Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2021. 08. 25. szerda 15:46  #18112
par84 par84
vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 08. 25. szerda 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4580032)
2021. 08. 25. szerda 15:33
Párom "kétségbeesve" kérdezte, hogy mit csináljon a nappaliban üldögélő sráccal. Csak annyit mondtam neki, hogy "Ugorj rá!" ... nem kellett neki kétszer mondani smile
2021. 08. 25. szerda 15:45  #18111
par84 par84
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 08. 25. szerda 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4580032)
2021. 08. 25. szerda 15:33
Párom "kétségbeesve" kérdezte, hogy mit csináljon a nappaliban üldögélő sráccal. Csak annyit mondtam neki, hogy "Ugorj rá!" ... nem kellett neki kétszer mondani smile
2021. 08. 25. szerda 15:33  #18110
Törölt felhasználó (4580032)
Párom "kétségbeesve" kérdezte, hogy mit csináljon a nappaliban üldögélő sráccal. Csak annyit mondtam neki, hogy "Ugorj rá!" ... nem kellett neki kétszer mondani smile
(Ez egy válasz nobody42 üzenetére (2021. 08. 24. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 24. kedd 18:13
Ilyesmire gondolunk, amikor közös nyaralásban gondolkodunk. Pár nap együtt. Néha kicst külön utakon. Pihenés közben napközben egy kis ismerkedés, beszélgetés...
És ki tudja, melyik este mit hoz?! smile
2021. 08. 25. szerda 12:53  #18109
par84 par84
Hát igen...... Nekünk is ilyen a helyzetünk! 2gyerek mellett, nem könyű!!! smile
De nagyon izgató volt, ahogy leírtátok! smile
(Ez egy válasz nobody42 üzenetére (2021. 08. 24. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 24. kedd 18:13
Ilyesmire gondolunk, amikor közös nyaralásban gondolkodunk. Pár nap együtt. Néha kicst külön utakon. Pihenés közben napközben egy kis ismerkedés, beszélgetés...
És ki tudja, melyik este mit hoz?! smile
2021. 08. 25. szerda 12:33  #18108
Törölt felhasználó (3976022)
Gratulálok! Nagyszerűen leírtad! Köszönöm szépen! Imádom az ilyen spontán szitukat Párszor már átéltem mint 3. pasi !
2021. 08. 24. kedd 18:13  #18107
nobody42 nobody42
Ilyesmire gondolunk, amikor közös nyaralásban gondolkodunk. Pár nap együtt. Néha kicst külön utakon. Pihenés közben napközben egy kis ismerkedés, beszélgetés...
És ki tudja, melyik este mit hoz?! smile
(Ez egy válasz nobody42 üzenetére (2021. 08. 24. kedd 18:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 24. kedd 18:11
Mire találtunk egy alkalmas helyet, páromon már alig volt ruha. Pedig előzőleg alaposan felöltözött, mert elég fázós a drágám és hűvös volt kicsit az este. De, amikor vetkőztettük, már nem fázott. A srác is feloldódott közben, de azért kicsit bíztatni kellett.
Mikor megtaláltuk a félreeső, homályba burkolódzó padot a kemping sarkában, kicsit (1-2 m-rel) arrébb ültem és hagytam érvényesülni a srácot. Egy darabig csak izgatottan figyeltem az eseményeket. A srác elég jól belejött, gyorsan megszokta a helyzetet. Asszony meg csak élvezkedett. Volt ott egy asztal, két oldalán paddal. Én leültem az egyik padra, ők pedig az asztal mellett állva ismerkedtek egymás testével. Egy darabig csak izgatottan figyeltem az eseményeket. A srác elég jól belejött, gyorsan megszokta a helyzetet. Asszony meg csak élvezkedett. Az asztal és a padok is elég masszív szerkezetek voltak, úgyhogy nemsokára megterítettem az asztalt a ruhákkal és asszonyt feltessékeltem rá. Ott nyaltuk, faltuk, szopattuk, dugtuk. Elsőre hanyatt fektettem asszonyomat és én folytattam a nyalakodást, a srácot a szájához húzta a drágám. Majd én kezdtem el dugni, csak lágyan, finoman érzéssel. Amolyan bemelegítés képpen. Később egyre hevesebben, ahogy szereti. A folytatásban helyet cseréltünk a sráccal és a továbbiakban jónéhány pózt kipróbáltunk, néha váltottunk. Hasra fektettük, az asztal mellé állítva, asztalra döntve, meg a padra térdeltetve és asztalra döntve. A padra ültetve, elé térdelve, majd mi is ültünk a padon és asszony térdelt előttünk. Akkor lett végem, amikor én ültem az asztalon és miközben Drágám rajtam furulyázott és a srác hátulról tolta. Teljesen kész voltam és kedvesem szájába durrantam.
