Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2021. 08. 08. vasárnap 22:30  #18092
jirzi jirzi
EZ pontosan így van nálunk is Szerintem ,szerintünk ez így jó
(Ez egy válasz Kandúr6505 üzenetére (2021. 07. 16. péntek 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 16. péntek 15:38
Sziasztok!
Igen, nálunk is előfordul, a párom mást kényeztet. Számomra nagyon izgató tudlenni egy harmadik fél jelenléte. Megtanultuk eszközként kezelni és semmi gond. Volt már olyan is hogy csak néztem, de amikor már nem bírom, akkor beszállok én is.
2021. 08. 08. vasárnap 15:39  #18091
Törölt felhasználó (4237032)
Ez a jó válasz. Csak a nő tudja. Nálunk pl nem működött a szexuális játékszer, vele járt az ember. Így az érzelmi oldala is adott volt. Ez okoz nehézségeket is, de más dimenziókba is tudta emelni az élményeket, amiket másképp nem tudtunk volna megélni. Végül mindig az a kérdés, hogy a kapcsolat elég stabil-e, mennyire tudják a nevén nevezni a dolgokat, mennyire ismerik egymást az emberek. Rengeteget kell arról beszélni, hogy kinek ez mit jelent, és a végén dönteni. És még akkor sem biztos, hogy úgy alakul, ahogy remélik a résztvevők, arról nem beszélve, hogy nagyon könnyen sérülhetnek a felek. Szóval embere válogatja mind női mind férfi oldalról.
(Ez egy válasz tudjukki üzenetére (2021. 07. 16. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 16. péntek 14:37
A kérdésedre megfelelő választ csak ő tud adni. Nyilván, ha a kapcsolatotok stabil lábakon áll és valóban tud a feleséged is úgy tekinteni a harmadikra, mint "játékszer" (szerintem a legtöbb nőnek ez nem megy, mert legtöbben a szex alapjának a vonzalmat tekintik, de ez csak saját vélemény) és így emeli a szexuális életetek színvonalát, akkor előrelépés és bár nem vagyok gyakorló többes-szexelő, de a rutinosak azt mondják, hogy ez egyre csak jobb lesz. Ezzel ellentétben ott van a kérdésed másik fele, azaz, hogy ha a feleséged egységként tekint a kapcsolatotokra, és nála egyet jelent a lelki és szexuális élet, akkor ezt úgy éli meg, hogy megbomlott az egység és elindulhat benne az akaratlan széthúzás, a kapcsolat leépülése, hiszen már nincs meg a harmónia, hiszen már egy harmadik kell ahhoz, hogy a szexuális életeteket érdekesnek, izgalmasnak találd.
Tőle kell megkérdezni, hogy ezt most hogy élte meg! Lehet, hogy úgy látja, mint te, hogy ez egy izgalmas játékszer és nem okozhat törést a kapcsolatban (mindemellett ha beindul, még mindig megvan az esély, hogy vonzalom alakul ki a harmadik és közte, amit okozhat problémákat), csak barátkoznia kell még a gondolattal, de lehet, hogy nem meri elmondani, hogy ez neki nem fér bele, mert neki ti ketten vagytok ez a kapcsolat és senki más. Lehet, hogy szeret erről fantáziálni és a szex hevében még el is tudná képzelni, hogy bejátszhatna a harmadik, de a valóságban már nem merné megtenni, vagy nem akarná, az előbb említett, számára egységként benne élő kapcsolatotok megbomlásától való félelmében. Sőt! Az is lehet, hogy a valóságban megalázottként élné meg. Szóval mentálisan nagyon sok útja van ennek, és ezt csak ő tudja felmérni és elmondani neked.
2021. 07. 16. péntek 15:38  #18090
Kandúr6505 Kandúr6505
Sziasztok!
Igen, nálunk is előfordul, a párom mást kényeztet. Számomra nagyon izgató tudlenni egy harmadik fél jelenléte. Megtanultuk eszközként kezelni és semmi gond. Volt már olyan is hogy csak néztem, de amikor már nem bírom, akkor beszállok én is.
