. 05. 18. vasárnap 08:38  #1328
Törölt felhasználó (847635)
Június 7. én megyek győrből miskolcra smile párt,lányt szivesen elvinnék smile
2014. 05. 17. szombat 19:35  #1327
Törölt felhasználó (197004)
Budapest és környéke. Bárhonnan bárhová... nyes
2014. 05. 17. szombat 14:17  #1326
Törölt felhasználó (913279)
Lesz egy pár vidéki utam az elkövetkezendő hetekben (körbe kell járnom az országot), ha van hölgy akit elvihetek keressen meg priviben - tudok alkalmazkodni az útvonalakkal
Képet találsz rólam a társkeresőben.
P
2014. 05. 16. péntek 17:37  #1325
Bitang úr Bitang úr
Uraim, valaki már talált itt szexéhes utitársat?
De öszintén!!
2014. 05. 16. péntek 10:39  #1324
Törölt felhasználó (895254)
Budapest-Mezőkövesd útvonalon szívesen elviszek egy hölgyet! finom
2014. 05. 14. szerda 06:17  #1323
Törölt felhasználó (916843)
05.16-án este Budapest-Nyíregyháza, belevaló lányt,párt szivesen elviszek.
2014. 05. 12. hétfő 20:35  #1322
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok! Holnap Visegrád, Szentendre környékén hölgy autós szexre?
2014. 05. 12. hétfő 18:37  #1321
popmaj popmaj
Holnap Tiszafüred-Szolnok-Kecskemét-Szeged útvonalra keresek utitársat...
2014. 05. 11. vasárnap 11:11  #1320
Törölt felhasználó (895254)
Sziasztok.Ma délután Mezőkövesd-Budapest útvonalon(régi 3-as úton)közlekedem.Hölgyet keresek aki útközben csatlakozna! wave
2014. 05. 07. szerda 12:01  #1319
Törölt felhasználó (7967)
Hétvégén szivesen elvinnék motorozni lehetőleg 30 alatti, vékony lányt, hölgyet, akár szex nélkül is - de természetesen nem zárkózom el semmi elől, ami mindkettőnknek jólesik smile
2014. 05. 07. szerda 11:03  #1318
Törölt felhasználó (828886)
Sziasztok!
Holnap reggel Ceglédröl megyek Budapestre Albertirsa-Újhartyán-Ócsa vonalon!
Hölgy vagy pár?
/ 389