Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2012. 06. 06. szerda 14:20  #7801
Törölt felhasználó (105041)
Hali !
Négy éve nősültem meg, szeretjük egymást a nejemmel. Azelőtt a feleségemmel nem ismertük egymást. Addig mindketten éltük bohém életünket. Szerettük a "bioszexet" ( fűvel-fával..- kizárólag hetero !.). A nejem még a szendvicset is kipróbálta, amit el is mesélt. Sajnos ilyenben nem volt részem. Elég jól ismerjük egymás előéletét, ez kettőnk között nem tabu téma. Mostanában rám tört a hoppáré, szívesen megpartiznám az asszonyt, akár szendvicsben is. Néha alkalom adtán mondogatom neki, de nem akarja. Szerintem attól fél, hogy emiatt megromolhat a házasságunk. Nem tudom. Vélemény ?
2012. 06. 06. szerda 08:39  #7800
zsozs70 zsozs70
hát igen igazad van.erre a legjobb a swinger
(Ez egy válasz Váradi Péter üzenetére (2012. 06. 06. szerda 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 06. szerda 07:57
Mi is sokat foglalkozunk a gondolattal, de a párom kérdése: confused KI LEGYEN?? Ismerős vagy ismeretlen?
És utána, hogy fogomkezelni a dolgot? Felizgultság hevében mindenről könnyebb álmodozni!!!
Én is beszállok vagy csendes szemlélődő leszek???
Én is akarok +egy Nőt??
Utána , hogy fog a szemembe nézni ?? sniffles mint a dolgot megbánó asszony vagy felhőtlenül BOLDOG FELESÉG!!!!
Tehát sok a kérdés, amire választ kell találni a feleségemnek és persze nekem confused
2012. 06. 06. szerda 07:57  #7799
Váradi Péter Váradi Péter
Mi is sokat foglalkozunk a gondolattal, de a párom kérdése: confused KI LEGYEN?? Ismerős vagy ismeretlen?
És utána, hogy fogomkezelni a dolgot? Felizgultság hevében mindenről könnyebb álmodozni!!!
Én is beszállok vagy csendes szemlélődő leszek???
Én is akarok +egy Nőt??
Utána , hogy fog a szemembe nézni ?? sniffles mint a dolgot megbánó asszony vagy felhőtlenül BOLDOG FELESÉG!!!!
Tehát sok a kérdés, amire választ kell találni a feleségemnek és persze nekem confused
2012. 06. 05. kedd 20:58  #7798
jirzi jirzi
Nekem van egy gyermekkori barátom . 1-2 éve följárt hozzánk .Iszogattunk ez meg az smile Akkor már volt többes tapasztalatunk. Kérdeztem a nejemet hogy szeretné e vele? Kicsit furcsa volt neki. Abban egyeztünk hogy kettesben hagyom őket.Meg is volt az eset .Nagyon jól sikerült.Aztán többször voltunk hármasban.Az első alkalom után a barátom meg volt győződve hogy minimum kinyírom smile . Aztán lett neki is egy barátnője akit elhozott.Lehetett volna négyes de olyan szinten passzív volt a hölgy hogy inkább hagytuk . Gondunk egymás között soha nem adódott ebből. Az viszont jó volt hogy ha azt mondta" dolga van a városban reggel nálunk aludna " biztos szex lett a dologból
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 05. kedd 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 06. 05. kedd 20:22
Akkor ki legyen ? Ismeretlen távoli valaki, vagy esetleg egy ismerős, haver, legjobb barát ? Ez itt a kérdés, elég sokszor. Nálunk csak nem városbéli, "ismeretlen" volt a harmadik. Sem közeli, sem távoli, sem helyi ismerős haver, barát nem volt.
Érdekes lenne a helyzet. Én kb 2-3 havert, inkább barátot el tudtam volna képzelni "ez ügyben". A páromtól is megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha az egyébként elég sűrűn hozzánk átjáró (nevezzük S-nek) több is lenne.
Mivel ismerem a párom ízlését, két srácot, de S-t nem bánta volna, az biztos. Oké, "véletlenek sorozatával", előre megbeszélve a párommal nekilátunk a dolognak.
