Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2018. 01. 08. hétfő 22:17  #13999
Törölt felhasználó (1306432)
Az eleje le maradt. Vannak emberek akkik abban elik ki perverz hajlamukat ha másoknál ki b@szák a biztosítekot.
2018. 01. 08. hétfő 22:15  #13998
Törölt felhasználó (1306432)
biztosítekot. Valószínű hogy pinát csak akkor lát ha mamát fel rúgja a tehén. A jó méret utalhat arra is hogy egy elhízott majom aki az életben érvényesülni képtelen és abban eli ki magát ha mások szórakozasát szét tudja trollkodni! Szerintem ha válasz nélkül marad előbb utóbb el tűnik. Majd jön más néven. Nem is olyan rég volt egy másik ilyen barom aki mindenhová belevauvau. Vissza is néztem törölt felhasználó. Valószinűleg ugyanaz tért vissza.a stílus mindenesetre ugyanaz.
2018. 01. 08. hétfő 21:33  #13997
Chipelek Chipelek
Te ostoba nagy képű majom violent , ilyen idiótát miért nem dobnak ki folyamatosan személyeskedsz trolkodsz Miért nem az a felhasználó neved "jóméretű kevés eszű+ hehe ja azért van felül üreség nem jut el a vér . wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 10:26
Bocsi hogy bele szólok! Minden pasi potya puncit keres itt! De lehet hogy meg is hálálná! Talán.
2018. 01. 08. hétfő 20:15  #13996
Törölt felhasználó (1574052)
Neked elgurult a gyógyszered?
Az adatlapunk ki van töltve rendesen.
Jaaa, hogy neked nem elégséges? Hát azt nagy ívben letojom vigyor2
Vannak fent képeink, de azt pont az ilyen aberráltak miatt védettre tettük. Szóval, majd mi eldöntjük, hogy kinek, mit és hogyan.
Pás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 15:18
Töltsd ki az adatlapodat rendesen,és fotóval,nem arcossal vállald magadat te...
2018. 01. 08. hétfő 17:41  #13995
Törölt felhasználó (893066)
Ez jó duma volt wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 16:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 16:30
Mással dugatod az asszonyt,ne cirkuszolj!Mikor nem vagy otthon velem dug,telefonfonját nem ártana átnèzni mielőtt más portáján sefersz!Rèszletes számla az asszony telrfonszámlájáráról nem ártana smile
2018. 01. 08. hétfő 17:07  #13994
Törölt felhasználó (104575)
Filmben láttam már ilyet.
Az ürge saját magával beszélgetett.
Egy elmegyógyintézetben.
Elmebeteg volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 16:45
Imádom a fèltèkeny pasikat,remekül nyomják smile ))De ne aggódj,hètvègèn csak a tied!
2018. 01. 08. hétfő 16:45  #13993
Törölt felhasználó (2863932)
Imádom a fèltèkeny pasikat,remekül nyomják smile ))De ne aggódj,hètvègèn csak a tied!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 16:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 16:30
Mással dugatod az asszonyt,ne cirkuszolj!Mikor nem vagy otthon velem dug,telefonfonját nem ártana átnèzni mielőtt más portáján sefersz!Rèszletes számla az asszony telrfonszámlájáráról nem ártana smile
2018. 01. 08. hétfő 16:30  #13992
Törölt felhasználó (2863932)
Mással dugatod az asszonyt,ne cirkuszolj!Mikor nem vagy otthon velem dug,telefonfonját nem ártana átnèzni mielőtt más portáján sefersz!Rèszletes számla az asszony telrfonszámlájáráról nem ártana smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 08. hétfő 14:56
Mindegy, jön majd egy 2 napos regisztrációval ugyanazzal a szóhasználattal és stílussal, hasonlóan kötekedő kioktató módon.
De lagalább annyi esze lett volna ennek a demon2 nek, hogy nő regisztráció alatt ne akarjon már nőt dugni !!!
2018. 01. 08. hétfő 15:45  #13991
Törölt felhasználó (2863932)
Köszi. De egyenlőre nem gondolkozom ilyesmiben . Csak nézelődöm,kommentelek. Egyes elmebetegek meg leszedik rólam a keresztvizet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 11:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2018. 01. 08. hétfő 11:07
Egyeltalán nem baj!Bár azt hittük, járni akartál velünk,vagy más párral. buck
Kár,hogy messze vagy,elmehettünk volna egy közös vacsira,vagy moziba...hármasban.Vagy jönne a baratunk is...mozi,séta négyesben...hmmm
2018. 01. 08. hétfő 15:19  #13990
anál01 anál01
Ha más feleségét engedi dugni az lehet neki is jó asszonynak is jó meg a harmadik félnek is jó. Nem tudom milyen lehet de azt sem tudom melyik lennék a 3 ból. De talán ha mindent megbeszélnek . Lehet jo is. Én lehet kiprobálnám de mint vendég.
