Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2012. 06. 11. hétfő 22:46  #7818
Demona Demona Admin
Lehet csalódást okozott neki, hogy te tovább tudtad kényeztetni a nejét hehe

Viccet félre téve, ahogy írod a fokozatosságból tényleg nem lehet baj, viszont azt hogy csak fokozatosan és alaposan felkészült párok jöhetnek ki jól egy ilyen történetből azt sok példa felül írja.
Történhet hogy csak alkalom szülte helyzettel élvén, esik meg valakivel és mégis pozitív tapasztalatokkal gazdagszik. A dolog lényege, hogy a szereplők alaptulajdonságai adottak e s képesek e testiséget érzelemtől elkülöníteni. Hiába izgatja a téma és fantáziál róla valaki ha képtelen megszabadulni a tulajdonlás ösztönétől.
Készülhet rá 20évig is ha képtelen elvonatkoztatni, s ha vágyaknak engedve be invitál valakit a hitvesi fészekbe,akárhányszor is próbálkozik az eredmény az lesz amit te átéltél azzal a párral; kudarc.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 11. hétfő 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (816802)
2012. 06. 11. hétfő 13:29
Szia!

Igen igazad van! Írtam már, de leírom: te sem vagy már
kezdő a dologban! Azoknak az embereknek írtam ezt
az egészet akiknél még csak a vágy van meg, és mellé
a FÉLELEM, hogy biztos nem hat ki a kapcsolatra? Nem
az a kérdés jó lesz-e? Hanem a továbbiak! Vóltam egy
párnál, ahol a férfi akarta igazán!! Mennyire izgatja,
mennyire akarja stb.. Hát megtörtént, én a felesége puncijában
voltam már, őt szájjal kényeztette! Végig beszélt hozzá, és
látszott, hogy valóban élvezi! Aztán elélvezett, elszállt a
varázs! Nézett minket 1-2 percíg, aztán sértődött arccal
kiment! A nő annyit mondott: ettől féltem! Nézd ha már
megtörtént a dolog rendben van, hogy fejest ugrunk, mert
tudjuk,hogy jó, élvezzük, de akik nem próbálták, azoknak
csak azt tudom mondani, hogy a fokozatosságból NEM
lehet baj!! Ha akarják elérik, de ha már megtörtént nem
lehet megváltoztatni! Jobb biztosra menni, és ha bejön?
Hát hajrá élvezzük!!
2012. 06. 11. hétfő 13:29  #7817
Törölt felhasználó (816802)
Szia!

Igen igazad van! Írtam már, de leírom: te sem vagy már
kezdő a dologban! Azoknak az embereknek írtam ezt
az egészet akiknél még csak a vágy van meg, és mellé
a FÉLELEM, hogy biztos nem hat ki a kapcsolatra? Nem
az a kérdés jó lesz-e? Hanem a továbbiak! Vóltam egy
párnál, ahol a férfi akarta igazán!! Mennyire izgatja,
mennyire akarja stb.. Hát megtörtént, én a felesége puncijában
voltam már, őt szájjal kényeztette! Végig beszélt hozzá, és
látszott, hogy valóban élvezi! Aztán elélvezett, elszállt a
varázs! Nézett minket 1-2 percíg, aztán sértődött arccal
kiment! A nő annyit mondott: ettől féltem! Nézd ha már
megtörtént a dolog rendben van, hogy fejest ugrunk, mert
tudjuk,hogy jó, élvezzük, de akik nem próbálták, azoknak
csak azt tudom mondani, hogy a fokozatosságból NEM
lehet baj!! Ha akarják elérik, de ha már megtörtént nem
lehet megváltoztatni! Jobb biztosra menni, és ha bejön?
Hát hajrá élvezzük!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 10. vasárnap 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 06. 10. vasárnap 18:38
Ha bulizunk, és ott ráhajtana akár ismerős, akár idegen, az esetleg bosszantana. Ha elkezdené taperolni a fenekét, vagy a melleit, egy ilyen "de jó a dekoltázsod" dumával, az lehet hogy zavarna, nem tudom.

