Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 04. 21. szombat 19:37  #178
Rosemary Rosemary
Ok, csak hirtelen úgy éreztem, hogy kevésnek tartod smile Az igaz, hogy valóban eszméletlen, amikor élvezek, és aztán megmozdulni sem tudok...Szinte mindig olyan erős orgazmusaim vannak, hogy nem birom ki sikitozás nélkül, ami nem mindig jó...
(Ez egy válasz mona20 üzenetére (2007. 04. 20. péntek 20:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 20. péntek 20:36
crazya neeem...szerintem elég sok idő...de az csak jó lehet eljen
2007. 04. 21. szombat 13:11  #177
horvatmi horvatmi
A mi aktusunk ritka ha csak 30 percig tart, ugyanis akkor valami külső hatás bezavar vagy túl rég voltunk együtt. A kedves feleségem akár 10 orgazmust is - de mindig egymás után többet- él meg egy együttlét alkalmával. Az igaz, hogy az általa ürített váladék a férfiak ejakulációjához hasonlóan szinte kilövell -amit Ő is érez és amit az előzőekben már írtam. Szerencsére még soha nem volt olyan mértékű mint amit a videók mutatnak.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 21. szombat 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 04. 21. szombat 12:51
A „magömléses” orgazmus a másik két orgazmushoz képest sokkal intenzívebb, áthatóbb élményt nyújt. Az már biztos, hogy a rutinszerű, szokványos és főleg rövid ideig tartó aktussal nem lehet elérni.

Ha őszintén vágyik rá, és el is tudja fogadni a G típusú orgazmust, vágjon bele, és fedezze fel a testének ismeretlen tájait.

Először közösülés nélkül próbálkozzon, mert kézzel könnyebb a G-pontot elérni. Fontos, hogy már érezzen szexuális izgalmat, vagyis már rá legyen hangolódva a szexre, ne a G-ponttól várja el, hogy meghozza a vágyát!!!

Vonja be partnerét, hisz úgy sokkal könnyebb! Ajánlatos még az elején kimenni a WC-re, így a hólyagban nem marad vizelet.(az ingerlés hatására először vizelési ingert lehet érezni. Ne ijedjen meg, nem tud bepisilni, ha a húgyhólyagja kiürült!)

Az izgatáskor jobb, ha két ujjat vezetnek be, és a hüvely hasfal felőli oldalán keressék a G-foltot, finoman nyomkodva, miközben a másik kezünkkel kívülről nyomjuk a szeméremcsontnál a hasunkat.

A kellemes izgatást folytatni kell, ne sajnáljuk az időt, ne legyünk türelmetlenek, folytassuk, míg az orgazmus be nem következik! Az sem baj, ha nem lesz jelentős váladék, az élményt nem befolyásolja. Ha partnerrel van, fontos a megfelelő póz kiválasztása. A legmegfelelőbb, ha a nő a hasán fekszik, és a párja hátulról keresi meg, és izgatja a G-pontot. Nem lehetetlen így a többszörös orgazmust is átélni.
Végül fontos a következőket megszívlelni:

1. az orgazmuskor fellépő túlzott váladékról senki ne higgye, hogy abnormális, szégyellni való dolog, és ne tévessze össze a vizelettel!
2. ez a képesség ma még kevés nőnek adatik, így ne gondolja azt, hogy kevésbé jó szexualitású, mert ezt a G típusú orgazmust nem ismeri.
2007. 04. 21. szombat 12:51  #176
MmePrune MmePrune VIP Admin
A „magömléses” orgazmus a másik két orgazmushoz képest sokkal intenzívebb, áthatóbb élményt nyújt. Az már biztos, hogy a rutinszerű, szokványos és főleg rövid ideig tartó aktussal nem lehet elérni.

Ha őszintén vágyik rá, és el is tudja fogadni a G típusú orgazmust, vágjon bele, és fedezze fel a testének ismeretlen tájait.

