Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2020. 02. 06. csütörtök 13:25  #16519
mgakaland mgakaland
Nem, gondolom, hogy egy egyszerű portré kép, vagy akár teljes alakos ruhás akkora gondot jelentene, főleg ha ismerkedési szándék van. Hiszen arra a képre nincs ráirva, hogyan és miért jutott a jövendő vagy nem jövendő fél kezébe, vagyis mindegy. Épp ezen gondolkodtam a minap, ha valaki ismerős például megkérdezné, ti valóban ilyen szexuális életet éltek, akkor mit válaszolnék... Kell-e szégyelni, ha szabadabbak vagyunk, ha nem az általános közerkölcsöt valósítjuk meg, vagy érdemes-e learatni az irigység babérjait, és vállalni, hogy már pedig bizony mi időnként fűszerezünk...
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 13:12
Ezért is gondolom ÉN úgy, hogy nem nsgy elvárás a hosszabb ismerettség.. ha ez alatt kibukik, hogy milyen türelmetlen stb. akkor már megérte várni. Illetve, ha tud várni akkor az már plusz pont.. azonnal arcképpel, felfedni a személy azonosságot, mikor még nem is ismerjük a másikat csak szerintem nem jó?
2020. 02. 06. csütörtök 13:12  #16518
Törölt felhasználó (4233932)
Ezért is gondolom ÉN úgy, hogy nem nsgy elvárás a hosszabb ismerettség.. ha ez alatt kibukik, hogy milyen türelmetlen stb. akkor már megérte várni. Illetve, ha tud várni akkor az már plusz pont.. azonnal arcképpel, felfedni a személy azonosságot, mikor még nem is ismerjük a másikat csak szerintem nem jó?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 02. 06. csütörtök 13:06
Én most voltam a beszálló barátunk családi cégénél, mert lesz közös melónk. nyes Pedig itt találkoztunk a GG-n, de úgy tűnik, sikerült elsőre összehozni a "barátság extrákkal" felállást. Az ismerkedés pár hónapig tartott, főleg itt levelezve, majd személyes találkozóval.
Ja és eddig főleg nálunk szexeltünk, mert mindenkinek úgy a legegyszerűbb. Szóval ha a harmadik normális, akkor nem igazán jelent problémát, ha tudja, hol lakunk.
2020. 02. 06. csütörtök 13:07  #16517
Törölt felhasználó (3989732)
"Reális-e este tízkor azonnali partnert keresni, de gyorsan.." - hogyne lenne reális, csak az már a fizetős kategória. nyes Vagy a tinder.
(Ez egy válasz 40bebebe üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 06. csütörtök 12:19
ez érdekes hozzászólás, vicces hogy Dupla úgy helyesel a sok kitartásra, hogy csak abban az esetben ismerkedik (állitólag) ha valaki azonnal ráér. Többször megkérdeztem, hogy ez vajon reális-e? Reális-e este tízkor azonnali partnert keresni, de gyorsan.. persze néha méhg akár össze is jöhet. na de papolni a kitarásról, anélkül, hogy való ismerkedési folyamattol mereven és azonnal elzárkozik valaki - ez sima képmutatás.
2020. 02. 06. csütörtök 13:06  #16516
Törölt felhasználó (3989732)
Én most voltam a beszálló barátunk családi cégénél, mert lesz közös melónk. nyes Pedig itt találkoztunk a GG-n, de úgy tűnik, sikerült elsőre összehozni a "barátság extrákkal" felállást. Az ismerkedés pár hónapig tartott, főleg itt levelezve, majd személyes találkozóval.
Ja és eddig főleg nálunk szexeltünk, mert mindenkinek úgy a legegyszerűbb. Szóval ha a harmadik normális, akkor nem igazán jelent problémát, ha tudja, hol lakunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 06. csütörtök 12:45
És szerintetek nagy elvárás lenne akár pár esetében akár harmadik esetében, legalább egy fél éves ismerettség, barátkozás?
