Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2020. 02. 07. péntek 16:18  #16559
Törölt felhasználó (4233932)
Sajnálattal olvasom nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 07. péntek 16:15
Jó. Majd jól magamra vetem nyes
Te meg nem értetted, hogy ezt viccesnek szántam. Egyébként rólam ezen kívül nem is kell tudnod semmit sem, túlkoros vagyok már sajnos nyes Bár kibszottul szexi túlkoros nyes Próbáltam menteni az irhád, de ezennel a cápák közé vetlek. Ússz! :P
2020. 02. 07. péntek 16:15  #16558
Törölt felhasználó (4236812)
Jó. Majd jól magamra vetem nyes
Te meg nem értetted, hogy ezt viccesnek szántam. Egyébként rólam ezen kívül nem is kell tudnod semmit sem, túlkoros vagyok már sajnos nyes Bár kibszottul szexi túlkoros nyes Próbáltam menteni az irhád, de ezennel a cápák közé vetlek. Ússz! :P
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 07. péntek 16:03
A domain neved kívűl és azt, hogy elég segítőkésznek tűnsz még mindig nem tudok semmi mást rólad nyes így ezt se értem, hogy lehetne magadra venni, mikor nem neked szól nyes De nézzük így. Párom 21. Engem kár nézni nem velem fog dugni az illető nyes Párom 21.. ha mondjuk 42 évessel dugna az a duplája smile Ti, hogy viszonyulnátok egy 84 éves hölgyhöz, de akár 63-hoz is ha csak az életkor különbséget, nem pedig a dupláját smile Ha szexpartnert keresnétek, akkor gondolom olyat aki a korosztályotokhoz, generációtokhoz a legközelebb áll. .Kimagyarázni nem fogom, mert kárnak tartom. Aki ezt meg magára veszi magára vessen nyes
2020. 02. 07. péntek 16:03  #16557
Törölt felhasználó (4233932)
A domain neved kívűl és azt, hogy elég segítőkésznek tűnsz még mindig nem tudok semmi mást rólad nyes így ezt se értem, hogy lehetne magadra venni, mikor nem neked szól nyes De nézzük így. Párom 21. Engem kár nézni nem velem fog dugni az illető nyes Párom 21.. ha mondjuk 42 évessel dugna az a duplája smile Ti, hogy viszonyulnátok egy 84 éves hölgyhöz, de akár 63-hoz is ha csak az életkor különbséget, nem pedig a dupláját smile Ha szexpartnert keresnétek, akkor gondolom olyat aki a korosztályotokhoz, generációtokhoz a legközelebb áll. .Kimagyarázni nem fogom, mert kárnak tartom. Aki ezt meg magára veszi magára vessen nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 07. péntek 15:57
Például fogalmam sincs, hogy ezt hogyan is értette, de magamra vettem, szégyellje magát nyes
2020. 02. 07. péntek 15:57  #16556
Törölt felhasználó (4236812)
Például fogalmam sincs, hogy ezt hogyan is értette, de magamra vettem, szégyellje magát nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 07. péntek 15:34
Bizony el nyes nyes
2020. 02. 07. péntek 15:49  #16555
Törölt felhasználó (4233932)
Kár személyes sértésnek venni, mert egyáltalán nem is ismerünk. Képet se láttunk rólad semmi. Én se veszek itt semmit személyeskedésnek, nem felelhet meg mindenki mindenkinek. Van 40+-os ismerősöm nekem is, aki jobban tartja magát a mi korosztályunktól, de egy generációnyi különbség van köztük és köztem. Apánk lehetne.. Ha természetes dolog lenne, se szeretnénk a szüleinkkel egy idős emberekkel szexuális kapcsolatot létesíteni. Egyszerűen ennyi a helyzet. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 02. 07. péntek 15:01
En nem olvastam csak azt, amikor az en felvetesemre reagalt es beken is hagytam vele. Nem tudtam azonban kiallni, hogy ne valaszoljak erre: "...páromnak a sportos, izmos alkat jön be..." amit ugy is lehet erteni, hogy aki elerte a 40-et az lottyedt, fatoku ven kecske, ezert nem kell nekik. Kar igy altalanositani.
Ezt +40-kent kicsit szemelyes sertesnek vettem es ezert reagaltam.