Először közösülés nélkül próbálkozzon, mert kézzel könnyebb a G-pontot elérni. Fontos, hogy már érezzen szexuális izgalmat, vagyis már rá legyen hangolódva a szexre, ne a G-ponttól várja el, hogy meghozza a vágyát!!!

Vonja be partnerét, hisz úgy sokkal könnyebb! Ajánlatos még az elején kimenni a WC-re, így a hólyagban nem marad vizelet.(az ingerlés hatására először vizelési ingert lehet érezni. Ne ijedjen meg, nem tud bepisilni, ha a húgyhólyagja kiürült!)

Az izgatáskor jobb, ha két ujjat vezetnek be, és a hüvely hasfal felőli oldalán keressék a G-foltot, finoman nyomkodva, miközben a másik kezünkkel kívülről nyomjuk a szeméremcsontnál a hasunkat.

A kellemes izgatást folytatni kell, ne sajnáljuk az időt, ne legyünk türelmetlenek, folytassuk, míg az orgazmus be nem következik! Az sem baj, ha nem lesz jelentős váladék, az élményt nem befolyásolja. Ha partnerrel van, fontos a megfelelő póz kiválasztása. A legmegfelelőbb, ha a nő a hasán fekszik, és a párja hátulról keresi meg, és izgatja a G-pontot. Nem lehetetlen így a többszörös orgazmust is átélni.
Végül fontos a következőket megszívlelni:

