Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2019. 09. 01. vasárnap 12:53  #8981
Törölt felhasználó (3963562)
szopni szopatni nyalni szerető bi pasi a közelből ma estére? átlagos kisebb méret előny. elképzelést képet az anginagy78@gmail.com címre várjuk. ápoltság diszkréció elengedhetetlen.
2019. 09. 01. vasárnap 08:48  #8980
Levendula0804 Levendula0804
Olvasd el reg. lapunkat és úgy gondold te is egy ilyen pár vagy,akkor várjuk leveledet!
Köszönjük!
2019. 09. 01. vasárnap 06:09  #8979
Törölt felhasználó (3937382)
Szép farkú min.17cm el rendelkező FIATAL pasit keresünk,aki el játszana egy idősebb párral és akivel mi is el játszhatnánk.
A fiatal nálunk 25 év alatt van!!!
Ha helyet is tudsz intézni az plusz pont.
Kitöltetlen adatlappal és komolytalanok légyszi NE!!!!
2019. 08. 31. szombat 21:14  #8978
xGáborkax xGáborkax
Sziasztok! smile Még szűz srácként keresem kedves és türelmes hölgyek társaságát, kortól és mindentől függetlenül smile Ha szívesen ismerkednél várom leveled! smile
2019. 08. 31. szombat 19:34  #8977
Törölt felhasználó (3905612)
hi
fiatal csajszi ma pesten kalandra wink
2019. 08. 31. szombat 18:25  #8976
Törölt felhasználó (3963562)
szopni szopatni nyalni szerető bi pasi a közelből ma estére? átlagos kisebb méret előny. elképzelést képet az anginagy78@gmail.com címre várjuk. ápoltság diszkréció elengedhetetlen.
2019. 08. 31. szombat 17:31  #8975
texture texture
Még mindig keressük szexuálisan rendkívül túlfűtött alkalmi partnernőmhöz és jómagamhoz azt a lányt/hölgyet, aki betársulna hozzánk harmadiknak közös masztihoz, vagy bármi máshoz is, az egészséges határokon belül.

A barátnőm 36 éves, extrán nőies, telt alkatú, sorozatos orgazmusokat produkáló, aki teljesen odavan azért, hogy végre kipróbálja, milyen egy nővel lenni. Mindent megtenne és mindent megengedne neki.

A feltétel csupán az én jelenlétem, ami nem feltétlenül jelenti a részvételt, az együttlét pusztán leszbikus jellegű is lehet, vagy akár a puszta egymás előtti masztizásban is kimerülhet, továbbá teljes passzivitás esetén is, ha csak élvezni szeretné a társaságunkat, mindenféle aktivitás nélkül.
Kötelező elvárás nincs.
Ha nem biztos önmagában vagy még önmagának is szégyelli bevallani, hogy ilyen vágyai vannak, velünk eldöntheti, valóban akarja-e vagy sem.

Kor, testalkat nem mérvadó, mindössze a megfelelő intelligencia, a kellő diszkréció és az extra libidó, ami szükséges, külön örülünk ilyen gondolatokat dédelgető, de még mindezt soha ki nem próbáló nők jelentkezésének, hiszen mi is ilyenek vagyunk..

Hely Egerben bármikor rendelkezésre áll, ami egy kulturált, igényes lakás.
Természetesen anyagiak kizárva, továbbiak levélben, fotókkal.

A félreértések elkerülése végett : FÉRFI NE ÍRJON, CSAK NŐ JÖHET SZÓBA, férfiak levelére nem válaszolunk.

