Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2006. 10. 21. szombat 01:24  #142
Törölt felhasználó (141355)
én is szívessen megismerekednék egy érett hölgyel itt az amil címem ha van kedvük hölgyeknek ismerkedni akkor írjanak én egy 20 éves somogy megyei srác vaogyk ha kell kép még azt is küldök írjatok
2006. 10. 20. péntek 22:03  #141
canyonk canyonk
Szia Érett! Nem törvényszerű az amit írtál.Én voltam már egynéhány 40, sőt 50-en túli nővel is, és szexi fehérneműt nem mindegyik viselt. Az oldottság sem minden esetben volt igaz, az ápoltság pedig egyéniség kérdése. De még a szexuális tapasztalatuk sem mindig fejlettebb, mint a fiatalabbaké. Hiszen gondolj bele, mikor ti tizen-huszonévesek voltatok,milyen tabu volt a szex. Nem az volt a divat, mint most, hogy folyton ez a téma mindenhol, reggel-délben-este. Szerintem azok a fiúk szeretik az idősebb nőket, akik csalódtak a mai szemét csajokban. A legtöbbjük az, akárki akármit mond.És kell nekik is valaki, aki megérti, kielégíti, és kicsit megvígasztalja őket. Nekem is erre kellenek.Nem csak szexre, hanem némi gyengédségre is. Én is ember vagyok, de a mai fiatalokkal nem igen van közös témám..
2006. 10. 20. péntek 10:19  #140
Mr.Enigma Mr.Enigma
A fiatalabb srácok (mint én is) talán azért tartjuk izgatónak az idősebb nőket 30, de inkább 40 fölött, mert pont olyanok amilyennek a korosztályunkbeli lányokat szeretnénk látni.
Most a szexre gondolok elsősorban.
Nincs álszentség, álszemérmesség ahogy lentebb már elhangzott. Nem kell órákig tenni a szépet, balettozva körbeugrálni, hogy egy csókig eljussunk. Nem mondom hogy egyáltalán nincs is erre szükség, de csak annyira amennyivel az érdeklődést felkeltjük, és nicns szükség túlzott színjátékra, nem kell hetet havat ígérve megjelenni. Elvégre mindkét fél tudja mire ismegy ki a játék, és a ténylegesen fölösleges púdert el lehet hagyni, nem úgy a tizen- huszonéves kortársainkkal szemben, ahol még ekkor sem biztos semmi. Cserében persze bizonyítanunk kell, nem csak ígérgetni.
A vélemény nem személyes tapasztalaton alapszik, hanem egy barát személyes tapasztalatán, és a visszahallott véleményken (mindkét féltől).
Persze ha kapcsolatról van szó nem szexről, akkor a dolog már nem így néz ki. A 40 es nő is nő, és volt kislány, meg tini is. Ha érzelmi kapcsolatról beszélünk akkor a helyzet ugyanaz, mint akárki mással. Kell az összhang az egymásratalálás. Más kérdés, hogy egy korkülönbésggel járó (főleg ha a nő az idősebb fél) érzelmeken alapuló kapcsolatot manapság a társadalom mennyire fogad el.
De szeritem amíg nem együttlétről van szó csak baráti kapcsolatról, esetenkénti szexel akkor talán megállja a helyét amit fent írtam.

Persze lehet hogy hatalmas tévedésben élek, de az már az én bajom.
2006. 10. 20. péntek 09:43  #139
Mr.Enigma Mr.Enigma
Fizetésemelés? Egyszer vegyél fel rövidke szoknyát ne vegyél fel alá bugyit és ha a főnökkel beszélgettek a szakmai előmeneteledről, beosztásról, netán fizetésről, akor ügyetlenül véletlenük kivillanhatna ez az. Nem fogsz olyat hallani, hogy nem. :)
Van amikor nem is olyan jó hímneműnek lenni. Vannak dolgok amiben elég egyszereűen gondolkozunk, és könnyen lehet minket az orr... mármint a farkunknál fogva vezetni. :)
2006. 10. 19. csütörtök 22:27  #138
bim-bam bim-bam
Szép-szép!De hol vannak itt a nők?!
2006. 10. 19. csütörtök 07:25  #137
Törölt felhasználó (58765)
Sziasztok. Még mindig egerből keresek hölgyet de sajna semmi eredmény.
2006. 10. 11. szerda 15:21  #136
vazul68 vazul68
Valójában tucatjával van itt, aki magáról ezt állítja, úgyhogy biztos találsz itt néhány olyat, aki meg is teszi! :-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 29. péntek 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (59613)
2006. 09. 29. péntek 15:35
ÉN 55 ÉVES, DE SOKAK SZERINT 10 ÉVVEL FIATALABBNAK LÁTSZÓ, ENERGIKUS, ÉLETVIDÁM, ÉLETIGENLŐ, SZERETKEZNI SZERETŐ NŐ VAGYOK. SZÍVESEN "BESZÉLGETNÉK" VALAKIVEL, AKINEK VANNAK TAPASZTALATAI AZ ÉRETTEBB NŐKKEL VALÓ SZERETKEZÉSSEL KAPCSOLATBAN. ÉN NEM IGAZÁN TUDNÁM ELKÉPZELNI, HOGY EGY FIAM KORABELI FIÚ JÓL ÉREZNÉ MAGÁT EGY ANYJA KORABELI NŐVEL. NEM VAGYOK GÁTLÁSOS, DE AZÉRT NEHÉZ ELKÉPZELNEM, HOGY EGY FIATAL, SPORTOS FIÚ MEGKÍVÁN EGY "ÉRETT" NŐT. KÍVÁNCSI LENNÉK A VÉLEMÉNYETEKRE, TAPASZTALATAITOKRA, ÉS HA MEGGYŐZTÖK ARRÓL, HOGY LEHETSÉGES, AKKOR ÉN IS SZÍVESEN KIPRÓBÁLNÉK EGY OLYAN FIATALAT, AKI BÍRJA AZ IRAMOT, AKI AKÁR 1-2 ÓRÁT IS KÉPES SZERETKEZNI. TÖBBSZÖR EGYMÁSUTÁN VAGY EGYSZER,DE SOKÁIG.
