Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2018. 01. 10. szerda 19:03  #14019
Törölt felhasználó (2863932)
Mivel már napi szinten írunk,megkérdezném ki főzi reggel a kávét? smile )Mert egy cukorral kérem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 10. szerda 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 10. szerda 18:57
Szerintem csináljunk telenovellát smile )Legalább feldobjuk más napját smile )))Remélem a szarkazmust azért érzed!Asszony még nem pakolt össze?Ne szidj senkit ha magad maradsz,én szóltam!
2018. 01. 10. szerda 18:57  #14018
Törölt felhasználó (2863932)
Szerintem csináljunk telenovellát smile )Legalább feldobjuk más napját smile )))Remélem a szarkazmust azért érzed!Asszony még nem pakolt össze?Ne szidj senkit ha magad maradsz,én szóltam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 10. szerda 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 10. szerda 08:38
Befejeztem.

Dehogy fejezted be, visszajössz te még ide. Itt legalább, ha csak a képernyőn is, de látsz pinát, mert a való életben az neked nem jut.
2018. 01. 10. szerda 17:42  #14017
hajoadamad hajoadamad
Ja mielött valaki fikázna engem is telefonròl írok ezért van néha elütés és hiba...mert nincs idöm egész nap a Pc-t nézni...
2018. 01. 10. szerda 17:40  #14016
hajoadamad hajoadamad
Ez az egézs szòlhatna arròl hgy az emberek kötöttség nélkül beszélgetnek akik hasonlòan gondolkodnak megkeresik egymást priviben és nem kell azonnal jössz dugni és stb. ez azért hülyeség az meg azért mert én fasza gyerek megmondom a tuttit.....Na mindegy ha engedik akkor ugyis egyre nagyobb foss kesz ez itt...komolyan régen mindig reggel ránéztem erre a fòrumra olvastam egy storyt vagy NORMÁLIS véleményt....vagy hgy ki hgy éltr meg mit érzett amikor összejött egy szép òrája...mert akik megpròbálják leirni na azoknak meg megmagyarázzák a kurva okos emberek hgy szar, szemét és hülye mert azt nem érezheti...
2018. 01. 10. szerda 17:33  #14015
Törölt felhasználó (928969)
Nagyon igazad van.
(Ez egy válasz hajoadamad üzenetére (2018. 01. 10. szerda 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 10. szerda 15:36
Múltkoriban volt egy kis idöm visszaolvasgattam a forum legelejére, tök izgi dolgok voltak leirva kibeszélve.Mostanában (elég régen) csak egymás basszogatása iszonyù nagy pszichològusok meg mindenhez értő emberek elmagyarázzák miért nem igaz amit a másik leir, közbe fingja sincs a dologokròl. EMBEREK EZ EGY SEX OLDAL AHOL A SEXRŐL A VÁGYAKRÒL AZ IZGATÒ DOLGOKRÒL SZÓL MINDEN!!!!!!!!! Nem kellene okoskodni ilyesmiről szerintem vagy nyitni egy pszichológus szemmel a sexről topicot nyes Azt hgy ezt az admin miért engedni nem tudom de elbassza a fòrumot, nincs igy jővője a dolognak itt szerintrm
2018. 01. 10. szerda 15:36  #14014
hajoadamad hajoadamad
Múltkoriban volt egy kis idöm visszaolvasgattam a forum legelejére, tök izgi dolgok voltak leirva kibeszélve.Mostanában (elég régen) csak egymás basszogatása iszonyù nagy pszichològusok meg mindenhez értő emberek elmagyarázzák miért nem igaz amit a másik leir, közbe fingja sincs a dologokròl. EMBEREK EZ EGY SEX OLDAL AHOL A SEXRŐL A VÁGYAKRÒL AZ IZGATÒ DOLGOKRÒL SZÓL MINDEN!!!!!!!!! Nem kellene okoskodni ilyesmiről szerintem vagy nyitni egy pszichológus szemmel a sexről topicot nyes Azt hgy ezt az admin miért engedni nem tudom de elbassza a fòrumot, nincs igy jővője a dolognak itt szerintrm
2018. 01. 10. szerda 11:56  #14013
Törölt felhasználó (930432)
Csatlakozunk!
2018. 01. 10. szerda 08:38  #14012
Törölt felhasználó (104575)
Befejeztem.