Itt jön a sok sok kérdés. Kérdezzek rá direktben, S-re, te figyu, ha este átugrasz, mint hetente egyszer egyébként is, nincs kedved megdugni a párom ? Miért, megengednéd, jönne a fiktív kérdés ? Én, meg, mondanám. És, a csajod csak engedné, hogy csak úgy megdugjam, kérdezné ? Meg, válaszolnám, tegyük fel. De mégis hogy, ott lennél, vagy ketten dugjuk ? Nem, csak te, én meg nézném, válaszolnám, ha válaszolnám.
Rendben, megtörtént. De mi lesz, mi lenne a későbbiekben ? Mert ha a pár nap múlva csengetnek, és S áll az ajtóban, mire gondoljak ? Dumálni, sörözni, vagy megint egy kis punciért jött ? Én kérdezzem meg, hogy csak úgy átjöttél, vagy megint dugnád a csajom? És ha páromnak épp most nem lenne kedve ? Aztán " véletlenül", vagy tényleg véletlenül amikor nem vagyok otthon átugrik S. ?? Gyorsan lenyomnak egy menetet, mikor nem vagyok otthon ? Majd ha épp a párom akarná, én beszéljem rá, hogy figyu, dugjatok már egyet, én meg addig szopiztatok egy kicsit ? Aztán S később összejön egy csajjal. Akkor már ne jöjjön ? Átjön a szemérmes új csajával, ött ülünk egymással szemben, egy hete még még az én csajommal kefélt ? Nekem ugyan nem gond, de mégis.
Túl sok volt e a kérdőjel ? Vagy csak én moralizálok itt teljesen feleslegesen ? Valakinek, valami friss, haverral, baráttal való dugása, vagy véleménye, van e, ez ügyben ????????
2012. 06. 05. kedd 20:22  #7797
Törölt felhasználó (104575) VIP
Akkor ki legyen ? Ismeretlen távoli valaki, vagy esetleg egy ismerős, haver, legjobb barát ? Ez itt a kérdés, elég sokszor. Nálunk csak nem városbéli, "ismeretlen" volt a harmadik. Sem közeli, sem távoli, sem helyi ismerős haver, barát nem volt.
Érdekes lenne a helyzet. Én kb 2-3 havert, inkább barátot el tudtam volna képzelni "ez ügyben". A páromtól is megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha az egyébként elég sűrűn hozzánk átjáró (nevezzük S-nek) több is lenne.
Mivel ismerem a párom ízlését, két srácot, de S-t nem bánta volna, az biztos. Oké, "véletlenek sorozatával", előre megbeszélve a párommal nekilátunk a dolognak.
Itt jön a sok sok kérdés. Kérdezzek rá direktben, S-re, te figyu, ha este átugrasz, mint hetente egyszer egyébként is, nincs kedved megdugni a párom ? Miért, megengednéd, jönne a fiktív kérdés ? Én, meg, mondanám. És, a csajod csak engedné, hogy csak úgy megdugjam, kérdezné ? Meg, válaszolnám, tegyük fel. De mégis hogy, ott lennél, vagy ketten dugjuk ? Nem, csak te, én meg nézném, válaszolnám, ha válaszolnám.
Rendben, megtörtént. De mi lesz, mi lenne a későbbiekben ? Mert ha a pár nap múlva csengetnek, és S áll az ajtóban, mire gondoljak ? Dumálni, sörözni, vagy megint egy kis punciért jött ? Én kérdezzem meg, hogy csak úgy átjöttél, vagy megint dugnád a csajom? És ha páromnak épp most nem lenne kedve ? Aztán " véletlenül", vagy tényleg véletlenül amikor nem vagyok otthon átugrik S. ?? Gyorsan lenyomnak egy menetet, mikor nem vagyok otthon ? Majd ha épp a párom akarná, én beszéljem rá, hogy figyu, dugjatok már egyet, én meg addig szopiztatok egy kicsit ? Aztán S később összejön egy csajjal. Akkor már ne jöjjön ? Átjön a szemérmes új csajával, ött ülünk egymással szemben, egy hete még még az én csajommal kefélt ? Nekem ugyan nem gond, de mégis.
Túl sok volt e a kérdőjel ? Vagy csak én moralizálok itt teljesen feleslegesen ? Valakinek, valami friss, haverral, baráttal való dugása, vagy véleménye, van e, ez ügyben ????????
