Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2012. 11. 26. hétfő 16:48  #479
Törölt felhasználó (849369) VIP
Mert nem a megfelelő pasikkal találkozol... wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 26. hétfő 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866574)
2012. 11. 26. hétfő 16:12
Sziasztok. Nekem egy nyári élményem van.Azt tudni kell, hogy mi elég nyitottak vagyunk, minden izgi dologban benne vagyunk a párommal! Szóval, amikor a Balatonra megyünk, akkor nyáron, akkor szoktunk bérelni vízibiciklit és bemegyünk olyan messzire, ahol már szinte nincs senki, levesszük a fürdőrucit és napozunk, ha olyan kedvünk van mást is csinálunk smile Szóval épp napoztam, persze bikini nélkül, amikor azt vettem észre, hogy egy másik vízibicikli egyre közelebb araszol. Fiatal srácok voltak rajta hárman. Ugráltak, hülyéskedtek, meg ilyesmi,de amikor észrevettek, egyre közelebb jöttek és észrevettem hogy nézegetnek át smile Lassan kicsúsztam a vízibicikli szélére és simogatni kezdtem magam.A fiúk már nem ugráltak, hanem engem figyeltek! Annyira felizgultam ahogy néztek, hogy megujjaztam magam és elég hamar el is élveztem. A párom is figyelt közben és neki is nagyon tetszett a műsor smile Sajnos nem voltak olyan bátrak, hogy odajöjjenek és partyba vágjanak, pedig nem mondtam volna nemet. Én feldobtam a magas labdát, de azon kívül, hogy néztek és tetszett nekik nem mertek többet:( Sokszor van így, a pasik ritkán mernek ilyenkor lépni...
2012. 11. 26. hétfő 16:12  #478
Törölt felhasználó (866574)
Sziasztok. Nekem egy nyári élményem van.Azt tudni kell, hogy mi elég nyitottak vagyunk, minden izgi dologban benne vagyunk a párommal! Szóval, amikor a Balatonra megyünk, akkor nyáron, akkor szoktunk bérelni vízibiciklit és bemegyünk olyan messzire, ahol már szinte nincs senki, levesszük a fürdőrucit és napozunk, ha olyan kedvünk van mást is csinálunk smile Szóval épp napoztam, persze bikini nélkül, amikor azt vettem észre, hogy egy másik vízibicikli egyre közelebb araszol. Fiatal srácok voltak rajta hárman. Ugráltak, hülyéskedtek, meg ilyesmi,de amikor észrevettek, egyre közelebb jöttek és észrevettem hogy nézegetnek át smile Lassan kicsúsztam a vízibicikli szélére és simogatni kezdtem magam.A fiúk már nem ugráltak, hanem engem figyeltek! Annyira felizgultam ahogy néztek, hogy megujjaztam magam és elég hamar el is élveztem. A párom is figyelt közben és neki is nagyon tetszett a műsor smile Sajnos nem voltak olyan bátrak, hogy odajöjjenek és partyba vágjanak, pedig nem mondtam volna nemet. Én feldobtam a magas labdát, de azon kívül, hogy néztek és tetszett nekik nem mertek többet:( Sokszor van így, a pasik ritkán mernek ilyenkor lépni...
2012. 11. 26. hétfő 10:42  #477
Törölt felhasználó (840916)
Sziasztok van egy történetem.szoktam masztyizni a kocsiban vezetes közben.lehet,hogy néha észre is veszik de annál izgatobb.most is masztyiztam nagyon jó volt már az öröm konny is kibugyant totál el voltam azva es akkor vettem észre egy stopos csinos nő volt vettem a batorsagot es megálltam neki köszönten vissza köszönt már majdnem beült akkor vette észre a meredezo futyit megköszönte es vissza hátrált becsukta az ajtót én meg akkorát élveztem hogy csak na.jobban örültem volna ha beszáll es el vihettem volna majd talan máskor
2012. 11. 06. kedd 19:07  #476
Fruty Fruty
Nem nyilvános a hely, hanem a saját fürdőszobánk. Az történt, h a bnőm átjött, dumcsiztunk 3 ban. a pasimnak el kellett menni dolgozni, de előtte lefürdött. A bnőm mondja, h neki wc-re kell mennie, mert nagyon nagyon kell pisilni. Mondtam, h a pasim bent van, zuhanykabinban, kérdezze meg, h bemehet-e pisilni?