2020. 02. 06. csütörtök 12:45  #16515
Törölt felhasználó (4233932)
És szerintetek nagy elvárás lenne akár pár esetében akár harmadik esetében, legalább egy fél éves ismerettség, barátkozás?
2020. 02. 06. csütörtök 12:43  #16514
jirzi jirzi
Sajnálatos hogy ilyen véleményetek lett. Bár szerintem van gond ha a nejed belemegy a privát megkeresésbe.Én a helyedben erre figyelnék (ha ez szarul esik is) Mi sem ma kezdtük együtt Volt innen is partnerünk ,de valójában rá lehet unni a sok iq huszárra. Ha leírsz valamit az adatlapodon föl sem tűnik neki. Mi ezt meguntuk Havi egy két sw club látogatással megoldjuk többes kalandjainkat. Ami ebben jó az annyi hogy nem kell randizgatni (bár utána lehet ,volt rá példa) Ami viszont a clubból sem hiányozhat néha tele van ruppótlan értetlen pasikkal. Minket nem zavar mert elküldjük őket és tudják ha nem értenek a szóból két perc és kidobják. Itt is vannak társkeresők akik a béjbinek szerelmet vallanak. Szoktunk nevetni ,de egy játéknak jó. Próbáljátok ki.
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2020. 02. 05. szerda 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 05. szerda 19:36
máskor az én nejem is szólt, most valami miatt azonban nem. de mielőtt bárhova jutottak volna lebuktak, azért 21 év után ismerem a nejem minden rezdülését, és összeraktam a jeleket. Igy csak velem együtt találkoztak, és másnapra kiraktam a kirakóst.
2020. 02. 06. csütörtök 12:38  #16513
Törölt felhasználó (3925392)
nincs semi kép mutatás azonal akor van ha pont akor anyi idönk van és nem legközeleb
(Ez egy válasz 40bebebe üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 06. csütörtök 12:19
ez érdekes hozzászólás, vicces hogy Dupla úgy helyesel a sok kitartásra, hogy csak abban az esetben ismerkedik (állitólag) ha valaki azonnal ráér. Többször megkérdeztem, hogy ez vajon reális-e? Reális-e este tízkor azonnali partnert keresni, de gyorsan.. persze néha méhg akár össze is jöhet. na de papolni a kitarásról, anélkül, hogy való ismerkedési folyamattol mereven és azonnal elzárkozik valaki - ez sima képmutatás.
2020. 02. 06. csütörtök 12:19  #16512
40bebebe 40bebebe
ez érdekes hozzászólás, vicces hogy Dupla úgy helyesel a sok kitartásra, hogy csak abban az esetben ismerkedik (állitólag) ha valaki azonnal ráér. Többször megkérdeztem, hogy ez vajon reális-e? Reális-e este tízkor azonnali partnert keresni, de gyorsan.. persze néha méhg akár össze is jöhet. na de papolni a kitarásról, anélkül, hogy való ismerkedési folyamattol mereven és azonnal elzárkozik valaki - ez sima képmutatás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3925392)
2020. 02. 06. csütörtök 11:33
nagyon igazad van nehéz találni de sok kitartás kell
2020. 02. 06. csütörtök 11:33  #16511
Törölt felhasználó (3925392)
nagyon igazad van nehéz találni de sok kitartás kell
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2020. 02. 06. csütörtök 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 06. csütörtök 10:50
Úgy tűnik, szinte minden pár ugyanazon megy itt keresztül. Rengeteg férfi van aki álmodozik egy hármas megvalósításáról, de sem intelligenciájuk, sem lehetőségük nincs a megvalósításához. Ezért amikor nem valósul meg a dolog, akkor a párokat hibáztatják, legalábbis a többség. Ugyanakkor tagadhatatlan, hogy vannak itt értelmes férfiak is, akik valóban tudják mit akarnak, tudják a pároknál milyen szerepük lehet. Sajnos nagyon kevés ilyen van.Mivel a párok többsége már rengeteg átverésen átesik, így nagyon bizalmatlan. Talán olyanokat is elutasít egy-egy szó miatt, aki jó partner lenne. Viszont a sok átverés csalódás miatt, már nem bízik senkiben.
