Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 08. hétfő 09:03  #7353
30as párocska 30as párocska
Nézzétek vissza a topicot , sok ilyen kérdés volt már . A vélemények alapján el tudjátok dönteni melyik lenne nektek jobb. Illetve nézzétek meg a clubok honlapját is , segít a döntésben.
(Ez egy válasz harmincashazasok üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 08:47
Sziasztok
Szülinapom alkalmából( július 4) feleségemmel meglátogatnánk egy swinger klubot.
Tudtok-e helyet ajánlani elsőnek? Vagy kb mindegy melyikbe mennenk?
2026. 06. 08. hétfő 08:47  #7352
harmincashazasok harmincashazasok
Sziasztok
Szülinapom alkalmából( július 4) feleségemmel meglátogatnánk egy swinger klubot.
Tudtok-e helyet ajánlani elsőnek? Vagy kb mindegy melyikbe mennenk?
2026. 06. 08. hétfő 07:08  #7351
ludovika ludovika
És még egy dolog DL kártyával minden belépés-nél-10 ezer kedvezmény párok részére.
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 16:46
Ok, ahogy gondolod. Én nem tudom mi volt régen, de még két éve is nagyon sokan voltak péntekenként. Mi kb. nyolc hónapja nem járunk, mikor utoljára voltunk 13-an lézengtünk éjfél körül. Más helyeken találkozunk ismerősökkel és egyértelműen elmondják, hogy a 35 -40 ezret nem hajlandóak kifizetni. Pont a magyar srácok java kopott ki ezáltal a klubból. Persze vannak más etnikumok, de sokunknak ez nem jön be. Tudod, kereslet és kínálat nem találkozik. Ezzel ezt a sehová nem vezető vitát részemről lezárom.
2026. 06. 08. hétfő 06:34  #7350
ludovika ludovika
A fent említet helyekről is lehetne regényt írni,de mi nem teszük!Megmarad saját tapasztalatnak!
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 15:15
Ugyanez a mi történetünk is, azzal a különbséggel, hogy napjainkra a Paradise (és néha a Tik-Tak) vált azzá a hellyé, ami nekünk a legmegfelelőbb.

Azt gondoljuk, hogy rengeteg múlik azon, hogy éppen ki vezeti a klubot.
Egy ember nagyon nehezen változik, nehéz megújulnia, mást stílust felvennie egy helynek, ha ugyanazok csinálják
Maci 5-10-15 évvel ezelőtt is Maci volt, kb azonos stílusban.
A Dreamlandben amikor még Kata, majd Szilvi vitte a házat egész más volt a hangulat, mint az elmúlt években.
A Paradise-ban meg Zsoltiék után Mariannék, ég és föld. Képtelenség szavakba önteni a különbséget.
Mégha a tulajok tevőlegesen nem is vesznek részt a buliban, a szemléletük mégis ott van.
2026. 06. 08. hétfő 06:30  #7349
ludovika ludovika
Mindenhol vannak ismerősök.
(Ez egy válasz váratlanutazás üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 15:57
Ha ott voltatok és tudjátok (DL), honnan veszitek, hogy másutt hányan voltak?
Mi a TT-ban éreztük jól magunkat tegnap este 140-ed magunkkal! Ez mennyinek a hanyadrésze?
2026. 06. 08. hétfő 06:29  #7348
ludovika ludovika
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? DL Pénteken zárva?Jó vicc.
(Ez egy válasz váratlanutazás üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 16:16
Két-három hete pénteken este útba ejtettük a helyet. A ház sötét volt, a kapun egy öklömnyi lakat. Mentünk tovább a dolgunkra.
2026. 06. 08. hétfő 06:28  #7347
ludovika ludovika
Mint már írtam ha 22:30-ig megérkezel a belépés kedvezményes.Továbbá azt is emlisd meg hogy van olyan hely ahol 20 a max létszám ha nincs tematikus party.És van olyan hely is ahol 25+3 ezer a belépés .Vagy hölygyeknek 5+3 ezer.
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 16:46
Ok, ahogy gondolod. Én nem tudom mi volt régen, de még két éve is nagyon sokan voltak péntekenként. Mi kb. nyolc hónapja nem járunk, mikor utoljára voltunk 13-an lézengtünk éjfél körül. Más helyeken találkozunk ismerősökkel és egyértelműen elmondják, hogy a 35 -40 ezret nem hajlandóak kifizetni. Pont a magyar srácok java kopott ki ezáltal a klubból. Persze vannak más etnikumok, de sokunknak ez nem jön be. Tudod, kereslet és kínálat nem találkozik. Ezzel ezt a sehová nem vezető vitát részemről lezárom.