De ha a párommal együtt várjuk a pasit, az más. Akkor bizony ő azért van ott, hogy akár bámulja is a páromat, akár meztelen, akár nem. Meg azért is jött, hogy a melleit kezelésbe vegye. Aztán ha a párom játszadozik egy kicsit a farkával még az elején kézzel, az se baj, hiszen ez lett megbeszélve. Mert a kérdés mindig az, meddig mehet el a harmadik személy. Ha szimpi, akkor úgyis "azért" jött, nem pedig kártyázni.
Az ismerkedés, egy kávé mellett, semleges helyen, nem szokott dugással végződni, habár az is egy érdekes szitu lenne. Mert a pasi nyilván benne lenne. De kérdezzem meg a csajomtól, ott előtte, hogy dugnál e vele ? Ez egy kicsit gyors lenne szerintem.
Ha pedig nem először van nálunk, akkor meg nincs ok arra, hogy azon morfondírozzunk, hogy akkor most mi is legyen.
Nagyon gondolkodom (még nem voltunk) hogy el kéne ugrani egy szwinger klubba. Ott, az itteni leírások, beszámolók alapján egyszerű lenne a helyzet, szerintem. Az ismerkedés/kávézás/szimpátia, egy helyben megtörténhetne, azután meg .........
2012. 06. 11. hétfő 06:49  #7816
1feffelino 1feffelino
azért sok múlik egyébiránt a Nő illetve férfi nevelésén is
de az utána elveszik ha valaki belekóstol
volt 1 barátnőm akurvázás topikban írtam, elmetünk 1 régi prostihoz...
majdan 2-3 hónap után a barátnő jött a szöveggel, hogy gusztustalan üres dolog volt
azóta nem hajlandó velem beszélni
ez 1 komoly férjfeleség plusz 1 pasi felállásbvan is bejöhet
2012. 06. 11. hétfő 02:31  #7815
Demona Demona Admin
Ha valóban fontosnak érzed ezt a típusú hozzáállást képviseltetned az adott témában,(bár nem hiszem hogy a feleségek egy ilyen megalázó és lealacsonyító kalandra vágynának) akkor tedd meg egy hozzászóláson belül!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 10. vasárnap 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (832903)
2012. 06. 10. vasárnap 22:23
túl vagyok egy fantasztikus szeretkezésen. Ő a felesége és én. soha nem gondoltam volna, hogy ennyire inspiráló egy elvileg ellenfél nő, a FELESÉG, jelenléte szerelmeskedés közben.
2012. 06. 10. vasárnap 22:23  #7814
Törölt felhasználó (832903)
túl vagyok egy fantasztikus szeretkezésen. Ő a felesége és én. soha nem gondoltam volna, hogy ennyire inspiráló egy elvileg ellenfél nő, a FELESÉG, jelenléte szerelmeskedés közben.
2012. 06. 10. vasárnap 18:38  #7813
Törölt felhasználó (104575) VIP
Ha bulizunk, és ott ráhajtana akár ismerős, akár idegen, az esetleg bosszantana. Ha elkezdené taperolni a fenekét, vagy a melleit, egy ilyen "de jó a dekoltázsod" dumával, az lehet hogy zavarna, nem tudom.

