Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2019. 08. 28. szerda 22:42  #44
Mondd meg ki vagyok Mondd meg ki vagyok
A kutyához,az nem él vissza a bizalmaddal és akkor is melletted marad,ha nem kap semmit nyes
2011. 06. 11. szombat 09:51  #43
Szoni Szoni
Hülye kerdes...Senkihez,semmihez,csak sajat elveinkhez.
2011. 06. 10. péntek 16:50  #42
Törölt felhasználó (805295)
Van az eleve elrendelt (elvileg) -->Barátságnál ..szerelemben ...családdal kapcsolatban evidens... ugye....
De szerintem minden (szoros) emberi kapcsolat arról szól... hűség egyenlő a bizalommal egyik nem jár a másik nélkül...
Aztán van a tágabb értelembe vett.. pl 5 éve egy kozmetikushoz járok.. ha úgy tetszik "hűséges paciens vagyok" de ezt a nőgyógyászomról a fodrászomról.... és még néhány olyan ember aki szerepet játszik az életembe.. ha úgy tetszik rábízom magam s ha ezzel a bízalommal nem él vissza az orvos a fodrász a kozmetikus...stb.. garantált a hűség irányukba..
S van a második otthon.. nekem pl. a suli.. van akinek a munkahelyen .. a politikai nézett stb stb... ha oda vissza müxik a bizalom akkor a hűség sem marad el.. én így gondolom muszáj hinni bízni hűségesnek lenni, mert mindenki azt kapja vissza amit önmaga is ad.
2010. 02. 23. kedd 13:35  #41
Lencsy Lencsy
Köszi a kérdést amit rossz helyre címeztél hehe
Válaszolnék ..: Nem tudom miből szűrted le hogy nem szoktam hűséges lenni beka3 Egyszerüen csak megfogalmaztam a véleményem majd feltettem a kérdést ,hogy vajon van -e ilyen ember ?
Idézlek "ha valakinek még pezseg a vére? akkor élje ki a komoly kapcsolata előtt... " Nos ezzel nem feltétlenül értek egyet ugyanis a helyzet nem mindig hozza úgy ,..de nem fogom elmagyarázni mire is gondolok wink Szintén idézlek ......"mindkét félnek pezseg, akkor beszéljék meg h kalandozgathatnak, úgy tiszta a dolog. hátha nem árt a kapcsolatnak " ..Kalandozzanak ? Hmm ..van akinél már a kalandozgatás is kimeriti a hűség fogalmát! smile
Egy a lényeg ...mindenki maga döntse el hogy kihez akar hűséges lenni meg kihez nem ! Hogy akar e egyáltalán hűséges lenni vagy nem ! Nincs szükség kioktatásra ,rossz következtetésekre és személyeskedésre meg pláne ..ugyanis nem ismerjük egymást igy semmit nem tudunk egymásról ! Illetve max a pletykákat nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 17. csütörtök 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (159387)
2009. 12. 17. csütörtök 19:56
ne vedd zokon a kérdést, de akkor Te még sose voltál hűséges egyik párodhoz sem? smile

