Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2005. 08. 31. szerda 05:36  #49
Törölt felhasználó (7767)
Honnan ennyi önutálat? Ha homokos vagy, az még nem a világvége, próbálj a teljesség igényével kapcsolatokat kialakítani. Hiszen nem te vagy az első, és nem is az utolsó ilyen hajlamokkal!
Na, és az anyukádat sem kéne riherongyként leírnod, meg lerüheskurváznod, hiszen Ő adott neked életet, és alternatívaként a kuka mellékét párórás korodban, ezt ne feledd, Pictures komám!
2005. 08. 30. kedd 23:26  #48
Moncy Moncy
Remélem ha más nem Infester intézkedik... Én is beszoktam rágni de azért máshogy is le lehet vezetni a fáradt gőzt... no mind1...
2005. 08. 30. kedd 22:09  #47
eros007 eros007
Ma megnéztem az üvegtigrist - sokadszorra nyes - és találtam egy ideillő mondatot.
Lali: - Róka, téged így minden nap kiengednek? hehe hehe
2005. 08. 29. hétfő 00:28  #46
Törölt felhasználó (7767)
Kedves Pammy, rá se ránts, öntudatlan a fika, talán erre tudok most következtetni hsz-einek mongoloid vonásaiból. Kellemes új hetet Neked és szeretteidnek! smile wave
2005. 08. 27. szombat 22:51  #45
R0ck R0ck
és hogy a Topicnál maradjunk megjegyzem, azért betéved még ide egy érett hölgy a fiatalabb srácok örömére :)
2005. 08. 27. szombat 22:42  #44
R0ck R0ck
mark, én nem azt mondtam hogy mostaztán ráhajtok Pammyre, csak megjegyeztem a véleményem mindazért hogy vkit csak az alakja miatt ne irjunk le... És ám legyen igazad, sztem is az lenne a legjobb ha ez az egész itteni vita és cifakodás be lenne fejezve, mert abbéli tapasztalatom hogy a csetes és fórumozós veszekedések zöldágra vergődéssel érnének véget elég negatív!
2005. 08. 27. szombat 22:36  #43
R0ck R0ck
ha küld meglátom, de amúgy volt már úgymond túlsúlyosabb hölgyekkel dolgom, és hát be is tudtak gerjeszteni rendesen... szal nem csak az alak a fontos, hanem a kisugárzás is...
2005. 08. 27. szombat 22:29  #42
R0ck R0ck
Hát innen a messzi távolból akárhogy is hozzáállhatnék.. :D
2005. 08. 27. szombat 22:26  #41
R0ck R0ck
Bár asszem ez csak egy itteni megemlítés, mert nemhiszem sort tudnánk keríteni rá :)
2005. 08. 27. szombat 22:23  #40
R0ck R0ck
Pammy, ha te az ágyban is ilyen határozott és viharos vagy, nem bánnám ha odakerülnék :)
2005. 08. 26. péntek 10:00  #39
ZENO1 ZENO1 VIP


crazya
2005. 08. 26. péntek 09:34  #38
Moncy Moncy
Nocsak ne igyál előre a medve bőrére.. majd munkaidő után Te is +kapod nyes wink
2005. 08. 26. péntek 09:31  #37
eros007 eros007
a hülyékben mindig megvan az az érzés, hogy ők a normálisak, és minnél hülyébbek annál jobban meg vannak győződve erröl
2005. 08. 26. péntek 09:17  #36
Törölt felhasználó (26894)
Én nem is arra kértelek, hogy bízd rám az orgazmusod (csak olvasd el újra azt amit írtam). De az a tény, hogy Te ennyire elutasíitó vagy velem szemben (még ha az utolsó pasi volnák a földön se) mélységesen elszomorít és hát a sírás is kapdos. Különben pedig a beszólásaid (vagy írásaid vagy mik ezek) rettento kultúráltak, mértéktartóak és hát egy olyan ember benyomását keltik, aki teljesen kiengyensúlyozott életet él harmóniában önmagával és embertársaival (a társadalom szemetével is, akik nem átallanak csoportszexhez folyamodni, csak hogy a szemétdombra kerülhessenek, ahova valók) és ezt természetesen mindultalan ki is nyilvánítja. Csak gratulálni tudok Neked és csak így tovább (Te az álmaim plátói szexuális és egyéb partnere). Úgyhogy lehet megint bunkózni, szemetezni, öregfaszozni stb., bizonyára sokaknál ez bejön, ami által is sikerül rátalálnod a megfelelo szexuális partnerre (úgytünik, már rád is férne nagyon) és még ez mellett lehet, hogy pár igazi jó barátra is rálelsz. Újra csak sok sikert kívánok neked hozzá!!!
2005. 08. 26. péntek 09:00  #35
Moncy Moncy
Ajánlok egy topic címet innen a gg-ről..... "Miért gondolják azz a pasik"... ha lesz időd olvass bele!! Érdemes....Onnantól már tudni fogod "honnan fúj a szél"... wink wink
2005. 08. 26. péntek 08:52  #34
Moncy Moncy
Velem is csak csupa jó dolgok történtek... de még mennyire... ezért nem is tud a sok kis zöldfülü srác kihozni a sodromból... wink wave wave nyes
2005. 08. 26. péntek 08:40  #33
Moncy Moncy
Uram atyám... mááááár megint vita-hegyek...

Tényleg nem győzőm ismételni: szeretkezz, ne háborúzz!

Pammy! Hová lett a régi Éned? Légy újra a régi ne foglalkozz a beszólásokkal.... Vagy mi történt Veled? Menstruálsz v. klimax? (Bocs......) Vagy talán hasonló történt Veled mint Velem az elmúlt hónapokban??
2005. 08. 26. péntek 08:16  #32
Creative01 Creative01
eljen
2005. 08. 26. péntek 00:26  #31
Rejtelmes Rejtelmes VIP
Miért veszekedtek ha verekedni is lehet wink
2005. 08. 26. péntek 00:09  #30
Ihsan Ihsan
Te annyira rossztermészetű vagy és erőszakos, hogy akkor sem vonzanál, ha megfelelnék a kritériumaidnak.
/ 822