Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 01. 10. szerda 13:40  #160
ikarox ikarox
igazadvan,a sok gyökér ahejet ,hogy jelentkezett volna titeket fikáz.Én speciel nemrátok szavaztam de bátrakvagytok,hogy felválaltátok magatokat,mi a töbség nemvagyunk ennyire bátrak!
(Ez egy válasz aiming üzenetére (2006. 05. 05. péntek 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 05. péntek 12:26
Nagyon szépen megkérünk minden "kedves" filmünket durván pocskondiázó GG-láogatót, hogy fejezzék be. A versenyt lezárták, sajnáljuk, ha valakinek nem tetszik az első helyünk, de akkor sem ez a módja ezt a tudtunkra adni. Köszönjük.
2007. 01. 04. csütörtök 14:34  #159
jaranus jaranus
fgdfgdfgdfg
2006. 05. 05. péntek 12:26  #158
aiming aiming VIP
Nagyon szépen megkérünk minden "kedves" filmünket durván pocskondiázó GG-láogatót, hogy fejezzék be. A versenyt lezárták, sajnáljuk, ha valakinek nem tetszik az első helyünk, de akkor sem ez a módja ezt a tudtunkra adni. Köszönjük.
2006. 05. 05. péntek 07:47  #157
aiming aiming VIP
Köszönjük szépen a szavazatokat, nagyon megtisztelő, hogy minket szavaztatok az első helyre. Igyekszünk ezután sem csalódást okozni. :-)) Gratulálunk a többi helyezettnek is.
2006. 05. 04. csütörtök 19:15  #156
maried maried VIP
SZIASZTOK, köszönjük az eddigi pozitív hozzászólásokat, most, hogy vége a versenynek töltöttünk fel új képeket, (nem akartunk befolyásolni senkit képeinkkel, hozzászólásainkkal), de mégegyszer mindenkinek köszi a kedves hozzászólásokat
2006. 04. 29. szombat 21:45  #155
Törölt felhasználó (7767)
Kedves Vazi, vigyázz az új neveddel, az amazonászok nagyon allergiásak a W-kre! :))))
2006. 04. 29. szombat 20:22  #154
vazelinator vazelinator VIP Admin
egy utolso hajrát
a szavazásba.
2006. 04. 26. szerda 22:07  #153
isti01 isti01
Amugy eszembe se jutott :)

Don Kihotét játszani ........arra itt van az életünk :))))
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 04. 24. hétfő 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2006. 04. 24. hétfő 22:31
Megkérlek léci fogd már fel hogy lehet csalni...
te is regisztrálhatsz 50 nevet,Nicket ha akarsz
de nem hiszem hogy mindegyik nevedért, Nickedért áldoznál egy smst....
és hidd el van aki meg tenné, hogy regisztrál 50 darab nevet... és szavazna....
semmi köze a pénz szedéshez..... csak védjük a szavazás tisztaságot. szerinted nem oldanák fel ha valahogy ellehetne kerülni?
szerinted a nevezők azért küldték be hogy nyerészkedjünk rajta?
(Lásd: amatőr sorozatok minden fizetés nélkül nézheted és nem csak a képeket hanem a videókat.)
azért hogy ha nyernek akkor tényleg azért nyerjenek vagy veszítsenek mert úgy döntöttek és nem azért mert valaki. úgy döntött egyedül az 50 regisztrált Nickjével, nevével.

Magán vélemény: ne játssz Donki Hotét olyan harcban ahol te kreálod az ellenséget ha nem írd le ide a szavazatod és a véleményed...
2006. 04. 26. szerda 22:05  #152
isti01 isti01
Tudod ,Én ezt megértem ,és fel is fogom .)most ,hogy mondtad ,de az Én agyam nem igy jár,nekem az erkölcs,a szavazás tisztasága egyénileg teljesen érthető,de továbbra is azt kifogásolom,hogy nem lehet megnézni a mozit ,csak ha fizetek,de hát a Te, álláspontodat is megértem ,és ez nem kötözködés ,csak ennyit akartam mondani .....Több hozzáfüzni valóm,nincs és nem is várok Választ .......
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 04. 24. hétfő 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2006. 04. 24. hétfő 22:31
Megkérlek léci fogd már fel hogy lehet csalni...
te is regisztrálhatsz 50 nevet,Nicket ha akarsz
de nem hiszem hogy mindegyik nevedért, Nickedért áldoznál egy smst....
és hidd el van aki meg tenné, hogy regisztrál 50 darab nevet... és szavazna....
semmi köze a pénz szedéshez..... csak védjük a szavazás tisztaságot. szerinted nem oldanák fel ha valahogy ellehetne kerülni?
szerinted a nevezők azért küldték be hogy nyerészkedjünk rajta?
(Lásd: amatőr sorozatok minden fizetés nélkül nézheted és nem csak a képeket hanem a videókat.)
azért hogy ha nyernek akkor tényleg azért nyerjenek vagy veszítsenek mert úgy döntöttek és nem azért mert valaki. úgy döntött egyedül az 50 regisztrált Nickjével, nevével.

