Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2005. 08. 24. szerda 18:34  #26
Törölt felhasználó (99375)
Sziasztok
19 éves srác vagyok kiszeretném próbálni milyen egy IGAZ belevaló nővel. Esetleg van jelentkező akkor írjatok. (Budapest) felkialtas
2005. 08. 24. szerda 18:01  #25
Moncy Moncy
Az ám a gond, hogy a nők nagy része abba a csoportba tartozik akik mindenáron ha törik, ha szakad de habos-fidres-fodros menyasszonyi ruháról, reggelig tartó dínom-dánomról ábrándozik.... aztán mikor "kivilágosodik" és a rózsaszín köd szürkül akkor meg arról ábrándozik hej hogy lehetne a mókuskerékből kilépni.... aztán hej minél előbb kell egy új társ mert azért singliként mégsem kellene megöregedni...
2005. 08. 24. szerda 10:11  #24
Barnusod Barnusod
Egyetértek.
2005. 08. 24. szerda 03:49  #23
R0ck R0ck
Mark nézetét vallom csak én 24 vagyok :) és nem pesti hanem Zalai.. ha vki gondolja...
2005. 08. 23. kedd 22:03  #22
Törölt felhasználó (99375)
Sziasztok
19 éves srác vagyok kiszeretném próbálni milyen egy IGAZ belevaló nővel. Esetleg van jelentkező akkor írjatok. (Budapest)
2005. 08. 23. kedd 11:56  #21
izsakig izsakig
Képe nincs senkinek ????
2005. 08. 22. hétfő 18:45  #20
Törölt felhasználó (99375)
Sziasztok
19 éves srác vagyok kiszeretném próbálni milyen egy IGAZ belevaló nővel. Esetleg van jelentkező akkor írjatok. Köszi
2005. 08. 22. hétfő 13:29  #19
Törölt felhasználó (26894)
Nem tudom, miért gondolod azt, hogy bárki is utálna Téged ok nélkül. Még én sem, pedig viszonylag ok nélkül párszor elég kemény szavakat, jelzoket használva (még így látatlanba, ismeretlenül is) irogattál, válaszolgattál nekem, annak ellenére, hogy a mai napig a számodra írt váloszokban én ilyet nem tettem. A NOT meg már végképp nem utálom, sot ellenkezoleg, pedig a fájdalom néha valóban hasogat (de a bokámba néha). Tudom, hogy Te nem az a no vagy és megpróbálok emelt fovel veszteni, megfogadom (de miben kéne veszítenem?), habár én nem harcolok senki ellen. Remélem okot nem fogsz adni arra, hogy utáljalak, az esély is kevés rá, hisz találkozni nem valószinu, hogy fogunk. Így pedig elég nehéz, legfeljebb nem méltatom válaszra, ha erosen sértegetnél. Kösz mind a három leckét. Mindhárom sok tanulsággal szolgált számomra. Ajándékként a könyvet egyébként sem fogadnám el (hisz nem is ismerlek), megvásárolni pedig nem szándékozom, mert nem az én zsánerem. De azért kösz a jó tanácsot. A nagyon leszukített kör ellenére sok sikert.
2005. 08. 22. hétfő 10:55  #18
álló kuki álló kuki
Mármint Pammy!
2005. 08. 22. hétfő 10:54  #17
álló kuki álló kuki
Szia!
Te hány éves vagy?
2005. 08. 22. hétfő 10:26  #16
Törölt felhasználó (26894)
Nem, nem kell külön magyaráznod, csak ha akarod, vagy ha ez neked nagyon jólesik. És természetesen felfogtam h eleve ki vagyok zárva, ami miatt természetesen nagyon szomorú is vagyok és teljesen el vagyok keseredve.
2005. 08. 22. hétfő 10:12  #15
Gábor01 Gábor01
Szia, én azt hiszem megfelelek a kritériumaidnak.
Akár mikor alkalmas lehet egy izgi találkozás, csak mond meg, hogy hol és mikor!?
Képet tudok küldeni de akkor tőled is kérek!!
2005. 08. 22. hétfő 09:05  #14
Sficzus Sficzus
Abban az esetben, ha alkalmas lehetek, hol, és hogyan jelentkezzek? o_ :)

Válasz Pammy üzenetére (17)
2005. 08. 22. hétfő 07:52  #13
Törölt felhasználó (26894)
Hát, rohadtul leszukítetted a kört az biztos.
2005. 08. 21. vasárnap 23:22  #12
R0ck R0ck
Hát ha a környékemről lenne, és is szívesen benne lennék :)
2005. 08. 21. vasárnap 23:03  #11
vivid vivid VIP
szia Zoli vajon jól nézel ki?25 vok megfelel?de csak ha tetszel

Válasz Zoli... üzenetére (8)
2005. 08. 21. vasárnap 20:41  #10
T.O.H T.O.H
Helló!
ÉN is szívesen kipróbálnám egy belevaló érett csajjal, a szex minden szépségét...
szívesen lennék szeretője vkinek, aki igényli ezt...
Ha van ilyen nőci, akkor írjon, és küldök képet magamról!
Egyébként 24 éves, sportos, igényes srác vagyok.
2005. 08. 21. vasárnap 16:33  #9
Törölt felhasználó (99375)
Sziasztok
19 éves srác vagyok kiszeretném próbálni milyen egy IGAZ belevaló nővel. Esetleg van jelentkező akkor írjatok. Köszi
2005. 08. 17. szerda 11:47  #8
laci0099 laci0099
Kérlek mondj egy irodát vagy internet címet ahol ennek utána lehet járni!
Köszi
2005. 08. 06. szombat 22:04  #7
laci0099 laci0099
Nincsen sok érett hölgy mégsem aki fiatal fiúkkal akar kefélni :-) De azért jelentkezhetne pár sexy független 30-as csinos nő!!!! :-)
/ 818