2012. 06. 05. kedd 19:04  #7796
Törölt felhasználó (39921)
Klasz lehetett... smile

Én is alig várom, most már az asszony is akarja. Most éppen a kiszemelt ismerősével bulizik, és nagyon izgulva ment el, mert nem biztos benne, hogy meg meri-e tenni azt a bizonyos első lépést. Pedig nagyon biztatom már hónapok óta... És biztosítom a szerelmemről is, és elmondtam neki, hogy az a leghőbb szexuális vágyam, hogy másvalakivel keféljen végre.... és aztán elmeséljen mindent, miközben szétkefélem én is!
(Ez egy válasz 1feffelino üzenetére (2012. 06. 02. szombat 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 02. szombat 07:17
engem is izgatna, ha benne lett volna valaha is
de most Siófokon összeismerkedtünk egy 40-es Nővel, 20-as fiúval...
látszott, hogy a srác kúrja rendesen

este vacsi után dumáltunk, szobájukba mentünk
ittunk rendesen, a Nő elkezdte szopni a srácot, csak néztünk, aztán mi is....
smárolunk, asszony hüvelyében 2 fenekében 2 ujjam, lucskos volt rendesen aztán csak azt érzem, hogy a csaj liheg a fülembe beszáálnánk, basszus 15 éve vártam erre, kérdem nejemet, OKÉ, ittunk, hangsúlyozom, mondja OKÉ
abban a pillanatban a hüvelyében a srác 23-as gumis fasza, az enyám a szájában, ujjaim afenekében és a Nő szívja a melleit, a srác 2 perc alatt ellőtte magát, nejem akkorát élvezett, hogy hahh ketten le is szoptak
vissza a saját szobába
reggel ébredés, macskajaj, és kérdezi mi volt, elmondtam, döbbenet a szenmében, ez nem Ő nem hisszi el. áthívtuk őket, 1-2 pohár unicum, és mondja a srácnak tényleg megudgta Őt, az mondja igen
nejem néz, és megkérdezte, tőle, még 1x lehetne, mondtam igen
hát ne tudjátok, a srác kúrta mi meg a srác csajával néztük, aztán szopattam magamat, miközben asszony vonaglott a srác alatt, az kutyában kúrta, két ujja az asszony fenekében, azt hittem szétrobbanok, részben az idgességtől, részben a látványtól...én a Nő szájába, a srác a gumiba, a végén nem engedte, hogy a srác kinyalja, asszem akkor döbbent rá mit csinált
otthon átbeszéltük...
azt mondta soha többet, de ott és akkor úgy ivott, hogy ez kellett neki
nem szeretném, ha még 1x más kúrná, féltékeny lettem, de izgalmas volt
2012. 06. 03. vasárnap 17:29  #7795
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az első pár nap, pár hét néha igen nehéz tud lenni akkor is, ha nem spontán jön össze a többes, hanem akkor is, ha tervezetten, leszervezetten.
Egymást váltogatja az elégedett mosoly, a maró féltékenység, az ismétlés vágya, a „bolond vagyok”, a de jó lenne újra, a szeret-szeretem még (?), a mikor lesz újra gondolata. És sok más hasonló.

Szerintem ez a természetes. Mert igen, rettenetesen izgató az, ha az ember párját más is megszeretgeti, ha az ember a feleségén kívül más nőt is magáévá tesz, az izgalom netovábbja, ha mindez egy helységben, egy szobában történik

Szerintem sokat kell még aludnotok rá, ki kell beszélni az élményeiteket, érzéseiteket, gondolataitokat oda-vissza, pro és kontra. Mert érdemes tiszta vizet önteni a pohárba, nem szabad rejtett görcsöknek, vélt vagy valós rossz élményeknek, sérelmeknek maradnia bennetek.
Az idő csodás gondolatrendszerező-rendteremtő-gyógyító.

Volt hasonló, többes élményben részünk, tudom milyen érzés...
És talán valamikor még lesz is...