2021. 07. 16. péntek 14:37  #18089
tudjukki tudjukki
A kérdésedre megfelelő választ csak ő tud adni. Nyilván, ha a kapcsolatotok stabil lábakon áll és valóban tud a feleséged is úgy tekinteni a harmadikra, mint "játékszer" (szerintem a legtöbb nőnek ez nem megy, mert legtöbben a szex alapjának a vonzalmat tekintik, de ez csak saját vélemény) és így emeli a szexuális életetek színvonalát, akkor előrelépés és bár nem vagyok gyakorló többes-szexelő, de a rutinosak azt mondják, hogy ez egyre csak jobb lesz. Ezzel ellentétben ott van a kérdésed másik fele, azaz, hogy ha a feleséged egységként tekint a kapcsolatotokra, és nála egyet jelent a lelki és szexuális élet, akkor ezt úgy éli meg, hogy megbomlott az egység és elindulhat benne az akaratlan széthúzás, a kapcsolat leépülése, hiszen már nincs meg a harmónia, hiszen már egy harmadik kell ahhoz, hogy a szexuális életeteket érdekesnek, izgalmasnak találd.
Tőle kell megkérdezni, hogy ezt most hogy élte meg! Lehet, hogy úgy látja, mint te, hogy ez egy izgalmas játékszer és nem okozhat törést a kapcsolatban (mindemellett ha beindul, még mindig megvan az esély, hogy vonzalom alakul ki a harmadik és közte, amit okozhat problémákat), csak barátkoznia kell még a gondolattal, de lehet, hogy nem meri elmondani, hogy ez neki nem fér bele, mert neki ti ketten vagytok ez a kapcsolat és senki más. Lehet, hogy szeret erről fantáziálni és a szex hevében még el is tudná képzelni, hogy bejátszhatna a harmadik, de a valóságban már nem merné megtenni, vagy nem akarná, az előbb említett, számára egységként benne élő kapcsolatotok megbomlásától való félelmében. Sőt! Az is lehet, hogy a valóságban megalázottként élné meg. Szóval mentálisan nagyon sok útja van ennek, és ezt csak ő tudja felmérni és elmondani neked.
(Ez egy válasz tallerosyzebulon üzenetére (2021. 07. 15. csütörtök 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 15. csütörtök 15:33
Sziasztok!

Pár hete, hónapja írtam le itt pár bejegyzésben a történetünket, illetve, hogy hol állunk. Én nagyon szeretném és élvezném ha a párom mással is dugna, akár hármasban, akár külön kettesben.
Ő nem tiltakozik sosem konkrétan, inkább csak a kifogásait mondja mindig. Ha konkrétan azt kérném tőle, hogy csináljuk hármasban, abba beleegyezne de én nem így szeretném. Én azt szeretném ha ő akarna mással dugni. Szóval nem erőltetem a dolgot, a hosszabb utat választottam, hogy lassan de folyamatosan "adagolom" neki és figyelem a reakcióját aminek függvényében vagy ráerősítek, vagy visszaveszek a tempóból.
Az alap állása egyébként az, hogy szex közben eljut olyan állapotba, hogy ki is mondja, hogy most milyen jó lenne még egy farok a szájába, de szex előtt-után azt mondja nem tudja elképzelni a szituációt, nem tud mit kezdeni még egy emberrel, azzal főleg, hogy keressen/keressünk valakit.
Szerencsére abszolut aktív a szexuális életünk, amit lehet kettesben szinte mindent kipróbáltunk, nincsenek tabuk, ha valamelyikünknek megtetszik valami újdonság azt kipróbáljuk.
MOstanában azt találtam ki, hogy a szex első felében "csak úgy mehet el" hogy nyalom a punciját és a farkam a szájában van. Persze szó sincs kényszerről csak így irányítom és ő is élvezi. Közben az ujjaimmal is besegítek, így a puncija is tele van és a szája is és oriásiakat élvez így. Ezután jön csak a hagyományos dugás vagyis farkam a punciba. Ekkor viszont teljesen újdonságként elkezdte bekapni egy-két ujjam és iszonyú vehemenciával szopni, nyelvével közben simogatni. Nagyon meglepett és felizgatott mert hihetetlen intenzíven szopja az ujjaimat.
Persze mondtam is neki, hogy milyen istenien csinálja, és, hogy nem gondolja-e, hogy egy igazi farok jobb lenne a szájába. Azt mondta, dehogynem, az enyém. MOndtam, hogy akkor a puncijába kellene egy másik.
Azt válaszolta, hogy nem gondolt abszolut plusz egy pasira egyszerűen csak csinálta és élvezte. MOndtam, hogy nagyon jó, csak csinálja is tovább és élvezze én megteszek mindent érte.