De ha a párommal együtt várjuk a pasit, az más. Akkor bizony ő azért van ott, hogy akár bámulja is a páromat, akár meztelen, akár nem. Meg azért is jött, hogy a melleit kezelésbe vegye. Aztán ha a párom játszadozik egy kicsit a farkával még az elején kézzel, az se baj, hiszen ez lett megbeszélve. Mert a kérdés mindig az, meddig mehet el a harmadik személy. Ha szimpi, akkor úgyis "azért" jött, nem pedig kártyázni.
Az ismerkedés, egy kávé mellett, semleges helyen, nem szokott dugással végződni, habár az is egy érdekes szitu lenne. Mert a pasi nyilván benne lenne. De kérdezzem meg a csajomtól, ott előtte, hogy dugnál e vele ? Ez egy kicsit gyors lenne szerintem.
Ha pedig nem először van nálunk, akkor meg nincs ok arra, hogy azon morfondírozzunk, hogy akkor most mi is legyen.
Nagyon gondolkodom (még nem voltunk) hogy el kéne ugrani egy szwinger klubba. Ott, az itteni leírások, beszámolók alapján egyszerű lenne a helyzet, szerintem. Az ismerkedés/kávézás/szimpátia, egy helyben megtörténhetne, azután meg .........
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 09. szombat 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (816802)
2012. 06. 09. szombat 09:32
Bocs megszakadt!! smile Szóval tegyük fel ott ül egy férfi veletek szemben, ha eltudod viselni, hogy néz titeket látja a feleséged meztelenül, elmondja hogy szeretné megkapni, akkor már az első lépés megvan! Aztán jön a következő elbírod -e viselni ha hozzáér!! A melléhez, a puncijához, esetleg a párod a farkához ( egy kis kézimunka stb.) vagy csak egy masszázs erejéig? Másnap jó emlék lesz vagy kellemetlen! Természetesen izgalmi állapotban valószínűleg jó! De mikor mondjuk reggeliztek?? Akkor is? És neki? Erre ha rápihentek pár napot, és mindketten akarjátok, nem sok baj lehet!! Egyébként a legtöbb férfiben a féltékenység szüli a vágyat, ami először kellemetlen, de idővel a fantáziaképek izgatóvá válnak!! Friss kapcsolatban ezért nem szokott ilyen történni!! Ha láttad az arcát mikor élvez, és belegondoltál, hogy az előző emberrel is így élvezte, kicsit "fáj", aztán elkezd izgatni a dolog! Egyre jobban!!! Higgyétek el a párotok is szeretné.... Csak a nők kicsit máshogy "működnek" (bocsánat) Mi férfiak bárkivel hajlandóak vagyunk lefeküdni mert jól néz ki, adja magát stb. De van egy jó tulajdonságunk is smile ) Képesek vagyunk másnapra "elfelejteni" az egészet!! Attól fél a párotok, hogy nem fogsz már így ránézni, ha megtörténik a dolog, nem tudod már úgy szeretni, és megváltozik minden!!! Ezért nem akarja!! Egyébként hogy adjak egy kis biztatást, igen minden megváltozik!!!! Ha jól jöttök ki a dologból jobban fogjátok egymást imádni, kívánni mint valaha is azt eltudtátok képzelni!! smile )) Ha rosszul....... Nincs nő a világon aki nem vágyik más férfi érintésére, de téged szeret, és NEM HISZI el, hogy ha mással is... az nem lenne rossz hatással a kapcsolatotokra!!! Ha ezt megtudjátok oldani olyan élményben lesz részetek, amit csak kevesen élhetnek át..... Nagyjából ennyi!!
