Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2020. 02. 07. péntek 04:55  #16539
Törölt felhasználó (4269302) VIP
Nem egyszerű partnert találni az biztos.
Többen írják, hogy izmos, fiatal stb..
Ez rendben is van. Sokak nem írnak kritériumokat és mikor írsz nekik, elolvassák aztán ennyi. Hiába írom, hogy van arcos meg testes fotó, semmi reakció.
Meg is érteném, ha megnézi a képeket, majd ír, hogy sorry, de nem sok válasz levél jön. Mindenesetre kiváncsi lennén mi alapján ítél, ítélnek. Nem érzem olyan rossz pasinak magam mindenesetre. Akinek persze nem inge....
2020. 02. 07. péntek 00:34  #16538
Norbi081 Norbi081
Kedves Bdoasz! Az, hogy valaki 20 vagy 25 éves, még nem jelent autómatikusan sportos alkatot! Elnézve a mai 20-as férfi korosztályt, nyeszlett homokos kinézetű bohócok gyülekezete! Tisztelet a kivételnek! Én mindjárt 40 vagyok, de alighanem izmosabb vagyok mint a legtöbb 20 éves keszeg. Nézd meg a testépítő versenyeket! A legnagyobb bajnokok 40 felettiek! 40 körül a legérettebb egy férfi izomzat, persze ha foglalkoznak vele! Abba is gondolj bele, hogy 15 év múlva Te is 40 leszel! Azt hiszed olyan sok az a 15 év? Majd meglátod milyen hamar elmegy. 15 év múlva Te már egy vén, löttyedt szar leszel? Nem hiszem, hogy ezt gondolnád magadról! Nem mellesleg egy 40 év körüli férfi kicsit tapasztaltabb a szexualitás terén mint az átlag 20 éves. Nincs kizárva, hogy a csajod remegő lábakkal hugyozná össze magát, míg egy korodbeli másik csak ott maszatolna.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 19:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 19:19
Ezzel az a baj, hogy páromnak a sportos, izmos alkat jön be.. ha nem vonzo neki a másik.. biztos, hogy nem fog hozzá nyúlni.. akkor nincs értelme nyes
2020. 02. 06. csütörtök 20:11  #16537
Törölt felhasználó (4233932)
Igen, ha már megéljük szeretnénk úgy megélni ahogy nekünk a legjobb
2020. 02. 06. csütörtök 19:47  #16536
Törölt felhasználó (3715492)
Ez teljesen termeszetes. Senki nem akar olyannal testi kapcsolatba kerulni, aki nem vonzo szamara. Csak azt akartam mondani attol, hogy valaki elmult 40 meg nem jelenti, hogy lottyedt es apolatlan. Szerintem ilyen szigoru "40=nem" szaballyal lehet, hogy kihagytok pozitiv elmenyeket is. De mint irtam, ti jatekotok, ti szabalyaitok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 19:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 19:19
Ezzel az a baj, hogy páromnak a sportos, izmos alkat jön be.. ha nem vonzo neki a másik.. biztos, hogy nem fog hozzá nyúlni.. akkor nincs értelme nyes
2020. 02. 06. csütörtök 19:19  #16535
Törölt felhasználó (4233932)
Ezzel az a baj, hogy páromnak a sportos, izmos alkat jön be.. ha nem vonzo neki a másik.. biztos, hogy nem fog hozzá nyúlni.. akkor nincs értelme nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 19:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 02. 06. csütörtök 19:10
Valtozatossagnak pedig erdemes lenne kiprobalni talan. A sajat korosztalyotoknak ott vagytok ti magatok. Mas korosztaly, mas elmeny. De persze ti tudjatok.
2020. 02. 06. csütörtök 19:10  #16534
Törölt felhasználó (3715492)
Valtozatossagnak pedig erdemes lenne kiprobalni talan. A sajat korosztalyotoknak ott vagytok ti magatok. Mas korosztaly, mas elmeny. De persze ti tudjatok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 18:59
Ilyennel még nem találkoztam nyes nálunk igen is számít. Hiába ír 40 feletti, szerintem nem a mi korosztályunk.