Utána kettesben hagytam őket, kicsit arrébb ültem és tovább figyeltem az eseményeket. A srác nagyon jól bírta és párom nagyon élvezte a dolgot. Én meg imádok gyönyörködni benne, amikor mással élvezkedik. Még néhány pózváltás kettesben és vége lett a srácnak is. Kedvesem ült az asztal szélén, hátul támaszkodott a kezeivel, a srác pedig szemből ment. Drágám lábbal átölelte a derekát és mélyen magába húzta és nem eresztette. Kedvesem nagyon élvezte a helyzetet, csodás volt látni az arcán a gyönyört. Ekkor lett vége a srácnak is. Vagy 2 órán keresztül voltunk ott és nagyon jól éreztük magunkat.
2021. 08. 24. kedd 18:11  #18106
nobody42 nobody42
Mire találtunk egy alkalmas helyet, páromon már alig volt ruha. Pedig előzőleg alaposan felöltözött, mert elég fázós a drágám és hűvös volt kicsit az este. De, amikor vetkőztettük, már nem fázott. A srác is feloldódott közben, de azért kicsit bíztatni kellett.
Mikor megtaláltuk a félreeső, homályba burkolódzó padot a kemping sarkában, kicsit (1-2 m-rel) arrébb ültem és hagytam érvényesülni a srácot. Egy darabig csak izgatottan figyeltem az eseményeket. A srác elég jól belejött, gyorsan megszokta a helyzetet. Asszony meg csak élvezkedett. Volt ott egy asztal, két oldalán paddal. Én leültem az egyik padra, ők pedig az asztal mellett állva ismerkedtek egymás testével. Egy darabig csak izgatottan figyeltem az eseményeket. A srác elég jól belejött, gyorsan megszokta a helyzetet. Asszony meg csak élvezkedett. Az asztal és a padok is elég masszív szerkezetek voltak, úgyhogy nemsokára megterítettem az asztalt a ruhákkal és asszonyt feltessékeltem rá. Ott nyaltuk, faltuk, szopattuk, dugtuk. Elsőre hanyatt fektettem asszonyomat és én folytattam a nyalakodást, a srácot a szájához húzta a drágám. Majd én kezdtem el dugni, csak lágyan, finoman érzéssel. Amolyan bemelegítés képpen. Később egyre hevesebben, ahogy szereti. A folytatásban helyet cseréltünk a sráccal és a továbbiakban jónéhány pózt kipróbáltunk, néha váltottunk. Hasra fektettük, az asztal mellé állítva, asztalra döntve, meg a padra térdeltetve és asztalra döntve. A padra ültetve, elé térdelve, majd mi is ültünk a padon és asszony térdelt előttünk. Akkor lett végem, amikor én ültem az asztalon és miközben Drágám rajtam furulyázott és a srác hátulról tolta. Teljesen kész voltam és kedvesem szájába durrantam.
Utána kettesben hagytam őket, kicsit arrébb ültem és tovább figyeltem az eseményeket. A srác nagyon jól bírta és párom nagyon élvezte a dolgot. Én meg imádok gyönyörködni benne, amikor mással élvezkedik. Még néhány pózváltás kettesben és vége lett a srácnak is. Kedvesem ült az asztal szélén, hátul támaszkodott a kezeivel, a srác pedig szemből ment. Drágám lábbal átölelte a derekát és mélyen magába húzta és nem eresztette. Kedvesem nagyon élvezte a helyzetet, csodás volt látni az arcán a gyönyört. Ekkor lett vége a srácnak is. Vagy 2 órán keresztül voltunk ott és nagyon jól éreztük magunkat.