(Ez egy válasz 1feffelino üzenetére (2012. 06. 02. szombat 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 02. szombat 07:17
engem is izgatna, ha benne lett volna valaha is
de most Siófokon összeismerkedtünk egy 40-es Nővel, 20-as fiúval...
látszott, hogy a srác kúrja rendesen

este vacsi után dumáltunk, szobájukba mentünk
ittunk rendesen, a Nő elkezdte szopni a srácot, csak néztünk, aztán mi is....
smárolunk, asszony hüvelyében 2 fenekében 2 ujjam, lucskos volt rendesen aztán csak azt érzem, hogy a csaj liheg a fülembe beszáálnánk, basszus 15 éve vártam erre, kérdem nejemet, OKÉ, ittunk, hangsúlyozom, mondja OKÉ
abban a pillanatban a hüvelyében a srác 23-as gumis fasza, az enyám a szájában, ujjaim afenekében és a Nő szívja a melleit, a srác 2 perc alatt ellőtte magát, nejem akkorát élvezett, hogy hahh ketten le is szoptak
vissza a saját szobába
reggel ébredés, macskajaj, és kérdezi mi volt, elmondtam, döbbenet a szenmében, ez nem Ő nem hisszi el. áthívtuk őket, 1-2 pohár unicum, és mondja a srácnak tényleg megudgta Őt, az mondja igen
nejem néz, és megkérdezte, tőle, még 1x lehetne, mondtam igen
hát ne tudjátok, a srác kúrta mi meg a srác csajával néztük, aztán szopattam magamat, miközben asszony vonaglott a srác alatt, az kutyában kúrta, két ujja az asszony fenekében, azt hittem szétrobbanok, részben az idgességtől, részben a látványtól...én a Nő szájába, a srác a gumiba, a végén nem engedte, hogy a srác kinyalja, asszem akkor döbbent rá mit csinált
otthon átbeszéltük...
azt mondta soha többet, de ott és akkor úgy ivott, hogy ez kellett neki
nem szeretném, ha még 1x más kúrná, féltékeny lettem, de izgalmas volt
2012. 06. 02. szombat 07:17  #7794
1feffelino 1feffelino VIP
engem is izgatna, ha benne lett volna valaha is
de most Siófokon összeismerkedtünk egy 40-es Nővel, 20-as fiúval...
látszott, hogy a srác kúrja rendesen

este vacsi után dumáltunk, szobájukba mentünk
ittunk rendesen, a Nő elkezdte szopni a srácot, csak néztünk, aztán mi is....
smárolunk, asszony hüvelyében 2 fenekében 2 ujjam, lucskos volt rendesen aztán csak azt érzem, hogy a csaj liheg a fülembe beszáálnánk, basszus 15 éve vártam erre, kérdem nejemet, OKÉ, ittunk, hangsúlyozom, mondja OKÉ
abban a pillanatban a hüvelyében a srác 23-as gumis fasza, az enyám a szájában, ujjaim afenekében és a Nő szívja a melleit, a srác 2 perc alatt ellőtte magát, nejem akkorát élvezett, hogy hahh ketten le is szoptak
vissza a saját szobába
reggel ébredés, macskajaj, és kérdezi mi volt, elmondtam, döbbenet a szenmében, ez nem Ő nem hisszi el. áthívtuk őket, 1-2 pohár unicum, és mondja a srácnak tényleg megudgta Őt, az mondja igen
nejem néz, és megkérdezte, tőle, még 1x lehetne, mondtam igen
hát ne tudjátok, a srác kúrta mi meg a srác csajával néztük, aztán szopattam magamat, miközben asszony vonaglott a srác alatt, az kutyában kúrta, két ujja az asszony fenekében, azt hittem szétrobbanok, részben az idgességtől, részben a látványtól...én a Nő szájába, a srác a gumiba, a végén nem engedte, hogy a srác kinyalja, asszem akkor döbbent rá mit csinált
otthon átbeszéltük...
azt mondta soha többet, de ott és akkor úgy ivott, hogy ez kellett neki
nem szeretném, ha még 1x más kúrná, féltékeny lettem, de izgalmas volt
2012. 05. 30. szerda 16:57  #7793
Törölt felhasználó (80804)
Engemet is izgatja,csak nincs sajna olyan házibarát típus nejem számára! wink
2012. 05. 30. szerda 15:31  #7792
parbaniek parbaniek VIP
eljen eljen wave smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 29. kedd 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 05. 29. kedd 20:00
Lehet hogy én kivétel lennék ? Mert én nem érzem magam kishitűnek, és nincsenek kisebbrendűségi érzéseim. Pedig pl az egyik srác farka nagyobb, mint az enyém. A párom elélvezett ettől a kicsit nagyobb faroktól. Másnap, vagy akár rögtön, miután elment a srác, én is megdugom, a kisebb szerszámommal, nem érzek kishitűséget. Mikor megbeszéljuk a párommal a történteket, nem okoz gondot az sem, mikor azt kérdezem tőle hogy na, jólesett, a válasza pedig mindig igen. Mert ha ez igy lenne, akkor szerintem az első, maximum a második alkalom után nem lett volna folytatás.
