Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2014. 11. 27. csütörtök 06:03  #502
Törölt felhasználó (792445)
Volt meglepi,pláne ,hogy azóta próbáltuk 3asban,de eléggé feszélyezve érzem magam!! És úgy eléggé nehéz. Hisz mégis csak "egy fiatal lányzó".
(Ez egy válasz martonolsen üzenetére (2014. 11. 26. szerda 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 26. szerda 09:02
wow1 az igen, gondolom volt meglepetés
2014. 11. 26. szerda 09:02  #501
martonolsen martonolsen
wow1 az igen, gondolom volt meglepetés
2014. 11. 25. kedd 16:37  #500
Törölt felhasználó (792445)
nem találtam ide illő topikot...
jóbarátosném ura németbe melózik,és hát eléggé jól összejöttünk a csajszival,testi-lelki bnők lettünk.
Azonban fura mód pár hónapja elmaradtak a nyalakodások,nem tudtam mire vélni. Míg nem egyszer váratlanul betoppantam hozzájuk. Sehol senki,illetve hálószoba felől fura,illetve ismerős nyöszörgés szűrődött ki!
Benyitottam,lesz ami lesz! Legnagyobb meglepimre,hogy pasival,vagy más nőcivel van,a 17 éves lányával nyalakodtak!! volt döbbenet!!
2014. 11. 24. hétfő 13:50  #499
Törölt felhasználó (908086)
Nem kell bizonygatnod elhiszem ! worship
(Ez egy válasz alive üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 24. hétfő 09:48
Miazhogy..egyik legkedvesebb élményen smile
2014. 11. 24. hétfő 09:49  #498
alive alive
Örülök neki és köszönöm!Nekem meg a Te képeid tetszenek nagyon nyes
(Ez egy válasz pinababa üzenetére (2014. 11. 23. vasárnap 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 23. vasárnap 00:21
Ez nagyon tetszett smile ! eljen
2014. 11. 24. hétfő 09:48  #497
alive alive
Miazhogy..egyik legkedvesebb élményen smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 11. 23. vasárnap 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (908086)
2014. 11. 23. vasárnap 07:51
Nagyon jó történet, gondolom így is fergeteges élmény volt ! eljen
2014. 11. 23. vasárnap 07:51  #496
Törölt felhasználó (908086)
Nagyon jó történet, gondolom így is fergeteges élmény volt ! eljen
(Ez egy válasz alive üzenetére (2014. 11. 22. szombat 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 22. szombat 20:32
Sziasztok!

Ma nagyon érdekes, kellemes dolog történt velem, ezt el kell mondanom smile
Egyedül üldögéltem itthon és közben egyik nőnemű ismerősömmel csetelgettem. Közben a szomszédban rákezdtek szokásos délutáni műsorukra, és nekem minden bajom volt, hogy már vagy negyed órája kéjes nyögéseket hallok odaátról.
Valahogy úgy alakult, hogy megírtam az ismerősnek, mennyire zavar ez engem, mivel már egy ideje nem voltam punciban. Kisvártatva kinyögte, hogy jó ideje neki is szexhiánya van, s hogy persze velem nem menne bele, mivel van valakim.
Aztán szó szót követett, egyre sikamlósabb témákról, mire kiderült, hogy van itt fenn pár képem, videóm. Erre totál ráharapott a kis hamis, hogy küldjem el mindenképp nyes
Picit nehezen mentem bele, már bántam is a dolgot, elvégre nem szerettem volna előtte feltétlenül ezt nyilvánosságra hozni, de végül átküldtem neki.
Az egyik videóm nagyon megtetszett neki, és kijelentette, hogy egy ilyet szívesen megnézne élőben is. Na, akkor már nem az eszem irányított, így lecsaptam a magas labdát. S mivel vélhetően neki is a bugyijban volt már az esze, mondta hogy menjek át.

