Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

2011. 05. 21. szombat 14:04  #31
BigJoe23 BigJoe23
igazán bemutathatnádnekünk a párodat, akár képeken is smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 20. péntek 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804577)
2011. 05. 20. péntek 16:47
Hamis volt, mert miközben követelte, hogy feküdjek hanyatt és ne mozduljak Ő letérdelt az ágy elé, véletlenül úgy, hogy szép feszes feneke az ajtó irányába legyen. ha szomszédunk minden bátorságát összeszedi és belép az ajtón akkor feleségem fenekébe ütközik.
Az élet mást produkált. heves szájmozgásától pár pillanat múlva a csúcsra jutottam beborítva torkát és szájpadlását ondómmal. Közben kezével a punciját simogatva elélvezett. Felkelt a földről és becsukta az ajtót. Szomszédunk talán fél perc elteltével távozott szobájába. Azon estén szerintem hárman voltunk akik csalódtunk. Gondolatban mindenki várta a nagy pillanatot de az utolsó lépést már senki nem tette meg. A gátlások a belénk nevelt anyai, apai szigor és a jó neveltség legyőzte a bűnös kéjt.
Másnap korra reggel tusolás hangjaira ébredtünk. Hosszú tusolás volt.. Kisvártatva gépkocsi motorhangja röptetett minket vissza a valóságba. A hang távolodott és mi visszaaludtunk.

Ez volt a mi hiteles kukkolás történetünk.
2011. 05. 20. péntek 19:14  #30
Törölt felhasználó (760203)
Nagyon jó a történet!! Nem tudom, mit tettem volna, mert a kudarc lehetősége benne van a dologban! De hogy ott az ajtóban kiverem a répát az biztos!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 20. péntek 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804577)
2011. 05. 20. péntek 16:47
Hamis volt, mert miközben követelte, hogy feküdjek hanyatt és ne mozduljak Ő letérdelt az ágy elé, véletlenül úgy, hogy szép feszes feneke az ajtó irányába legyen. ha szomszédunk minden bátorságát összeszedi és belép az ajtón akkor feleségem fenekébe ütközik.
Az élet mást produkált. heves szájmozgásától pár pillanat múlva a csúcsra jutottam beborítva torkát és szájpadlását ondómmal. Közben kezével a punciját simogatva elélvezett. Felkelt a földről és becsukta az ajtót. Szomszédunk talán fél perc elteltével távozott szobájába. Azon estén szerintem hárman voltunk akik csalódtunk. Gondolatban mindenki várta a nagy pillanatot de az utolsó lépést már senki nem tette meg. A gátlások a belénk nevelt anyai, apai szigor és a jó neveltség legyőzte a bűnös kéjt.
Másnap korra reggel tusolás hangjaira ébredtünk. Hosszú tusolás volt.. Kisvártatva gépkocsi motorhangja röptetett minket vissza a valóságba. A hang távolodott és mi visszaaludtunk.

Ez volt a mi hiteles kukkolás történetünk.
2011. 05. 20. péntek 16:52  #29
Törölt felhasználó (454861)
köszönjük a szegediek nevében
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 20. péntek 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804577)
2011. 05. 20. péntek 16:47
Hamis volt, mert miközben követelte, hogy feküdjek hanyatt és ne mozduljak Ő letérdelt az ágy elé, véletlenül úgy, hogy szép feszes feneke az ajtó irányába legyen. ha szomszédunk minden bátorságát összeszedi és belép az ajtón akkor feleségem fenekébe ütközik.
Az élet mást produkált. heves szájmozgásától pár pillanat múlva a csúcsra jutottam beborítva torkát és szájpadlását ondómmal. Közben kezével a punciját simogatva elélvezett. Felkelt a földről és becsukta az ajtót. Szomszédunk talán fél perc elteltével távozott szobájába. Azon estén szerintem hárman voltunk akik csalódtunk. Gondolatban mindenki várta a nagy pillanatot de az utolsó lépést már senki nem tette meg. A gátlások a belénk nevelt anyai, apai szigor és a jó neveltség legyőzte a bűnös kéjt.
Másnap korra reggel tusolás hangjaira ébredtünk. Hosszú tusolás volt.. Kisvártatva gépkocsi motorhangja röptetett minket vissza a valóságba. A hang távolodott és mi visszaaludtunk.

Ez volt a mi hiteles kukkolás történetünk.
