Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 05. kedd 06:07  #150
puszinyuszi puszinyuszi
Itthon csak az van
2026. 05. 04. hétfő 22:29  #149
tomi88202020 tomi88202020
Hertelendi szaunavilàg nagyon szuper tényleg.szeretünk oda járni .. Ès árba se vészes a belépők .
Bár nem lenne rossz ott a szaunás részen se egy jacuzzi vagy medence
(Ez egy válasz metélt17 üzenetére (2026. 05. 02. szombat 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 21:26
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Magyarhertelendi szaunavilágról és a Mórahalmi textilmentes napról?
Hertelendről egyelőre csak jókat hallottam, ezt a kevés saját tapasztalatom is megerősíti.
Mórahalomról nincs túl sok információm, nem nagyon lehet olvasni róla itt.
2026. 05. 04. hétfő 03:28  #148
Loveonthebeach Loveonthebeach
Sziasztok,
Hölgypartnert keresek, aki elkísér Magyarhertelendre, szaunaprogramra. Viszem, hozom, és ha úgy döntünk, a szállást is állom. smile
2026. 05. 03. vasárnap 10:01  #147
Cimbike Cimbike
Én is pont így vagyok, de azért amikor tudok elmegyek.
(Ez egy válasz RayxX üzenetére (2026. 05. 03. vasárnap 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 03. vasárnap 08:41
Nekem Hertelend elsőre szerelem volt. Kár, hogy nagyon messze van tőlem, mert rendszeresen járnék. A fürdő egyébké nt nem győzött meg, az nem nagy szám. De a szauna világ a külön udvarral és forró medencéjével nálam bajnok. Mórahalmon még nem voltam.
2026. 05. 03. vasárnap 08:41  #146
RayxX RayxX
Nekem Hertelend elsőre szerelem volt. Kár, hogy nagyon messze van tőlem, mert rendszeresen járnék. A fürdő egyébké nt nem győzött meg, az nem nagy szám. De a szauna világ a külön udvarral és forró medencéjével nálam bajnok. Mórahalmon még nem voltam.
(Ez egy válasz metélt17 üzenetére (2026. 05. 02. szombat 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 21:26
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Magyarhertelendi szaunavilágról és a Mórahalmi textilmentes napról?
Hertelendről egyelőre csak jókat hallottam, ezt a kevés saját tapasztalatom is megerősíti.
Mórahalomról nincs túl sok információm, nem nagyon lehet olvasni róla itt.
2026. 05. 03. vasárnap 02:55  #145
WildHorse WildHorse VIP
Hali, hölgyet keresek ma délutáni Aquworld látogatáshoz társaságnak...
2026. 05. 02. szombat 21:26  #144
metélt17 metélt17
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Magyarhertelendi szaunavilágról és a Mórahalmi textilmentes napról?
Hertelendről egyelőre csak jókat hallottam, ezt a kevés saját tapasztalatom is megerősíti.
Mórahalomról nincs túl sok információm, nem nagyon lehet olvasni róla itt.
2026. 04. 30. csütörtök 20:03  #143
Gábortamás Gábortamás VIP
Elkerültük egymást
(Ez egy válasz Partnerkereso_no üzenetére (2026. 04. 30. csütörtök 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 30. csütörtök 19:38
Itt vagyunk. De sehol senki :(
2026. 04. 30. csütörtök 19:38  #142
Partnerkereso_no Partnerkereso_no
Itt vagyunk. De sehol senki :(
(Ez egy válasz Partnerkereso_no üzenetére (2026. 04. 29. szerda 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 17:27
Sziasztok! Holnap este valaki Aquaworld BP?
2026. 04. 29. szerda 18:42  #141
bigdick230 bigdick230
Sziasztok. Én szívesen csatlakoznék párhoz vagy nőhoz.
Írjatok nyugodtan.
2026. 04. 29. szerda 17:27  #140
Partnerkereso_no Partnerkereso_no
Sziasztok! Holnap este valaki Aquaworld BP?
2026. 04. 19. vasárnap 20:12  #139
Cimbike Cimbike
Sziasztok. Pesterzsébet Jódos- Sós-ban naturista szauna, sajnos én pont elutazok, csatlakoztam volan szívesen.
(Ez egy válasz David2121 üzenetére (2026. 04. 15. szerda 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 15. szerda 22:35
Sziasztok jövőhet pénteken párommal Pesten leszünk tudtok ajánlani olyan helyet ahol naturista a szauna? smile
2026. 04. 19. vasárnap 20:10  #138
Cimbike Cimbike
Sziasztok. Voltatok Hertelenden? Én a következő hétvégén tervezem, hogy megyek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 04. 17. péntek 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4775868)
2026. 04. 17. péntek 10:00
Sziasztok!
Ma este Hertelenden?
2026. 04. 17. péntek 10:00  #137
Törölt felhasználó (4775868)
Sziasztok!
Ma este Hertelenden?
2026. 04. 16. csütörtök 15:00  #136
YourSecretLover YourSecretLover
Sziasztok! Az Aquaworld hotel Oriental Spa wellnessben van textílmentes rész. Egy próbát megér.
(Ez egy válasz David2121 üzenetére (2026. 04. 15. szerda 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 15. szerda 22:36
Sziasztok mi egy fiatal pár vagyunk jövőhèt pénteken Pesten leszünk tudtok ajánlani olyan helyet ahol naturista a szauna? smile
2026. 04. 16. csütörtök 09:45  #135
Amatorsrac Amatorsrac
Szia(sztok).
Nem Budapest,picit mellette,de megéri kimenbi Ráckevén!!
Nagyon jó a szaunával,30 percenként felöntés van,amiért nem kell külön fizetni!
(Ez egy válasz David2121 üzenetére (2026. 04. 15. szerda 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 15. szerda 22:35
Sziasztok jövőhet pénteken párommal Pesten leszünk tudtok ajánlani olyan helyet ahol naturista a szauna? smile
2026. 04. 15. szerda 22:36  #134
David2121 David2121
Sziasztok mi egy fiatal pár vagyunk jövőhèt pénteken Pesten leszünk tudtok ajánlani olyan helyet ahol naturista a szauna? smile
2026. 04. 15. szerda 22:35  #133
David2121 David2121
Sziasztok jövőhet pénteken párommal Pesten leszünk tudtok ajánlani olyan helyet ahol naturista a szauna? smile
2026. 04. 14. kedd 18:28  #132
Miszterek13 Miszterek13
Sziasztok ! Mit ajanlotok hogy el menyunk a paromal welneselni, es lehet random ismerkedni is? Irjatok privatba kerlek
2026. 04. 14. kedd 14:36  #131
tcklbrry tcklbrry
Sziasztok! Múlt héten voltunk a Mjust nevű Wellnes szállódában külsős vendéggként. Szigorúan naturista szauna van hatalmas panorámás ablakkal.
/ 9