2026. 06. 08. hétfő 06:20  #7346
ludovika ludovika
Minden héten kint van az oldalon.Nézd meg jobban.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 17:07
De ha ilyen akció van, akkor az miért nem írják ki az oldalukra?
2026. 06. 08. hétfő 06:18  #7345
ludovika ludovika
Kata pohárszedő volt,Szilvi meg egy recepciós!Erről ennyit!Soha nem vitték a helyet.
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 15:15
Ugyanez a mi történetünk is, azzal a különbséggel, hogy napjainkra a Paradise (és néha a Tik-Tak) vált azzá a hellyé, ami nekünk a legmegfelelőbb.

Azt gondoljuk, hogy rengeteg múlik azon, hogy éppen ki vezeti a klubot.
Egy ember nagyon nehezen változik, nehéz megújulnia, mást stílust felvennie egy helynek, ha ugyanazok csinálják
Maci 5-10-15 évvel ezelőtt is Maci volt, kb azonos stílusban.
A Dreamlandben amikor még Kata, majd Szilvi vitte a házat egész más volt a hangulat, mint az elmúlt években.
A Paradise-ban meg Zsoltiék után Mariannék, ég és föld. Képtelenség szavakba önteni a különbséget.
Mégha a tulajok tevőlegesen nem is vesznek részt a buliban, a szemléletük mégis ott van.
2026. 06. 07. vasárnap 17:07  #7344
twostrokeguy twostrokeguy VIP
De ha ilyen akció van, akkor az miért nem írják ki az oldalukra?
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 05. péntek 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 08:46
Hétvégén mindig akció van 22:30 ig. A pároknak 25 ezer.Uraknak 30.
2026. 06. 07. vasárnap 16:46  #7343
Party Cica Party Cica
Ok, ahogy gondolod. Én nem tudom mi volt régen, de még két éve is nagyon sokan voltak péntekenként. Mi kb. nyolc hónapja nem járunk, mikor utoljára voltunk 13-an lézengtünk éjfél körül. Más helyeken találkozunk ismerősökkel és egyértelműen elmondják, hogy a 35 -40 ezret nem hajlandóak kifizetni. Pont a magyar srácok java kopott ki ezáltal a klubból. Persze vannak más etnikumok, de sokunknak ez nem jön be. Tudod, kereslet és kínálat nem találkozik. Ezzel ezt a sehová nem vezető vitát részemről lezárom.
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 10:24
A régi csapatból sokan kiöregedtek ,és sokan már nem élnek.Továbbá új helyek is nyiltak és be is zártak!Lehet hogy nem voltak 120 -an tegnap este hanem csak 60-an .A többi helyen még fele ennyien sem voltak!
2026. 06. 07. vasárnap 16:16  #7342
váratlanutazás váratlanutazás
Két-három hete pénteken este útba ejtettük a helyet. A ház sötét volt, a kapun egy öklömnyi lakat. Mentünk tovább a dolgunkra.
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 02. kedd 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 02. kedd 08:43
Péntekenként szinte mindig más-más társaság bérli, havonta max egyszer szokott olyan buli lenni, ahová, be lehet jelentkezni. Szóval a péntekre a zártkörű rendezvények a jellemzők.
2026. 06. 07. vasárnap 15:57  #7341
váratlanutazás váratlanutazás
Ha ott voltatok és tudjátok (DL), honnan veszitek, hogy másutt hányan voltak?
Mi a TT-ban éreztük jól magunkat tegnap este 140-ed magunkkal! Ez mennyinek a hanyadrésze?
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 10:24
A régi csapatból sokan kiöregedtek ,és sokan már nem élnek.Továbbá új helyek is nyiltak és be is zártak!Lehet hogy nem voltak 120 -an tegnap este hanem csak 60-an .A többi helyen még fele ennyien sem voltak!
2026. 06. 07. vasárnap 15:21  #7340
HotCoupleBp HotCoupleBp
Nem minket kérdeztetek, de mi is tudunk adni egy választ.
Mi voltunk és tetszett, de ez 10-15 éve volt, a negatív vélemények meg napjainkra vonatkoznak.
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 10:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 10:29
Ha voltatok és tetszett akkor miért hallgatok a negatív véleményekre?