(Ez egy válasz nobody42 üzenetére (2021. 08. 24. kedd 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 24. kedd 18:09
Kisgyermekes párként sajnos meglehetősen korlátozottak a lehetőségeink az ismerkedésre, kalandozásra. Idén nyárra azt terveztük, hogy talán nyaralásaink alkalmával sikerülhet ismerkednünk akár hosszabb távra, akár, ha az alaklom engedi akkor éjszakai kalandra. Sajnos nemnagyon jött össze. Bár a fórumra feldobott hirdetéseinkre jött pár jelentkezés, hogy "valamelyik este szívesen leugranék" dugni egyet. De ezeket kihagytuk. Ezúton is köszi srácok, de nem ezt kerestük.

Viszont remekül sikerült az idei utolsó nyaralás. smile
Kempingezni voltunk az augusztus 20-i hosszúhétvégén. Csütörtök délután indultunk, vasárnap este jöttünk haza. Tavaly ismerkedtünk össze egy párral, akiknek kettő, a mieinkkel egyidős gyereke van. Amolyan törzsvendégek arrafelé. A párral semmi extra, a gyerekek barátkoztak össze nagyon, úgyhogy később is tartottuk a kapcsolatot. Idén egyeztettünk facebookon, hogy mi is úgy menjünk, hogy ők is ott legyenek. Had bandázzanak a gyerekek. A pár egy haverjukat is hozta. Egy fiatal, elvált apuka, kiskamasz fiával. Párom őt szedte össze.
Már első este, csütörtökön megtetszett neki a srác. Pénteken és szombaton a gyerekek együtt bandáztak. Mi felnőttek úgyszintén. Jól éreztük magunkat. Asszony nem túl kihívóan, de folyamatosan flörtölt a sráccal. A srác meg nem is tudta hova tenni a dolgot, hisz én is ott voltam.
Szombaton, utolsó este amolyan záróbulit csaptunk. Bográcsozás, sörözés, beszélgetés. Előbb utóbb a gyerekek elmentek aludni. Mi felnőttek még buliztunk, iszogattunk kicsit. Ott ültünk öten, az asztal egyik oldalán a másik pár, a másik oldalon mi hárman. Asszony középen, én az egyik oldalán, a srác a másikon. Dumálgattunk, viccelődtünk, zenét hallgattunk. Nem voltak különösebben sikamlós témák, de ekkor már kedvesem a srácot simogatta az asztal alatt, én meg őt. Nagyon izgalmas volt a helyzet számomra is.
Nemsokára az ismerős pár is ment aludni, mi meg elindultunk sétálni hármasban. Keresni egy eldugott zugot. Közben meg-meg álltunk egy-egy árnyas helyen asszonyt kicsit megtapogatni. Elkezdtem vetkőztetni. Ő is a srácot. Az meg teljesen zavarban volt. Neki ez volt az első ilyen szituációja. Pedig ő amolyan macsó HVCS, helyi rosszfiú egy alföldi kisvárosban. Van két gyereke két asszonytól. 2 éve megvolt a második válása is. De ez a szitu nagyon új volt neki.
2021. 08. 24. kedd 18:09  #18105
nobody42 nobody42
Kisgyermekes párként sajnos meglehetősen korlátozottak a lehetőségeink az ismerkedésre, kalandozásra. Idén nyárra azt terveztük, hogy talán nyaralásaink alkalmával sikerülhet ismerkednünk akár hosszabb távra, akár, ha az alaklom engedi akkor éjszakai kalandra. Sajnos nemnagyon jött össze. Bár a fórumra feldobott hirdetéseinkre jött pár jelentkezés, hogy "valamelyik este szívesen leugranék" dugni egyet. De ezeket kihagytuk. Ezúton is köszi srácok, de nem ezt kerestük.

Viszont remekül sikerült az idei utolsó nyaralás. smile
Kempingezni voltunk az augusztus 20-i hosszúhétvégén. Csütörtök délután indultunk, vasárnap este jöttünk haza. Tavaly ismerkedtünk össze egy párral, akiknek kettő, a mieinkkel egyidős gyereke van. Amolyan törzsvendégek arrafelé. A párral semmi extra, a gyerekek barátkoztak össze nagyon, úgyhogy később is tartottuk a kapcsolatot. Idén egyeztettünk facebookon, hogy mi is úgy menjünk, hogy ők is ott legyenek. Had bandázzanak a gyerekek. A pár egy haverjukat is hozta. Egy fiatal, elvált apuka, kiskamasz fiával. Párom őt szedte össze.
