Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2014. 06. 09. hétfő 05:28  #1358
Törölt felhasználó (839911)
Győr-Debrecen vonalon a héten oda vissza hölgyet szívesen vinnék útitársnak, ha lenne jelentkező. Ha érdekel priviben beszéljünk
2014. 06. 08. vasárnap 11:59  #1357
Törölt felhasználó (764853)
Délután a 4-es út mentén Pestig motoron hátsó ülés kiadó egy kis benzinköltségért. Sisakot tudok biztosítani, ha kell.
2014. 06. 08. vasárnap 09:34  #1356
Törölt felhasználó (885782)
Hali!Ma késö délután indulok zalábol -zeg-vasvár-sárvár-sopron irányába csatlakozhatna hozzám hölgy vagy pár!!!
2014. 06. 07. szombat 13:59  #1355
h2so4 h2so4
Sziasztok!
wave Kedd reggel megyek Kecskemét, Szentes, Békéscsaba felé, majd szerda késő délután vissza.
Szívesen elviszek hölgyet, párt. vigyor2
2014. 06. 05. csütörtök 22:56  #1354
Törölt felhasználó (873825)
Péntek este indulok németből hazafelé Ausztrián át. Útitársat keresek csajszi vagy pár!
2014. 06. 05. csütörtök 08:41  #1353
Törölt felhasználó (21503)
Péntek 06,06) délután 15-16-17 óra környékén Pestről Győr fele van helyem vagány nőnek.
2014. 06. 03. kedd 03:22  #1352
Törölt felhasználó (916843)
06,06-án az esti órákban utazom Budapeströl Nyíregyháza felé. Bevállalós lányt,párt szívesen elviszek. Kitérö szintén megoldható.Válaszokat priviben várok.
2014. 05. 31. szombat 05:34  #1351
midzi midzi
Sziasztok!
Hétfőn 06-01 indulok Győrből Ausztria Német, Francia, Spanyol útvonalon.Útitársnőt szívesen elviszek
2014. 05. 30. péntek 11:19  #1350
joeeye joeeye
Eger - Budapest mindennap oda-vissza.

Én 178/77, kék szemű 30-as, igényes pasi vagyok.

retroxenon@gmail.com
2014. 05. 28. szerda 14:53  #1349
Zoltika40 Zoltika40
Sziasztok!
Most június 2.-a és 5.-e között a Siófoki nyaralómba ami a Galérius-élményfürdő mellett található keresek hölgyet egymás kényeztetésére, mindent én állok szállást, ellátást, fürdőbelépőt.
2014. 05. 28. szerda 14:00  #1348
alexxexhun12 alexxexhun12
Maltan elek Gozo szigeten,2 szobas tengerre nezo apartmanba egyedul. Eggyik szobam atadom, lanynak, holgynek, dijmentessen, fozok is KOTELEZETTSEG NINCS, repulojegybe is segitek. Erdekel? Kerdeseid vanna? , akkor keres. Skype:natural.2013
2014. 05. 27. kedd 19:32  #1347
gyerekeress gyerekeress
Sziasztok! Holnap napközben BP-GYŐR-SZHELY-KESZTHELY-VESZPRÉM-BP útvonalon utazgatok. Szivesen vennék hölgy társaságát utitársnak vagy meg is állnék valakinél útközben... smile Irj
2014. 05. 27. kedd 13:50  #1346
Törölt felhasználó (350812)
Bp-ről siófokra megyünk péntek este 7körül.
Csinos bi lányt/lányokat elvinnénk.
29éves F/L pár vagyunk.
Várjuk belső üziteket mailcímmel.
Vasárnap 12-14 között pedig visszafele jövünk.
2014. 05. 27. kedd 08:00  #1345
Tigris74 Tigris74
Eger, szerdán, oda-vissza.... Ha valaki csatlakozna, írjon!
2014. 05. 27. kedd 07:58  #1344
kopja kopja
Budapest-Győr-München útvonalon állok rendelkezésre, ma délután indulok 14órakor +36307244607
2014. 05. 25. vasárnap 20:55  #1343
Törölt felhasználó (847635)
sziasztok smile

Érdeklődnék lenne e PÁR, vagy HÖLGY aki utazna GYŐRBŐL ... Borsodba , vagy pestmegyébe smile azt jövöhéten is .. vagy esteleg Junius elején elvinném smile Indulás nekem bármikor jó .. Tehát ha neked van konkrét időpontod mikor mennél akkor ird meg és mehetunk smile
2014. 05. 25. vasárnap 17:29  #1342
szandra9 szandra9
megy ma este valaki pest felé a szegedi borfesztiválról?
2014. 05. 25. vasárnap 10:48  #1341
Törölt felhasználó (895254)
Ma délután Gyöngyös környékéről megyek Budapestre.Hölgyet szívesen elviszek! finom
2014. 05. 24. szombat 13:23  #1340
Törölt felhasználó (873825)
Június 6án este felé Dél-Németország felől megyek Budapest felé. Útitársa(ka)t keresek. Privátban érdeklődj!
2014. 05. 24. szombat 13:10  #1339
Peter_xx Peter_xx
Vasárnap reggel Orosházáról Budapestre, kedves lánynak, esetleg párnak, van még szabad hely az autómban.
Érdeklődést telefonszámmal, privát levélben várom.
/ 389