Magán vélemény: ne játssz Donki Hotét olyan harcban ahol te kreálod az ellenséget ha nem írd le ide a szavazatod és a véleményed...
2006. 04. 26. szerda 12:05  #151
konnekt konnekt
jaj de jó lesz már azt hittem, hogy elromlott a fényképezőgépetek
(Ez egy válasz aiming üzenetére (2006. 04. 25. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 25. kedd 21:12
Köszönjük a sok szavazatot. Igen megtisztelő. Csinálunk is mindjárt 1 klassz kis sorozatot az oldalra, remélejük hétvégén fent lesz.:-)
2006. 04. 25. kedd 21:12  #150
aiming aiming VIP
Köszönjük a sok szavazatot. Igen megtisztelő. Csinálunk is mindjárt 1 klassz kis sorozatot az oldalra, remélejük hétvégén fent lesz.:-)
2006. 04. 24. hétfő 22:34  #149
vazelinator vazelinator VIP Admin
Magyarázkodásból kiszáll
most már várom a csöpögős élvezkedős véleményeket:)
lehet ajánlkozni is szerintem jó néven veszik... legfeljebb elutasítanak, de jól esik nekik, hogy gondoltok rájuk partiban is.
2006. 04. 24. hétfő 22:31  #148
vazelinator vazelinator VIP Admin
Megkérlek léci fogd már fel hogy lehet csalni...
te is regisztrálhatsz 50 nevet,Nicket ha akarsz
de nem hiszem hogy mindegyik nevedért, Nickedért áldoznál egy smst....
és hidd el van aki meg tenné, hogy regisztrál 50 darab nevet... és szavazna....
semmi köze a pénz szedéshez..... csak védjük a szavazás tisztaságot. szerinted nem oldanák fel ha valahogy ellehetne kerülni?
szerinted a nevezők azért küldték be hogy nyerészkedjünk rajta?
(Lásd: amatőr sorozatok minden fizetés nélkül nézheted és nem csak a képeket hanem a videókat.)
azért hogy ha nyernek akkor tényleg azért nyerjenek vagy veszítsenek mert úgy döntöttek és nem azért mert valaki. úgy döntött egyedül az 50 regisztrált Nickjével, nevével.

Magán vélemény: ne játssz Donki Hotét olyan harcban ahol te kreálod az ellenséget ha nem írd le ide a szavazatod és a véleményed...
(Ez egy válasz isti01 üzenetére (2006. 04. 24. hétfő 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 24. hétfő 19:36
Bocsánat .ha lelked rezdülését,vagy az öntüdatodat ,megbántottam volna.Én csak egy szélesebb,és valósabb,"zsürizésre" gondoltam,de ha nem, hát nem ....ettől Én asszem,hogy nem leszelk kevesebb,he ez a demokrácia megnyirbálása :))))) Vállalom....amugy a fizetésem,közalkalmazotti? nem tudom érted-e miez ????
2006. 04. 24. hétfő 19:36  #147
isti01 isti01
Bocsánat .ha lelked rezdülését,vagy az öntüdatodat ,megbántottam volna.Én csak egy szélesebb,és valósabb,"zsürizésre" gondoltam,de ha nem, hát nem ....ettől Én asszem,hogy nem leszelk kevesebb,he ez a demokrácia megnyirbálása :))))) Vállalom....amugy a fizetésem,közalkalmazotti? nem tudom érted-e miez ????
(Ez egy válasz iNfeSter üzenetére (2006. 04. 22. szombat 00:11), amit ide kattintva olvashatsz)
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
2006. 04. 22. szombat 00:11
A nevezőket bárki meg tudja nézni, nem kerül pénzbe. A szavazást igenis VIp tagsághoz kötjük, elsősorban a visszaélések miatt, mert azért nem fog valaki VIpet regelni, hogy szavazhasson az amatőr versenyre, hidd el.