Már első este, csütörtökön megtetszett neki a srác. Pénteken és szombaton a gyerekek együtt bandáztak. Mi felnőttek úgyszintén. Jól éreztük magunkat. Asszony nem túl kihívóan, de folyamatosan flörtölt a sráccal. A srác meg nem is tudta hova tenni a dolgot, hisz én is ott voltam.
Szombaton, utolsó este amolyan záróbulit csaptunk. Bográcsozás, sörözés, beszélgetés. Előbb utóbb a gyerekek elmentek aludni. Mi felnőttek még buliztunk, iszogattunk kicsit. Ott ültünk öten, az asztal egyik oldalán a másik pár, a másik oldalon mi hárman. Asszony középen, én az egyik oldalán, a srác a másikon. Dumálgattunk, viccelődtünk, zenét hallgattunk. Nem voltak különösebben sikamlós témák, de ekkor már kedvesem a srácot simogatta az asztal alatt, én meg őt. Nagyon izgalmas volt a helyzet számomra is.
Nemsokára az ismerős pár is ment aludni, mi meg elindultunk sétálni hármasban. Keresni egy eldugott zugot. Közben meg-meg álltunk egy-egy árnyas helyen asszonyt kicsit megtapogatni. Elkezdtem vetkőztetni. Ő is a srácot. Az meg teljesen zavarban volt. Neki ez volt az első ilyen szituációja. Pedig ő amolyan macsó HVCS, helyi rosszfiú egy alföldi kisvárosban. Van két gyereke két asszonytól. 2 éve megvolt a második válása is. De ez a szitu nagyon új volt neki.
2021. 08. 23. hétfő 16:02  #18104
Törölt felhasználó (925470)
Akinek elutasító a felesége, párja.
Miért?
Mi volt az indok?
2021. 08. 23. hétfő 09:05  #18103
gymsm gymsm
Izgató is az amikor a nő ugyanúgy vágyik hogy mással legyen és látni benne a vágyat.
2021. 08. 23. hétfő 05:50  #18102
öcsyke öcsyke
Néha nagyon sokat kell várni és vágyakozni a következő alkalomra. Most a hosszú hétvégén a nyéki tóparton 10 év után újra megtörtént. És micsoda meglepetés volt. Én már lefeküdtem, tán már aludtam is mikor bejött a sátorba a kedves-nedves... nem egyedül...
Gyorsan felébredtem wink oly régóta csak vágytunk rá.
Szóval igen, néha kínzóan hosszú tud lenni a nélkülözése ennek, de a lehetőség bármikor ott lehet.
2021. 08. 20. péntek 13:14  #18101
Törölt felhasználó (4576812)
Mi is nagyon szeretjük látni amikor mással van a párunk. Csodálatos megélni azt a pillanatot. Sajnos elég nehéz párt találni hozzá, de nem baj mert így még jobban emeli az értékét.
2021. 08. 20. péntek 08:04  #18100
Felhőék Felhőék
Sziasztok

Igen ez így van… nehéz megtalálni azt a párt vagy pasit akit elképzel az ember. Mi is régóta keresünk utóbbi időben nem sok sikerrel… ez egy türelem játék sajnos, de megéri várni illetve keresni…
(Ez egy válasz gymsm üzenetére (2021. 08. 19. csütörtök 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 19. csütörtök 09:44
Izgat ha mással kefél csak nehéz megfelelő partnert találni.
2021. 08. 19. csütörtök 21:05  #18099
Házibarátokkal Házibarátokkal
Sajnos ebben teljesen igazad van. nagyon nehéz.
(Ez egy válasz gymsm üzenetére (2021. 08. 19. csütörtök 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 19. csütörtök 09:44
Izgat ha mással kefél csak nehéz megfelelő partnert találni.
2021. 08. 19. csütörtök 16:57  #18098
Törölt felhasználó (4587032)
Ha valaki az enyém megdugná, fizetnék is érte talán))!
2021. 08. 19. csütörtök 16:47  #18097
erzo3 erzo3
Értő olvasás ?