szerintem egyébként minden párkapcsolat megérdemli a hűséget. ha valakinek még pezseg a vére? akkor élje ki a komoly kapcsolata előtt.. vagy mindkét félnek pezseg, akkor beszéljék meg h kalandozgathatnak, úgy tiszta a dolog. hátha nem árt a kapcsolatnak ( nem kell sokat kattintani innen h olyanokkal beszélgessünk akiknek nem ártott. nyes ).
persze a kérdés ennél bonyolultabb.. smile de akkor sem érdemli meg senki h felszarvazzák.
2010. 02. 22. hétfő 20:17  #40
True True
Csakis ahhoz, akitől elvárható, hogy ő is hűséges maradjon hozzád...
2010. 02. 03. szerda 14:23  #39
mclod01 mclod01
kihez? pártunkhoz és kormányunkhoz vigyor3
2010. 02. 03. szerda 11:59  #38
Törölt felhasználó (415472)
ahhoz, akiben vakon megbízol
2009. 12. 28. hétfő 21:12  #37
zsokica zsokica
Teljesen egyetértek veled egy kapcsolat lényege a hűség és a bizalom .Ha ez nincs akkor az egy hallott kapcsolat. lookaround
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 28. hétfő 17:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (159387)
2009. 12. 28. hétfő 17:28
hát a bizalom téma most egy másik asztal, mert a kérdés a 'megcsaló' szemszögéből van. a bizalom pedig a 'megcsalt' félben inoghat meg.
de ha szóba jött szerintem a bizalom kicsit olyan mint a hit. nem nehéz hinni valamiben ha tudod h létezik. akkor igazi a hit ha nincs bizonyosság de te hiszel. a bizalomnál is ha azt mondod a párodnak h megbízok benned addig még nem is gondolsz másra, de amint megszűnik a hűség bizonyossága akkor a bizalom is elszáll, akkor az a bizalom elég gyenge lábon áll smile de ha nem kötöd meg a párod gondolatait, tetteit, és mégse félsz, akkor erősebb a bizalom.

nem rossz gondolat a barátodé, biztos jópár emberre igaz, de azért nem törvényszerű smile
2009. 12. 28. hétfő 17:28  #36
Törölt felhasználó (159387)
hát a bizalom téma most egy másik asztal, mert a kérdés a 'megcsaló' szemszögéből van. a bizalom pedig a 'megcsalt' félben inoghat meg.
de ha szóba jött szerintem a bizalom kicsit olyan mint a hit. nem nehéz hinni valamiben ha tudod h létezik. akkor igazi a hit ha nincs bizonyosság de te hiszel. a bizalomnál is ha azt mondod a párodnak h megbízok benned addig még nem is gondolsz másra, de amint megszűnik a hűség bizonyossága akkor a bizalom is elszáll, akkor az a bizalom elég gyenge lábon áll smile de ha nem kötöd meg a párod gondolatait, tetteit, és mégse félsz, akkor erősebb a bizalom.

nem rossz gondolat a barátodé, biztos jópár emberre igaz, de azért nem törvényszerű smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 23. szerda 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2009. 12. 23. szerda 21:49
Szerintem a megcsalás már a gondolatnál kezdődik....ha egy pali más nőről fantáziál,vagy ilyenek,ott már bizalom sincs.

Egy barátom mondta,hogy:"a ffiaknál a megcsalás a szexnél kezdődik,a Nőknek a gondolatnál"...és milyen igaza is van. szomoru1
2009. 12. 28. hétfő 17:11  #35
Törölt felhasználó (159387)
őő ne haragudj, nem rád reflektáltam, bocsi, biztos elfelejtettem a válasz fülre kattintani.
Lencsy-hez ment volna költői kérdés smile
(Ez egy válasz Clown666 üzenetére (2009. 12. 24. csütörtök 06:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 24. csütörtök 06:32
Szia! Ha nekem szántad az írásod, akkor annyi a válaszom, hogy eddig még mindegyik partneremhez hűséges voltam! Ezért is írtam, hogy ahhoz legyünk hűségesek aki megérdemli!
2009. 12. 25. péntek 20:48  #34
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Kihez érdemes hűségesnek lenni? - ahhoz aki odafigyel, aki türelmes, aki tudja mire gondolok, mire vágyok, aki tudja és ismeri a hibáimat és határaimat, és aki tudja ki vagyok!
2009. 12. 24. csütörtök 06:32  #33
Clown666 Clown666
Szia! Ha nekem szántad az írásod, akkor annyi a válaszom, hogy eddig még mindegyik partneremhez hűséges voltam! Ezért is írtam, hogy ahhoz legyünk hűségesek aki megérdemli!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 17. csütörtök 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (159387)
2009. 12. 17. csütörtök 19:56
ne vedd zokon a kérdést, de akkor Te még sose voltál hűséges egyik párodhoz sem? smile

