Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 03. szerda 20:07  #7313
Felhőék Felhőék
Nem tudom mire jók ezek a hihetetlen magas belépő árak.,. Abnormális…
(Ez egy válasz Party Cica üzenetére (2026. 06. 03. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 03. szerda 17:31
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
2026. 06. 03. szerda 17:31  #7312
Party Cica Party Cica
40 ezer a belépő egy pasinak a Dreamland-be. Ilyen árral persze, hogy nem mennek. Mi lassan nyolc hónapja nem voltunk, teljesen felesleges.
(Ez egy válasz parbp4 üzenetére (2026. 05. 26. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 26. kedd 16:03
Akkor az nem jó.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.
2026. 06. 02. kedd 08:50  #7311
foursomefan foursomefan
Köszönjük a választ!
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 02. kedd 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 02. kedd 08:43
Péntekenként szinte mindig más-más társaság bérli, havonta max egyszer szokott olyan buli lenni, ahová, be lehet jelentkezni. Szóval a péntekre a zártkörű rendezvények a jellemzők.
2026. 06. 02. kedd 08:43  #7310
HotCoupleBp HotCoupleBp
Péntekenként szinte mindig más-más társaság bérli, havonta max egyszer szokott olyan buli lenni, ahová, be lehet jelentkezni. Szóval a péntekre a zártkörű rendezvények a jellemzők.
(Ez egy válasz foursomefan üzenetére (2026. 06. 01. hétfő 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 01. hétfő 21:09
Sziasztok! Érdeklődnénk,hogy a szigetszentmiklósi Paradise pénteken mennyire zsúfolt illetve mennyire van "elbillenve" az ivararány? Privát üzenetet várunk
2026. 06. 01. hétfő 21:09  #7309
foursomefan foursomefan
Sziasztok! Érdeklődnénk,hogy a szigetszentmiklósi Paradise pénteken mennyire zsúfolt illetve mennyire van "elbillenve" az ivararány? Privát üzenetet várunk
2026. 06. 01. hétfő 21:01  #7308
Caracas79 Caracas79
Emberek,kommenttársak! Köszönöm a válaszokat! Veszprémben van kettő szexshop,amit terveztem megnézni,ott tán több információval tudnak szolgálni! Mindenkinek orgazmusban gazdag napot kívánok!!
2026. 06. 01. hétfő 19:25  #7307
Johnnygold Johnnygold
Mi még élünk Komlón... (SBClub) smile és Mohács is működik.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2026. 06. 01. hétfő 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 01. hétfő 06:07
Klub nincs, legalábbis nem hallottunk róla, maximum swinger bulik amik Fb csoportokon szerveződnek, olyanok vannak.
2026. 06. 01. hétfő 18:17  #7306
twostrokeguy twostrokeguy
Elvileg van Veszprémben egy Club Joy nevű, Komlón az sbclub és Mohácson az Intimission. Meg persze Budaörsön a Tik-Tak. Az utóbbi kivételével nincs tapasztalatom ezekről. A veszprémi klub oldalán tavaly novemberi az utolsó hír, de a komlói meg a mohácsi élőnek tűnik.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 17:38
Sziasztok! Dunántúlon vannak klubbok?
2026. 06. 01. hétfő 14:25  #7305
maxim maxim
Sziasztok.Igen ez változott.Az italok minősége jobb,az árak nem annyira irreälisak.(Jäger 3eu,vodka narancs 6eu)Pénteken is voltunk meg szombaton is.Ami feltűnt a további évekhez képest,hogy sok szóló férfi volt,nyilván az olcsóbb belépőnek köszönhetően.És egy kicsit kezdett Punta Kriz-i hangulat lenni,hogy ahogy akármi történik akár két pár vagy bárki között egyből körbeállnak és megy a farokverés.Ez nagyon idegesítő volt,és rányomta a bélyegét több próbálkozásra is.
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2026. 05. 30. szombat 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 30. szombat 09:28
Tavaly még nem kellett fizetni az italert. Akkor ez változott?
2026. 06. 01. hétfő 06:07  #7304
Felhőék Felhőék
Klub nincs, legalábbis nem hallottunk róla, maximum swinger bulik amik Fb csoportokon szerveződnek, olyanok vannak.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 17:38
Sziasztok! Dunántúlon vannak klubbok?
2026. 05. 31. vasárnap 17:38  #7303
Caracas79 Caracas79
Sziasztok! Dunántúlon vannak klubbok?
2026. 05. 31. vasárnap 13:44  #7302
Bi Ildi Bi Ildi
Három majomról valami infó/ tapasztalat valakinek
2026. 05. 31. vasárnap 12:12  #7301
határozott40 határozott40
A Dolce Vita anyira felfutott, hogy már ki is futott. Szóval bezárt a hely.
(Ez egy válasz Autoskalandok üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 01:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 01:53
Sziasztok!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.) smile
Köszi!
2026. 05. 31. vasárnap 01:53  #7300
Autoskalandok Autoskalandok
Sziasztok!
Dolce Vita klubbról tudtok valamit? Felfutott már? Szombatonként milyen arányban vannak ott résztvevők?
(Ha lehet privátba írjatok, azt jobban figyelem.) smile
Köszi!
2026. 05. 30. szombat 09:28  #7299
lasthopecv lasthopecv
Tavaly még nem kellett fizetni az italert. Akkor ez változott?
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (2026. 05. 24. vasárnap 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 24. vasárnap 07:31
Belépő díjak:
Pár: 40 EUR
Pár 3 alkalmas belépő: 105 EUR
Szóló férfi: 70 EUR
Szóló nő: 20 EUR
A belépő nem tartalmazza az italok árát, azokért fizetni kell.
Horvát sör 3 EUR, 0,33-as Heinekken 4 EUR.
Belépéshez személyi igazolvány és tagsági kártya kell.
2026. 05. 29. péntek 18:11  #7298
Nikolettalaci Nikolettalaci
Hello
2026. 05. 29. péntek 17:56  #7297
PandD PandD
Komlói klubról valakinek van tapasztalata?
2026. 05. 28. csütörtök 21:17  #7296
Bubipar Bubipar
Sziasztok Balaton déli partján keresünk párokat párcserés dolgok érdekelnének minket esetleg házibuli
2026. 05. 28. csütörtök 14:44  #7295
rubinter rubinter
Sziasztok! Cicero klub komárom, valakinek tapasztalat? Illetve ha valaki tud komaromi barati korrol 20as 30as eveikben jarok akik aktivan ossze jarnak, az is erdekelne ^^ elore is koszonom a valaszokat
2026. 05. 27. szerda 08:56  #7294
ludovika ludovika
Sziasztok!Regisztráljatok a Dreamland oldalán,írjatok ki mit szeretnétek .Akad majd pasi
(Ez egy válasz parbp4 üzenetére (2026. 05. 26. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 26. kedd 16:03
Akkor az nem jó.
Mért nincsenek férfiak?
Másik klub esetleg ?
Lehet szombat is.
/ 369