2021. 08. 19. csütörtök 14:01  #18096
Erik55 Erik55
Türelem, bizalom és őszinteség...
(Ez egy válasz tallerosyzebulon üzenetére (2021. 07. 15. csütörtök 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 15. csütörtök 15:33
Sziasztok!

Pár hete, hónapja írtam le itt pár bejegyzésben a történetünket, illetve, hogy hol állunk. Én nagyon szeretném és élvezném ha a párom mással is dugna, akár hármasban, akár külön kettesben.
Ő nem tiltakozik sosem konkrétan, inkább csak a kifogásait mondja mindig. Ha konkrétan azt kérném tőle, hogy csináljuk hármasban, abba beleegyezne de én nem így szeretném. Én azt szeretném ha ő akarna mással dugni. Szóval nem erőltetem a dolgot, a hosszabb utat választottam, hogy lassan de folyamatosan "adagolom" neki és figyelem a reakcióját aminek függvényében vagy ráerősítek, vagy visszaveszek a tempóból.
Az alap állása egyébként az, hogy szex közben eljut olyan állapotba, hogy ki is mondja, hogy most milyen jó lenne még egy farok a szájába, de szex előtt-után azt mondja nem tudja elképzelni a szituációt, nem tud mit kezdeni még egy emberrel, azzal főleg, hogy keressen/keressünk valakit.
Szerencsére abszolut aktív a szexuális életünk, amit lehet kettesben szinte mindent kipróbáltunk, nincsenek tabuk, ha valamelyikünknek megtetszik valami újdonság azt kipróbáljuk.
MOstanában azt találtam ki, hogy a szex első felében "csak úgy mehet el" hogy nyalom a punciját és a farkam a szájában van. Persze szó sincs kényszerről csak így irányítom és ő is élvezi. Közben az ujjaimmal is besegítek, így a puncija is tele van és a szája is és oriásiakat élvez így. Ezután jön csak a hagyományos dugás vagyis farkam a punciba. Ekkor viszont teljesen újdonságként elkezdte bekapni egy-két ujjam és iszonyú vehemenciával szopni, nyelvével közben simogatni. Nagyon meglepett és felizgatott mert hihetetlen intenzíven szopja az ujjaimat.
Persze mondtam is neki, hogy milyen istenien csinálja, és, hogy nem gondolja-e, hogy egy igazi farok jobb lenne a szájába. Azt mondta, dehogynem, az enyém. MOndtam, hogy akkor a puncijába kellene egy másik.
Azt válaszolta, hogy nem gondolt abszolut plusz egy pasira egyszerűen csak csinálta és élvezte. MOndtam, hogy nagyon jó, csak csinálja is tovább és élvezze én megteszek mindent érte.
Ez már sokadik alkalommal így történik, ki nem hagynánk ezt a pózt. Beszéltünk is róla, lehiggadva szex után. Azt kérdezte, hogy akkor ide jutott a kapcsolatunk, hogy már nem elég ha kettesben csináljuk kell egy harmadik is nekem? MOndtam, hogy szó nincs róla, hogy ne lenne elég, ne lenne jó a szex, a plusz egy farokra csak úgy tekintek mint egy szexuális játékszerre, egy új kiegészítőre. Azt válaszolta, hogy ő még mindig nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a farokkal plusz egy ember is jár, de ok akkor ezt vette, regisztrálja, feldogozza, hogy így szeretném.

Mit szóltok hozzá? Ez előrelépés, felismerte magában, vállalja önmagának is, hogy izgatná plusz egy farok, vagy inkább visszalépés, a kapcsolatunk "lefokozása" mert azt gondolja, hogy nekem már nem elég vele kettesben?
Kössz ha megírjátok a véleményeteket!
2021. 08. 19. csütörtök 11:14  #18095
gymsm gymsm
Amikor ketten keféltük és egyikünket meg kényeztette. Vagy csak néztem de én is imádtam ha mást kényeztetett.
2021. 08. 19. csütörtök 10:05  #18094
Pali92 Pali92
Imádtam nézni ahogy a párom keményen szopja a haveromat, majd jol meglovagolja.
2021. 08. 19. csütörtök 09:44  #18093
gymsm gymsm
Izgat ha mással kefél csak nehéz megfelelő partnert találni.
/ 974