szerintem egyébként minden párkapcsolat megérdemli a hűséget. ha valakinek még pezseg a vére? akkor élje ki a komoly kapcsolata előtt.. vagy mindkét félnek pezseg, akkor beszéljék meg h kalandozgathatnak, úgy tiszta a dolog. hátha nem árt a kapcsolatnak ( nem kell sokat kattintani innen h olyanokkal beszélgessünk akiknek nem ártott. nyes ).
persze a kérdés ennél bonyolultabb.. smile de akkor sem érdemli meg senki h felszarvazzák.
2009. 12. 23. szerda 21:49  #32
Törölt felhasználó (137313)
Szerintem a megcsalás már a gondolatnál kezdődik....ha egy pali más nőről fantáziál,vagy ilyenek,ott már bizalom sincs.

Egy barátom mondta,hogy:"a ffiaknál a megcsalás a szexnél kezdődik,a Nőknek a gondolatnál"...és milyen igaza is van. szomoru1
2009. 12. 17. csütörtök 19:56  #31
Törölt felhasználó (159387)
ne vedd zokon a kérdést, de akkor Te még sose voltál hűséges egyik párodhoz sem? smile

szerintem egyébként minden párkapcsolat megérdemli a hűséget. ha valakinek még pezseg a vére? akkor élje ki a komoly kapcsolata előtt.. vagy mindkét félnek pezseg, akkor beszéljék meg h kalandozgathatnak, úgy tiszta a dolog. hátha nem árt a kapcsolatnak ( nem kell sokat kattintani innen h olyanokkal beszélgessünk akiknek nem ártott. nyes ).
persze a kérdés ennél bonyolultabb.. smile de akkor sem érdemli meg senki h felszarvazzák.
2009. 07. 28. kedd 18:29  #30
Clown666 Clown666
Szerintem ahhoz érdemes Hűségesnek lenni aki megérdemli! smile
2009. 07. 28. kedd 17:00  #29
imitimi imitimi
Szerinted nincs olyan ember, vagy barát akihez érdemes lenne. BIZTOS, HOGY AKKOR ROSSZ TAPASZTALATAID VANNAK.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2009. 07. 10. péntek 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 10. péntek 18:21
Rossz a kérdés. eplus2

Helyesen: Mihez érdemes hűségesnek lenni?

Pl az elveinkhez, az álmainkhoz.
2009. 07. 28. kedd 16:01  #28
imitimi imitimi
szerintem van ilyen ember és ha megtaláltad akkor érdemes. de ne feledd, hogy hinned is kell mindezekben.
(Ez egy válasz Lencsy üzenetére (2009. 06. 24. szerda 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 24. szerda 19:41
Ahhoz aki nagyon szeret , aki "lehozza a csillagokat" , akinek fontosabb a te boldogságod mindennél, akinek te vagy a világon a legfonosabb,akivel úgy érzed letudod élni az életed és tudod ,hogy ő is hűséges ..na az ilyen társ megérdemli ..a kérdés csak az ..van e olyan ember akiben mindez megvan smile

(illúziókat kergetsz!) buck vigyor2
2009. 07. 10. péntek 18:21  #27
Nyúlmedve Nyúlmedve
Rossz a kérdés. eplus2

Helyesen: Mihez érdemes hűségesnek lenni?

Pl az elveinkhez, az álmainkhoz.
2009. 07. 10. péntek 02:18  #26
Törölt felhasználó (48478)
Rossz kérdésre csak rossz válasz van. Nem" kihez "érdemes hűségesnek lenni ? Hanem "miért"! A válasz egyszerű !Hogy tiszta lelkíismerettel tudjátok az életett leélni! heureka
2009. 07. 06. hétfő 22:18  #25
GUMMIMACI GUMMIMACI
Hozzám - többet veszít, mint nyer a hűtlen mf1
/ 4