Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

2010. 11. 30. kedd 20:49  #11
Törölt felhasználó (98468)
a magamutogatás és a nagyfokú felbátorodás a szex függőség egyik velelyároja én is ilyen vagyok
2010. 10. 24. vasárnap 11:25  #10
Törölt felhasználó (37181)
(NEM társkereső topic! ha folytatjátok a önhirdetéseiteket, akkor zárolom a témát a szex szokások rovatban!) :tom felkialtas ejnye1
2010. 10. 23. szombat 20:10  #9
Törölt felhasználó (469345)
Dolgoztam eladóként ruházati üzletben, ahol lyukas volt a függöny. A főnökséget nem zavarta, az üzlet meg gyakran üres volt. Kevés volt vásárló a hétköznapokon. Ilyenkor ha bejött egyedül egy dögös csaj, és bement próbálni bizony a lyukacskákhoz sétáltam. Láttam egy nagyonszép cicijű lányt, ő melltartó nélkül próbálgatott. De láttam olyan csajt is, aki elsőre szépnek és kacérnak tűnt, viszont a ruha alatt meglehetősen ápolatlan volt.
A zuhanyzós sztori az főiskolás sztori. Ott zajlanak az események. a női zuhanyzónak már az ajtaján is hatalmas rés tátongott. Aki arra ment, benézett rajta, ha hallota, hogy folyik a zuhany. Láttam nagyon szép karcsú, kerekmellű lányokat, és láttam olyanokat is, akik nem az eseteim.
Izgis dolog, kukkolni, az biztos. Én látom őt, de ő nem lát engem. Ez csak incselkedés. A húgom kukkolom topicban is leírtam már, hogy bizony néha itthon is hódolok e szenvedélynek. smile
2010. 10. 23. szombat 09:55  #8
kandurmarci kandurmarci
"a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott"
"anyira kajak bámulni nem lehetett" - ezeket írod. Próbálom megérteni, hogy mi is lehet az a kajak, de nem tudok rájönni.
(Ez egy válasz szamoca82 üzenetére (2010. 10. 21. csütörtök 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 21. csütörtök 20:47
Én is láttam már hasonlokat mikor a csajomal be mentünk egy nöi uzletbe és a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott és szinte mindent láttam az kicsit durva volt mármint egy nagyon jó csaj probált nacit és tejesen le vetközött és majdenem végig néztem a müsort de anyira kajak bámulni nem lehetett de azért csak oda néztem :P
2010. 10. 22. péntek 12:12  #7
yoci04 yoci04
Engem kifejezetten izgat,ha a feleségemet nézik meztelenül.Ilyenkor úgy tesz,mintha nem venné észre,de sokkal többet mutat magából.
Sokszol az ablak nál meztelenkedik.A Dunaparton sokszor szeretkezünk.Fantasztikus érzés,ha arra jön valaki,és néz.Egyszer egy hapsi úgy felizgult.hogy elővette a farkát és verni kezdte.A feleségem kéjesen ránézett,majd rákacsintott.Be akart szállni,de nem engedtük.Amikor elsült a farka ,nagyott kiáltott.Megvárta,amig befejezzük,és leült mellénk.Elmondta,hogy milyen jó volt neki.A feleségem megdícsérte méretes farkát.Boldogan távozott.
2010. 10. 21. csütörtök 20:47  #6
szamoca82 szamoca82
Én is láttam már hasonlokat mikor a csajomal be mentünk egy nöi uzletbe és a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott és szinte mindent láttam az kicsit durva volt mármint egy nagyon jó csaj probált nacit és tejesen le vetközött és majdenem végig néztem a müsort de anyira kajak bámulni nem lehetett de azért csak oda néztem :P
2010. 10. 21. csütörtök 20:31  #5
monsi monsi
Jó lenne, ha konkrét veled megtörtént eseményekről is beszámolnál nekünk! buck
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 21. csütörtök 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (469345)
2010. 10. 21. csütörtök 20:08
kinek milyen tapasztalata van e téren? Nagyon tabunak érzem. Én kukkoltam már párszor zuhanyzóban, próbafülkében. Láttam nagyon szép, és nagyon csúnya dolgokat is.
2010. 10. 21. csütörtök 20:28  #4
Törölt felhasználó (776824)
Engem nagyon izgat,ha csinos páromat kukkolják,csak nagyon nehéz kivitelezni a dolgot sajnos.Szeretünk szaunázni járni,ott roppantúl izgat,amikor a nejemet nézegetik a férfiak smile
2010. 10. 21. csütörtök 20:08  #3
Törölt felhasználó (469345)
kinek milyen tapasztalata van e téren? Nagyon tabunak érzem. Én kukkoltam már párszor zuhanyzóban, próbafülkében. Láttam nagyon szép, és nagyon csúnya dolgokat is.
2010. 07. 27. kedd 13:45  #2
Törölt felhasználó (746683)
Én nem csak nézni szeretnék...
2010. 07. 26. hétfő 22:29  #1
tom2113 tom2113
Szeretnék párokat nézni sex közbe főleg a természetben!!!!
/ 30