2026. 06. 07. vasárnap 15:15  #7339
HotCoupleBp HotCoupleBp
Ugyanez a mi történetünk is, azzal a különbséggel, hogy napjainkra a Paradise (és néha a Tik-Tak) vált azzá a hellyé, ami nekünk a legmegfelelőbb.

Azt gondoljuk, hogy rengeteg múlik azon, hogy éppen ki vezeti a klubot.
Egy ember nagyon nehezen változik, nehéz megújulnia, mást stílust felvennie egy helynek, ha ugyanazok csinálják
Maci 5-10-15 évvel ezelőtt is Maci volt, kb azonos stílusban.
A Dreamlandben amikor még Kata, majd Szilvi vitte a házat egész más volt a hangulat, mint az elmúlt években.
A Paradise-ban meg Zsoltiék után Mariannék, ég és föld. Képtelenség szavakba önteni a különbséget.
Mégha a tulajok tevőlegesen nem is vesznek részt a buliban, a szemléletük mégis ott van.
(Ez egy válasz Rosé üzenetére (2026. 06. 06. szombat 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 20:06
Dreamlandes témához kapcsolódva..mi 14-15 évvel ezelőtt, amikor elkezdtünk swinger klubba jàrni, akkoriban párszor megfordultunk ott, teljesen jó volt a klub. Aztàn végül a Tik-Taknál lehorgonyoztunk.. utóbbi 2-3 évben szerettünk volna újra màs helyszìnre is jàrni, de a rossz tapasztalatok hallatàn nem igazàn mertünk újra a Dreamlandbe menni!
2026. 06. 07. vasárnap 15:00  #7338
AntonioBig AntonioBig
Sziasztok,

Privát swinger összejöveteleket keresünk a feleségemmel.
Harmincas éveink közeoén vagyunk, sportosak.
Szeretnénk egy megválogatottabb társasággoz csatlakozni.
Segútsetek kérlek!
2026. 06. 07. vasárnap 10:29  #7337
ludovika ludovika
Ha voltatok és tetszett akkor miért hallgatok a negatív véleményekre?
(Ez egy válasz Rosé üzenetére (2026. 06. 06. szombat 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 20:06
Dreamlandes témához kapcsolódva..mi 14-15 évvel ezelőtt, amikor elkezdtünk swinger klubba jàrni, akkoriban párszor megfordultunk ott, teljesen jó volt a klub. Aztàn végül a Tik-Taknál lehorgonyoztunk.. utóbbi 2-3 évben szerettünk volna újra màs helyszìnre is jàrni, de a rossz tapasztalatok hallatàn nem igazàn mertünk újra a Dreamlandbe menni!
2026. 06. 07. vasárnap 10:24  #7336
ludovika ludovika
A régi csapatból sokan kiöregedtek ,és sokan már nem élnek.Továbbá új helyek is nyiltak és be is zártak!Lehet hogy nem voltak 120 -an tegnap este hanem csak 60-an .A többi helyen még fele ennyien sem voltak!
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 06. szombat 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 19:15
Rendben, ne felejtsük el. Ettől még a korábbi 100-120 fős pénteki vendégseregből mára alig maradtak. Én elfogadom, hogy nektek ez megfelel.
2026. 06. 06. szombat 20:06  #7335
Rosé Rosé
Dreamlandes témához kapcsolódva..mi 14-15 évvel ezelőtt, amikor elkezdtünk swinger klubba jàrni, akkoriban párszor megfordultunk ott, teljesen jó volt a klub. Aztàn végül a Tik-Taknál lehorgonyoztunk.. utóbbi 2-3 évben szerettünk volna újra màs helyszìnre is jàrni, de a rossz tapasztalatok hallatàn nem igazàn mertünk újra a Dreamlandbe menni!
2026. 06. 06. szombat 19:15  #7334
Party Cica Party Cica
Rendben, ne felejtsük el. Ettől még a korábbi 100-120 fős pénteki vendégseregből mára alig maradtak. Én elfogadom, hogy nektek ez megfelel.
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 05. péntek 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 08:48
Szia! Ne felejtsük el, hogy ez egy all-inclusive ár, meleg vacsorával és korlátlan alkoholfogyasztással, masszázzsal és műsorral (adott napokon). Kapsz hozzá két szaunát, egy jacuzzit és jó társaságot. És kedvezményt, ha korán jössz. Mi sok európai klubban jártunk/járunk, messze nem a drága klubbok közé tartozik a Dreamland, pláne nem a szolgáltatásaival. Az ár pedig arra is szolgál, hogy meghatározza a közönséget. Ez az ő döntésük.
/ 369