Dehogy fejezted be, visszajössz te még ide. Itt legalább, ha csak a képernyőn is, de látsz pinát, mert a való életben az neked nem jut.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 10. szerda 06:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 10. szerda 06:16
Pacsi. Egy ötöst ide! Képmutató simlis banda ez. Befejeztem. Szevasztok. Lehet dühöngeni!
2018. 01. 10. szerda 08:35  #14011
Törölt felhasználó (104575)
Nagyon is elképzelhető,hogy egy paranoid skizofrénnel van dolgotok

Nem kell ezt túl ragozni. Elmebeteg, ennyi.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2018. 01. 09. kedd 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 09. kedd 17:36
Emberek!Nagyon is elképzelhető,hogy egy paranoid skizofrénnel van dolgotok.Ne reagáljatok semmire!A számításba sem vételnél carabb érzés nemigen van ám!!Az asszonyka meg hadd dugjon a beleegyezésetekkel!Hajrá! smile
2018. 01. 10. szerda 06:16  #14010
Törölt felhasználó (2863932)
Pacsi. Egy ötöst ide! Képmutató simlis banda ez. Befejeztem. Szevasztok. Lehet dühöngeni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (893066)
2018. 01. 08. hétfő 17:41
Ez jó duma volt wave
2018. 01. 10. szerda 06:10  #14009
Törölt felhasználó (2863932)
Fölkavartam az állóvizet? Jó szórakozást és agyalást! Sziasztok. Amúgy állítólag szólás szabadság van! Aleském,te amúgy nyögdíjas katona vagy rendőr vagy? Annó a hozzád hasonló impotens fasz hazament anyuhoz,nem bírta megdugni,vissza ette a fene a laktanyába,és elverte a port a kiskatonákon! Csak nevetek rajtatok!
2018. 01. 09. kedd 17:36  #14008
Caracas79 Caracas79
Emberek!Nagyon is elképzelhető,hogy egy paranoid skizofrénnel van dolgotok.Ne reagáljatok semmire!A számításba sem vételnél carabb érzés nemigen van ám!!Az asszonyka meg hadd dugjon a beleegyezésetekkel!Hajrá! smile
2018. 01. 09. kedd 17:27  #14007
vukk101 vukk101
Kivàllò hozzàszòlàs, de ha màr mindenkèpp ilyen privàt vita alakul ki, arra ott a üzenetküldès worship
2018. 01. 09. kedd 15:44  #14006
Törölt felhasználó (2863932)
Nincs harag,de a negatív kritika is kritika,ès el kell viselned ha ilyen oldalon vagy!Főleg ha kiírod nem vagy otthon mikor dugják a párod!!!!Ne sírj utánba a köznek ès nem szólok be!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 09. kedd 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 09. kedd 12:41
Azt én is vágom hogy ez a dilis nem azonos gratom-mal.
2018. 01. 09. kedd 12:41  #14005
Törölt felhasználó (104575)
Azt én is vágom hogy ez a dilis nem azonos gratom-mal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 09. kedd 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 01. 09. kedd 12:38
Én greatom esetére gondoltam. Nem is neked válaszoltam. A két illetőnek nincs köze egymáshoz.
Azzal egyetértek, hogy vannak akik a kötekedésben élik ki magukat, de greatom nem ilyen volt. Ahogy én sem ilyen vagyok, és Nata sem ilyen például, és nem utolsó sorban.
A ti vitátokba nem akarok beleszállni. De nem az illető felé húzok nyugi.
2018. 01. 09. kedd 12:38  #14004
Törölt felhasználó (69371)
Én greatom esetére gondoltam. Nem is neked válaszoltam. A két illetőnek nincs köze egymáshoz.
Azzal egyetértek, hogy vannak akik a kötekedésben élik ki magukat, de greatom nem ilyen volt. Ahogy én sem ilyen vagyok, és Nata sem ilyen például, és nem utolsó sorban.
A ti vitátokba nem akarok beleszállni. De nem az illető felé húzok nyugi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 09. kedd 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 09. kedd 12:31
Azon kell elgondolkozni, hogy egyeseknél miért baszta ki a biztosítékot azzal, amit írt. Feltehetően betalált, rátapintott valamire