2012. 06. 10. vasárnap 00:21  #7812
Demona Demona Admin
Hát igen szövevényesre tekeredtek ezek az aggodalom szálak smile
Kicsit mindenkinek igaza van kicsit senkinek
egyrészt a tapasztalat nagy úr és biztos mert megélt, tehát azt valljuk, ha bejött azért, ha nem akkor éppen azért.
más részt különböző egyéniségek vagyunk ebből adódóan más a forgató könyv is.
"férfisoviniszta" topikban nőként megszólalni? Sőt szerintem az aggályok többségben a párok női tagjaiban fogalmazódik meg. A swinger tömény szex szerintem a kezdőknek felesleges mély víz, éppen elég először 1-2 valakinek nyitni nem mindjárt egy klubnak vigyor2
Barát vagy nem barát? voks kérdése én például szívesebben barátkozom és csak utána térnék a lényegre, kell egy olyan belsőséges viszony kialakítása ami után megnyílik jobban az embernője wink
Van aki feleslegesnek tartja ezt az elő-előjátékot kitudja még megtorpanna a hosszú körökben....
Amíg az első többes gabalyodáson nincs túl valaki, addig a legjobban előkészített út végén is még ott lesz a kétség leghalványabb jele, mert csak a tapasztalat fogja megadni a választ hogy kiálltuk e a próbát.
Régi baráttal én biztos nem tenném nincs az a kaland ami megérné, és ez is csak egy álláspont ami nem szent írás.
2012. 06. 09. szombat 10:41  #7811
Nanuq Nanuq
Sziasztok!
Napok óta gondolkozom azon hogy jó-e ha egy kissé "férfisoviniszta" topikban nőként megszólalok.
Ügyesen és jól próbáljátok a dolgok buktatóit egymásnak megmutatni, rávezetni azt aki kételkedik magában, az egészban vagy épp a párjában.
Viszont a legfontosabbat nagyon elfelejtettétek szerintem. Azt hogy egy többest, legyen az hármas, négyes vagy swinger nem jó, sőt nem szabad úgy tető alá hozni, hogy a pár nincs tisztában saját magával és párjával. Azaz ezt meg kell először beszélni, tudni hogy kinek mi a határ és azt odafigyelve meg se közelíteni. Bizalom nélkül ez nem megy és kételkedéssel, hogy a másik mit fog lépni, reagálni nagyon veszélyes terep.
És hogy barát, ismreős legyen vagy idegen ennek előnyére és buktatójára is rá kell jönni a párnak. ( meg is fogalmazták itt ezt egy páran! ) Sokan mondják, olvasom hogy inkább házibuli jellegű dolog amit elképzelnek, a swinger nekik idegen, személytelen. Viszont egy klub épp ezért van és ott is félre lehet ám vonulni... de mindenki más.
Mindenesetre a legfontosabb a bizalom. Ha ez egy picikét is inog, nem szabad belevágni!
2012. 06. 09. szombat 09:43  #7810
Törölt felhasználó (816802)
Még valami pontosan azt írtam, hogy keresni kell.... De nem egy álló farkú bikát aki bemegy, és megkérdezi hol az asszony megdugom.... És azt írtam, hogy a tempót pontosan a pár diktálja!! Igen a harmadik fél akarja ezért van ott, de ez ebben az értelemben nem róla szól, a kérdés mit akar a pár, és hogy ő képes-e ehhez alkalmazkodni vagy nem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 09. szombat 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 06. 09. szombat 09:21
Én konkrétan senkinek nem ajánlom.....