2020. 02. 06. csütörtök 10:50  #16510
SzofiBobi SzofiBobi
Úgy tűnik, szinte minden pár ugyanazon megy itt keresztül. Rengeteg férfi van aki álmodozik egy hármas megvalósításáról, de sem intelligenciájuk, sem lehetőségük nincs a megvalósításához. Ezért amikor nem valósul meg a dolog, akkor a párokat hibáztatják, legalábbis a többség. Ugyanakkor tagadhatatlan, hogy vannak itt értelmes férfiak is, akik valóban tudják mit akarnak, tudják a pároknál milyen szerepük lehet. Sajnos nagyon kevés ilyen van.Mivel a párok többsége már rengeteg átverésen átesik, így nagyon bizalmatlan. Talán olyanokat is elutasít egy-egy szó miatt, aki jó partner lenne. Viszont a sok átverés csalódás miatt, már nem bízik senkiben.
2020. 02. 06. csütörtök 09:55  #16509
Törölt felhasználó (3925392)
nagyon is jo
2020. 02. 06. csütörtök 09:43  #16508
Törölt felhasználó (4233932)
Akkor nem voltam elég figyelmes, de ha jön valaki mi irányítunk és ha nem tetszik neki az, ha rászól a párom hogy finomabban akkor ott abbahagyjuk és folytatjuk tovább ketten, majd a következő talán jó lesz smile
2020. 02. 06. csütörtök 07:22  #16507
Törölt felhasználó (4247382)
Szép napot! Benne lennék...
2020. 02. 06. csütörtök 06:01  #16506
Törölt felhasználó (3989732)
...de ezt írják is sok helyett a veteránok, hogy ha amiatt keresel harmadikat, hogy megmentsd a kapcsolatot, akkor az eleve bukó.
Persze a "kapcsolat" meg a "nemi élet" két külön fogalom, de utóbbi azért az egyik legfőbb mozgatórugója az előbbinek.
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2020. 02. 05. szerda 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 05. szerda 20:34
"senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit..."
hát el kell szomorítsalak, pont fordítva van, mint elképzeled. A legtöbb a pár szexuális életének megmentőjeként viselkedik, aki a béna férj/pasi miatt szükséges, és igy is viselkedik. Nekünk volt olyan, akihez mi mentünk, és konkrétan nem fértem hozzá a nejemhez, majd mikor végzett az első menettel, akkor mondta hogy szerinte vége a bulinak... ő megtette amit meg kellett, most már rendben van az asszony
2020. 02. 06. csütörtök 05:59  #16505
Törölt felhasználó (3989732)
Épp írni akartam, hogy azért néhány pár bizony kiírja a beszállótól elvárt és kívánt méretet.
2020. 02. 05. szerda 20:45  #16504
Törölt felhasználó (4233932)
Az kemény.. az biztos, hogy ha egy apró jelét is mutatná a mi partnerünk annak közbe, hogy ö gyors le akarja zavarni magát oszt csá dobnám kifele az ágyból mint macskát sz*rni.. egyébként abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy páromat érdekli a női változat is, de jobban érdekelné így már egy pár a társuláshoz.. megbizhatobbak stb.. nem lenne ilyen, aki azt hiszi, hogy jönni kell kikormolni az asszonyt mert az én heti 4-5x nem elég.( Igen csak heti 4-5 mert a punci is tud sérülni, hagyni kell pihentetni wink )
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2020. 02. 05. szerda 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 05. szerda 20:34
"senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit..."
hát el kell szomorítsalak, pont fordítva van, mint elképzeled. A legtöbb a pár szexuális életének megmentőjeként viselkedik, aki a béna férj/pasi miatt szükséges, és igy is viselkedik. Nekünk volt olyan, akihez mi mentünk, és konkrétan nem fértem hozzá a nejemhez, majd mikor végzett az első menettel, akkor mondta hogy szerinte vége a bulinak... ő megtette amit meg kellett, most már rendben van az asszony
2020. 02. 05. szerda 20:34  #16503
mgakaland mgakaland
"senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit..."