Megertem, hogy nem erdekli oket a 40 es korosztaly annal is inkabb, mert en sem vonzodom a 21 evesekhez szexualisan. De nem azert mert nem szepek.
2020. 02. 07. péntek 15:48  #16554
Törölt felhasználó (4236812)
Előfordul ez is smile Nem nagy kunszt. Ne mondd már, hogy Te sosem általánosítasz. Vagy hogy az amit leírsz mások szemében nem tűnhet úgy mint ha általánosítanál smile Lehet, hogy nem is úgy gondolta épp ahogy sikerült leírnia. nyes
2020. 02. 07. péntek 15:37  #16553
Törölt felhasználó (3989732)
Szerintem nem akarja senki meggyőzni őt arról, hogy mást engedjen be az ágyukba, mint ami fekszik nekik. Viszont általánosít, ami elemi hiba.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 07. péntek 15:21
Kár bármit is belemagyarázni abba, ahogy fogalmazott. Magadra venni pedig végképp az smile
Volt olyan mondata ami miatt én is felhúztam a szemöldököm egy pillanatra. Viszont feleslegesnek tartom győzködni bármiről is. Elég konkrét elképzelésük van arról, hogy milyen korosztályt keresnek. Nálatok pl olvastam, hogy a dohányzás kizáró ok. Nyilván nem akartok olyannal ismerkedni aki cigizik, még akkor sem ha megígéri, hogy nem gyújt rá amíg veletek van. Ők pedig nem keresnek mondjuk egy 40+-ost, mert a fiatal jön be nekik. Egyszerű ez smile
2020. 02. 07. péntek 15:36  #16552
Törölt felhasználó (3989732)
Jaja, dettó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 02. 07. péntek 15:01
En nem olvastam csak azt, amikor az en felvetesemre reagalt es beken is hagytam vele. Nem tudtam azonban kiallni, hogy ne valaszoljak erre: "...páromnak a sportos, izmos alkat jön be..." amit ugy is lehet erteni, hogy aki elerte a 40-et az lottyedt, fatoku ven kecske, ezert nem kell nekik. Kar igy altalanositani.
Ezt +40-kent kicsit szemelyes sertesnek vettem es ezert reagaltam.
Megertem, hogy nem erdekli oket a 40 es korosztaly annal is inkabb, mert en sem vonzodom a 21 evesekhez szexualisan. De nem azert mert nem szepek.
2020. 02. 07. péntek 15:34  #16551
Törölt felhasználó (3989732)
Ésszel nem jár feltétlenül együtt a kor; de olyan fajta érettséget viszont ad, hogy az ember tudja, hogy azért, mert szembejött egyetlen 42 éves, pénzt ajánló idióta, az nem azt jelenti, hogy az egész negyvenes korosztály idióta. wink
Viszont a keresési módszer, meg a hozzállás nagyon jó szerintem is. Ha nem ideális az alany, akkor nem jöhet szóba. Nem szabad csak azért kompromisszumokat kötni, csak hogy legyen már valami... Sokan itt szarják el a dolgot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 07. péntek 10:09
Azt hiszem van aki nem érti mire gondolok.. Nem testépítőket keresünk és az se lenne baj, ha 40 éves lenne és kidolgozott.. Amit én ez alapján ítélek, hogy egy fiatal korunkbeli srác, ugyanúgy élvezni akarja az életet, mint mi.. Ha nincs olyan amilyet mi akarunk akkor nincs.. De az én véleményem szerint, mondjuk egy 42 éves, egyedülálló, szexpartner kereső oldalon lévő férfi egyáltalán nem ingerünk. Apaként úgy gondolom, hogy az embernek már ilyenkor családja legyen, vagy ha nincs is, ne egy szexpartner keresőn próbáljon partnert találni.. Párokkal már máshogy viszonyulok így a korosztályban, de még mindig szeretnénk ezt az örömöt, hasonló korunkbeli párokkal megélni. Én konkrétan edzőként dolgoztam sokáig, amíg meg nem utáltam az embereket és miután az exem karriergyilkosságot nem követett el.. Ha 1-2 év mire találunk ilyet, akkor 1-2 év smile A másik.. akik írtak eddig.. A fiatal férfiak mind megértették, hogy a nem az nem.. De egy 42 éves, elvileg érett férfi képtelen volt megérteni, hogy semmiben se egyezik a mi elvárásainkkal és már pénzt ajánlott. A kor nem jár együtt az érettséggel. És ha ti ez miatt akár lenéztek minket, mi azt se bánjuk smile