Így hát felkerekedtem és fél óra múlva már nála is voltam. A torkomban dobogott a szívem, hogy mi lesz, és hogy milyen jó kis élmény ez smile A kis bestia nagy kipirult arccal és kéjes mosollyal engedett be, és beszélgetni kezdtünk. Elég nehezen váltottunk át arra, amiért jöttem, de végül javasoltam, hogy ne kávézással üssünk el egy ilyen szép szombat délutánt... Akármennyire próbálkoztam, csak az izgatta a picike fantáziáját, hogy köztünk semmi se legyen, csak verjem ki előtte. bevallom ez engem is izgatott, mégiscsak jobb egy nő előtt, mint otthon egyedül smile
Elővettem hát, és szinte pillanatok alatt kőkemény lett azoktól az édes szemeitől, és vadóc tekintetétől. Rettentő izgató volt ahogy nézte, amit csinálok.
Nem is kellett sok, hatalmas lövés dördült a szobában, amire ő csak annyit mondott, hogy "hű, apám, ez nagyon tetszett".
Utána a helyzet elég fura volt, nem nagyon tudtuk hova tenni a dolgot, de még picit beszélgettünk, mielőtt eljöttem. Sajna nem hagyta megdugni magát, pedig nem lett volna ellenemre smile

Hát, ennyi csak, nekem nagyon jól esett smile
2014. 11. 23. vasárnap 00:21  #495
pinababa pinababa
Ez nagyon tetszett smile ! eljen
(Ez egy válasz alive üzenetére (2014. 11. 22. szombat 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 22. szombat 20:32
Sziasztok!

Ma nagyon érdekes, kellemes dolog történt velem, ezt el kell mondanom smile
Egyedül üldögéltem itthon és közben egyik nőnemű ismerősömmel csetelgettem. Közben a szomszédban rákezdtek szokásos délutáni műsorukra, és nekem minden bajom volt, hogy már vagy negyed órája kéjes nyögéseket hallok odaátról.
Valahogy úgy alakult, hogy megírtam az ismerősnek, mennyire zavar ez engem, mivel már egy ideje nem voltam punciban. Kisvártatva kinyögte, hogy jó ideje neki is szexhiánya van, s hogy persze velem nem menne bele, mivel van valakim.
Aztán szó szót követett, egyre sikamlósabb témákról, mire kiderült, hogy van itt fenn pár képem, videóm. Erre totál ráharapott a kis hamis, hogy küldjem el mindenképp nyes
Picit nehezen mentem bele, már bántam is a dolgot, elvégre nem szerettem volna előtte feltétlenül ezt nyilvánosságra hozni, de végül átküldtem neki.
Az egyik videóm nagyon megtetszett neki, és kijelentette, hogy egy ilyet szívesen megnézne élőben is. Na, akkor már nem az eszem irányított, így lecsaptam a magas labdát. S mivel vélhetően neki is a bugyijban volt már az esze, mondta hogy menjek át.

Így hát felkerekedtem és fél óra múlva már nála is voltam. A torkomban dobogott a szívem, hogy mi lesz, és hogy milyen jó kis élmény ez smile A kis bestia nagy kipirult arccal és kéjes mosollyal engedett be, és beszélgetni kezdtünk. Elég nehezen váltottunk át arra, amiért jöttem, de végül javasoltam, hogy ne kávézással üssünk el egy ilyen szép szombat délutánt... Akármennyire próbálkoztam, csak az izgatta a picike fantáziáját, hogy köztünk semmi se legyen, csak verjem ki előtte. bevallom ez engem is izgatott, mégiscsak jobb egy nő előtt, mint otthon egyedül smile
Elővettem hát, és szinte pillanatok alatt kőkemény lett azoktól az édes szemeitől, és vadóc tekintetétől. Rettentő izgató volt ahogy nézte, amit csinálok.
Nem is kellett sok, hatalmas lövés dördült a szobában, amire ő csak annyit mondott, hogy "hű, apám, ez nagyon tetszett".
Utána a helyzet elég fura volt, nem nagyon tudtuk hova tenni a dolgot, de még picit beszélgettünk, mielőtt eljöttem. Sajna nem hagyta megdugni magát, pedig nem lett volna ellenemre smile

Hát, ennyi csak, nekem nagyon jól esett smile
2014. 11. 22. szombat 20:32  #494
alive alive
Sziasztok!