Sajnos PÁRT SEM KERESÜNK, kizárólag hölgyek levelét várjuk, de azt nagyon!!!
2019. 08. 31. szombat 17:15  #8974
tnfrboy19 tnfrboy19
Sziasztok! 21 éves,sportos hetero fiatal srácként keresek nőt skype-ra, esetleg találkára,vagy párt, akihez csatlakozhatok.
2019. 08. 31. szombat 13:46  #8973
Törölt felhasználó (4179452)
Sziasztok!
25 éves hetero fiú vagyok,idősebb hölgyekkel párokkal ismerkednék, nagyon izgat a korkülönbség nyes
Várom privát üzeneteket.
2019. 08. 31. szombat 04:54  #8972
Törölt felhasználó (4151342)
Adatlapunk alapján ismerkednénk Párokkal.
Privát üzeneteket várunk.
2019. 08. 30. péntek 23:15  #8971
Axel96 Axel96
Fiatal srácként szívesen kiprobálnám érettebb nővel!
2019. 08. 30. péntek 20:01  #8970
Xeder222 Xeder222
Szia.Párral esetleg hölggyel ismerkednek. Szimpátia alapján házi barát is lennék.. Normális,igényes,kedves emberekel ismerkednek.
2019. 08. 30. péntek 18:06  #8969
Dave82 Dave82
Sziasztok!
Bp.-ti 35 éves egyedülálló heteró férfi vagyok.Párral (F-L)ismerkednék hármas kapcsolatra
a hölgy örömére kényeztetésére.Kiprobálnátok,fantáziáltok róla ismerkedjünk.Kis tapasztalatom van e téren.
178/73kg vagyok átlagos normális adottságok(intim) kép társkeresőn találtok engedély kéréssel
2019. 08. 30. péntek 17:13  #8968
Calibra82 Calibra82
hajdúszoboszlón érett nőknek lennék szeretőjük
2019. 08. 30. péntek 14:50  #8967
Törölt felhasználó (3976702)
Sziasztok!
Hetero fiút keresünk hármas játékokhoz,kizárólag a hölgytag örömére.
2019. 08. 30. péntek 07:38  #8966
Törölt felhasználó (3963562)
Sziasztok! Keresem azt a hölgyet, akivel közösen kényeztethetnénk a férjem, illetve egymást. Privát leveleket várok. Szép napot mindenkinek!
2019. 08. 29. csütörtök 18:32  #8965
Xeder222 Xeder222
Sziasztok!Párral vagy Hölggyel ismerkednék!! Normális bemutatkozás..Előre köszi!!
2019. 08. 29. csütörtök 08:28  #8964
Törölt felhasználó (3982882)
Sziasztok,
20 éves egyetemista srác vagyok, egyik nagy vágyam/álmom, hogy egy idősebb hölggyel, párral éljem át a szexuálitás minden formáját. Erre kereslek téged/titeket, ha 25-45 év közt vagytok. Férfi bi belefér, de semmi sem kötelező, számonra a fő a hölgy. Fehérváron élek, de ésszerű keretek közt tudok utazni.
Várom a leveled/leveleteket privátban. smile
2019. 08. 28. szerda 21:37  #8963
RALFF RALFF
Sziasztok, wink wave

RALFF vagyok 32 éves vállalkozó Kecskemétről.
Sportos testalkattal, és hozzávaló lendületes jó kedvel, és határozottsággal.
Amikor időm engedi sportolok, futok, úszom, nem dohányzom.

Azért regisztráltam erre az oldalra, hogy olyan hölgyekkel, és párokkal ismerkedjem (heteró alapon) akik értik, és élvezik az erotika különböző lépcsőfokait, lásd: Jó hangulatú találkozás, ismerkedés, borozgatás, véletlen érintések, flört, s ha ez mind megvan akkor minden egyébb is sokkal izgalmasabb.

S nem azért regisztráltam az oldalra hogy obszcén, semmitmondó hirdetéseket olvassak, vagy ilyeneket tegyek közzé.

Sokat utazom, Bicske-Budapest-Szeged tengelyen.
Képem van fent az oldalon, a kapcsolataim láthatják őket.
Keressetek bizalommal, szívesen veszem a leveleket.

Köszönet, Üdvözlettel RALFF wave wave
2019. 08. 28. szerda 14:23  #8962
1geza11 1geza11
Sziasztok!
Ismerkednék érett hölggyel, én 31 vagyok. pest, heves, jásznagykun megye
/ 804