Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2014. 07. 08. kedd 02:23  #1398
Törölt felhasználó (894124)
Sziasztok.Szombaton utazom BP rol Mátészalka irányába,szivesen elvinék egy holgyet vagy az M3 mellet lakó holgy vagy pár játéktársa lennék,irjon akit érdekel
2014. 07. 07. hétfő 08:54  #1397
Keserű Méz Keserű Méz
Sziasztok ! smile
Kölcsönös szimpátia esetén Dunai motorcsónakázás, napozás, lazulás...
Csinos hölgyet, hölgyeket esetleg egy nagyon szimpatikus párt keresek... a semmi sem kötelező, de sok minden lehet elvén !!
Ha érdekel ill. kérdésed van, keress priviben !!
2014. 07. 07. hétfő 00:22  #1396
Maya2 Maya2
Sziasztok München és környékéröl valaki lányok párok!
2014. 07. 05. szombat 04:58  #1395
Törölt felhasználó (765020)
Vasárnap Debrecenből a 16,57es IC-n vki nem keres szexet? smile
2014. 07. 04. péntek 14:46  #1394
elegancegabor elegancegabor
Sziasztok Hétfő vagy kedd de. Hölgyet keresnék esetleg párhoz csatlakoznék Veszprémben vagy környékén.Hármasban kezdő vagyok de kipróbálnám . Ha gondoljátok minőségi fotókat is tudok készíteni az is érdekel. Intelligens ápolt rendezett fffi vagyok. Várom megkereséseteket. Köszi
2014. 07. 04. péntek 11:02  #1393
Törölt felhasználó (350812)
Délben indulunk Pestről Balatonfenyvesre

Lányt lányokat elviszünk.
Vasárnap jövünk haza.
Akár szállást is tudunk biztosítani. Kötetlen a program. Sütögetés iszogatás.

Írj telefonszámot és hívlak.
2014. 07. 03. csütörtök 02:31  #1392
Törölt felhasználó (350812)
Július 4.én 10-11óra indulással BP -> Balatonfenyves vonalon hölgyet vagy hölgyeket elviszünk.
Autópályán megyünk 80perc az út kb a határokat betartva.

Írj belső üzit.
2014. 06. 30. hétfő 11:38  #1391
Törölt felhasználó (848116)
Sziasztok. Ezen a héten többször is megteszem a Budapest-Jászberény és vissza útvonalat. Aki valaki szívesen csatlakozna, írjon üzenetet és egyeztessünk!
2014. 06. 29. vasárnap 13:12  #1390
Törölt felhasználó (197004)
Budapesti Régióban szívesen ismerkednék utazni vágyókkal. nyes
2014. 06. 29. vasárnap 12:10  #1389
Törölt felhasználó (894840)
24 éves sportos férfiként július 11-12-én utaznék Békéscsabára. HÖLGYEK személyében várnám belső üzenetben, azt a személyt, akihez csatlakozhatom utam során! smile
2014. 06. 26. csütörtök 21:23  #1388
Törölt felhasználó (881904)
Üdv!Holnap 09:00 körül indulok Hüvösvölgyből,Győrbe.Délután vissza.Ápolt nő illetve pár társaságát örömmel venném.06305806519 sms-t kérnék, hol és mikor vegyelek föl.
2014. 06. 26. csütörtök 09:10  #1387
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 26. csütörtök 07:03  #1386
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok! Ma 9-kor indulok BP- ről Balaton déli partra. Valaki útközben?
2014. 06. 25. szerda 19:01  #1385
elegancegabor elegancegabor
Győrben Sziasztok Holnap napközben keresek partnert hölgy személyében vagy esetleg párt. A párosban kezdő vagyok. ápolt ,intelligens , jó egzisztenciával rendelkezem Köszi
2014. 06. 22. vasárnap 21:27  #1384
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 22. vasárnap 19:59  #1383
Törölt felhasználó (778073)
Luxus vitorlásommal szívesen vinnék fiatal lányt-párt, baráti társaságot a Balcsin nudizini stb. Ha valakit érdekel, írjon priviben... Viktor
2014. 06. 21. szombat 15:58  #1382
bandi33 bandi33
Juni. 28.-án hajnalban indulok Budapestre Szombathely-Sárvár-Szfehérváron át !!! Valaki aki csatlakozna? privibe írjon!
2014. 06. 20. péntek 11:08  #1381
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
2014. 06. 20. péntek 00:22  #1380
Törölt felhasználó (881910)
Reggel indulok Székesfehérvárról Békéscsabára és onnan 1 óra múlva vissza. Hölgyek? Párok?
2014. 06. 18. szerda 08:48  #1379
Törölt felhasználó (350812)
Június 27én délelőtt indulok Bp-ről. Balatonfenyvesre. Autópályán, de kitérő nem gond. Hölgyet vagy párt szívesen elviszek. Írj belső üzit és megbeszéljük.
/ 389