2011. 05. 20. péntek 16:47  #28
Törölt felhasználó (804577)
Hamis volt, mert miközben követelte, hogy feküdjek hanyatt és ne mozduljak Ő letérdelt az ágy elé, véletlenül úgy, hogy szép feszes feneke az ajtó irányába legyen. ha szomszédunk minden bátorságát összeszedi és belép az ajtón akkor feleségem fenekébe ütközik.
Az élet mást produkált. heves szájmozgásától pár pillanat múlva a csúcsra jutottam beborítva torkát és szájpadlását ondómmal. Közben kezével a punciját simogatva elélvezett. Felkelt a földről és becsukta az ajtót. Szomszédunk talán fél perc elteltével távozott szobájába. Azon estén szerintem hárman voltunk akik csalódtunk. Gondolatban mindenki várta a nagy pillanatot de az utolsó lépést már senki nem tette meg. A gátlások a belénk nevelt anyai, apai szigor és a jó neveltség legyőzte a bűnös kéjt.
Másnap korra reggel tusolás hangjaira ébredtünk. Hosszú tusolás volt.. Kisvártatva gépkocsi motorhangja röptetett minket vissza a valóságba. A hang távolodott és mi visszaaludtunk.

Ez volt a mi hiteles kukkolás történetünk.
2011. 05. 20. péntek 16:39  #27
Törölt felhasználó (804577)
Sétáltunk és kávézgattunk valamint finoman pálinkázgattunk. természetesen 4 cl és nem több. Az élvezeti íze miatt. Ott meséltem el, hogy mit tapasztaltam délutáni szeretkezésünkkor. Láttam, hogy csillog a szeme és tudtam, hogy nedves. Tapintani lehetett körülötte a szexuális vágyat. farmer miniszoknya volt rajta és nem hord bugyit. megkértem, hogy engedje meg egy pillanatra. Megengedte. Ledobtam egy kanalat az asztalunknál és mikor lehajoltam benyúltam a lábai közé. Éreztem a finom izgató síkosságot a combjain. Tudtam, hogy nedvei folynak kifelé. Tudtam, hogy izgatja a dolog. Megkérdeztem tőle, ha mondjuk bejött volna a férfi mit csinált volna. Annyit válaszolt, hogy hagyta volna hogy ráverje a testére a farkát. Ha szép farka van akkor le is szopta volna. Ha pedig látja, hogy ügyes a férfi akkor megkefélhette volna. Közben a farkam állt és majd szét robbant a felidézett erotikus képek miatt. Elindultunk haza felé. nem voltunk hangosak sőt szép csendben érkeztünk az apartmanhoz. Hihetetlen, de ahogy lépdeltünk fel a lépcsőn kivágódott szomszédunk ajtaja és az kijött a folyosóra. Hangosan köszönt és mi is. Majd bementünk az apartmanba. Most már tudom, hogy várt minket. Véleményem szerint akkor ismerkedni akart, beszélgetést provokálni és majd meglátjuk, hogy mi lesz alapon. Tapasztalatlanok voltunk és nem vettük észre ezt a jelet. Csak később , másnap. De akkor már késő volt.
bementünk az apartmanba és feleségem egyből a tárgyra tért. letérdelt elém és lehúzva rövidnadrágom cipzárját elővette a farkam és elkezdte hangos cuppogó hangok kíséretében szopni. majd felnézet opálos tekintettel és megkérdezte, hogy itt van e a szomszéd. Mondtam neki, hogy szerintem igen, bár nem látom. Mondta, hogy akkor nyissam ki a bejárati ajtót, mintha nem csuktuk volna be rendesen. Megmondom az igazat, remegő lábakkal nyitottam ki az ajtót résnyire. Majd hölgyem azonnal az ágyra lökött másodpercek alatt megszabadulva ruháitól rám vetette magát. Azonnal hangosan élvezni kezdett. Tudtam, hogy izgatja a felmerült lehetőség. Pillanatok múlva orgazmusa volt, amelyet hangosan tudtára is adta a világnak. Hallottam, hogy a szomszéd ajtaja nyitódik és a férfi kinn van a folyóson. Szóltam páromnak, hogy itt van a férfi. De ezt nem halhatta mert a következő orgazmusával volt már elfoglalva. Láttam a férfit a folyosó lámpájánál, hogy hallgatózik és próbál belesni. Láttam, hogy ott járkál asz ajtó előtt. Drukkoltam neki, hogy vegye észre a résnyire nyitott ajtót és jöjjön be. Tudtam, hogy páratlan izgalomba lesz részünk. De a férfi nem jött. Szerintem nem merte megtenni az utolsó lépést. Igazat adok neki. Hiszen Ő nem gondolhatta, hogy mi tudunk a kukkolásáról és izgat minket. Gondolom tartott egy esetleges botránytól. Szóval Ő kinn élvezett csendesen a feleségem pedig rajtam hangosan. De nem bírtam sokáig és eléveztem. Szólt, hogy szóljak előtte mert a szájában akarja érezni, érvezni. Így is tettem.