Elmagyararáznád, hogy nálam mire tapintott rá, ez az önmagával beszélő elmebeteg ?
Hisz mindent amit leírtam igaz, megtörtént, semmi problémám nem volt az esettel, ha lett volna, nem történt volna meg.
Természetesen attól nyugodtan alszom, hogy ez az idióta miket írkák, és persze basztat másokat is, ha már pinát nem látott mostanában, de ezzel a fenti mondatoddal nem értek egyet.
2018. 01. 09. kedd 12:31  #14003
Törölt felhasználó (104575)
Azon kell elgondolkozni, hogy egyeseknél miért baszta ki a biztosítékot azzal, amit írt. Feltehetően betalált, rátapintott valamire

Elmagyararáznád, hogy nálam mire tapintott rá, ez az önmagával beszélő elmebeteg ?
Hisz mindent amit leírtam igaz, megtörtént, semmi problémám nem volt az esettel, ha lett volna, nem történt volna meg.
Természetesen attól nyugodtan alszom, hogy ez az idióta miket írkák, és persze basztat másokat is, ha már pinát nem látott mostanában, de ezzel a fenti mondatoddal nem értek egyet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 09. kedd 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 01. 09. kedd 12:05
Rosszul gondolod. Nem gondolom, hogy greatom lenne az. Én sokat beszélgettem vele privátban annak idején. Azon kell elgondolkozni, hogy egyeseknél miért baszta ki a biztosítékot azzal, amit írt. Feltehetően betalált, rátapintott valamire.
Ezt sokan nem tolerálják, és akkor így bélyegzik meg az embert. Az embereknek fáj, ha a téma olyan irányba megy el, ami az illetőre ráillő. Ilyenkor nem elgondolkoznak, hanem támadó felállást vesznek fel. Ami egyenlő a beismeréssel.
2018. 01. 09. kedd 12:05  #14002
Törölt felhasználó (69371)
Rosszul gondolod. Nem gondolom, hogy greatom lenne az. Én sokat beszélgettem vele privátban annak idején. Azon kell elgondolkozni, hogy egyeseknél miért baszta ki a biztosítékot azzal, amit írt. Feltehetően betalált, rátapintott valamire.
Ezt sokan nem tolerálják, és akkor így bélyegzik meg az embert. Az embereknek fáj, ha a téma olyan irányba megy el, ami az illetőre ráillő. Ilyenkor nem elgondolkoznak, hanem támadó felállást vesznek fel. Ami egyenlő a beismeréssel.
2018. 01. 08. hétfő 23:49  #14001
Törölt felhasználó (2863932)
Ekkora nem is kellene ami a videódon látható! A lóé is kicsi lenne bele!
2018. 01. 08. hétfő 23:46  #14000
Törölt felhasználó (2863932)
Volt már anyunak ma masszőr te fatökű? Kiverted rá?
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 08. hétfő 14:56
Mindegy, jön majd egy 2 napos regisztrációval ugyanazzal a szóhasználattal és stílussal, hasonlóan kötekedő kioktató módon.
De lagalább annyi esze lett volna ennek a demon2 nek, hogy nő regisztráció alatt ne akarjon már nőt dugni !!!
/ 997