Ma nagyon érdekes, kellemes dolog történt velem, ezt el kell mondanom smile
Egyedül üldögéltem itthon és közben egyik nőnemű ismerősömmel csetelgettem. Közben a szomszédban rákezdtek szokásos délutáni műsorukra, és nekem minden bajom volt, hogy már vagy negyed órája kéjes nyögéseket hallok odaátról.
Valahogy úgy alakult, hogy megírtam az ismerősnek, mennyire zavar ez engem, mivel már egy ideje nem voltam punciban. Kisvártatva kinyögte, hogy jó ideje neki is szexhiánya van, s hogy persze velem nem menne bele, mivel van valakim.
Aztán szó szót követett, egyre sikamlósabb témákról, mire kiderült, hogy van itt fenn pár képem, videóm. Erre totál ráharapott a kis hamis, hogy küldjem el mindenképp nyes
Picit nehezen mentem bele, már bántam is a dolgot, elvégre nem szerettem volna előtte feltétlenül ezt nyilvánosságra hozni, de végül átküldtem neki.
Az egyik videóm nagyon megtetszett neki, és kijelentette, hogy egy ilyet szívesen megnézne élőben is. Na, akkor már nem az eszem irányított, így lecsaptam a magas labdát. S mivel vélhetően neki is a bugyijban volt már az esze, mondta hogy menjek át.

Így hát felkerekedtem és fél óra múlva már nála is voltam. A torkomban dobogott a szívem, hogy mi lesz, és hogy milyen jó kis élmény ez smile A kis bestia nagy kipirult arccal és kéjes mosollyal engedett be, és beszélgetni kezdtünk. Elég nehezen váltottunk át arra, amiért jöttem, de végül javasoltam, hogy ne kávézással üssünk el egy ilyen szép szombat délutánt... Akármennyire próbálkoztam, csak az izgatta a picike fantáziáját, hogy köztünk semmi se legyen, csak verjem ki előtte. bevallom ez engem is izgatott, mégiscsak jobb egy nő előtt, mint otthon egyedül smile
Elővettem hát, és szinte pillanatok alatt kőkemény lett azoktól az édes szemeitől, és vadóc tekintetétől. Rettentő izgató volt ahogy nézte, amit csinálok.
Nem is kellett sok, hatalmas lövés dördült a szobában, amire ő csak annyit mondott, hogy "hű, apám, ez nagyon tetszett".
Utána a helyzet elég fura volt, nem nagyon tudtuk hova tenni a dolgot, de még picit beszélgettünk, mielőtt eljöttem. Sajna nem hagyta megdugni magát, pedig nem lett volna ellenemre smile

Hát, ennyi csak, nekem nagyon jól esett smile
2014. 11. 08. szombat 09:31  #493
Törölt felhasználó (926087)
Holdennek...

(Nem erotikus történet, de az eddigi írások ismeretében engedjétek meg ezt a rendhagyó gesztust, itteni utolsó bejegyzést. Valakiért.)