2011. 05. 20. péntek 16:17  #26
Törölt felhasználó (804577)
Sziasztok!

A mi kukkolós esetünk az nem olyan rég történt Szegeden. Párommal aki véleményem szerint nagyon is csinos hölgy kirándulásra utaztunk le Szegedre. Viszonylag messze lakunk Magyarország nyugati területén, ezért is volt számomra érdekes az utazás. nem beszélve, hogy a városba több mint 20 éve jártam utoljára. Állítom, hogy a Szegediek büszkék lehetnek városukra, csodálatos. De aki járt már Szegeden az tudja, hogy miről is beszélek. kempingben szálltunk meg, apartman házban. Kora délután érkeztünk és mivel takarítása már befejeződött, így minden gond nélkül átvehettük a szállást. Ezt úgy kell elképzelni, hogy egy emeleti részen több apartman van egymás mellett és a gépkocsik vagy az apartmanok alatt vagy azok előtt közvetlenül parkolhatnak. A folyosó mely nyitott a Tisza felől az ajtók mellett közvetlenül egy négyzetméter alapterületű szimpla ablak van. Az ablak alatt pedig a falon belül a szobában heverő. Miközben pakoltunk ki, egy idősebb férfit szállásoltak el közvetlenül mellettünk. Véleményem szerint csak átutazóban lehetett mert másnap kora reggel már elhagyta a kempinget.
Párom szereti a szex-t és annak változatos formáját. Gyakorlatilag bizonyos értelemben szexfüggő, ez a szó szoros értelmében igaz. Egyszerűen a szex kapcsolja ki. Az ajtót becsuktuk és egyből nekem esett. Ő képtelen csendben maradni, orgazmusát nem csak teste megfeszülő íve mutatja, hanem hangformájában tódul ajkaira.
Mivel közvetlenül az ablak alatt szeretkeztünk az ágyon, nem lehetett nem észre venni, hogy néha egy-egy árnyék libben el a falra vetítve. Én feküdtem párom pedig rajtam ült és úgy mozgott, élvezett. nem tehetek róla, de felnéztem és láttam az ablak sarkában, hogy szomszédunk leskelődik vagy legalábbis próbál leskelődni. Furcsa volt, mert ha eddig esetleg kukkolt is valaha minket valaki arról nem tudtam. Ezt viszont láttam is, hogy kukkol valaki és próbál be-benézni a szobába. soha nem gondolkodtam el rajta, hogy hasonló esetben hogy is fogok viselkedni. Furcsa érzés kerített hatalmába és éreztem, hogy izgat a dolog. Sőt nagyon is izgatott. Éreztem, hogy szerszámom hihetetlen keményre duzzad, szinte beton kemény lesz. Megfogtam hölgyem csipőjét és szinte erőszakosan és "durván" kezdtem belerángatni magamba. Ő ezt élvezte és egyre hangosabban élvezett. Közben láttam, hogy szomszédunk pedig hol az ajtóhoz, hol az ablak egyik illetve másik oldalára topog. Gondolom volt baja bőven. Nőm pedig élvezett és élvezett. nem bírtam sokáig és egy nagy nyögés kíséretében elélveztem. Össze kenve nyakát és melleit. Ő persze még semmit sem tudott arról, hogy meglesték, hiszen a saját orgazmusával volt elfoglalva. Ártatlanul, hangosan megjegyezte, hogy mekkorát élvezett és milyen sok ondó van a testén. Majd elkezdte kezével összegyűjteni a testéről és hangos cuppogásokkal lenyalni, leszopogatni ujjairól. nem tudván, hogy kukkolónknak ezzel csak fizikai fájdalmat okoz. pár perc múlva kukkolónk eltűnt.
Megfürödtünk és kimentünk a városba.
