Nem tudom mire jók ezek a hihetetlen magas belépő árak.,. Abnormális…
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
(Ez egy válasz parbp4 üzenetére (2026. 05. 26. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 26. kedd 16:03
Akkor az nem jó.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.
Köszönjük a választ!
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 02. kedd 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 02. kedd 08:43
Péntekenként szinte mindig más-más társaság bérli, havonta max egyszer szokott olyan buli lenni, ahová, be lehet jelentkezni. Szóval a péntekre a zártkörű rendezvények a jellemzők.
Péntekenként szinte mindig más-más társaság bérli, havonta max egyszer szokott olyan buli lenni, ahová, be lehet jelentkezni. Szóval a péntekre a zártkörű rendezvények a jellemzők.
(Ez egy válasz foursomefan üzenetére (2026. 06. 01. hétfő 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 01. hétfő 21:09
Sziasztok! Érdeklődnénk,hogy a szigetszentmiklósi Paradise pénteken mennyire zsúfolt illetve mennyire van "elbillenve" az ivararány? Privát üzenetet várunk
Sziasztok! Érdeklődnénk,hogy a szigetszentmiklósi Paradise pénteken mennyire zsúfolt illetve mennyire van "elbillenve" az ivararány? Privát üzenetet várunk
Emberek,kommenttársak! Köszönöm a válaszokat! Veszprémben van kettő szexshop,amit terveztem megnézni,ott tán több információval tudnak szolgálni! Mindenkinek orgazmusban gazdag napot kívánok!!
Mi még élünk Komlón... (SBClub)
és Mohács is működik.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 01. hétfő 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
és Mohács is működik.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 01. hétfő 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 01. hétfő 06:07
Klub nincs, legalábbis nem hallottunk róla, maximum swinger bulik amik Fb csoportokon szerveződnek, olyanok vannak.
Elvileg van Veszprémben egy Club Joy nevű, Komlón az sbclub és Mohácson az Intimission. Meg persze Budaörsön a Tik-Tak. Az utóbbi kivételével nincs tapasztalatom ezekről. A veszprémi klub oldalán tavaly novemberi az utolsó hír, de a komlói meg a mohácsi élőnek tűnik.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok.Igen ez változott.Az italok minősége jobb,az árak nem annyira irreälisak.(Jäger 3eu,vodka narancs 6eu)Pénteken is voltunk meg szombaton is.Ami feltűnt a további évekhez képest,hogy sok szóló férfi volt,nyilván az olcsóbb belépőnek köszönhetően.És egy kicsit kezdett Punta Kriz-i hangulat lenni,hogy ahogy akármi történik akár két pár vagy bárki között egyből körbeállnak és megy a farokverés.Ez nagyon idegesítő volt,és rányomta a bélyegét több próbálkozásra is.
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2026. 05. 30. szombat 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 30. szombat 09:28
Tavaly még nem kellett fizetni az italert. Akkor ez változott?
Klub nincs, legalábbis nem hallottunk róla, maximum swinger bulik amik Fb csoportokon szerveződnek, olyanok vannak.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Dunántúlon vannak klubbok?
Három majomról valami infó/ tapasztalat valakinek
A Dolce Vita anyira felfutott, hogy már ki is futott. Szóval bezárt a hely.
(Ez egy válasz Autoskalandok üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 01:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 01:53
Sziasztok!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.)
Köszi!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.)
Köszi!
Sziasztok!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.)
Köszi!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.)
Köszi!
Tavaly még nem kellett fizetni az italert. Akkor ez változott?
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 24. vasárnap 07:31
Belépő díjak:
Pár: 40 EUR
Pár 3 alkalmas belépő: 105 EUR
Szóló férfi: 70 EUR
Szóló nő: 20 EUR
A belépő nem tartalmazza az italok árát, azokért fizetni kell.
Horvát sör 3 EUR, 0,33-as Heinekken 4 EUR.
Belépéshez személyi igazolvány és tagsági kártya kell.
Pár: 40 EUR
Pár 3 alkalmas belépő: 105 EUR
Szóló férfi: 70 EUR
Szóló nő: 20 EUR
A belépő nem tartalmazza az italok árát, azokért fizetni kell.
Horvát sör 3 EUR, 0,33-as Heinekken 4 EUR.
Belépéshez személyi igazolvány és tagsági kártya kell.
Hello
Komlói klubról valakinek van tapasztalata?
Sziasztok Balaton déli partján keresünk párokat párcserés dolgok érdekelnének minket esetleg házibuli
Sziasztok! Cicero klub komárom, valakinek tapasztalat? Illetve ha valaki tud komaromi barati korrol 20as 30as eveikben jarok akik aktivan ossze jarnak, az is erdekelne ^^ elore is koszonom a valaszokat
Sziasztok!Regisztráljatok a Dreamland oldalán,írjatok ki mit szeretnétek .Akad majd pasi
(Ez egy válasz parbp4 üzenetére (2026. 05. 26. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 26. kedd 16:03
Akkor az nem jó.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.



