2020. 02. 06. csütörtök 19:06  #16533
Törölt felhasználó (4251042)
Ha létezik itt valós és találkozni is merő hölgy vagy pár vasmegyében szívesen ismerkednék velük,masszázs,sex bármi ami heteró alapon belefér!
2020. 02. 06. csütörtök 18:59  #16532
Törölt felhasználó (4233932)
Ilyennel még nem találkoztam nyes nálunk igen is számít. Hiába ír 40 feletti, szerintem nem a mi korosztályunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 18:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3971322)
2020. 02. 06. csütörtök 18:51
És azt hányszor olvasod a hirdetésekben, hogy kor, alkat nem számít. Igazából akkor vegyen 3 kg marha húst, hisz neki mindegy
2020. 02. 06. csütörtök 18:51  #16531
Törölt felhasználó (3971322)
És azt hányszor olvasod a hirdetésekben, hogy kor, alkat nem számít. Igazából akkor vegyen 3 kg marha húst, hisz neki mindegy
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 18:40
Meglehet.. bár kétlem, hogy olyan nagy lenne a választékuk.. az ilyeneket szerintem nem is érdekli ki az illető, ráugrik és kész nyes bírom mikor írnak, hogy "Szia! Én szívesen csatlakoznék! Megdugnálak!" Pedig kép sincs fent.. lehetnénk akármilyen rondák ezek szerint? Nem hinném..
2020. 02. 06. csütörtök 18:46  #16530
SzofiBobi SzofiBobi
Így van! Ti is vegyétek megtiszteltetésnek, hogy egy ilyen úr, hajlandó megdugni a hölgyet! Nemis értjük mi a problémátok! vigyor2 vigyor2 vigyor2 gun
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 16:16
Volt aki úgy kezdett, szia baszni azért lehet nem? Meg küldj képet meglátom lekezellek e" xdd
2020. 02. 06. csütörtök 18:40  #16529
Törölt felhasználó (4233932)
Meglehet.. bár kétlem, hogy olyan nagy lenne a választékuk.. az ilyeneket szerintem nem is érdekli ki az illető, ráugrik és kész nyes bírom mikor írnak, hogy "Szia! Én szívesen csatlakoznék! Megdugnálak!" Pedig kép sincs fent.. lehetnénk akármilyen rondák ezek szerint? Nem hinném..
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 02. 06. csütörtök 17:53
Valószínűleg az ilyen taplóknak is megvan a megfelelő piaci szegmense. nyes DD Csak nem nálunk.
2020. 02. 06. csütörtök 17:53  #16528
Törölt felhasználó (3989732)
Valószínűleg az ilyen taplóknak is megvan a megfelelő piaci szegmense. nyes DD Csak nem nálunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 16:16
Volt aki úgy kezdett, szia baszni azért lehet nem? Meg küldj képet meglátom lekezellek e" xdd
2020. 02. 06. csütörtök 16:16  #16527
Törölt felhasználó (4233932)
Volt aki úgy kezdett, szia baszni azért lehet nem? Meg küldj képet meglátom lekezellek e" xdd
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 06. csütörtök 15:03
Miért, abból kiderülne, hogy nem csak szép vagy de szerêny is nyes
A szimpátia nagyon fontos, vitathatatlan.
Sokszor kapok olyat, hogy csak pislogok mint hal a szatyorban. Ma pl....."szia xyz vagyok szereted a jó nagy kolbászt?" Válaszoltam, hogy nem, köszi, épp diétázom nyes
Na eeeez nem szimpatikus kezdés semmiképp sem.
2020. 02. 06. csütörtök 15:38  #16526
40bebebe 40bebebe
Persze értem én, majd utána arra van időd hogy azt leírd hogy milyen kitartóan keresel? Vicc vagy
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3925392)
2020. 02. 06. csütörtök 12:38
nincs semi kép mutatás azonal akor van ha pont akor anyi idönk van és nem legközeleb
2020. 02. 06. csütörtök 15:03  #16525
Törölt felhasználó (4236812)
Miért, abból kiderülne, hogy nem csak szép vagy de szerêny is nyes
A szimpátia nagyon fontos, vitathatatlan.