Jöjj vissza vándor

Elment a vándor
elvitte zsákjában a nyár minden ízét
erdők lombját és a rét tarka színét
mindent eltakar az ősz
s mi várunk bűvös kábulatban

Elment a vándor
útján a fecskék darvak mind elkísérték
elment messze, hol a fű zöld s az ég kék
hol nem tudják mi a hó
a nyár forró és mozdulatlan

Elmentek messze, mert ott a szívekbe nem költözik a tél
a vándor s a darvak most mind arra várnak, hogy elmúlik a dér
s újra visszatérnek a lángok a fények
szívünkbe új remények mind visszatérnek
régen elfelejtett emlékek égnek
ha a tavasz közelít

Elmentek messze, mert ott a szívekbe nem költözik a tél
a vándor s a darvak most mind arra várnak, hogy elmúlik a dér
s újra visszatérnek a lángok a fények
szívünkbe új remények mind visszatérnek
régen elfelejtett emlékek égnek
ha a tavasz közelít

Jöjj vissza vándor
Hozd vissza szívünkbe a nyár édes ízét
Erdők lombját és a rét tarka színét
Hozd el szívünkbe a nyár melegét
2014. 10. 26. vasárnap 18:14  #492
pinababa pinababa
Nem teljesen ide tartozik,de tegnap mikor vége lett a meccsnek,bementem a fürdőbe ahol a párom tartózkodott a lap -toppal és azt látom,hogy a párom guggol a kádban és rendesen kényezteti a nuniját smile !Mint kiderült,innen beszélgetett vkivel és begerjedt!Nagyon felhúzott,úgyhogy azonnal sikerült szeretkezésre "kényszeritenem" smile !Ezúttal is köszönöm az ismeretlen jó tevőnek smile
2014. 10. 26. vasárnap 07:16  #491
Törölt felhasználó (125544)
Így én is horgásznék szívesen!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 25. szombat 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (886233)
2014. 10. 25. szombat 18:09
a tegnap este izgalmátol elég keményen ágaskodott a szerszámom. Nem kellett sokáig kérlelni Ágit hamar rá kapott a csalira és keményen szopni kezdett. A hang hatására Pisti is felébredt és miközben minket nézett recskázni kezdett. Én hamar elsültem rá Ági szájára arcára mellére mindenhova! Odalépett Pistihez és segíteni kezdett neki őt is keményen leszopta. Délre már otthon is voltunk és beszélgetni kezdtünk a hétvégéről és el döntöttük hogy mostantól minden horgászatra visszük magunkal Ágit is!!
2014. 10. 26. vasárnap 01:25  #490
Törölt felhasználó (886233)
ne haragudj zentinó, nem olvastam el az összes történetet, így nem tudtam hogy valaki már leírta ezt. A helyes írásért is elnézésedet kérem, majd ha legközelebb írok, oda fogok figyelni hogy élvezhetőbb legyen! smile
(Ez egy válasz zenitó üzenetére (2014. 10. 26. vasárnap 01:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 10. 26. vasárnap 01:14
Az hagyján,hogy egy ezerszer megírt témát próbáltál újra körülírni.
de ezzel a helyesírással szinte olvashatatlan.
Meg érkezett, el durrantunk, ki száll.... jó hogy nem repült a vízből....basszus az igekötőt ha az ige előtt van,akkor egybe írjuk.
2014. 10. 26. vasárnap 01:14  #489
zenitó zenitó
Az hagyján,hogy egy ezerszer megírt témát próbáltál újra körülírni.
de ezzel a helyesírással szinte olvashatatlan.
Meg érkezett, el durrantunk, ki száll.... jó hogy nem repült a vízből....basszus az igekötőt ha az ige előtt van,akkor egybe írjuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 25. szombat 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (886233)
2014. 10. 25. szombat 18:09
a tegnap este izgalmátol elég keményen ágaskodott a szerszámom. Nem kellett sokáig kérlelni Ágit hamar rá kapott a csalira és keményen szopni kezdett. A hang hatására Pisti is felébredt és miközben minket nézett recskázni kezdett. Én hamar elsültem rá Ági szájára arcára mellére mindenhova! Odalépett Pistihez és segíteni kezdett neki őt is keményen leszopta. Délre már otthon is voltunk és beszélgetni kezdtünk a hétvégéről és el döntöttük hogy mostantól minden horgászatra visszük magunkal Ágit is!!
2014. 10. 25. szombat 18:09  #488
Törölt felhasználó (886233)