2011. 05. 17. kedd 16:52  #25
sexmovie sexmovie
Hali! Autós ( dogging ) megoldás érdekel Benneteket?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 10. kedd 17:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (454861)
2011. 05. 10. kedd 17:15
csütörtök 10 körül kint leszünk a szegedi foka nudin...aki gondolja jöhet
2011. 05. 10. kedd 17:15  #24
Törölt felhasználó (454861)
csütörtök 10 körül kint leszünk a szegedi foka nudin...aki gondolja jöhet
2011. 05. 04. szerda 12:48  #23
Törölt felhasználó (454861)
minket lehet kukkolni a szegedi foka nudista strandon,söt élvezzük is,és van egy par kukkolo ott mar
2011. 01. 12. szerda 03:44  #22
Törölt felhasználó (373340)
OK.
Majd leírom akkor a történetet, persze kicsit beleszőve ezt-azt. Egy kis filozófiát, egy kis életérzést.. smile
Esetleg a két évvel ezelőttit is. Már gondoltam rá...
Addig is üdv.
(Ez egy válasz par35 üzenetére (2011. 01. 11. kedd 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 11. kedd 20:01
Igen,a duna nagyon magas volt,és a szúnyogok is ettek,ezért másfelé járogattunk,de idén megint lenézünk majd,mert hiányzik a hely,nagyon szeretünk ott napozgatni,meg miegymás smile
Majd priviben megbeszéljük a többit wave
2011. 01. 11. kedd 20:01  #21
par35 par35
Igen,a duna nagyon magas volt,és a szúnyogok is ettek,ezért másfelé járogattunk,de idén megint lenézünk majd,mert hiányzik a hely,nagyon szeretünk ott napozgatni,meg miegymás smile
Majd priviben megbeszéljük a többit wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 11. kedd 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2011. 01. 11. kedd 18:31
Sziasztok !
Persze. Kellemesen éreztétek magatok...emlékszem. smile
Az a boldogság: nyár, vízpart, napsütés, sex és főleg a fiatalság, bohém élet, de ez elkisér még az életben nagyon soká...
Tavaj nem futottunk össze, pedig jártam le horgászni. Igaz magas volt a Duna.
Mi van veletek? Üzenj pár sort.
Várom már én is a tavaszt...
Üdv: Szindbád
2011. 01. 11. kedd 18:31  #20
Törölt felhasználó (373340)
Sziasztok !
Persze. Kellemesen éreztétek magatok...emlékszem. smile
Az a boldogság: nyár, vízpart, napsütés, sex és főleg a fiatalság, bohém élet, de ez elkisér még az életben nagyon soká...
Tavaj nem futottunk össze, pedig jártam le horgászni. Igaz magas volt a Duna.
Mi van veletek? Üzenj pár sort.
Várom már én is a tavaszt...
Üdv: Szindbád
(Ez egy válasz par35 üzenetére (2011. 01. 11. kedd 07:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 11. kedd 07:23
Szia Szinbád!
Ránk emlékszel még? Most már két éve is van,amikor a szentendrei szigeten az autónk mögé bújva néztél minket ahogy hármasban játszadoztunk a dunaparton tahinál smile ???
2011. 01. 11. kedd 12:22  #19
Törölt felhasználó (462239)
Hármas a szabadban? Váu! Ez már döfi! smile
Szinbád szerencsés ember. smile
(Ez egy válasz par35 üzenetére (2011. 01. 11. kedd 07:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 11. kedd 07:23
Szia Szinbád!
Ránk emlékszel még? Most már két éve is van,amikor a szentendrei szigeten az autónk mögé bújva néztél minket ahogy hármasban játszadoztunk a dunaparton tahinál smile ???
2011. 01. 11. kedd 07:23  #18
par35 par35
Szia Szinbád!
Ránk emlékszel még? Most már két éve is van,amikor a szentendrei szigeten az autónk mögé bújva néztél minket ahogy hármasban játszadoztunk a dunaparton tahinál smile ???
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 11. kedd 05:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2011. 01. 11. kedd 05:19
Tegnap egy Pest közeli termálmedencében kukklotam. Egy fiatal pár telepedett le a medence sarkában. Kevesen voltak. Összebújtak. Az uszószemüvegem által a víz alá bukva figyeltem az eseményeket. Izgalmas volt. A fiú becserkészte a lompost...Aztán kezdődött a játék...