2018. 01. 08. hétfő 15:18  #13989
Törölt felhasználó (2863932)
Töltsd ki az adatlapodat rendesen,és fotóval,nem arcossal vállald magadat te...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 01. 08. hétfő 14:52
Igen, látom...Kihúztad a méregfogát vigyor2
Jó volna megtisztítanátok az egész oldalt az ilyenektől, de tudom ez lehetetlen smile
2018. 01. 08. hétfő 14:56  #13988
Törölt felhasználó (104575)
Mindegy, jön majd egy 2 napos regisztrációval ugyanazzal a szóhasználattal és stílussal, hasonlóan kötekedő kioktató módon.
De lagalább annyi esze lett volna ennek a demon2 nek, hogy nő regisztráció alatt ne akarjon már nőt dugni !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 01. 08. hétfő 14:52
Igen, látom...Kihúztad a méregfogát vigyor2
Jó volna megtisztítanátok az egész oldalt az ilyenektől, de tudom ez lehetetlen smile
2018. 01. 08. hétfő 14:52  #13987
Törölt felhasználó (1574052)
Igen, látom...Kihúztad a méregfogát vigyor2
Jó volna megtisztítanátok az egész oldalt az ilyenektől, de tudom ez lehetetlen smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 08. hétfő 14:43
Na, nem sokáig bírta a dabasi pár nicknév.
2018. 01. 08. hétfő 14:43  #13986
Törölt felhasználó (104575)
Na, nem sokáig bírta a dabasi pár nicknév.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 01. 08. hétfő 14:40
vigyor2
2018. 01. 08. hétfő 14:40  #13985
Törölt felhasználó (1574052)
vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 08. hétfő 12:26
1 Nyugodj meg, ha ideges vagy, szedjél kavicsot.
2 Majd én, mi eldöntjük, ki mikor mit csinál, mert ugye nem képzeled, hogy tanácsot kérünk tőled ?
3 Jóméretű / demon2 ugyanazok vagytok ? Figyelj már oda, mikor milyen néven írsz, és mikor dühöngsz, mert a szófordulataok, (fatökű, töketlen) ugyanazok, és ez gáz.
2018. 01. 08. hétfő 14:16  #13984
Törölt felhasználó (104575)
Akkor ha jól értem, Te egy beteg faszival vagy együtt ??? Dehogy ajánlom fel, egy általad is betegnek nevezett faszinak !
De már nem nagyon tudom nálatok ki kicsoda, ki a beteg, ki az nő létére dugná a páromat, meg úgy egyáltalán.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3264012)
2018. 01. 08. hétfő 14:05
Ajánld fel neki a saját felesèged,ès nzd meg mit ír!Èn használom a szmájlikat,Ő nem!De mindketten betegek vagytok!
2018. 01. 08. hétfő 14:05  #13983
Törölt felhasználó (3264012)
Ajánld fel neki a saját felesèged,ès nzd meg mit ír!Èn használom a szmájlikat,Ő nem!De mindketten betegek vagytok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3264012)
2018. 01. 08. hétfő 13:59
Szèp napot neked is smile Együtt vagyunk,egyenlőre, de nem ugyan azok smile ))Èn a nőnemű vagyok,ès felőlem azt csináltok amit akartok,ha az eltűri akivel együtt èltek!
2018. 01. 08. hétfő 13:59  #13982
Törölt felhasználó (3264012)
Szèp napot neked is smile Együtt vagyunk,egyenlőre, de nem ugyan azok smile ))Èn a nőnemű vagyok,ès felőlem azt csináltok amit akartok,ha az eltűri akivel együtt èltek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2018. 01. 08. hétfő 12:26
1 Nyugodj meg, ha ideges vagy, szedjél kavicsot.
2 Majd én, mi eldöntjük, ki mikor mit csinál, mert ugye nem képzeled, hogy tanácsot kérünk tőled ?
3 Jóméretű / demon2 ugyanazok vagytok ? Figyelj már oda, mikor milyen néven írsz, és mikor dühöngsz, mert a szófordulataok, (fatökű, töketlen) ugyanazok, és ez gáz.