Én azt mondom, legegyszerűbb módja a dolognak, ha kerestek....

Ezt most hogy kell érteni ? Ha nem keresünk, akkor tuti nem lesz semmi. Ha találunk, de nem lesz szex, sem rögtön, sem később, akkor meg minek, sörözni ? A tempót meg egyébként sem a harmadik fél diktálja, hanem mi, mint pár. Az meg illúzió, hogy nem kerestek, de lett egy pasi mégis valahonnan, és még mondjuk a 4. beszélgetés után sem szeretne "semmit"
De mintha nem lett volna befejezve az írásod.
2012. 06. 09. szombat 09:33  #7809
Törölt felhasználó (816802)
Szia!
Szerintem félreértettél! Hasonlóan gondolkodunk, de te sem most kezdted a dolgot smile ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 09. szombat 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 06. 09. szombat 09:21
Én konkrétan senkinek nem ajánlom.....

Én azt mondom, legegyszerűbb módja a dolognak, ha kerestek....

Ezt most hogy kell érteni ? Ha nem keresünk, akkor tuti nem lesz semmi. Ha találunk, de nem lesz szex, sem rögtön, sem később, akkor meg minek, sörözni ? A tempót meg egyébként sem a harmadik fél diktálja, hanem mi, mint pár. Az meg illúzió, hogy nem kerestek, de lett egy pasi mégis valahonnan, és még mondjuk a 4. beszélgetés után sem szeretne "semmit"
De mintha nem lett volna befejezve az írásod.
2012. 06. 09. szombat 09:32  #7808
Törölt felhasználó (816802)
Bocs megszakadt!! smile Szóval tegyük fel ott ül egy férfi veletek szemben, ha eltudod viselni, hogy néz titeket látja a feleséged meztelenül, elmondja hogy szeretné megkapni, akkor már az első lépés megvan! Aztán jön a következő elbírod -e viselni ha hozzáér!! A melléhez, a puncijához, esetleg a párod a farkához ( egy kis kézimunka stb.) vagy csak egy masszázs erejéig? Másnap jó emlék lesz vagy kellemetlen! Természetesen izgalmi állapotban valószínűleg jó! De mikor mondjuk reggeliztek?? Akkor is? És neki? Erre ha rápihentek pár napot, és mindketten akarjátok, nem sok baj lehet!! Egyébként a legtöbb férfiben a féltékenység szüli a vágyat, ami először kellemetlen, de idővel a fantáziaképek izgatóvá válnak!! Friss kapcsolatban ezért nem szokott ilyen történni!! Ha láttad az arcát mikor élvez, és belegondoltál, hogy az előző emberrel is így élvezte, kicsit "fáj", aztán elkezd izgatni a dolog! Egyre jobban!!! Higgyétek el a párotok is szeretné.... Csak a nők kicsit máshogy "működnek" (bocsánat) Mi férfiak bárkivel hajlandóak vagyunk lefeküdni mert jól néz ki, adja magát stb. De van egy jó tulajdonságunk is smile ) Képesek vagyunk másnapra "elfelejteni" az egészet!! Attól fél a párotok, hogy nem fogsz már így ránézni, ha megtörténik a dolog, nem tudod már úgy szeretni, és megváltozik minden!!! Ezért nem akarja!! Egyébként hogy adjak egy kis biztatást, igen minden megváltozik!!!! Ha jól jöttök ki a dologból jobban fogjátok egymást imádni, kívánni mint valaha is azt eltudtátok képzelni!! smile )) Ha rosszul....... Nincs nő a világon aki nem vágyik más férfi érintésére, de téged szeret, és NEM HISZI el, hogy ha mással is... az nem lenne rossz hatással a kapcsolatotokra!!! Ha ezt megtudjátok oldani olyan élményben lesz részetek, amit csak kevesen élhetnek át..... Nagyjából ennyi!!
2012. 06. 09. szombat 09:21  #7807
Törölt felhasználó (104575) VIP
Én konkrétan senkinek nem ajánlom.....

Én azt mondom, legegyszerűbb módja a dolognak, ha kerestek....

Ezt most hogy kell érteni ? Ha nem keresünk, akkor tuti nem lesz semmi. Ha találunk, de nem lesz szex, sem rögtön, sem később, akkor meg minek, sörözni ? A tempót meg egyébként sem a harmadik fél diktálja, hanem mi, mint pár. Az meg illúzió, hogy nem kerestek, de lett egy pasi mégis valahonnan, és még mondjuk a 4. beszélgetés után sem szeretne "semmit"
De mintha nem lett volna befejezve az írásod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 09. szombat 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (816802)
2012. 06. 09. szombat 08:50
Sziasztok!

Azt látom (olvasom), hogy egyre több pár van akik a hármas-négyes felálláson gondolkodnak, de nem biztosak a dologban, illetve, "félnek" tőle! TAPASZTALATBÓL leírom, hogyan lehet ezen túlesni! Természetesen mindenki más, de ez LEHET egy jó módszer arra, hogy megbizonyosodjatok arról valóban akarjátok-e a dolgot, úgy hogy közben semmi ne sérüljön a kapcsolatban! Én konkrétan senkinek nem ajánlom, hogy keressen valakit, találkozzon vele, és legyen szex!!! Mert 2 dolog lehet, vagy jó lesz, vagy nem!! (leegyszerűsítve) Ha jó akkor mindenki boldog, de mi van ha nem??? Ez az a dolog amiért sokan nem biztosak abban, hogy mit szeretnének! Lényeg a fokozatosság! Szerintem nem megoldás a swinger!! Már eleve egy adott szituációba kerültök! Nem biztos, hogy te, vagy a feleséged tudná kezelni azt amikor egy idegen odalép, és látod a párodon, hogy szeretné!! Ott minden a szexről szól!! Ha nem történik semmi akkor is!! Volt egy hosszabb kapcsolatom, az utolsó 1 évben, mi is belementünk ebbe a dologba! Én azt mondom, a legegyszerűbb módja a dolognak , ha kerestek egy férfit aki nem akar azonnal ágyba bújni. Nektek kell a tempót diktálni! Sokan már ott "elbuknak" ha látják, hogy a felesége egy idegennel a szexről beszélget! A fantázia jó, de más a valóság! Ha eltudjátok viselni, hogy egy férfi jelen van miközben tegyük fel
2012. 06. 09. szombat 08:59  #7806
Törölt felhasználó (804968)
okosakat írsz! folytasd kérlek, pl. hol csószottel az a kapcsolat, amiről írtál? talán pont a szexen?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 09. szombat 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (816802)
2012. 06. 09. szombat 08:50
Sziasztok!