Persze, h igent mondott.
A csajszi nagyon sex centrikus azt tudni kell.
Mi volt az első mondata? Megnézné a férjét itt a fülkében miközben masztizik.
Az én pasim nem szólt semmit csak elkezdte verni a farkát, a bnőm meg a wc-n ülve nézte, én közben kukucskáltam az ajtó résén, izgató volt.
Hallom, h a pasim nyöszörög, tudtam, h mindjárt elélvez, abban a pillanatban spricc a kabin falára, fojt le a geci.
A bnőm annyit mondtott, h ez csodás volt,
2012. 11. 06. kedd 19:01  #475
Törölt felhasználó (42315)
szivesen ott lettem volna
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2012. 07. 13. péntek 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 13. péntek 17:06
Ismét meglátogattam a palatinus férfiapozóját (Szerdán). felsétáltam, és azonnal ledobtam a fürdőnacit. voltak fent kb 10en. lassan végigsétáltam a teraszon. mindenki alaposan szemügyre vette a frissen fazonraborotvált farkam (két függőleges csíkot hagytam meg a farkam fölött).én is megnézegettem a farkakat. volt egy srác, akinek igenszép mérete volt. közvetlen mellette foglaltam helyet a napágyon. miközben napozgattam, nézegettem a többiek farkát. hamar merevedésem lett. ezúttal nem húztam az időt. lassan húzogatni kezdtem. erre már egyre többen figyeltek. mikor már kő kemény voltam, elkezdtem hevesen verni. közben hangosan nyőgtem. ez mindenkinek tetszett. olyannyira, hogy a velem szemben lévő 3-4 srác is masztizni kezdett, a mellettem fekvő srácnak pedig felállt a hatalmas farka. nagyon beizgultam a hangos fitymacsattogásoktól, és az óriási, borotvált farkaktól. egyre hangosabban nyőgtem. egyszercsak felálltam, és állva kezdtem verni. mindenki engem nézett. nem bírtam már sokáig, nem tudtam hva élvezzek. de egyszer csak eldurrantam, és a mellettem fekvő srác hasára spricceltem véletlen. már ő is verte a hatalmas farkát. kicsit zavarba jöttem, de úgy láttam neki tetszik, mert el kezdte kenegetni a spermám a hasán. majd pár másodperc múlva ő is magára élvezett. ekkor még vertem a farkam. továbbra is kőkemény volt. nagyon beindltam a sok sperma láttám. nem is tudom hogy vettem bátorságot, de elkezdtem a farkammal kenegetni a srác hasán a spermát. rákentem a mellkasára és a mellbimbója körül köröztem a spermás makkommal. ős is verte még és tetszett is neki. gondoltam egyet és megfogtam a farkát, és a makkunkat összeérintettem és és az enyémmel köröztem az ő síkos makkján. tetszett neki. elkezdtem verni az ő farkát meg az enyémet egyszerre. a többiekkel mr nem foglalkoztam. csak a hatalmas fasz volt előttem. bekaptam. közben vertem magamnak. szoptam kb 5 percig mire kivette a számból és ráverte a testére. én lenyaltam az összes spermát róla, és lenyeltem utána bekapta ő is az én farkam. nagyon jól szopott. nem kellett 3 perc és elmentem. elmentem lezuhanyozni, majd ott hagytam őket.
2012. 08. 26. vasárnap 19:28  #474
Törölt felhasználó (787532)
én általában estefele szoktam,hogy felpattanok a biciklire bóklászok a városban kigombolom a gatyót kiveszem és közbe verem...hatalmasat szoktam élvezni...bár néha jó lenne ha valaki segítene is közben nyes
2012. 08. 13. hétfő 07:57  #473
Törölt felhasználó (855875)
Nekem autóban vannak a legszebb élményeim. Éjszaka az autópályán teljesen meztelenül, esetleg egy kis tangában kiverni nagyon izgalmas. Néha megállok egy pihenőben és kiszállva folytatom az elhaladó autók mellett.