Ez már sokadik alkalommal így történik, ki nem hagynánk ezt a pózt. Beszéltünk is róla, lehiggadva szex után. Azt kérdezte, hogy akkor ide jutott a kapcsolatunk, hogy már nem elég ha kettesben csináljuk kell egy harmadik is nekem? MOndtam, hogy szó nincs róla, hogy ne lenne elég, ne lenne jó a szex, a plusz egy farokra csak úgy tekintek mint egy szexuális játékszerre, egy új kiegészítőre. Azt válaszolta, hogy ő még mindig nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a farokkal plusz egy ember is jár, de ok akkor ezt vette, regisztrálja, feldogozza, hogy így szeretném.

Mit szóltok hozzá? Ez előrelépés, felismerte magában, vállalja önmagának is, hogy izgatná plusz egy farok, vagy inkább visszalépés, a kapcsolatunk "lefokozása" mert azt gondolja, hogy nekem már nem elég vele kettesben?
Kössz ha megírjátok a véleményeteket!
2021. 07. 15. csütörtök 15:33  #18088
tallerosyzebulon tallerosyzebulon
Sziasztok!

Pár hete, hónapja írtam le itt pár bejegyzésben a történetünket, illetve, hogy hol állunk. Én nagyon szeretném és élvezném ha a párom mással is dugna, akár hármasban, akár külön kettesben.
Ő nem tiltakozik sosem konkrétan, inkább csak a kifogásait mondja mindig. Ha konkrétan azt kérném tőle, hogy csináljuk hármasban, abba beleegyezne de én nem így szeretném. Én azt szeretném ha ő akarna mással dugni. Szóval nem erőltetem a dolgot, a hosszabb utat választottam, hogy lassan de folyamatosan "adagolom" neki és figyelem a reakcióját aminek függvényében vagy ráerősítek, vagy visszaveszek a tempóból.
Az alap állása egyébként az, hogy szex közben eljut olyan állapotba, hogy ki is mondja, hogy most milyen jó lenne még egy farok a szájába, de szex előtt-után azt mondja nem tudja elképzelni a szituációt, nem tud mit kezdeni még egy emberrel, azzal főleg, hogy keressen/keressünk valakit.
Szerencsére abszolut aktív a szexuális életünk, amit lehet kettesben szinte mindent kipróbáltunk, nincsenek tabuk, ha valamelyikünknek megtetszik valami újdonság azt kipróbáljuk.
MOstanában azt találtam ki, hogy a szex első felében "csak úgy mehet el" hogy nyalom a punciját és a farkam a szájában van. Persze szó sincs kényszerről csak így irányítom és ő is élvezi. Közben az ujjaimmal is besegítek, így a puncija is tele van és a szája is és oriásiakat élvez így. Ezután jön csak a hagyományos dugás vagyis farkam a punciba. Ekkor viszont teljesen újdonságként elkezdte bekapni egy-két ujjam és iszonyú vehemenciával szopni, nyelvével közben simogatni. Nagyon meglepett és felizgatott mert hihetetlen intenzíven szopja az ujjaimat.
Persze mondtam is neki, hogy milyen istenien csinálja, és, hogy nem gondolja-e, hogy egy igazi farok jobb lenne a szájába. Azt mondta, dehogynem, az enyém. MOndtam, hogy akkor a puncijába kellene egy másik.
Azt válaszolta, hogy nem gondolt abszolut plusz egy pasira egyszerűen csak csinálta és élvezte. MOndtam, hogy nagyon jó, csak csinálja is tovább és élvezze én megteszek mindent érte.
Ez már sokadik alkalommal így történik, ki nem hagynánk ezt a pózt. Beszéltünk is róla, lehiggadva szex után. Azt kérdezte, hogy akkor ide jutott a kapcsolatunk, hogy már nem elég ha kettesben csináljuk kell egy harmadik is nekem? MOndtam, hogy szó nincs róla, hogy ne lenne elég, ne lenne jó a szex, a plusz egy farokra csak úgy tekintek mint egy szexuális játékszerre, egy új kiegészítőre. Azt válaszolta, hogy ő még mindig nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a farokkal plusz egy ember is jár, de ok akkor ezt vette, regisztrálja, feldogozza, hogy így szeretném.

Mit szóltok hozzá? Ez előrelépés, felismerte magában, vállalja önmagának is, hogy izgatná plusz egy farok, vagy inkább visszalépés, a kapcsolatunk "lefokozása" mert azt gondolja, hogy nekem már nem elég vele kettesben?
Kössz ha megírjátok a véleményeteket!