Azt látom (olvasom), hogy egyre több pár van akik a hármas-négyes felálláson gondolkodnak, de nem biztosak a dologban, illetve, "félnek" tőle! TAPASZTALATBÓL leírom, hogyan lehet ezen túlesni! Természetesen mindenki más, de ez LEHET egy jó módszer arra, hogy megbizonyosodjatok arról valóban akarjátok-e a dolgot, úgy hogy közben semmi ne sérüljön a kapcsolatban! Én konkrétan senkinek nem ajánlom, hogy keressen valakit, találkozzon vele, és legyen szex!!! Mert 2 dolog lehet, vagy jó lesz, vagy nem!! (leegyszerűsítve) Ha jó akkor mindenki boldog, de mi van ha nem??? Ez az a dolog amiért sokan nem biztosak abban, hogy mit szeretnének! Lényeg a fokozatosság! Szerintem nem megoldás a swinger!! Már eleve egy adott szituációba kerültök! Nem biztos, hogy te, vagy a feleséged tudná kezelni azt amikor egy idegen odalép, és látod a párodon, hogy szeretné!! Ott minden a szexről szól!! Ha nem történik semmi akkor is!! Volt egy hosszabb kapcsolatom, az utolsó 1 évben, mi is belementünk ebbe a dologba! Én azt mondom, a legegyszerűbb módja a dolognak , ha kerestek egy férfit aki nem akar azonnal ágyba bújni. Nektek kell a tempót diktálni! Sokan már ott "elbuknak" ha látják, hogy a felesége egy idegennel a szexről beszélget! A fantázia jó, de más a valóság! Ha eltudjátok viselni, hogy egy férfi jelen van miközben tegyük fel
2012. 06. 09. szombat 08:50  #7805
Törölt felhasználó (816802)
Sziasztok!