2020. 02. 07. péntek 15:34  #16550
Törölt felhasználó (4233932)
Bizony el nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 07. péntek 14:51
Elvetette. Már vagy nyolcvanszor smile
2020. 02. 07. péntek 15:21  #16549
Törölt felhasználó (4236812)
Kár bármit is belemagyarázni abba, ahogy fogalmazott. Magadra venni pedig végképp az smile
Volt olyan mondata ami miatt én is felhúztam a szemöldököm egy pillanatra. Viszont feleslegesnek tartom győzködni bármiről is. Elég konkrét elképzelésük van arról, hogy milyen korosztályt keresnek. Nálatok pl olvastam, hogy a dohányzás kizáró ok. Nyilván nem akartok olyannal ismerkedni aki cigizik, még akkor sem ha megígéri, hogy nem gyújt rá amíg veletek van. Ők pedig nem keresnek mondjuk egy 40+-ost, mert a fiatal jön be nekik. Egyszerű ez smile
2020. 02. 07. péntek 15:01  #16548
Törölt felhasználó (3715492)
En nem olvastam csak azt, amikor az en felvetesemre reagalt es beken is hagytam vele. Nem tudtam azonban kiallni, hogy ne valaszoljak erre: "...páromnak a sportos, izmos alkat jön be..." amit ugy is lehet erteni, hogy aki elerte a 40-et az lottyedt, fatoku ven kecske, ezert nem kell nekik. Kar igy altalanositani.
Ezt +40-kent kicsit szemelyes sertesnek vettem es ezert reagaltam.
Megertem, hogy nem erdekli oket a 40 es korosztaly annal is inkabb, mert en sem vonzodom a 21 evesekhez szexualisan. De nem azert mert nem szepek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 07. péntek 14:51
Elvetette. Már vagy nyolcvanszor smile
2020. 02. 07. péntek 14:51  #16547
Törölt felhasználó (4236812)
Elvetette. Már vagy nyolcvanszor smile
2020. 02. 07. péntek 14:45  #16546
Törölt felhasználó (3715492)
Nem nez le senki. Javasoltunk valamit megfontolasra, neked meg jogodban all megfontolni vagy elvetni. Ennyi, se tobb se kevesebb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 07. péntek 10:09
Azt hiszem van aki nem érti mire gondolok.. Nem testépítőket keresünk és az se lenne baj, ha 40 éves lenne és kidolgozott.. Amit én ez alapján ítélek, hogy egy fiatal korunkbeli srác, ugyanúgy élvezni akarja az életet, mint mi.. Ha nincs olyan amilyet mi akarunk akkor nincs.. De az én véleményem szerint, mondjuk egy 42 éves, egyedülálló, szexpartner kereső oldalon lévő férfi egyáltalán nem ingerünk. Apaként úgy gondolom, hogy az embernek már ilyenkor családja legyen, vagy ha nincs is, ne egy szexpartner keresőn próbáljon partnert találni.. Párokkal már máshogy viszonyulok így a korosztályban, de még mindig szeretnénk ezt az örömöt, hasonló korunkbeli párokkal megélni. Én konkrétan edzőként dolgoztam sokáig, amíg meg nem utáltam az embereket és miután az exem karriergyilkosságot nem követett el.. Ha 1-2 év mire találunk ilyet, akkor 1-2 év smile A másik.. akik írtak eddig.. A fiatal férfiak mind megértették, hogy a nem az nem.. De egy 42 éves, elvileg érett férfi képtelen volt megérteni, hogy semmiben se egyezik a mi elvárásainkkal és már pénzt ajánlott. A kor nem jár együtt az érettséggel. És ha ti ez miatt akár lenéztek minket, mi azt se bánjuk smile
2020. 02. 07. péntek 11:59  #16545
102Rudy 102Rudy
Tisztelt cuckold férj4 nem kell szégyenkezned ez miatt! Én is így érzek, ahogy Te! Néha én is azt hiszem, hogy "beteges", de mindig meggyőzöm magam, hogy nem az!!!