a tegnap este izgalmátol elég keményen ágaskodott a szerszámom. Nem kellett sokáig kérlelni Ágit hamar rá kapott a csalira és keményen szopni kezdett. A hang hatására Pisti is felébredt és miközben minket nézett recskázni kezdett. Én hamar elsültem rá Ági szájára arcára mellére mindenhova! Odalépett Pistihez és segíteni kezdett neki őt is keményen leszopta. Délre már otthon is voltunk és beszélgetni kezdtünk a hétvégéről és el döntöttük hogy mostantól minden horgászatra visszük magunkal Ágit is!!
2014. 10. 25. szombat 18:05  #487
Törölt felhasználó (886233)
Tikkasztó volt a hőség és a sűrű nád közt senki nem láthatott minket. Nekem 18 cm és arányosan vastag farkam van, Istvánnak talán egy lehelletnyivel kisebb és görbébb farka van. Ültünk egymás mellett és közben a makkunkon feszülő bőrt húzgáltuk én közbe meséltem milyen is az ágyban Ági és egymás nemi szervére pillantgattunk. nem is telt sok időbe hamar el durrantunk, aztán be mentünk a tóba fürödtünk kicsit. Felhevült testünket hamar lehűtöttük. Meg érkezett Ági is délutánra közénk és úgy döntöttünk hogy dacolva a szúnyogokkal, mi mégis kint éjszakázunk. Fel szaladtam bográcsért és pár dologért ami egy egyszerű paprikás krumplihoz szükséges, ne és persze pálinkáért, addig magukra hagytam őket. Mire vissza mentem mind a ketten a vízbe voltak. El kezdtem főzni a kaját, közbe egymáson nevetgéltünk ahogy kergetik egymást iszappal néha ki szálltak inni egy két felest. Pár kör pálinka hatására barátnőm úgy döntött hogy ki száll a vízből és lepihen napozni. Igen csak meg üthette kissé a fejét az ital, mert csepnyi szégyen érzet nélkül monokinizni kezdett. Pisti majd el olvadt a látványtól amint a még éppen fel fel lobbanó lenyugvó nap fényében megcsillant vízcseppes női test és a takarástól megszabadult mellek okoztak. Igen csak álhatott a cerkája ugyanis nem nagyon akart ki szállni a a vízből és kicsit zavarban is volt. Párom észre vette a zavart az arcán és még tetőzte azzal hogy a fürdő bugyijátol is megszabadult, mondván hogy már úgy is látta István és ő így nudiba jobban érzi magát. Ezzel egyet értve én is levettem a fürdőnadrágomat és kihívtam a barátomat hogy igyon velünk még egy felest. sikerült a pálinkának gátlásokat oldani mert Pistiről is lekerült a fecske és tényleg keményen ált a dákója. Párom alaposan szemügyre vette és meg jegyezte hogy kár hogy a tegnap megbeszéltek alapján nem illik a körbe mert szép kívánatos farka van. Meg vacsoráztunk és még a kora esti fényben fürdőztünk hárman meztelenül. Mi pistivel eléggé kanosak voltunk és néha elkapva egy egy pillanatot, jól meg markoltuk egymás cerkáját. Nem sokal később már Ági is markolászott engem és néha a véletlenre fogva Pistit is meg érintette, ez természetesen oda vissza játszott és cukkolták is egymást. Mire teljesen besötétedett, körül ültük a tüzet Ági és Pisti egymással szembe szinte fel falták egymást a tekintetükkel. Fel dobtam az ötletet "üvegezzünk" egy régi felelsz vagy mersz játék. Nem kell említenek hogy István azonnal be kapatta Ágival a faszát, én is oda mentem és felváltva szoptattuk, aztán Pisti 69es pózba alá feküdt és nyalni kezdte Ági hol engem szopott és közbe a "vendég farkat" verte keményen hol fordítva. Fantasztikus látvány volt ahogy a legjobb barátom hátulról keményen döngeti a páromat. Cseréltünk, én dugtam és Istvánt szopta. Igy ment ez sokáig. A végén szendvicsbe csináltuk és mindketten majdnem egyszerre élveztük tele a punciját. Reggel én hamarabb felkeltem mindenkinél melettem Ági feküdt a pokrócon egy kicsit távolabb pedig a barátunk.
2014. 10. 25. szombat 17:34  #486
Törölt felhasználó (886233)
Unatkoztam és gondoltam írok egy történetet hátha kedvet kap más is az íráshoz.
Még mielőtt rágalmazás vádaskodás és bizonyos meg jegyzések érnének >KITALÁLT TÖRTÉNET!!!!<

