Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 06. szombat 15:17  #7333
ludovika ludovika
Dreamland.
(Ez egy válasz Daniellisz üzenetére (2026. 06. 06. szombat 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 14:43
Nőknek ingyenesek az ilyen helyek?
2026. 06. 06. szombat 15:17  #7332
ludovika ludovika
Szia!Hétvégén ha 22:30-ig megérkezel akkor ingyenes.
(Ez egy válasz Daniellisz üzenetére (2026. 06. 06. szombat 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 14:43
Nőknek ingyenesek az ilyen helyek?
2026. 06. 06. szombat 14:43  #7331
Daniellisz Daniellisz
Nőknek ingyenesek az ilyen helyek?
2026. 06. 05. péntek 13:08  #7330
goni13 goni13
Akkor a 40 ezerbe sem fér bele wink
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 05. péntek 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 12:21
Édes vagy!Szép napot!
2026. 06. 05. péntek 12:21  #7329
ludovika ludovika
Édes vagy!Szép napot!
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2026. 06. 05. péntek 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 11:52
Ezért az árért lepedőt is adnak már?
2026. 06. 05. péntek 11:52  #7328
goni13 goni13
Ezért az árért lepedőt is adnak már?
(Ez egy válasz ludovika üzenetére (2026. 06. 05. péntek 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 08:48
Szia! Ne felejtsük el, hogy ez egy all-inclusive ár, meleg vacsorával és korlátlan alkoholfogyasztással, masszázzsal és műsorral (adott napokon). Kapsz hozzá két szaunát, egy jacuzzit és jó társaságot. És kedvezményt, ha korán jössz. Mi sok európai klubban jártunk/járunk, messze nem a drága klubbok közé tartozik a Dreamland, pláne nem a szolgáltatásaival. Az ár pedig arra is szolgál, hogy meghatározza a közönséget. Ez az ő döntésük.
2026. 06. 05. péntek 08:48  #7327
ludovika ludovika
Szia! Ne felejtsük el, hogy ez egy all-inclusive ár, meleg vacsorával és korlátlan alkoholfogyasztással, masszázzsal és műsorral (adott napokon). Kapsz hozzá két szaunát, egy jacuzzit és jó társaságot. És kedvezményt, ha korán jössz. Mi sok európai klubban jártunk/járunk, messze nem a drága klubbok közé tartozik a Dreamland, pláne nem a szolgáltatásaival. Az ár pedig arra is szolgál, hogy meghatározza a közönséget. Ez az ő döntésük.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 03. szerda 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 20:07
Nem tudom mire jók ezek a hihetetlen magas belépő árak.,. Abnormális…
2026. 06. 05. péntek 08:48  #7326
ludovika ludovika
Szia! Ne felejtsük el, hogy ez egy all-inclusive ár, meleg vacsorával és korlátlan alkoholfogyasztással, masszázzsal és műsorral (adott napokon). Kapsz hozzá két szaunát, egy jacuzzit és jó társaságot. És kedvezményt, ha korán jössz. Mi sok európai klubban jártunk/járunk, messze nem a drága klubbok közé tartozik a Dreamland, pláne nem a szolgáltatásaival. Az ár pedig arra is szolgál, hogy meghatározza a közönséget. Ez az ő döntésük.
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
2026. 06. 05. péntek 08:46  #7325
ludovika ludovika
Hétvégén mindig akció van 22:30 ig. A pároknak 25 ezer.Uraknak 30.
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
2026. 06. 05. péntek 08:41  #7324
ludovika ludovika
Hétvégén mindig akció van 22:30 ig. A pároknak 25 ezer.Uraknak 30.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 08:29
Itt nem tudok linkelni, de az "Információk a klubról" oldalon az van, hogy

"A hozzájárulás egy PÁR részére:

Szerdán 30.000 Ft
Csütörtökön ZÁRVA
Pénteken 35.000 Ft
Szombaton 35.000 Ft

SZÓLÓ URAKNAK: Szerda 30.000 Ft, Csütörtök ZÁRVA, Pénteken 40.000 Ft, Szombaton 40.000 Ft
SZÓLÓ HÖLGYEK: Szerda: 3.000 Ft Pénteken és Szombaton: 5.000 Ft"
2026. 06. 05. péntek 07:19  #7323
Delightpar Delightpar VIP
Melyik bécsi klub olcsóbb és vannak rengetegen??? Félig Bécsben élünk, az all inc bulik 110-130 eur, és sokkal levesebben vannak mint néhány éve. A belépős helyeken 20-40 eur a belépő, egy ital 10 eur, és kifejezetten kevesen vannak.
(Ez egy válasz Sexi Milf üzenetére (2026. 06. 05. péntek 05:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 05. péntek 05:42
Ezek miatt az árak miatt már alig járnak , nincsenek már pénteki telt házak. Nagyon kevesen vannak. Mi vonattal kimegyünk Bécsbe és olcsóbb a belépőjegyekkel együtt az egész este és rengetegen vannak. Sok pár oda jár.
2026. 06. 05. péntek 05:42  #7322
Sexi Milf Sexi Milf
Ezek miatt az árak miatt már alig járnak , nincsenek már pénteki telt házak. Nagyon kevesen vannak. Mi vonattal kimegyünk Bécsbe és olcsóbb a belépőjegyekkel együtt az egész este és rengetegen vannak. Sok pár oda jár.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 23:34
Attól hogy valaki ki tudja vagy akarja fizetni ezeket az árakat meg nem azt jelenti hogy IQ bajnok kenne vagy pedig ápolt ember.
2026. 06. 04. csütörtök 23:34  #7321
Felhőék Felhőék
Attól hogy valaki ki tudja vagy akarja fizetni ezeket az árakat meg nem azt jelenti hogy IQ bajnok kenne vagy pedig ápolt ember.
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 06:40
Ebben az a durva, hogy ez már drágább, mint a legtöbb magánbuli szervezőnél a hozzájárulás és ott rendesen szűrt társaság van (kinél mi alapján szűrnek).

Bár lehet, hogy egyfajta szűrésként próbálják ilyen magasan tartani a belépőt.
2026. 06. 04. csütörtök 12:34  #7320
twostrokeguy twostrokeguy VIP
Én is a party info-t néztem először, de ott csak a szerdai árak voltak.
(Ez egy válasz Ikeaswinger üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 10:55
Na megvan èn a party infót nèztem, ott más árak vannak, a club infoban magasabb árak vannak.
2026. 06. 04. csütörtök 10:55  #7319
Ikeaswinger Ikeaswinger
Na megvan èn a party infót nèztem, ott más árak vannak, a club infoban magasabb árak vannak.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 08:29
Itt nem tudok linkelni, de az "Információk a klubról" oldalon az van, hogy

"A hozzájárulás egy PÁR részére:

Szerdán 30.000 Ft
Csütörtökön ZÁRVA
Pénteken 35.000 Ft
Szombaton 35.000 Ft

SZÓLÓ URAKNAK: Szerda 30.000 Ft, Csütörtök ZÁRVA, Pénteken 40.000 Ft, Szombaton 40.000 Ft
SZÓLÓ HÖLGYEK: Szerda: 3.000 Ft Pénteken és Szombaton: 5.000 Ft"
2026. 06. 04. csütörtök 08:29  #7318
twostrokeguy twostrokeguy VIP
Itt nem tudok linkelni, de az "Információk a klubról" oldalon az van, hogy

"A hozzájárulás egy PÁR részére:

Szerdán 30.000 Ft
Csütörtökön ZÁRVA
Pénteken 35.000 Ft
Szombaton 35.000 Ft

SZÓLÓ URAKNAK: Szerda 30.000 Ft, Csütörtök ZÁRVA, Pénteken 40.000 Ft, Szombaton 40.000 Ft
SZÓLÓ HÖLGYEK: Szerda: 3.000 Ft Pénteken és Szombaton: 5.000 Ft"
(Ez egy válasz Ikeaswinger üzenetére (2026. 06. 04. csütörtök 07:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 04. csütörtök 07:41
Èn nem ennyit láttok az oldalukon a belèpőre.....
2026. 06. 04. csütörtök 07:41  #7317
Ikeaswinger Ikeaswinger
Èn nem ennyit láttok az oldalukon a belèpőre.....
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
2026. 06. 04. csütörtök 06:40  #7316
jh0nny jh0nny
Ebben az a durva, hogy ez már drágább, mint a legtöbb magánbuli szervezőnél a hozzájárulás és ott rendesen szűrt társaság van (kinél mi alapján szűrnek).

Bár lehet, hogy egyfajta szűrésként próbálják ilyen magasan tartani a belépőt.
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
2026. 06. 03. szerda 23:13  #7315
Ikeaswinger Ikeaswinger
Èrdekes , megnèztem most az oldalukat, hát nem ezeket az árakat láttom.....
2026. 06. 03. szerda 23:11  #7314
Felhőék Felhőék
Biztos van aki megfizeti…
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2026. 06. 03. szerda 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 22:11
A páros belépő is érezhetően magasabb. Csak tudják, mit akarnak...
/ 369