Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2020. 04. 05. vasárnap 08:23  #8
Törölt felhasználó (4313542) VIP
Szisztok! A fősulis éveim alatt egyszer megtörtént egy buliban ,hogy három fiúval kerültem össze és úgy alakult utána ,hogy ők mindig szerveztek valamit,voltak többen is,Ez így ment három évig .
2020. 04. 05. vasárnap 07:19  #7
fazonpar fazonpar
Igen, buliban jött az ihlet, utána mentek lakásra megvalósítani
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 04. 04. szombat 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (972502)
2020. 04. 04. szombat 14:52
Ès mit mesèlt ,hogy jött össze ?buli?lakásba szabadba ?
2020. 04. 04. szombat 21:10  #6
Triboro Triboro
Hát, akitől hallottam már, hogy kipróbálta még egy sem csalódott. Sőt! Ha összejön majd meséld el!
(Ez egy válasz Egykiruccanas üzenetére (2020. 04. 04. szombat 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 04. 04. szombat 16:05
Nem tudom, hogy szeretem-e, de nagyon szívesen kipróbálnám egyszer. Izagat a dolog. Viszont nem találtam még egyszerre két megfelelő partnert hozzá. De ami késik nem múlik.
Addig is olvasgatom a tapasztalataitokat.
2020. 04. 04. szombat 16:05  #5
Egykiruccanas Egykiruccanas
Nem tudom, hogy szeretem-e, de nagyon szívesen kipróbálnám egyszer. Izagat a dolog. Viszont nem találtam még egyszerre két megfelelő partnert hozzá. De ami késik nem múlik.
Addig is olvasgatom a tapasztalataitokat.
2020. 04. 04. szombat 15:02  #4
rolyka930 rolyka930
Én is imádnám veled!
2020. 04. 04. szombat 14:52  #3
Törölt felhasználó (972502)
Ès mit mesèlt ,hogy jött össze ?buli?lakásba szabadba ?
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 04. 04. szombat 08:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 04. 04. szombat 08:12
Szerintem minden hölgy szereti, illetve szeretné. Csak nem sokan vallják be, nem sokan élik meg. A nők többsége nem meri elmondani a parjanak, hogy kiprobalna. Aki pedig azt allitja, hogy eszébe sem jutott, az hazudik. Én több lánytól is hallottam már, hogy izgatja a dolog. Volt akit csak fantazia szinten, volt akit ténylegesen. Volt olyan lány haverom, aki be is számolt egy sörözés alkalmaval pár sör után, hogy miként vágta partiba két pasi. Amugyis izgató, csinos szőke hajú, szép arcú, sportos testű a lány, de ahogy azt részletezte, hogy mekkora kéj volt ahogy egy vaskos farok kitolti a puncijat, kozben egy másikon a szájával dolgozik, nekem ugy felállt a farkam az asztal alatt, hogy majdnem eldurrantam. Vegig mesélte hogy nyaltak ki a puncijat, hogy dugtak rommá... A legaprobb reszletekig. Nagyon izgato volt. Sosem volt köztünk semmi, pedig mindkét oldalrol megvan a vonzalom, de hogy hozta a sors. Amikor tizenevesek voltunk, már akkor nyiltan elmeselte, kivel, hol, mikor, hogy szexelt. Sőt még a masztijarol is beszamolt nekem. Egy szó mint száz, a lányokat épp annyira izgatja a több pasi, mint minket a több lány
2020. 04. 04. szombat 08:12  #2
fazonpar fazonpar
Szerintem minden hölgy szereti, illetve szeretné. Csak nem sokan vallják be, nem sokan élik meg. A nők többsége nem meri elmondani a parjanak, hogy kiprobalna. Aki pedig azt allitja, hogy eszébe sem jutott, az hazudik. Én több lánytól is hallottam már, hogy izgatja a dolog. Volt akit csak fantazia szinten, volt akit ténylegesen. Volt olyan lány haverom, aki be is számolt egy sörözés alkalmaval pár sör után, hogy miként vágta partiba két pasi. Amugyis izgató, csinos szőke hajú, szép arcú, sportos testű a lány, de ahogy azt részletezte, hogy mekkora kéj volt ahogy egy vaskos farok kitolti a puncijat, kozben egy másikon a szájával dolgozik, nekem ugy felállt a farkam az asztal alatt, hogy majdnem eldurrantam. Vegig mesélte hogy nyaltak ki a puncijat, hogy dugtak rommá... A legaprobb reszletekig. Nagyon izgato volt. Sosem volt köztünk semmi, pedig mindkét oldalrol megvan a vonzalom, de hogy hozta a sors. Amikor tizenevesek voltunk, már akkor nyiltan elmeselte, kivel, hol, mikor, hogy szexelt. Sőt még a masztijarol is beszamolt nekem. Egy szó mint száz, a lányokat épp annyira izgatja a több pasi, mint minket a több lány
2020. 04. 03. péntek 09:00  #1
david468 david468
Hölgyeim! Ki az aki szereti ha egynél több pasi kényezteti egyszerre? Élmények, tapasztalatok?
/ 18