2012. 05. 29. kedd 20:13  #7791
pecsivalaki pecsivalaki
Feleségem július első hetében megy Siófokra barátnőivel, jó lenne ha valaki megdugná - ha tudja smile
Ha valaki érzi magában, hogy kész a kihívásra, nosza rajta smile
2012. 05. 29. kedd 20:00  #7790
Törölt felhasználó (104575) VIP
Lehet hogy én kivétel lennék ? Mert én nem érzem magam kishitűnek, és nincsenek kisebbrendűségi érzéseim. Pedig pl az egyik srác farka nagyobb, mint az enyém. A párom elélvezett ettől a kicsit nagyobb faroktól. Másnap, vagy akár rögtön, miután elment a srác, én is megdugom, a kisebb szerszámommal, nem érzek kishitűséget. Mikor megbeszéljuk a párommal a történteket, nem okoz gondot az sem, mikor azt kérdezem tőle hogy na, jólesett, a válasza pedig mindig igen. Mert ha ez igy lenne, akkor szerintem az első, maximum a második alkalom után nem lett volna folytatás.
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 05. 29. kedd 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 29. kedd 10:56
Ott jön a kisebbségi érzés,a kishitüség.."én nem vagyok olyan szép,olyan csinos,vele jobban élvezted,mint velem .." stb...A férfiui hiuság,a női büszkeség,a másik tulajdonlásának elvesztése,stb..
2012. 05. 29. kedd 12:07  #7789
swing.parban swing.parban
Valóban lehet ilyen, persze a puding próbája az evés.
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 05. 29. kedd 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 29. kedd 10:56
Ott jön a kisebbségi érzés,a kishitüség.."én nem vagyok olyan szép,olyan csinos,vele jobban élvezted,mint velem .." stb...A férfiui hiuság,a női büszkeség,a másik tulajdonlásának elvesztése,stb..
2012. 05. 29. kedd 12:05  #7788
swing.parban swing.parban
"De most megtörtént. Mindketten elélveztek, ha beszálltál, akkor te is. Most megint egy zavarodott öt perc lesz, ki mit is mondjon. Nem kell semmit, hiszen mit is lehetne."

Na, erről irtam volt itt ebben a topikban nemrég és most is ahogy egyre közeledünk a remélhetőleg összejövő párcseréshez, még mindig sokat gondolok erre. És csak erre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 27. vasárnap 10:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 05. 27. vasárnap 10:47
Folyt...
Megy minden ahogy kell, akár közösen, akár nem. Majd eljön az a pillanat, amikor elő kerül az a kis zacsi. Ekkor már tényleg csak pár pillanat választ el a topik címtól. A számotokra amúgy "vadidegen" pasi nekiáll, amiért jött. Elkezdi dugni a csajodat, a szemed láttára, a barátnőd meg még élvezi is. Ekkor fog leesni, mibe is "keveredtél". De hát ezt akartad, akartátok, nem ? Akkor oké. Nyilván a te farkad is feláll. Ezért beszálsz a buliba. Ha a párod épp dugják, akkor marad pl egy kis cumiztatás, az se rossz. Nem tudni ugye mennyi ideig kefélik a barátnődet, de azért mikor elélvez, azt biztos jó látni. Azt hogy a pasi mikor élvezett el, tudni fogod. És bizony beleélvezett a csajodba. (gumiban persze) Ezt fél évvel ezelőtt el sem merted képzelni. De most megtörtént. Mindketten elélveztek, ha beszálltál, akkor te is. Most megint egy zavarodott öt perc lesz, ki mit is mondjon. Nem kell semmit, hiszen mit is lehetne. A srác ott aludna nálatok, reménykedve, majd még egy dugásban, hajnalban. Ez vagy így lesz, vagy nem. Miután mindenki rendbe szedte magát, esetleg megbeszélitek az estét. Immár nincs ok szemérmességre egymás közt, hiszen történt ami történt. Valószínű hogy a pasi teszi fel azt a kérdést : jöhetek máskor is ? Te, ti pedig azt mondjátok, még megbeszéljuk, jó ? A faszi elment. (haza) A csajoddal rögtön megbeszélitek a történteket. Majd eldöntitek, jöjjön e ismét a harmadik. Az meg alig várja, hogy hívjátok, tűkön ül, mikor cseng a telója ez ügyben. Mivel a csajod jól érezte magát, a gyerek is normális volt, miért ne lehetne megismételni a dolgot. És akkor a szokásos, felhívjátok/ő hív, jön, keféltek, szopattok, élveztek.