2018. 01. 08. hétfő 13:08  #13981
Törölt felhasználó (1549512)
na így ezzel egyetértek
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 11:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 01. 08. hétfő 11:40
Bocsánat, semmi esetre sem az itteni férfi felhozatalt szerettem volna idillire festeni! Az itteni férfiak lebontása sajnos pont, hogy szomorú képet festene. A többség sajnos annak is örülne, ha végre élőben is láthatna egy pinát. De ez a nagy többség valójában sosem fog eljutni oda, hogy nővel legyen, pláne nem, hogy harmadikként csatlakozzon egy párhoz.
Én velük ebben a témában nem számolok.
Úgy gondolom, tehát szerintem (és remélem nem gondolom rosszul) attól, hogy férfi vagyok nem kell minden lyukat betömni. Akár az utolsó pillanatban is, ha úgy érzem tudni kell nemet mondani. Még akkor is ha ez negatív lesz.
Ugyan ez a helyzet a árnál, akik beengednek valakit. A személyes találkozónál derül ki minden, lesz-e kémia.
Ez a kémia lesz az az érzelem, amiről beszélni próbálok. Valaminek meg kell indulni minden oldalról, minden résztvevő felől, hogy abból egy jó dolog süljön el. Nagyon jó példa erre a pornófilmek, főként az amatőr jellegűek, ahol a résztvevőknek alapjáraton nincsenek jó színészi készségeik. Nem erotikus lesz a film, hanem kínos. (Erről is írtam a Pornófilmek és azok szereplői topic-ban.) Úgy néz ki az, amikor valaki érzelem nélkül akar dugni. Erre rátesz egy lapáttal a kamera előtti lámpaláz. Rettentő kínosak az olyan filmek. megannyi pornós nyilatkozta, hogy nem mindenkivel vállalnak forgatást. Pedig őket fizetik ezért. A hagyományos kurva is ezért lesz rossz, mert őt csak a pénz érdekli, minél hamarabb lerendezzen. Én férfiként nem erre vágynék, mert annyi erővel vehetek segédeszközöket. Aki egy többes esetén annak tekinti bármelyik felet, érzelem nélküli segédeszköznek, hát.... Volt itt olyan, aki leírtan konkrétan, hogy ők a beszállót annak tekintik, saját szórakozásuk céljából veszik be, és az illető lelki világa nem érdekli őket. Ha jól emlékszem ezt egy nő írta. Számomra ez felfoghatatlan. Elhiszem, hogy van ilyen, de miért jó az, ha valakinek nem lesz jó? Az ilyen párosnak kellene egy olyan férfi, akik itt többségében vannak, hogy mindegy mi, csak pinája legyen. Viszont ha egy ilyen önző pár egy ilyen férfit kapna ki, nekik is lefelé görbülne a szájuk, ha az is úgy kezelné őket, ahogyan ők kezelik a férfiakat.

Én is elgondolkozom néha, hogy miért nem vagyok csak egyszerű férfi, mint akikre te is utalsz. Aztán csak dugnék a világba, gyűjteném a skalpokat. Volt lehetőségem, lenne lehetőségem. de ha nem alakul ki az az érzelem a másik iránt, akkor nem fog menni. Én tudom magamról, hogy nem azt adnám, amit szeretnék és amire szüksége lenne a nőnek. Persze elélvezek rendben, még egy strigula. De attól még nem a jó élményeim közé fog sorolódni, és nagy valószínűséggel a csajnak is rossz élmény lennék.
Ha lemész a swinger-be, sok potyázó lesz, több mint kellene. De ott is azok találnak egymásra, akiket nem az vezérel (potyázás) és lesz közös szimpátia. A szimpátia is lehet egyenlő az érzelemmel.
Többes esetén azokat az érzelmeket kell félretenni, ami alap esetben két ember között alakul ki szorosan. A bensőséges érzelmeket.
2018. 01. 08. hétfő 12:26  #13980
Törölt felhasználó (104575)
1 Nyugodj meg, ha ideges vagy, szedjél kavicsot.
2 Majd én, mi eldöntjük, ki mikor mit csinál, mert ugye nem képzeled, hogy tanácsot kérünk tőled ?
3 Jóméretű / demon2 ugyanazok vagytok ? Figyelj már oda, mikor milyen néven írsz, és mikor dühöngsz, mert a szófordulataok, (fatökű, töketlen) ugyanazok, és ez gáz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 08. hétfő 06:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 08. hétfő 06:08
Privát vélemény! Verd a farkad,hokizz amikor más dugja a feleségedet. Amikor te is meg tehetnéd! Fatökű! Nem tudod kielégíteni?!
/ 997