Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 00:31  #56224
Attika1109 Attika1109
Sziasztok! Ismerkednék, beszállnék....!
tegnap 22:47  #56223
relisys relisys
Borsodi férfi ismerkedne nőkkel párokkal
van fotóm is
Utazni is tudok
bled18@freemail.hu
tegnap 21:53  #56222
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
tegnap 19:43  #56221
élvezet84 élvezet84
Csatlakoznék
(Ez egy válasz LizaEsAti üzenetére (tegnap 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:20
Holnap, szombat este, Balatonfüreden keresünk 40 alatti párt, pasit.
tegnap 19:33  #56220
Ferfias35 Ferfias35
Sziasztok!
Csatlakoznék Hozzátok holnap este!
(Ez egy válasz LizaEsAti üzenetére (tegnap 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:20
tegnap 19:24  #56219
janti janti
Keresek hölgyet, párt akik találkoznának velem ma este! Valós találkozni is merő személyeket keresek! Akár autós kalandra is! Nagy családi autóm van!
tegnap 19:20  #56218
LizaEsAti LizaEsAti
tegnap 19:01  #56217
szexpartnert szexpartnert
Husvét hétfő délutáni locsoláshoz keresnék párt!
Helyem lenne szalkszentmárton-homokpusztán egy normális kis hétvégi házba, de normális távolságra az utazás sem jelentene gondot!
Mindenkinek nagyon kellemes ünnepet kívánok.
tegnap 18:35  #56216
kapucsino kapucsino
Ma estére keresünk összeszokott hármasunkhoz lányokat,párokat,pasikat.Szeretjük a teltkarcsú csajszikat illetve hölgytagunk a fiatalabb nagyobb intim mérettel rendelkező pasikat.
tegnap 17:45  #56215
Jószerető76 Jószerető76
Sziasztok! Ma estére keresek nőt vagy párt bpn. Helyem sajnos nincs. Ápolt, egészséges, potens férfi vagyok. Viber számot adok ha úgy alakul! Sziasztok!
tegnap 17:16  #56214
rickyvp rickyvp
tegnap 17:14  #56213
bzzzz88 bzzzz88
Veszprém?
tegnap 16:43  #56212
atexxx88 atexxx88
30 éves egyedülálló srác • Hármas és Többes szexben (is) tapasztalt • ápolt és tiszta, egészséges • átlagos sportos testalkatú (180/70) • NEM dohányzó • keresek 18-55 közötti párokat / lányokat / nőket / hölgyeket / csakis kölcsönös szimpátia alapján • ápolt, csupasz, kellemes lefelé ívelő méretekkel rendelkezem • minden megvan és működik, ami szükséges • elvárom ugyanazt a színtű diszkréciót és tiszteletet Tőled, amit ÉN is nyújtok majd • ha bunkó vagy és igénytelen, nem Én vagyok a Partnered • FIÚK ÉS BISEX FIÚK KIZÁRT • KAMUSOK KERÜLJETEK • csakis SZEX, semmi más vagy több!!!
tegnap 16:39  #56211
Marco82 Marco82
Sziasztok!Kalandozni vágyó pár társaságát keresem a hölgy kényeztetésére..Utazni tudok
tegnap 16:37  #56210
vágyakk vágyakk
Sziasztók! Holnapra pár társaságát keresem, utazni tudok !
tegnap 16:10  #56209
Gyula gyuluska Gyula gyuluska
Sziasztok! Szombat estére pár/házaspár társaságát keresem Szekszárdon és környékéről kellemes hármasra a hölgy örömére kényeztetésére! Várom privát jelentkezéseteket!
tegnap 16:02  #56208
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond ! wave
tegnap 15:12  #56207
Dave82 Dave82
Sziasztok
Bp.-ti 35 éves egyedülálló heteró férfi vagyok.Párral (F-L)ismerkednék hármas kapcsolatra
a hölgy örömére kényeztetésére.Kiprobálnátok,fantáziáltok róla ismerkedjünk.Kis tapasztalatom van e téren.
178/73kg vagyok átlagos normális adottságok(intim) kép társkeresőn találtok engedély kéréssel
tegnap 15:06  #56206
der.medve2.0 der.medve2.0
Keresnèm hölgyek, párok társaságát, akik valóban egy tabumentes perverz pasira vágynak! Van akik meglocsolnának ? Jöhet a geci-pisi! Utazás nem gond! wink Email: der.medve41@gmail.com
tegnap 14:21  #56205
1oroszlán 1oroszlán
Sziasztok !

PLAGIZÁLOK de teljesen egyettértek vele és így írom ezeket a sorokat.
Szerintem itt mindenki normális értelmes ember és szenvedélyt keres .aki b... akar az nekem ne írjon ,csak nem mindig néz tükörbe !
Ha tudod azt, mit jelentenek a hetero férfias, intelligens, humoros, KORREKT!!!!!!! szavak ,és úgy gondolod ez rád illik, csak akkor írj.
Maximális korhatár 30 év .Harminc év feletti ne írjon !!
Szeretnénk A 3 AS adta örömöket megélni 2 férfi 1 nő heteróban . nem 1x. alkalomra.
Tedd meg azt a szívességet is, hogy ha nincs magadról bemutatkozó szöveg akkor ne írj . HA nincs képed ne is várj a másiktól.. Ha az a betegséged, hogy fotókat kunyerálsz, és arra húzogatod, az a te dolgod, csak kérlek ezt ne velünk játszd el.
Szóval..ha olyan vagy aki a felsorolásban magára ismer, és hajlandó utazni is, /PEST MEGYE / akkor írj.

email 1oroszlan@citromail.hu
(bizalmasan kezelünk mindent, maximális diszkrécióval, kérünk tedd ezt te is)
Nem csak elvárásunk van . AMIT NYÚJTANI TUDUNK. kölcsönösség . diszkréció . hely adott kellemes vidéki környezetben . nyugalom. zavartalan együttlétek . barátság . extrákkal ………….stb

Ha esetleg a válaszunk NEM, azt fogadd el. ! Viszont ha igen, akkor ne játssz velünk,hanem vedd komolyan, az mindannyiunknak jó lesz. Köszönöm hogy elolvastad és azt pluszban ha meg is értetted . sziasztok.
/ 2812
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!