Van egy nagyon jó gyerekkori barátom Pisti, rengeteg kaland és kamaszkori emlék fűz hozzá. Közös bulik, csajozások és mindenféle dolog amit az ember kamaszon szokott csinálni (közös recskázásra gondolok).
Időközönként el szoktunk menni pár napra horgászni, közbe ki dumáljuk a hétköznapi gondjainkat, ilyenkor elő fordult már nem egyszer egy két közös maszti mind kettőnk biszex vágyait kiéljük. Így indult ez a történet is, megbeszéltük hogy x hónap y napján le megyünk a szokásos kempingbe kibérelünk egy bungalót és hosszú hétvégénket ott töltjük, horgászunk, iszogatunk, és még ki tudja mikhez lesz kedvünk. Barátnőm ki találata hogy ő is velünk szeretne tartani de csak ha nem zavar bennünket, majd elnapozgat meg elfoglalja magát valamivel csak ki akar szakadni kicsit a hétköznapok súlya alól. Engem cseppet sem zavart az ötlete és mivel tudtam hogy Pisti amúgy is odáig van érte őt se fogja zavarni főleg ha napozás közben elkap egy két pillanatot. El indultunk hát hárman, az első nap szinte eseménytelenül telt horgásztunk barátnőm napozott kaját csinált nekünk be be csatlakozott egy két beszélgetésbe stb... Este iszogatni kezdtünk és szóba jött a szex. Mi a Ágival párszor részt vettünk hármas kalandban ezek is szóba jöttek és sztorizgattunk az este vége felé István barátunk ki jelentette hogy ő szívesen csatlakozna ha esetleg lehetne róla szó. Részemről semmi akadálya mivel mi már csináltunk egy két közös dolgot, és vele szívesen meg osztanám párom, de de ági ezt hamar le kezelte hogy ő nem szeretné ismerőssel mert attól fél hogy nem tudna majd ugyan úgy a szemébe nézni, ezzel hagytuk is ezt a témát mindannyian meg értettük. Másnap barátommal egy eldugott helyet találtunk egy rejtett csapást ahol több hal reményében le is telepedtünk nád vett körül minket minden felé, még a jó isten sem láthatott bennünket. borzasztó meleg volt, csak egy fürdő gatya takarta testünk. Nem kel mondanom hogy ilyen melegben gyorsabban fogynak az italok is. Az én botomat éppen pedzegette valami ezért meg kérdeztem Pistit hogy szaladjon már fel a bungiba egy kis utánpótlásért. Úgy is tett, vissza jött és már furcsa volt az arcán az a mosoly és mikor vissza le vette a nadrágját láttam, hogy a fecskéjében valami elég szépen meg dagadt. Ekkor már rá kérdeztem hogy miről is maradtam le? Kicsit szégyelve de mosolyogva mesélte el hogy amint belépett a bungi fürdőjébe hogy könnyítsen magán Ági pont ott állt vele szembe teljesen meztelenül épp zuhanyozni készült. Szerelmemröl tudni kell hogy kb 168 cm, 70 kg, barna haj, zöld szem, formás mellek, arányos bimbók és csíkra borotvált punci. Mikor elmesélte mi fogadtam elmosolyodtam én is és kicsit én is duzzadni kezdtem. Innestől kezdve csak a szex és Ági volt a téma. Nem sok idő multán félbe is hagytuk a horgászatot és magunkal kezdtünk foglalkozni
2014. 10. 19. vasárnap 18:12  #485
Törölt felhasználó (926087)
Hamarosan új történetfolyam indul melynek alapjául szolgálnak Stefan Derrick a közelmúltban felgöngyölített ügyei. A több epizódban megjelenő összefüggő írás ezentúl is bővelkedik majd izgalomban, fordulatokban és nyomokban erotikát is tartalmaz, mégha a vége nem is lesz abszolút happy end. Valamint rendhagyó módon a fiktív motívumok és személyek száma is drasztikusan lecsökken majd. A nullához konvergál. Vagyis sokkal kevesebb lesz. Sokkal kevesebb. Bízvást nagy érdeklődésre tart majd számot sokak körében. Vagyis a történet nem kitalált, így bárminemű egyezés a valósággal, valós helyszínekkel, személyekkel és eseményekkel nem pusztán a véletlen műve. Tehát hamarosan...
2014. 10. 14. kedd 09:36  #484
Törölt felhasználó (926087)
Hamarosan újabb történetekkel folytatom.
2014. 10. 06. hétfő 09:45  #483
Törölt felhasználó (926087)
Az első nyár (4. rész)