Na, ha minden klappol, akkor kb ez lesz. Ha nem, akkor sajna keresgélni kell tovább, vagy lemondani a dologról. Azután lehet ezt még turbózni, két plusz pasival, szabadban, hotelben, szaunában hajnalban, stb. De először az az első, hogy "sikeresen" túl legyél az első alkalmon.
És igen, izgasson, mikor megdugják a feleséged ! (párod, csajod, barátnőd, az mindegy)

Még valami, a most leírtak csak részben tartalmaztak velünk is megtörtént szitut. Azaz van benne nem megtörtént sztori, inkább csak elképzelés, gondolat.
Nem tudom, a kezdők szerint, volt valami hasznos tipp, ötlet ?
A már ezeken helyzeteken túl lévőktől is kérdezném, azért ugye nem írtam hülyeségeket ?
2012. 05. 29. kedd 10:56  #7787
Zsuzsa Zsuzsa
Ott jön a kisebbségi érzés,a kishitüség.."én nem vagyok olyan szép,olyan csinos,vele jobban élvezted,mint velem .." stb...A férfiui hiuság,a női büszkeség,a másik tulajdonlásának elvesztése,stb..
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 28. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 05. 28. hétfő 10:10
Szia. Én a féltékenységet előtte tudnám elképzelni. Utána, miután mondjuk egy órát együtt voltak, és volt minden, mi szem szájnak, és faroknak jólesett, akkor meg már minek, és mire ?
2012. 05. 28. hétfő 19:03  #7786
Törölt felhasználó (834449)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 28. hétfő 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 05. 28. hétfő 10:07
Szia. Lehet hogy ez a két dolog az én mániám, de kétféle helyzet is segíthetne, estleg. Az első, az lehet egy masszázs vonal, az arra alkakmas és elfogadott valakivel. Nem szükséges profi, de egy masszázsnál mindenképp le kéne vetkőznie a párodnak eléggé. Szánd akár meglepinek, akár előre megbeszélt dolognak, az mindegy is. Ha szimpi a gyerek miért ne ? Még az se baj, ha mondjuk elsőre nincs semmi különös, csak a szokásos, cici fenék punci simi, de az erősen. Aztán, másnap, később jöhet a kérdés, mit szólnál, ha legközelebb tovább is menne a dolog ? Mert egy jó kis erotikus masszázsnál, ha "véletlenül" lekerül a masszőrről minden, és nekiáll egy ilyen csúszka, test a testen masszázsnak, ott könnyen megtörténhet hogy a nagy hévben a felizgatott olajos punciba becsusszan valami.
A másikról is írtam. Fényképezés. Felkészíted a párodat, hogy szombat este két üveg pezsgő tásaságában csinálsz egy fotósorozatot róla. Aztán egy "véletlenül" a kellő pillanatban betoppan a leendő harmadik. Aki ha már ott van, (mekkora lúzer duma) besegít, segit vetkőzni/öltözni, segit bugyit cserélni, stb. Jó pár pohár pia után jöhet a "anya, csinálnék rólatok közös képet" szöveg. Persze, mikor max egy fehérnemű van a párodon. Aztán, "segítenél levenni róla" kamu duma, a barátnak. Ha itt sem lesz semmi épp most, sebaj, lesz máskor, de hátha.
2012. 05. 28. hétfő 18:58  #7785
Törölt felhasználó (778755)
Ez a masszázs nem rossz ötlet! wink Ki fogom próbálni adandó alkalommal!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 28. hétfő 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 05. 28. hétfő 10:07
Szia. Lehet hogy ez a két dolog az én mániám, de kétféle helyzet is segíthetne, estleg. Az első, az lehet egy masszázs vonal, az arra alkakmas és elfogadott valakivel. Nem szükséges profi, de egy masszázsnál mindenképp le kéne vetkőznie a párodnak eléggé. Szánd akár meglepinek, akár előre megbeszélt dolognak, az mindegy is. Ha szimpi a gyerek miért ne ? Még az se baj, ha mondjuk elsőre nincs semmi különös, csak a szokásos, cici fenék punci simi, de az erősen. Aztán, másnap, később jöhet a kérdés, mit szólnál, ha legközelebb tovább is menne a dolog ? Mert egy jó kis erotikus masszázsnál, ha "véletlenül" lekerül a masszőrről minden, és nekiáll egy ilyen csúszka, test a testen masszázsnak, ott könnyen megtörténhet hogy a nagy hévben a felizgatott olajos punciba becsusszan valami.