Azt látom (olvasom), hogy egyre több pár van akik a hármas-négyes felálláson gondolkodnak, de nem biztosak a dologban, illetve, "félnek" tőle! TAPASZTALATBÓL leírom, hogyan lehet ezen túlesni! Természetesen mindenki más, de ez LEHET egy jó módszer arra, hogy megbizonyosodjatok arról valóban akarjátok-e a dolgot, úgy hogy közben semmi ne sérüljön a kapcsolatban! Én konkrétan senkinek nem ajánlom, hogy keressen valakit, találkozzon vele, és legyen szex!!! Mert 2 dolog lehet, vagy jó lesz, vagy nem!! (leegyszerűsítve) Ha jó akkor mindenki boldog, de mi van ha nem??? Ez az a dolog amiért sokan nem biztosak abban, hogy mit szeretnének! Lényeg a fokozatosság! Szerintem nem megoldás a swinger!! Már eleve egy adott szituációba kerültök! Nem biztos, hogy te, vagy a feleséged tudná kezelni azt amikor egy idegen odalép, és látod a párodon, hogy szeretné!! Ott minden a szexről szól!! Ha nem történik semmi akkor is!! Volt egy hosszabb kapcsolatom, az utolsó 1 évben, mi is belementünk ebbe a dologba! Én azt mondom, a legegyszerűbb módja a dolognak , ha kerestek egy férfit aki nem akar azonnal ágyba bújni. Nektek kell a tempót diktálni! Sokan már ott "elbuknak" ha látják, hogy a felesége egy idegennel a szexről beszélget! A fantázia jó, de más a valóság! Ha eltudjátok viselni, hogy egy férfi jelen van miközben tegyük fel
2012. 06. 08. péntek 19:26  #7804
Törölt felhasználó (746641)
Én nem hinném hogy megromlana a "házaságotok" ha a nő akarja és te is akkor semmi gond nem lehet.)
az öszinteség és a bizalom a lényeg.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 06. szerda 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2012. 06. 06. szerda 14:20
Hali !
Négy éve nősültem meg, szeretjük egymást a nejemmel. Azelőtt a feleségemmel nem ismertük egymást. Addig mindketten éltük bohém életünket. Szerettük a "bioszexet" ( fűvel-fával..- kizárólag hetero !.). A nejem még a szendvicset is kipróbálta, amit el is mesélt. Sajnos ilyenben nem volt részem. Elég jól ismerjük egymás előéletét, ez kettőnk között nem tabu téma. Mostanában rám tört a hoppáré, szívesen megpartiznám az asszonyt, akár szendvicsben is. Néha alkalom adtán mondogatom neki, de nem akarja. Szerintem attól fél, hogy emiatt megromolhat a házasságunk. Nem tudom. Vélemény ?
2012. 06. 06. szerda 18:22  #7803
nokia7 nokia7
Nekünk szerencsére a baráti körből sikerült megoldanunk a párcserés szexet.
Azóta sincs ezzel semmi problémánk smile
2012. 06. 06. szerda 17:48  #7802
Törölt felhasználó (378604)
Ugyan ebben a cipőben járok én is a párommal, annyi kivétellel, h mi nem vagyunk házasok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 06. szerda 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2012. 06. 06. szerda 14:20
Hali !
Négy éve nősültem meg, szeretjük egymást a nejemmel. Azelőtt a feleségemmel nem ismertük egymást. Addig mindketten éltük bohém életünket. Szerettük a "bioszexet" ( fűvel-fával..- kizárólag hetero !.). A nejem még a szendvicset is kipróbálta, amit el is mesélt. Sajnos ilyenben nem volt részem. Elég jól ismerjük egymás előéletét, ez kettőnk között nem tabu téma. Mostanában rám tört a hoppáré, szívesen megpartiznám az asszonyt, akár szendvicsben is. Néha alkalom adtán mondogatom neki, de nem akarja. Szerintem attól fél, hogy emiatt megromolhat a házasságunk. Nem tudom. Vélemény ?
2012. 06. 06. szerda 14:20  #7801
Törölt felhasználó (105041)
Hali !
Négy éve nősültem meg, szeretjük egymást a nejemmel. Azelőtt a feleségemmel nem ismertük egymást. Addig mindketten éltük bohém életünket. Szerettük a "bioszexet" ( fűvel-fával..- kizárólag hetero !.). A nejem még a szendvicset is kipróbálta, amit el is mesélt. Sajnos ilyenben nem volt részem. Elég jól ismerjük egymás előéletét, ez kettőnk között nem tabu téma. Mostanában rám tört a hoppáré, szívesen megpartiznám az asszonyt, akár szendvicsben is. Néha alkalom adtán mondogatom neki, de nem akarja. Szerintem attól fél, hogy emiatt megromolhat a házasságunk. Nem tudom. Vélemény ?
2012. 06. 06. szerda 08:39  #7800
zsozs70 zsozs70
hát igen igazad van.erre a legjobb a swinger
(Ez egy válasz Váradi Péter üzenetére (2012. 06. 06. szerda 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 06. szerda 07:57
Mi is sokat foglalkozunk a gondolattal, de a párom kérdése: confused KI LEGYEN?? Ismerős vagy ismeretlen?
És utána, hogy fogomkezelni a dolgot? Felizgultság hevében mindenről könnyebb álmodozni!!!
Én is beszállok vagy csendes szemlélődő leszek???
Én is akarok +egy Nőt??
Utána , hogy fog a szemembe nézni ?? sniffles mint a dolgot megbánó asszony vagy felhőtlenül BOLDOG FELESÉG!!!!
Tehát sok a kérdés, amire választ kell találni a feleségemnek és persze nekem confused
2012. 06. 06. szerda 07:57  #7799
Váradi Péter Váradi Péter
Mi is sokat foglalkozunk a gondolattal, de a párom kérdése: confused KI LEGYEN?? Ismerős vagy ismeretlen?
És utána, hogy fogomkezelni a dolgot? Felizgultság hevében mindenről könnyebb álmodozni!!!
Én is beszállok vagy csendes szemlélődő leszek???
Én is akarok +egy Nőt??
Utána , hogy fog a szemembe nézni ?? sniffles mint a dolgot megbánó asszony vagy felhőtlenül BOLDOG FELESÉG!!!!
Tehát sok a kérdés, amire választ kell találni a feleségemnek és persze nekem confused
/ 974