Ezt nem hiszem el! - gondoltam magamban, de nem volt alkalmam tovább morfondírozni, mert elindult felém. Megállt a kád mellett, az egyik kezét a hideg vízbe mártotta és a markában vizet merített, a szappanos farkamhoz emelte és leöntötte róla a szappanhab nagy részét. Nem tudtam megszólalni, de a vér pumpálódni kezdett a hideg víztől összehúzódott fütyimbe. Mire megdagadt, már egy apró női kéz melegítette. Úgy gusztálgatta, ahogy néztem a tekintetét, mintha valami finomság lenne, amit reggelire épp a legjobban szeretett volna. Nem is nézett a szemembe, csak az ekkora már kőkeményen meredő faszt nézte amit a markában tartott és ritmusos mozdulatokkal, hol lerántotta róla a bőrt, hogy a nagyra duzzadt makkom peremén visszapattintva újra ráhúzta. Attila ekkor jelent meg újra az ajtóban, már megtörölközve, alsónadrágban. Hoppá-hoppá! - szólalt meg, de nem is mondott többet. Közelebb lépett a kád másik oldalán velem szemben megállt. A farkát felül előhúzta a nadrágból, melynek gumiját a herezacskója alá igazította. Nézte, hogy mit csinál velem a nővére és verni kezdte a farkát. Mariann odapillantott az öccse farkára is és egyre gyorsabban verte az enyémet. Én voltam az egyetlen teljesen meztelen ember a hármas kis csoportban. Egyikünk sem szólalt meg. Éreztem, hogy másodperceken belül spriccelni fogok. Megfeszült a combom. Mariann a rángatózó húsrudat az előttünk lévő kád víz felé irányította. Hatalmas ívben, hét-nyolc adagban előtörő fröcsköléssel távozott belőlem az ondó. Attila ekkor szisszent fel és ugyanúgy a vízbe élvezett. Kapkodtuk a levegőt, elgyengült térdekkel álltunk a kiskád mellett az udvaron, melynek vizében ott úszkált és keveredett kettőnk spermája. Most akkor én is megmosakszom. - törte meg a csendet végül Mariann és a bikinifelsőt hátul kibontotta, a földre dobta és a kádba nyúlva, először a mellkasát, majd hónalját végül az arcát nedvesítette be a két kanos kamasz magját tartalmazó vízzel.
Az egyik legemlékezetesebb nyár volt életemben.

És utószóként minden hirtelen felindulásból kommentelőnek, társkeresőnek és fényképkunyerálónak: A történet kitalált (lásd a topic címét!)
/ 47