2021. 07. 12. hétfő 13:22  #18087
Törölt felhasználó (3989732)
eljen
(Ez egy válasz curious-roland üzenetére (2021. 07. 10. szombat 19:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 10. szombat 19:32
Régen az internethez való hozzáférés és hozzáértés, egyenesen arányos volt az intelligenciával és az igényességgel. Most bárki hozzáfér a neten bármihez, akár a mobiltelefonjáról is. A sok munka/suli után otthon ülő unatkozó ember is, akik a proli televíziózás élményét a mobiljukkal való netezésre cserélték. Az emberiség fejlődéséhez elkerülhetetlen volt, hogy olyanokhoz is eljusson az internet, akik még nem érettek meg rá. A 10-14 éves gyerekektől kezdve akknek a szülei megbuktatak a neveltetésükben mert nem tudják szabályozni hogy a gyerekük az internet alvilágának mely részét járja be éppen, a gerinctelen érzelmi nyomorékokíg akik élvezik, hogy másnak adhatják ki magukat az interneten. De vannak itt menthetetlenül naív önértékelésű emberek is, akik az általuk áhított swingerlétbe, egyszerűen nem illenek bele az igénytelen és egészségtelen életvitelükkel. Nem is beszélve azokról a férgekről, akik a párjuk vagy exük tudta nélkül osztogatják és aktívan szórják szét a róluk készült privát képeket. Az internet a legrosszabbat hozza ki az emberekből.

Egyes külföldi oldalakon úgy védekeznek az ilyesmi ellen, hogy az ilyen diszkrét társkeresők sem teljesen anonímak. Egy hivatalos igazolvány (pl személyi) felmutatása kell a regisztrációhoz, amit az oldal adminisztrátorain kívül senki más nem lát. Így ki lehet szűrni a napi szinten újraregisztráló trollokat, a kiskorúakat és a kamu profilokat akik más képeivel regisztrálnak. Egy iylen biztonsági eljárás ellen biztosan sokan lázadnának az elején, de bizonyítottan bevált módszer a hanyatló internetes közösségek szűrésére.
2021. 07. 12. hétfő 12:14  #18086
tudjukki tudjukki
Fel tudja dobni a hétköznapi nemi életet egy-egy ilyen játék az biztos! smile Hajrá! smile
(Ez egy válasz louies üzenetére (2021. 07. 11. vasárnap 12:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 11. vasárnap 12:10
Így megy még nálunk is
Nagy vastag dildóba tolat vagy lovagol rajta és közben pipálgat szépen
crazya
Király !
2021. 07. 12. hétfő 11:36  #18085
jani27 jani27
Nem rossz ötlet. Sajnos sok az érdekes személy az oldalon. Mondom ezt úgy, hogy több mint 3 éve várom, Kedves újra bele egyező válaszát.
(Ez egy válasz curious-roland üzenetére (2021. 07. 10. szombat 19:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 10. szombat 19:32
Régen az internethez való hozzáférés és hozzáértés, egyenesen arányos volt az intelligenciával és az igényességgel. Most bárki hozzáfér a neten bármihez, akár a mobiltelefonjáról is. A sok munka/suli után otthon ülő unatkozó ember is, akik a proli televíziózás élményét a mobiljukkal való netezésre cserélték. Az emberiség fejlődéséhez elkerülhetetlen volt, hogy olyanokhoz is eljusson az internet, akik még nem érettek meg rá. A 10-14 éves gyerekektől kezdve akknek a szülei megbuktatak a neveltetésükben mert nem tudják szabályozni hogy a gyerekük az internet alvilágának mely részét járja be éppen, a gerinctelen érzelmi nyomorékokíg akik élvezik, hogy másnak adhatják ki magukat az interneten. De vannak itt menthetetlenül naív önértékelésű emberek is, akik az általuk áhított swingerlétbe, egyszerűen nem illenek bele az igénytelen és egészségtelen életvitelükkel. Nem is beszélve azokról a férgekről, akik a párjuk vagy exük tudta nélkül osztogatják és aktívan szórják szét a róluk készült privát képeket. Az internet a legrosszabbat hozza ki az emberekből.

Egyes külföldi oldalakon úgy védekeznek az ilyesmi ellen, hogy az ilyen diszkrét társkeresők sem teljesen anonímak. Egy hivatalos igazolvány (pl személyi) felmutatása kell a regisztrációhoz, amit az oldal adminisztrátorain kívül senki más nem lát. Így ki lehet szűrni a napi szinten újraregisztráló trollokat, a kiskorúakat és a kamu profilokat akik más képeivel regisztrálnak. Egy iylen biztonsági eljárás ellen biztosan sokan lázadnának az elején, de bizonyítottan bevált módszer a hanyatló internetes közösségek szűrésére.