Egy darabig figyeltem messziról. Köd volt, nem láttak. Aztán közelebb merészkedtem, de már szemüveg nélkül kimerészkedtem a pára függöny takarásából, és csak a szabadban figyeltem az eseményeket. Körölöttük hullámzott a víz....Diszkrét távolból néztrm őket, de azértolyan közel, hogy észrevegyenek. Ki is szúrtak. A fiút nem zavarta. A lány mutatta kezeiből távcsövet mutatva, hogy kukkolom őket. De nem mutattak invitálást a közeledésemre, ezért nem tolakodtam tovább.
A régi és velem megtörtént, hasonló eseményeket idézte fel bennem ez a fiatal pár. Szépek voltak. Gratulálok nekik a termálmedencés sexi cselekedetükhöz. smile
2011. 01. 11. kedd 05:19  #17
Törölt felhasználó (373340)
Tegnap egy Pest közeli termálmedencében kukklotam. Egy fiatal pár telepedett le a medence sarkában. Kevesen voltak. Összebújtak. Az uszószemüvegem által a víz alá bukva figyeltem az eseményeket. Izgalmas volt. A fiú becserkészte a lompost...Aztán kezdődött a játék...
Egy darabig figyeltem messziról. Köd volt, nem láttak. Aztán közelebb merészkedtem, de már szemüveg nélkül kimerészkedtem a pára függöny takarásából, és csak a szabadban figyeltem az eseményeket. Körölöttük hullámzott a víz....Diszkrét távolból néztrm őket, de azértolyan közel, hogy észrevegyenek. Ki is szúrtak. A fiút nem zavarta. A lány mutatta kezeiből távcsövet mutatva, hogy kukkolom őket. De nem mutattak invitálást a közeledésemre, ezért nem tolakodtam tovább.
A régi és velem megtörtént, hasonló eseményeket idézte fel bennem ez a fiatal pár. Szépek voltak. Gratulálok nekik a termálmedencés sexi cselekedetükhöz. smile
2010. 12. 08. szerda 21:09  #16
Törölt felhasználó (210449)
en mai napig szeretek kukkolni ahol csak lehet az asszonyt is szoktam zuhanyozas kozben soksszor sikerul latnom ahogy masztizik mm nagyon felizgat .az este is jartam a varost es probaltam kukkolni egy noi posi jott ossze csak egy pillanatra de az is eredmeny
2010. 12. 07. kedd 14:01  #15
Törölt felhasználó (37181)
én is szeretek kukkolni, régebben sokat csináltam
2010. 12. 07. kedd 13:34  #14
kettenszazevesek kettenszazevesek
Sokat nudiztam ,sokat kukkoltam és sokat nézelődtem bulikban ,de még szeretnék is sokat, nem csak nézelődni!
2010. 12. 01. szerda 20:33  #13
Törölt felhasználó (98468)
Serdülő koromba kukkoltam ahol csak lehetet és ha láttam valami érdekeset akkor kerestem egy magányos helyet és gyorsan könnyítettem a helyzeten.Legtöbbször a harisnyákat kukkoltam.
2010. 11. 30. kedd 21:53  #12
madmaximum madmaximum
Ez bizony lutri, hogy mi van a ruha alatt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 23. szombat 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (469345)
2010. 10. 23. szombat 20:10
Dolgoztam eladóként ruházati üzletben, ahol lyukas volt a függöny. A főnökséget nem zavarta, az üzlet meg gyakran üres volt. Kevés volt vásárló a hétköznapokon. Ilyenkor ha bejött egyedül egy dögös csaj, és bement próbálni bizony a lyukacskákhoz sétáltam. Láttam egy nagyonszép cicijű lányt, ő melltartó nélkül próbálgatott. De láttam olyan csajt is, aki elsőre szépnek és kacérnak tűnt, viszont a ruha alatt meglehetősen ápolatlan volt.
A zuhanyzós sztori az főiskolás sztori. Ott zajlanak az események. a női zuhanyzónak már az ajtaján is hatalmas rés tátongott. Aki arra ment, benézett rajta, ha hallota, hogy folyik a zuhany. Láttam nagyon szép karcsú, kerekmellű lányokat, és láttam olyanokat is, akik nem az eseteim.
Izgis dolog, kukkolni, az biztos. Én látom őt, de ő nem lát engem. Ez csak incselkedés. A húgom kukkolom topicban is leírtam már, hogy bizony néha itthon is hódolok e szenvedélynek. smile
/ 30