2012. 07. 31. kedd 20:26  #472
Bbazsa Bbazsa
Egy alkalommal felizgatott egy csaj de nem volt esélyem nála, a Fertő tóba vertem ki úgy hogy ő ott állt pár lépésre a víz olyan zavarós volt nem vette észre nyes
2012. 07. 22. vasárnap 19:28  #471
fazonkirály fazonkirály
sajnos igen
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2012. 07. 18. szerda 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 18. szerda 10:16
Palatinuson csak külön férfi és csak külön női napozó van?
2012. 07. 18. szerda 10:16  #470
totthek totthek
Palatinuson csak külön férfi és csak külön női napozó van?
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2012. 07. 13. péntek 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 13. péntek 17:06
Ismét meglátogattam a palatinus férfiapozóját (Szerdán). felsétáltam, és azonnal ledobtam a fürdőnacit. voltak fent kb 10en. lassan végigsétáltam a teraszon. mindenki alaposan szemügyre vette a frissen fazonraborotvált farkam (két függőleges csíkot hagytam meg a farkam fölött).én is megnézegettem a farkakat. volt egy srác, akinek igenszép mérete volt. közvetlen mellette foglaltam helyet a napágyon. miközben napozgattam, nézegettem a többiek farkát. hamar merevedésem lett. ezúttal nem húztam az időt. lassan húzogatni kezdtem. erre már egyre többen figyeltek. mikor már kő kemény voltam, elkezdtem hevesen verni. közben hangosan nyőgtem. ez mindenkinek tetszett. olyannyira, hogy a velem szemben lévő 3-4 srác is masztizni kezdett, a mellettem fekvő srácnak pedig felállt a hatalmas farka. nagyon beizgultam a hangos fitymacsattogásoktól, és az óriási, borotvált farkaktól. egyre hangosabban nyőgtem. egyszercsak felálltam, és állva kezdtem verni. mindenki engem nézett. nem bírtam már sokáig, nem tudtam hva élvezzek. de egyszer csak eldurrantam, és a mellettem fekvő srác hasára spricceltem véletlen. már ő is verte a hatalmas farkát. kicsit zavarba jöttem, de úgy láttam neki tetszik, mert el kezdte kenegetni a spermám a hasán. majd pár másodperc múlva ő is magára élvezett. ekkor még vertem a farkam. továbbra is kőkemény volt. nagyon beindltam a sok sperma láttám. nem is tudom hogy vettem bátorságot, de elkezdtem a farkammal kenegetni a srác hasán a spermát. rákentem a mellkasára és a mellbimbója körül köröztem a spermás makkommal. ős is verte még és tetszett is neki. gondoltam egyet és megfogtam a farkát, és a makkunkat összeérintettem és és az enyémmel köröztem az ő síkos makkján. tetszett neki. elkezdtem verni az ő farkát meg az enyémet egyszerre. a többiekkel mr nem foglalkoztam. csak a hatalmas fasz volt előttem. bekaptam. közben vertem magamnak. szoptam kb 5 percig mire kivette a számból és ráverte a testére. én lenyaltam az összes spermát róla, és lenyeltem utána bekapta ő is az én farkam. nagyon jól szopott. nem kellett 3 perc és elmentem. elmentem lezuhanyozni, majd ott hagytam őket.