Mi már voltunk többesben, Pasival is, és nagyon jó tapasztalatom van! Keress bátran!
Üdv!
(Ez egy válasz cuckold férj üzenetére (2020. 01. 13. hétfő 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 13. hétfő 08:30
Köszönöm mindenkinek aki írt és próbál segíteni, még annak is aki orvost javasol, teljesen igaza lehet smile Megőrjít teljesen a vágy, csak erre tudok gondolni, arról fantáziálok egész nap, hogy a feleségem más férfival van és nem csak a szex jár a fejemben, nyilván elsősorban az, de nem csak az. Tényleg lehet, hogy orvos kéne már.
És abban is igazatok van, hogy ezt nekem kell megoldanom, igazából, ezt senki nem tudja megoldani helyettem, nekem kéne valahogy beszélnem vele erről, de azért ez elég necces, mert simán benne van az is a pakliban, hogy teljesen kiakad, még akkor is, ha az szerintem nem lenne ellenére, hogy más pasik keféljék meg. De az azért mégis más, hogy a férje erre vágyik, ez izgatja.
Mindenkinek fogok válaszolni, akiírt privátba, remélem lesznek olyanok akikkel megmarad a kapcsolat a későbbiekben is. Egy kis türelmeteket kére, mindenkinek írni fogok, nem vagyok bunkó smile
2020. 02. 07. péntek 10:09  #16544
Törölt felhasználó (4233932)
Azt hiszem van aki nem érti mire gondolok.. Nem testépítőket keresünk és az se lenne baj, ha 40 éves lenne és kidolgozott.. Amit én ez alapján ítélek, hogy egy fiatal korunkbeli srác, ugyanúgy élvezni akarja az életet, mint mi.. Ha nincs olyan amilyet mi akarunk akkor nincs.. De az én véleményem szerint, mondjuk egy 42 éves, egyedülálló, szexpartner kereső oldalon lévő férfi egyáltalán nem ingerünk. Apaként úgy gondolom, hogy az embernek már ilyenkor családja legyen, vagy ha nincs is, ne egy szexpartner keresőn próbáljon partnert találni.. Párokkal már máshogy viszonyulok így a korosztályban, de még mindig szeretnénk ezt az örömöt, hasonló korunkbeli párokkal megélni. Én konkrétan edzőként dolgoztam sokáig, amíg meg nem utáltam az embereket és miután az exem karriergyilkosságot nem követett el.. Ha 1-2 év mire találunk ilyet, akkor 1-2 év smile A másik.. akik írtak eddig.. A fiatal férfiak mind megértették, hogy a nem az nem.. De egy 42 éves, elvileg érett férfi képtelen volt megérteni, hogy semmiben se egyezik a mi elvárásainkkal és már pénzt ajánlott. A kor nem jár együtt az érettséggel. És ha ti ez miatt akár lenéztek minket, mi azt se bánjuk smile
2020. 02. 07. péntek 09:10  #16543
Törölt felhasználó (3989732)
De ez szubjektív. Nekem már 18-19 évesen is jobban bejöttek a 30 év körüli nők, mint a saját korosztályom, és főleg nem a kinézetük miatt, hanem mert velük értelmesebben lehetett beszélgetni, mint a fruskákkal. (Nem, nincs anyakomplexusom.) Szóval ez is kis részlete a "párválasztásnak", hogy kinek melyik korosztály fekszik. Van mindenféle irányultság itt is, minden irányban.
Nálunk pl. a párom megnézi és megállapítja egy szépen kidolgozott srácról, hogy "fasza, jó teste van", de ettől még semmi ingerenciája lefeküdni vele, mert a srác mondjuk 22 éves, és nem hozza azt a szintű férfihabitust, amire az én párom izgul.
(Ez egy válasz budayzsolt85 üzenetére (2020. 02. 07. péntek 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 07. péntek 09:03
A 20-as, 30-as, 40-es korosztályban is vannak elhanyagolt, ápolatlan emberek, de az, hogy "izmos", férfias pasit csak 20-25 év között lehetne találni, az szerintem butaság.