1. az orgazmuskor fellépő túlzott váladékról senki ne higgye, hogy abnormális, szégyellni való dolog, és ne tévessze össze a vizelettel!
2. ez a képesség ma még kevés nőnek adatik, így ne gondolja azt, hogy kevésbé jó szexualitású, mert ezt a G típusú orgazmust nem ismeri.
2007. 04. 21. szombat 12:18  #175
horvatmi horvatmi
Kedves lányok asszonyok ne keverjétek össze a női ejakulációt az orgazmus közbeni vizeletürítéssel. a videók és fotók 99%-ban erről szólnak. A nőknél is van a férfiak dülmirigyéhez hasonló szerv amely kb olyan állagú váladékot termel mint a férfiak előváladéka. A feleségemnek egy aktus alatt több orgazmusa is szokott lenni, de a fent nevezett váladékot nem mindig tapasztaljuk. Ha viszont megjelenik akkor a fanszőrzetemen mindig észre lehet venni, olyan mintha ráragadt volna a sperma csak egy kicsit hígabb állagú.
(Ez egy válasz hukatica91 üzenetére (2007. 04. 21. szombat 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 21. szombat 08:17
én sem tudok spriccelni peddig nagyot élvezek és minden csupa punilé lesz
2007. 04. 21. szombat 08:17  #174
hukatica91 hukatica91
én sem tudok spriccelni peddig nagyot élvezek és minden csupa punilé lesz
2007. 04. 20. péntek 20:36  #173
mona20 mona20
crazya neeem...szerintem elég sok idő...de az csak jó lehet eljen
(Ez egy válasz Rosemary üzenetére (2007. 04. 20. péntek 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 20. péntek 14:57
Ezt most nem értem, mi a gond a 10 perccel, túl kevés esetleg?
Ha erről van szó, akkor elárulom, hogy elég zavaros az életem, munka+sport mindennap szóval mostanában csak gyorsmenetekre van időm, még hétvégén is, sajnos...
2007. 04. 20. péntek 16:17  #172
eztishasznaljavalaki eztishasznaljavalaki
az én barátn?m nem spriccel, viszont anélkül is jókat élvez
2007. 04. 20. péntek 14:57  #171
Rosemary Rosemary
Ezt most nem értem, mi a gond a 10 perccel, túl kevés esetleg?
Ha erről van szó, akkor elárulom, hogy elég zavaros az életem, munka+sport mindennap szóval mostanában csak gyorsmenetekre van időm, még hétvégén is, sajnos...
(Ez egy válasz mona20 üzenetére (2007. 04. 19. csütörtök 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 19. csütörtök 21:16
merges2 wow1 húúú...10 perc? ez igen...hát ezt hogy csinálod? elárulod nekem is? crazya
2007. 04. 20. péntek 12:20  #170
Törölt felhasználó (30048)
hat az egyikben az volt hogy a gyűrűs és középső ujjal hogyan izgasd a g-pontját és akkor mineképpen sikerül, de sz.tem ezt a modszert sokan ismerik, viszont a csavo erre esküszött.
a másik nak is ugyanez a vége de ott aztmondtak h a lényeg 1 testmasszázs ami utan sokkal szabadabb lesz a vérkeringés és kb 12x kell végigcsinlni a masszázst heti max 2 alkalommal.
valamilyen rizs nagyságú görcsöket v csomokat kell kimaszirozni...
:P
2007. 04. 19. csütörtök 21:30  #169
Törölt felhasználó (43750)
Sziasztok engem nagyon érdekelne, már tényleg jó lenne egy ilyen lánnyal összeakadni!!!
2007. 04. 19. csütörtök 21:16  #168
mona20 mona20
merges2 wow1 húúú...10 perc? ez igen...hát ezt hogy csinálod? elárulod nekem is? crazya
(Ez egy válasz Rosemary üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 20:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 09. hétfő 20:03
Nekem nem volt ilyen élvezésem, de az orgazmusaim mindig erősek, és aztán vagy 10 percig remegek még. Nem tapasztaltam még ilyet, de a nedvem az ömlik belőlem mindig...
2007. 04. 19. csütörtök 17:13  #167
Törölt felhasználó (30048)
hello
az en baratnőm miért nem tud ilyet?
engem nagyon izgatna
meg is néztem 1 csomo filmet amiben nemcsak csinálják hanem elmagyarázzák hogyan kell
de meg nem sikerült
valami tipp?
csacsa
2007. 04. 09. hétfő 20:28  #166
Marshlako Marshlako
Elnézést ha butát kérdezek. MrEnigma. Hol lehet ezt a cikket elolvasni?
2007. 04. 09. hétfő 20:03  #165
Rosemary Rosemary
Nekem nem volt ilyen élvezésem, de az orgazmusaim mindig erősek, és aztán vagy 10 percig remegek még. Nem tapasztaltam még ilyet, de a nedvem az ömlik belőlem mindig...
2007. 02. 26. hétfő 17:55  #164
Törölt felhasználó (52021)
Nekem sikerült előcsalogatni a feleségemből egy spriccet. Azt mondta nagyot és hosszabban élvezett engem meg rohadtul izgatott
2007. 02. 19. hétfő 13:10  #163
Törölt felhasználó (69371)
Hova megy le a csajod? confused
(Ez egy válasz potyi20 üzenetére (2007. 02. 19. hétfő 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 19. hétfő 13:08
Az en csajomnak meg nemsikerult spriccelnie,de ha lemegy akkor csak hevesen csordogál!en ennek is orulok!!!csak kitartás,es meglesz az eredmenye...
2007. 02. 19. hétfő 13:08  #162
potyi20 potyi20
Az en csajomnak meg nemsikerult spriccelnie,de ha lemegy akkor csak hevesen csordogál!en ennek is orulok!!!csak kitartás,es meglesz az eredmenye...
2007. 02. 18. vasárnap 10:17  #161
Törölt felhasználó (69371)
Na akkor most már 4 db Krisztina aki nem szőke!
2007. 02. 18. vasárnap 10:03  #160
Fögenyó Fögenyó
Bármikor előcsalom belőle wink vigyor2 .
Valóban Kriszta a rendes neve, és egyáltalán nem szőke wink , inkább "mozdonyszőke". Fenék közepéig érő fekete haja van crazya , és diktálja a választ. eplus2
2007. 02. 18. vasárnap 09:34  #159
Törölt felhasználó (69371)
Te szoktál spriccelni??? Egy Off jellegű kérdés! Ha Krisztina a rendes neved, akkor azt kérdezném, hogy szőke vagy-e! Eddig akit ismerek Krisztinát, az eredeti hajszínük 3 kivételével szőke! A tiéd milyen? Nagyon kíváncsi vagyok!
/ 65