2012. 07. 17. kedd 18:58  #469
Kiric Kiric
Mesébe illő történet. Ha ez a vezetés tudtára jut biztosan hamar véget vetnének ennek. Mert a Palatinus sztem nem az a hely ahol ezt szabadon/korlátozás nélkül lehet művelni
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2012. 07. 13. péntek 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 13. péntek 17:06
Ismét meglátogattam a palatinus férfiapozóját (Szerdán). felsétáltam, és azonnal ledobtam a fürdőnacit. voltak fent kb 10en. lassan végigsétáltam a teraszon. mindenki alaposan szemügyre vette a frissen fazonraborotvált farkam (két függőleges csíkot hagytam meg a farkam fölött).én is megnézegettem a farkakat. volt egy srác, akinek igenszép mérete volt. közvetlen mellette foglaltam helyet a napágyon. miközben napozgattam, nézegettem a többiek farkát. hamar merevedésem lett. ezúttal nem húztam az időt. lassan húzogatni kezdtem. erre már egyre többen figyeltek. mikor már kő kemény voltam, elkezdtem hevesen verni. közben hangosan nyőgtem. ez mindenkinek tetszett. olyannyira, hogy a velem szemben lévő 3-4 srác is masztizni kezdett, a mellettem fekvő srácnak pedig felállt a hatalmas farka. nagyon beizgultam a hangos fitymacsattogásoktól, és az óriási, borotvált farkaktól. egyre hangosabban nyőgtem. egyszercsak felálltam, és állva kezdtem verni. mindenki engem nézett. nem bírtam már sokáig, nem tudtam hva élvezzek. de egyszer csak eldurrantam, és a mellettem fekvő srác hasára spricceltem véletlen. már ő is verte a hatalmas farkát. kicsit zavarba jöttem, de úgy láttam neki tetszik, mert el kezdte kenegetni a spermám a hasán. majd pár másodperc múlva ő is magára élvezett. ekkor még vertem a farkam. továbbra is kőkemény volt. nagyon beindltam a sok sperma láttám. nem is tudom hogy vettem bátorságot, de elkezdtem a farkammal kenegetni a srác hasán a spermát. rákentem a mellkasára és a mellbimbója körül köröztem a spermás makkommal. ős is verte még és tetszett is neki. gondoltam egyet és megfogtam a farkát, és a makkunkat összeérintettem és és az enyémmel köröztem az ő síkos makkján. tetszett neki. elkezdtem verni az ő farkát meg az enyémet egyszerre. a többiekkel mr nem foglalkoztam. csak a hatalmas fasz volt előttem. bekaptam. közben vertem magamnak. szoptam kb 5 percig mire kivette a számból és ráverte a testére. én lenyaltam az összes spermát róla, és lenyeltem utána bekapta ő is az én farkam. nagyon jól szopott. nem kellett 3 perc és elmentem. elmentem lezuhanyozni, majd ott hagytam őket.
2012. 07. 13. péntek 17:06  #468
fazonkirály fazonkirály
Ismét meglátogattam a palatinus férfiapozóját (Szerdán). felsétáltam, és azonnal ledobtam a fürdőnacit. voltak fent kb 10en. lassan végigsétáltam a teraszon. mindenki alaposan szemügyre vette a frissen fazonraborotvált farkam (két függőleges csíkot hagytam meg a farkam fölött).én is megnézegettem a farkakat. volt egy srác, akinek igenszép mérete volt. közvetlen mellette foglaltam helyet a napágyon. miközben napozgattam, nézegettem a többiek farkát. hamar merevedésem lett. ezúttal nem húztam az időt. lassan húzogatni kezdtem. erre már egyre többen figyeltek. mikor már kő kemény voltam, elkezdtem hevesen verni. közben hangosan nyőgtem. ez mindenkinek tetszett. olyannyira, hogy a velem szemben lévő 3-4 srác is masztizni kezdett, a mellettem fekvő srácnak pedig felállt a hatalmas farka. nagyon beizgultam a hangos fitymacsattogásoktól, és az óriási, borotvált farkaktól. egyre hangosabban nyőgtem. egyszercsak felálltam, és állva kezdtem verni. mindenki engem nézett. nem bírtam már sokáig, nem tudtam hva élvezzek. de egyszer csak eldurrantam, és a mellettem fekvő srác hasára spricceltem véletlen. már ő is verte a hatalmas farkát. kicsit zavarba jöttem, de úgy láttam neki tetszik, mert el kezdte kenegetni a spermám a hasán. majd pár másodperc múlva ő is magára élvezett. ekkor még vertem a farkam. továbbra is kőkemény volt. nagyon beindltam a sok sperma láttám. nem is tudom hogy vettem bátorságot, de elkezdtem a farkammal kenegetni a srác hasán a spermát. rákentem a mellkasára és a mellbimbója körül köröztem a spermás makkommal. ős is verte még és tetszett is neki. gondoltam egyet és megfogtam a farkát, és a makkunkat összeérintettem és és az enyémmel köröztem az ő síkos makkján. tetszett neki. elkezdtem verni az ő farkát meg az enyémet egyszerre. a többiekkel mr nem foglalkoztam. csak a hatalmas fasz volt előttem. bekaptam. közben vertem magamnak. szoptam kb 5 percig mire kivette a számból és ráverte a testére. én lenyaltam az összes spermát róla, és lenyeltem utána bekapta ő is az én farkam. nagyon jól szopott. nem kellett 3 perc és elmentem. elmentem lezuhanyozni, majd ott hagytam őket.