Sokszor kapok olyat, hogy csak pislogok mint hal a szatyorban. Ma pl....."szia xyz vagyok szereted a jó nagy kolbászt?" Válaszoltam, hogy nem, köszi, épp diétázom nyes
Na eeeez nem szimpatikus kezdés semmiképp sem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 14:37
Persze ez érthető, de szerintem amíg nincs meg a szimpátia kár addig küldeni smile Szépek vagyunk pedig, de persze vannak akik laikusak ebben. Legalábbis párom szép, magamról nem mondok véleményt xD
2020. 02. 06. csütörtök 14:38  #16524
Törölt felhasználó (4233932)
Én se tudom mit válaszolnék, de nekem van pár közeli barátom (Fiú, lány egyaránt), aki tud az efféle vágyaimról nyes
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 06. csütörtök 13:25
Nem, gondolom, hogy egy egyszerű portré kép, vagy akár teljes alakos ruhás akkora gondot jelentene, főleg ha ismerkedési szándék van. Hiszen arra a képre nincs ráirva, hogyan és miért jutott a jövendő vagy nem jövendő fél kezébe, vagyis mindegy. Épp ezen gondolkodtam a minap, ha valaki ismerős például megkérdezné, ti valóban ilyen szexuális életet éltek, akkor mit válaszolnék... Kell-e szégyelni, ha szabadabbak vagyunk, ha nem az általános közerkölcsöt valósítjuk meg, vagy érdemes-e learatni az irigység babérjait, és vállalni, hogy már pedig bizony mi időnként fűszerezünk...
2020. 02. 06. csütörtök 14:37  #16523
Törölt felhasználó (4233932)
Persze ez érthető, de szerintem amíg nincs meg a szimpátia kár addig küldeni smile Szépek vagyunk pedig, de persze vannak akik laikusak ebben. Legalábbis párom szép, magamról nem mondok véleményt xD
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2020. 02. 06. csütörtök 14:05
Ha azonnal nem is, pár levélváltás után, ha az alap szimpátia meg van természetes, hogy az illető kíváncsi rátok. Nem mellesleg Ti is eldönthetitek, hogy szimpatikus e a megjelenése is, vagy dobjátok. Elkerülhetitek a felesleges köröket, és Ő/Ők is smile
2020. 02. 06. csütörtök 14:36  #16522
Törölt felhasználó (4233932)
Ha most akarják, akkor akarják később is nem? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 02. 06. csütörtök 14:09
Ugyanígy gondolom. Nem sietünk sehova.
2020. 02. 06. csütörtök 14:09  #16521
Törölt felhasználó (3989732)
Ugyanígy gondolom. Nem sietünk sehova.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 13:12
Ezért is gondolom ÉN úgy, hogy nem nsgy elvárás a hosszabb ismerettség.. ha ez alatt kibukik, hogy milyen türelmetlen stb. akkor már megérte várni. Illetve, ha tud várni akkor az már plusz pont.. azonnal arcképpel, felfedni a személy azonosságot, mikor még nem is ismerjük a másikat csak szerintem nem jó?
2020. 02. 06. csütörtök 14:05  #16520
Törölt felhasználó (4236812)
Ha azonnal nem is, pár levélváltás után, ha az alap szimpátia meg van természetes, hogy az illető kíváncsi rátok. Nem mellesleg Ti is eldönthetitek, hogy szimpatikus e a megjelenése is, vagy dobjátok. Elkerülhetitek a felesleges köröket, és Ő/Ők is smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 13:12
Ezért is gondolom ÉN úgy, hogy nem nsgy elvárás a hosszabb ismerettség.. ha ez alatt kibukik, hogy milyen türelmetlen stb. akkor már megérte várni. Illetve, ha tud várni akkor az már plusz pont.. azonnal arcképpel, felfedni a személy azonosságot, mikor még nem is ismerjük a másikat csak szerintem nem jó?
/ 997