A másikról is írtam. Fényképezés. Felkészíted a párodat, hogy szombat este két üveg pezsgő tásaságában csinálsz egy fotósorozatot róla. Aztán egy "véletlenül" a kellő pillanatban betoppan a leendő harmadik. Aki ha már ott van, (mekkora lúzer duma) besegít, segit vetkőzni/öltözni, segit bugyit cserélni, stb. Jó pár pohár pia után jöhet a "anya, csinálnék rólatok közös képet" szöveg. Persze, mikor max egy fehérnemű van a párodon. Aztán, "segítenél levenni róla" kamu duma, a barátnak. Ha itt sem lesz semmi épp most, sebaj, lesz máskor, de hátha.
2012. 05. 28. hétfő 18:56  #7784
Törölt felhasználó (778755)
Szia Nanuq! Tökéletesen írtad le a helyzetet! A legnagyobb izgalmat számomra az jelentené a hármasban, ha látnám, hogy Ő élvezi a dolgot. E nélkül semmit nem érne! Ez azt a gyönyörű élményt jelenti számomra, hogy a párom élvezi magát a magát dugást, tehát olyan esendő mint én, tehát egyek vagyunk!! (de nagyon elfilozofáltam...)
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 05. 27. vasárnap 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 27. vasárnap 13:37
..mint nő, magam is véleményt formálnék.
Mindig egyik oldal van itt jelen, hogy ő mit szeretne, és azt hogy lehet kivitelezni - szerinte. A fórumcím viszont valahol nekem azt mondja hogy adva van két ember, akiket izgat az erotika ezen formája is. Úgy gondolom ahhoz hogy ez igazán élmény legyen hogy izgalmas legyen kell hogy mindkét fél valóban akarja és ne csak azért menjen bele a feleség, hogy a férj ezen örömét kielégítse. Ez egy közös játék nem?
2012. 05. 28. hétfő 10:17  #7783
Törölt felhasználó (104575) VIP
Sziasztok. Nem rossz, nem rossz ! Én azt is csipázom, amikor a párom szopzik a srácnak, és néha rámnéz közben. Az is kedvenc "jelenetem", a srác ül az ágyon. A párom hason az ölében, és szopizik, a srác meg az egyik kezével a fejét simogatja, persze ütemre, a másik kezével meg a fenekét, és beljebb nyúlva a puncit simizi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 28. hétfő 01:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 05. 28. hétfő 01:42
Jó kis hozzászólás eljen

Nekem az a kedvencem, amikor a feleségem elkezdi simogatni a srác sliccét, majd lehúzza a cippzárat , aztán benyúl és a nadrágban már elkezdi huzgatni neki, hogy aztán a srác felálló farkát már alig tudja elővenni... Na én olyankor majd beleélvezek a nadrágomba. buck

Nem! Várjatok csak! Azt hiszem inkább az a kedvencem, amikor lehúzzák a kedvesemről a bugyit és ő először teszi közszemlére a borotvált punciját és rögtön szét is dobja a lábait... alien2
2012. 05. 28. hétfő 10:10  #7782
Törölt felhasználó (104575) VIP
Szia. Én a féltékenységet előtte tudnám elképzelni. Utána, miután mondjuk egy órát együtt voltak, és volt minden, mi szem szájnak, és faroknak jólesett, akkor meg már minek, és mire ?
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 05. 28. hétfő 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 28. hétfő 08:29
Sokan azért nem merik bevállalni a harmadikat,mert ha megtörténik,és jo is volt,másnap jön a féltékenység valamelyik részről.Kimondva,kimondatlanul ott lebeg a gondolatok között...És ha megtörténik másodszor is,akkor eldől.hogy tényleg akarja-e mindkét fél..
Én akarom.))))
/ 975