Saját példából kiindulva: Párommal jópár keresést végigpörgettünk már itt, Gg-n is és bizony többször akadt meg a szeme 35 vagy akár 40 fölötti férfin, mint mondjuk 22 évesen.
Az "" idősebb"" korosztályban is bőven lehet találni vonzó külsejű férfit, szóval, aki ez alapján szelektál, az - ahogy korábban írták is - kellemes élményektől foszthatja meg magát.
2020. 02. 07. péntek 09:03  #16542
budayzsolt85 budayzsolt85
A 20-as, 30-as, 40-es korosztályban is vannak elhanyagolt, ápolatlan emberek, de az, hogy "izmos", férfias pasit csak 20-25 év között lehetne találni, az szerintem butaság.
Saját példából kiindulva: Párommal jópár keresést végigpörgettünk már itt, Gg-n is és bizony többször akadt meg a szeme 35 vagy akár 40 fölötti férfin, mint mondjuk 22 évesen.
Az "" idősebb"" korosztályban is bőven lehet találni vonzó külsejű férfit, szóval, aki ez alapján szelektál, az - ahogy korábban írták is - kellemes élményektől foszthatja meg magát.
(Ez egy válasz Norbi081 üzenetére (2020. 02. 07. péntek 00:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 07. péntek 00:34
Kedves Bdoasz! Az, hogy valaki 20 vagy 25 éves, még nem jelent autómatikusan sportos alkatot! Elnézve a mai 20-as férfi korosztályt, nyeszlett homokos kinézetű bohócok gyülekezete! Tisztelet a kivételnek! Én mindjárt 40 vagyok, de alighanem izmosabb vagyok mint a legtöbb 20 éves keszeg. Nézd meg a testépítő versenyeket! A legnagyobb bajnokok 40 felettiek! 40 körül a legérettebb egy férfi izomzat, persze ha foglalkoznak vele! Abba is gondolj bele, hogy 15 év múlva Te is 40 leszel! Azt hiszed olyan sok az a 15 év? Majd meglátod milyen hamar elmegy. 15 év múlva Te már egy vén, löttyedt szar leszel? Nem hiszem, hogy ezt gondolnád magadról! Nem mellesleg egy 40 év körüli férfi kicsit tapasztaltabb a szexualitás terén mint az átlag 20 éves. Nincs kizárva, hogy a csajod remegő lábakkal hugyozná össze magát, míg egy korodbeli másik csak ott maszatolna.
2020. 02. 07. péntek 08:09  #16541
Törölt felhasználó (4181652)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 07. péntek 07:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 02. 07. péntek 07:43
Majd megerti 15 ev mulva. Amig elvezik amit csinalnak, addig a szabalyaik is helyenvaloak.
2020. 02. 07. péntek 07:43  #16540
Törölt felhasználó (3715492)
Majd megerti 15 ev mulva. Amig elvezik amit csinalnak, addig a szabalyaik is helyenvaloak.
(Ez egy válasz Norbi081 üzenetére (2020. 02. 07. péntek 00:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 07. péntek 00:34
Kedves Bdoasz! Az, hogy valaki 20 vagy 25 éves, még nem jelent autómatikusan sportos alkatot! Elnézve a mai 20-as férfi korosztályt, nyeszlett homokos kinézetű bohócok gyülekezete! Tisztelet a kivételnek! Én mindjárt 40 vagyok, de alighanem izmosabb vagyok mint a legtöbb 20 éves keszeg. Nézd meg a testépítő versenyeket! A legnagyobb bajnokok 40 felettiek! 40 körül a legérettebb egy férfi izomzat, persze ha foglalkoznak vele! Abba is gondolj bele, hogy 15 év múlva Te is 40 leszel! Azt hiszed olyan sok az a 15 év? Majd meglátod milyen hamar elmegy. 15 év múlva Te már egy vén, löttyedt szar leszel? Nem hiszem, hogy ezt gondolnád magadról! Nem mellesleg egy 40 év körüli férfi kicsit tapasztaltabb a szexualitás terén mint az átlag 20 éves. Nincs kizárva, hogy a csajod remegő lábakkal hugyozná össze magát, míg egy korodbeli másik csak ott maszatolna.
/ 997