hát el kell szomorítsalak, pont fordítva van, mint elképzeled. A legtöbb a pár szexuális életének megmentőjeként viselkedik, aki a béna férj/pasi miatt szükséges, és igy is viselkedik. Nekünk volt olyan, akihez mi mentünk, és konkrétan nem fértem hozzá a nejemhez, majd mikor végzett az első menettel, akkor mondta hogy szerinte vége a bulinak... ő megtette amit meg kellett, most már rendben van az asszony
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 05. szerda 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2020. 02. 05. szerda 20:12
szexpartner kereső oldalon 80-90%-ban ez pedig jogosan elvárt és fotos adat.
szerintem ezt túlgondoltad...
senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit...
de fordítsuk meg...mi van, ha minden okés a kiszemelteddel, fotó, életkor, minden bejön, sőt még a kávézásnál is szimpi,majd amikor lekerül róla a boxere, akkor 4-7 cm kerül elő.
Láttam már ilyet, sőt volt olyan páros és szóló hölgy vendégem is, aki ilyenről számolt be...

szóval a méret azért fontos, senkit ne ítélj el azért, ha ezt közli veletek...
smile

de ez csak privát véleményem...
2020. 02. 05. szerda 20:16  #16502
Törölt felhasználó (4233932)
Ha annyira fontos adat, miért nem látom egyik hölgynél, párnál se a befogadó képességet? Mert biztos van olyan akiben a 18 centi is kevés mert a párjának 22es vazelines van. Ismerek ilyet. Vagy ha 17 se fér bele mert annyira szűk. Ilyen is van smile
2020. 02. 05. szerda 20:15  #16501
Törölt felhasználó (4233932)
Akkor akkora kerül elő. Majd kinyalja, ujjaza, kényezteti mellnél miközbe én kezelem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 05. szerda 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2020. 02. 05. szerda 20:12
szexpartner kereső oldalon 80-90%-ban ez pedig jogosan elvárt és fotos adat.
szerintem ezt túlgondoltad...
senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit...
de fordítsuk meg...mi van, ha minden okés a kiszemelteddel, fotó, életkor, minden bejön, sőt még a kávézásnál is szimpi,majd amikor lekerül róla a boxere, akkor 4-7 cm kerül elő.
Láttam már ilyet, sőt volt olyan páros és szóló hölgy vendégem is, aki ilyenről számolt be...

szóval a méret azért fontos, senkit ne ítélj el azért, ha ezt közli veletek...
smile

de ez csak privát véleményem...
2020. 02. 05. szerda 20:12  #16500
Törölt felhasználó (1292612)
szexpartner kereső oldalon 80-90%-ban ez pedig jogosan elvárt és fotos adat.
szerintem ezt túlgondoltad...
senki sem feltételezi, ha egy pár hirdet, hogy impotencia vagy nem megfelelő pasitag miatt keresne egy pár izgalmakat, beszállót párt vagy pasit...
de fordítsuk meg...mi van, ha minden okés a kiszemelteddel, fotó, életkor, minden bejön, sőt még a kávézásnál is szimpi,majd amikor lekerül róla a boxere, akkor 4-7 cm kerül elő.
Láttam már ilyet, sőt volt olyan páros és szóló hölgy vendégem is, aki ilyenről számolt be...

szóval a méret azért fontos, senkit ne ítélj el azért, ha ezt közli veletek...
smile

de ez csak privát véleményem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 05. szerda 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233932)
2020. 02. 05. szerda 20:05
Köszi a tapasztalataid leírását.. ezekre én is nagyon oda fogok figyelni a kereséskor.. tartson akár egy évig is, de az embernek nagyon nem mindegy kit enged a hitvesi ágyba.. az olyanokat pl aki rögtön a szerszám méreteivel jön már szépen vissza is utasítom, mert akkor nem értették meg, hogy nem impotenciára utaló jeleim miatt keresünk harmadikat vagy fiatal párt hanem játékszernek.. élő, érzésekkel teli szexeszközt nyes
/ 997