Ha kifizetsz egy playboyért 800ft-ot, az nem a demokrácia megnyírbálása, vagy hogy szavazol a semmiért a megasztárokra? A GG-t ha jól tudom, ingyen nézed. Eléggé nem vagy képben, öregem. Mi dolgozunk ezzel az oldallal elég sokan és sokat, a VIP tagság nem véletlenül kerül pénzbe, minden sorozat és film az oldalon jogtiszta. De nem koptatom a számat, mert az ilyenek, mint te sosem fogják felfogni. Te se kérj ezentúl fizetést a munkahelyeden, nem tudom mit szólnál hozzá!
2006. 04. 24. hétfő 11:24  #146
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem csak Vipek nézhetik meg
mindenki de csak ök szavazhatak a lentebb fel irt okkok miat
2006. 04. 23. vasárnap 20:18  #145
kapika kapika VIP
Szerintem aiming-ék a totális favoritok, hogy miért?Nézzétek meg a képeiket és a filmjüket és mondja valaki(hazugság nélkül), hogy nem állt fel a farka(már akinek van) és nem "tolná" ájulásig ezt a NŐT!!!Sokan azért bírálják őket, hogy túlságosan "profik", de emberek, ha "gagyi" minőséget kaptok akkor meg azt fikázzátok,nem?Szerintem az amatőrök között a legprofibbak és emellé még igencsak dekoratívak mindketten!Ja és rájöttem arra is miért olyan jók a képeik és a videó is:mert látványosan élvezik, hogy megmutathatják magukat.Azért csinálják mert szeretik csinálni és nem azért, hogy szavazatokat kapjanak.(persze az sem mellékes, hogy sorozatosan kimagaslóan jó szavazatokat kapnak,de ez már önmagát generálja)
2006. 04. 22. szombat 00:34  #144
vazelinator vazelinator VIP Admin
Melyik versenyző miért jön be neked?
Mit csináltak jól?
Mennyire érezted hogy nem mű az egész?
Mennyire tartottad valódinak? azaz tényleg úgy érezted, hogy véletlen lestél be egy élvezetbe a kulcs lukon, érezted?
Tetszett?

Aki nem VIP az ide is megírhatja véleményét a NEVEZŐK -ről. Nem csak szavazat létezik. A véleményed befolyásoló erejű, lehet a olvasgató VIPek-nél
2006. 04. 22. szombat 00:11  #143
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
De ide a versenyről, nevezőkről kéne írni. Kérem ne bontsunk témát. (Bocs a kitérőért)
2006. 04. 22. szombat 00:11  #142
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
A nevezőket bárki meg tudja nézni, nem kerül pénzbe. A szavazást igenis VIp tagsághoz kötjük, elsősorban a visszaélések miatt, mert azért nem fog valaki VIpet regelni, hogy szavazhasson az amatőr versenyre, hidd el.

Ha kifizetsz egy playboyért 800ft-ot, az nem a demokrácia megnyírbálása, vagy hogy szavazol a semmiért a megasztárokra? A GG-t ha jól tudom, ingyen nézed. Eléggé nem vagy képben, öregem. Mi dolgozunk ezzel az oldallal elég sokan és sokat, a VIP tagság nem véletlenül kerül pénzbe, minden sorozat és film az oldalon jogtiszta. De nem koptatom a számat, mert az ilyenek, mint te sosem fogják felfogni. Te se kérj ezentúl fizetést a munkahelyeden, nem tudom mit szólnál hozzá!
(Ez egy válasz isti01 üzenetére (2006. 04. 21. péntek 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 21. péntek 18:07
Lovi 111

Igen csak a VIp tagok tudják ,,,
2006. 04. 21. péntek 23:24  #141
vazelinator vazelinator VIP Admin
Ez nem demokrácia kérdése és nyerészkedés kérdése...

Egy halom amatőr meg van osztva akik nem is neveztek egyáltalán a versenyre.
Folyamatosan küldenek be újabb és újabb amatőr videókat pont ezen nincs nyerészkedés

a csak VIP szavazás tényleg a szavazás tisztasága érdekében van.

Egy kicsit gyakorlott web szerkesztő 10 perc alatt ír egy kreálmányt amely véletlenszerű neveket regisztrál és szavaz teljesen automatikusan akár fél másod percenként. De senkinek nincs technikája és pénze hogy fizessen és automatikussá tegyen VIP felhasználó regisztrálást.

Kérlek ne kongasd meg a meggazdagodni akarás vész harangjait.
Csak ezért van ez.
Remélem meg érted hogy szeretnék, hogy ténleg a tetsző videó nyerjen, még ha csak VIP tagoknak tetsző. De az is meg mutatja a köz akaratot.

Magán vélemény:"Szerintem a VIP díj nem magas, egy görbe hétvégém töredéke, vagy simán többet beszélek a társammal egy huzamba telon és nem egyszer egy nap."
/ 8