Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2014. 06. 18. szerda 07:01  #1378
Törölt felhasználó (847635)
Sziasztok !

egy Nő vagy LÁnyt keresnék aki elkísérne SWINGER Buliba SZOMBAT ESTE! útiköltséget állom!!
Győr-pest útvonalon keresnék!!!!!
2014. 06. 18. szerda 06:11  #1377
Nős_pasi Nős_pasi
Ma délelőtt megyek BP-ről a Balatonhoz (déli part). Van hölgy, aki velem tart? Este jövök vissza.
2014. 06. 18. szerda 05:45  #1376
Törölt felhasználó (391669)
19-én Békéscsaba-Kecskemét-Siófok útvonalon hölgyet szívesen elvinnék. Reggel 7 körüli indulással, délután vissza.
2014. 06. 17. kedd 12:46  #1375
Törölt felhasználó (850974)
Üdv. Pénteken valaki Pécsről Pestre? Vagy délután vissza? DE jó a 67-es út is a Balaton irányába... privibe írj.
2014. 06. 16. hétfő 08:34  #1374
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok! Bp-Paks vonalon valaki? Esetleg délután visszafelé?
2014. 06. 16. hétfő 07:16  #1373
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 14. szombat 14:04  #1372
Törölt felhasználó (391669)
19-én Békéscsaba-Kecskemét-Siófok útvonalon hölgyet szívesen elvinnék. Reggel 7 körüli indulással, délután vissza.
2014. 06. 14. szombat 08:08  #1371
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 13. péntek 16:39  #1370
Törölt felhasználó (869006) VIP
Hétfőn megyek Budapest - Tatabánya - Győr (oda vissza) útvonalon, hölgyeket "ingyen" elvinnék smile
2014. 06. 13. péntek 08:19  #1369
Törölt felhasználó (391669)
19-én Békéscsaba-Kecskemét-Siófok útvonalon hölgyet szívesen elvinnék. Reggel 7 körüli indulással, délután vissza.
2014. 06. 13. péntek 08:03  #1368
Törölt felhasználó (906567)
Hétfőnként Budapest Szolnok között oda vissza közlekedem lányok társaságát szívesen venném
2014. 06. 12. csütörtök 15:35  #1367
misklanyt misklanyt
Sziasztok!
Partneremmel rendszeresen szoktunk debrecen-nyiregyháza vonalon rosszalkodni a kocsiban. Olyan kedves, ápolt, inteligens társaságot keresünk, aki szívesen meglesne minket, szimpátia esetén be is szállhatsz a hölgy engedélye szerint. Jelentkezni e-mailben, lehetőleg fényképpel, pár soros bemutatkozással lehet. Pozitív elbírálás esetén pontos helyet és időpontot eláruljuk. Ma is megyünk, ha elég gyors vagy, jöhetsz!
2014. 06. 12. csütörtök 11:01  #1366
Törölt felhasználó (854317)
Ma délutánra értendő.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 12. csütörtök 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854317)
2014. 06. 12. csütörtök 11:00
Balatonfüred-Veszprém -Győr útvonalon útitárs jöhet. wink
2014. 06. 12. csütörtök 11:00  #1365
Törölt felhasználó (854317)
Balatonfüred-Veszprém -Győr útvonalon útitárs jöhet. wink
2014. 06. 12. csütörtök 10:27  #1364
Törölt felhasználó (391669)
19-én Békéscsaba-Kecskemét-Siófok útvonalon hölgyet szívesen elvinnék. Reggel 7 körüli indulással, délután vissza.
2014. 06. 11. szerda 11:57  #1363
Törölt felhasználó (869006)
Június 16-án Budapestről megyek Tatabányára az M1-esen. Hölgyeket szívesen elviszek magammal wink
2014. 06. 11. szerda 10:00  #1362
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 11. szerda 09:47  #1361
Törölt felhasználó (391669)
Ma napközben ráérő hölgy Békéscsaba környékén?
2014. 06. 11. szerda 09:25  #1360
Törölt felhasználó (834589)
12-én csütörtökön utazok Dunakiliti-Nyiregy lányok asszonykák párok van hely bőven minden jóra worship
2014. 06. 09. hétfő 18:54  #1359
Sztra Sztra
Sziasztok!

Este későn 23:00 után megyek fel Siófok/Tamási-környékéről Bpre! Ha van kedve velem tartani egy hölgynek szívesen elvinném!
/ 389