2006. 10. 11. szerda 14:58  #135
Törölt felhasználó (58765)
Sziasztok . Csak beköszöntem. Üziket a egriffi@feemail.hu -ra várom
2006. 10. 09. hétfő 19:51  #134
robyface robyface
A helyzet az,hogy először vagyok itt, és elég s**r kedvem van, egy olyan dolog miatt ami teljesen kiborít, meg be is vagyok állva, de a szexet szeretni kell a nőkkel 30-on, és 40-en túl is.50, hát (nálam) határeset :D , bár nemigazán mondhatnám magam perverznek, an(n)ál inkáb egy szeximádó pályakezdőnek.HALI robyface(24)
2006. 10. 09. hétfő 18:55  #133
Törölt felhasználó (59613)
Kösz, nincs már jelentősége.
(Ez egy válasz zeri üzenetére (2006. 10. 09. hétfő 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 09. hétfő 07:47
Tomi olyan poént mondott, amit azok értenek, akik egy bizonyos ideje már olvasgatják a fórumot. Semmi baj se volt veled. Üdv itt!
2006. 10. 09. hétfő 07:47  #132
zeri zeri
Tomi olyan poént mondott, amit azok értenek, akik egy bizonyos ideje már olvasgatják a fórumot. Semmi baj se volt veled. Üdv itt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 04. szerda 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (59613)
2006. 10. 04. szerda 20:01
Kösz a kioktatást. 55 éves vagyok, és tényleg nem vagyok profi a szakmában, tényleg kezdő vagyok, és bocs, hogy idekeveredtem, úgy látszik nem való vagyok közétek. Nem tudtam, hogy ez egy belterjes csoport, akik jól elvagytok egymással és nem szeretitek a betolakodókat. Mégegyszer bocs,hogy előfordultam.
2006. 10. 09. hétfő 07:43  #131
Törölt felhasználó (58765)
Sziasztok. Csak beköszöntem.
2006. 10. 05. csütörtök 07:54  #130
WildHorse WildHorse
Te hova tartozol az angyalok közé vagy inkább boszorkányok táborát erősíted?! rolleyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 02. hétfő 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56388)
2006. 10. 02. hétfő 20:00
Látom itt vanank ördögök és mókamesterek is :D
2006. 10. 05. csütörtök 07:51  #129
Törölt felhasználó (59613)
Köszönöm
(Ez egy válasz Best Playa üzenetére (2006. 10. 04. szerda 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 04. szerda 20:05
Semmi...Nyugottan meg lehet nyilvánulni hisz ez 1 forum ami pont azért van,hogy irjanak az emberek pl. véleményüket,reakcióikat stb
2006. 10. 04. szerda 20:05  #128
Best Playa Best Playa
Semmi...Nyugottan meg lehet nyilvánulni hisz ez 1 forum ami pont azért van,hogy irjanak az emberek pl. véleményüket,reakcióikat stb
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 04. szerda 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (59613)
2006. 10. 04. szerda 20:01
Kösz a kioktatást. 55 éves vagyok, és tényleg nem vagyok profi a szakmában, tényleg kezdő vagyok, és bocs, hogy idekeveredtem, úgy látszik nem való vagyok közétek. Nem tudtam, hogy ez egy belterjes csoport, akik jól elvagytok egymással és nem szeretitek a betolakodókat. Mégegyszer bocs,hogy előfordultam.
2006. 10. 04. szerda 20:01  #127
Törölt felhasználó (59613)
Kösz a kioktatást. 55 éves vagyok, és tényleg nem vagyok profi a szakmában, tényleg kezdő vagyok, és bocs, hogy idekeveredtem, úgy látszik nem való vagyok közétek. Nem tudtam, hogy ez egy belterjes csoport, akik jól elvagytok egymással és nem szeretitek a betolakodókat. Mégegyszer bocs,hogy előfordultam.
2006. 10. 04. szerda 19:01  #126
Törölt felhasználó (59613)
e-mailben fezsuka@citromail.hu
(Ez egy válasz Barnusod üzenetére (2006. 10. 04. szerda 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 04. szerda 18:43
Itt vagy privátban, esetleg msn-en?
2006. 10. 04. szerda 18:59  #125
Törölt felhasználó (59613)
Ezt most tényleg nem értem! Mi a baj velem? Mit csinálok rosszul?
2006. 10. 04. szerda 18:43  #124
Barnusod Barnusod
Itt vagy privátban, esetleg msn-en?
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 04. szerda 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (59613)
2006. 10. 04. szerda 18:28
Mit jelent az ismiznék? Nagyon tudatlan vagyok még, bocsi. De tanulékony.
2006. 10. 04. szerda 18:28  #123
Törölt felhasználó (59613)
Mit jelent az ismiznék? Nagyon tudatlan vagyok még, bocsi. De tanulékony.
/ 841