2012. 05. 18. péntek 12:38  #467
BORSMATEE BORSMATEE
Bangyusz71 ..... de a többi áll.... eplus2
2012. 05. 18. péntek 12:37  #466
BORSMATEE BORSMATEE
Bangusz Próbáld meg nappal! Biztos a siker! Biztos észrevesz valaki. mf1
2012. 05. 15. kedd 17:37  #465
Istvan7788 Istvan7788
a Zalakarosi Hunguest ötödik emeleti erkélye az elég nyilvános? eplus2 , de volt más is, képzeljétek el: Siófoki strand, zsúfoltságig tele emberekkel, egy vizibringán állok 150 méterre a parttól és fehérjével gazdagítom a Balaton vizét, barátnőm meg szakad a röhögéstől smile
2012. 05. 14. hétfő 15:26  #464
Törölt felhasználó (760203)
Tegnap délután, nemsokkal azután, hogy megírtam a hsz-t újból itt volt a nejem barátnője! alig egy méterre masztiztam tőle a függöny túloldalán! Ha figyelt volna hallhatta volna, akkorát spricceltem, mint egy ház! Qva jó volt
2012. 05. 13. vasárnap 17:16  #463
Törölt felhasználó (844803)
A lakásunkal szembeni lakásban lakik egy nagyon helyes 45-ös csaj.Ha lejön sokszor az ablaknál állva beszélek vele..olyankor a farkam húzogatom.Még nem vette észre.Volt,hogy csak nézem és közben kiverem rá.
2012. 05. 13. vasárnap 17:10  #462
Törölt felhasználó (760203)
Talán nem teljesen idevágó a történet, de azért leírom! Van a nejemnek egy nagyon dögös barátnője, aki hetenkint meglátogat bennünket. Cigizni mindíg kimennek az erkélyre, A csajnak gyönyörű segge van és rá szokott dőlni a korlátra! Én ilyenkor a szobában ttőle 1-2 méterre mindíg kiverem a farkam! A dolog veszélyes, mert ha hátrafordulna mindent látna, de még soha nem buktam le! A lebukást, ha meglátna, nem bánnám, de a feleségem miatt nagyon gáz lenne! Van valakinek hasonló ékménye?
2012. 05. 13. vasárnap 06:31  #461
zsozs70 zsozs70
talán ez egy kicsit beteges
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 13. vasárnap 01:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (818055)
2012. 05. 13. vasárnap 01:06
Én gyakran szoktam éjszaka ki menni az utcánkba pucéran és verni a farkam nagyon fel tud izgatni! Vágyom arra, hogy valaki meg lásson, de még nem jött össze, de talán 1x össze jön és nem zsaruk lesznek! vigyor2
2012. 05. 13. vasárnap 01:06  #460
Törölt felhasználó (818055)
Én gyakran szoktam éjszaka ki menni az utcánkba pucéran és verni a farkam nagyon fel tud izgatni! Vágyom arra, hogy valaki meg lásson, de még nem jött össze, de talán 1x össze jön és nem zsaruk lesznek! vigyor2
/ 26