2021. 07. 11. vasárnap 12:57  #18084
sweetpaar sweetpaar
Egyetértünk! eljen
(Ez egy válasz curious-roland üzenetére (2021. 07. 10. szombat 19:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 10. szombat 19:32
Régen az internethez való hozzáférés és hozzáértés, egyenesen arányos volt az intelligenciával és az igényességgel. Most bárki hozzáfér a neten bármihez, akár a mobiltelefonjáról is. A sok munka/suli után otthon ülő unatkozó ember is, akik a proli televíziózás élményét a mobiljukkal való netezésre cserélték. Az emberiség fejlődéséhez elkerülhetetlen volt, hogy olyanokhoz is eljusson az internet, akik még nem érettek meg rá. A 10-14 éves gyerekektől kezdve akknek a szülei megbuktatak a neveltetésükben mert nem tudják szabályozni hogy a gyerekük az internet alvilágának mely részét járja be éppen, a gerinctelen érzelmi nyomorékokíg akik élvezik, hogy másnak adhatják ki magukat az interneten. De vannak itt menthetetlenül naív önértékelésű emberek is, akik az általuk áhított swingerlétbe, egyszerűen nem illenek bele az igénytelen és egészségtelen életvitelükkel. Nem is beszélve azokról a férgekről, akik a párjuk vagy exük tudta nélkül osztogatják és aktívan szórják szét a róluk készült privát képeket. Az internet a legrosszabbat hozza ki az emberekből.

Egyes külföldi oldalakon úgy védekeznek az ilyesmi ellen, hogy az ilyen diszkrét társkeresők sem teljesen anonímak. Egy hivatalos igazolvány (pl személyi) felmutatása kell a regisztrációhoz, amit az oldal adminisztrátorain kívül senki más nem lát. Így ki lehet szűrni a napi szinten újraregisztráló trollokat, a kiskorúakat és a kamu profilokat akik más képeivel regisztrálnak. Egy iylen biztonsági eljárás ellen biztosan sokan lázadnának az elején, de bizonyítottan bevált módszer a hanyatló internetes közösségek szűrésére.
2021. 07. 11. vasárnap 12:10  #18083
louies louies
Így megy még nálunk is
Nagy vastag dildóba tolat vagy lovagol rajta és közben pipálgat szépen
crazya
Király !
(Ez egy válasz tudjukki üzenetére (2021. 07. 07. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 07. szerda 16:57
Aaaaz! Na pont erre készülök! smile Én is imádom, ha úgy élvez el, hogy közben a szájában a farkam. Már 69 közben is imádtam, de ez a felállás most izgatja a fantáziámat nagyon. Egyszer már sikerült, de még néhányszor meg szeretném játszani smile
2021. 07. 10. szombat 19:37  #18082
Törölt felhasználó (4568762)
Nagyon jó ötlet lenne!
(Ez egy válasz curious-roland üzenetére (2021. 07. 10. szombat 19:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 10. szombat 19:32
Régen az internethez való hozzáférés és hozzáértés, egyenesen arányos volt az intelligenciával és az igényességgel. Most bárki hozzáfér a neten bármihez, akár a mobiltelefonjáról is. A sok munka/suli után otthon ülő unatkozó ember is, akik a proli televíziózás élményét a mobiljukkal való netezésre cserélték. Az emberiség fejlődéséhez elkerülhetetlen volt, hogy olyanokhoz is eljusson az internet, akik még nem érettek meg rá. A 10-14 éves gyerekektől kezdve akknek a szülei megbuktatak a neveltetésükben mert nem tudják szabályozni hogy a gyerekük az internet alvilágának mely részét járja be éppen, a gerinctelen érzelmi nyomorékokíg akik élvezik, hogy másnak adhatják ki magukat az interneten. De vannak itt menthetetlenül naív önértékelésű emberek is, akik az általuk áhított swingerlétbe, egyszerűen nem illenek bele az igénytelen és egészségtelen életvitelükkel. Nem is beszélve azokról a férgekről, akik a párjuk vagy exük tudta nélkül osztogatják és aktívan szórják szét a róluk készült privát képeket. Az internet a legrosszabbat hozza ki az emberekből.

Egyes külföldi oldalakon úgy védekeznek az ilyesmi ellen, hogy az ilyen diszkrét társkeresők sem teljesen anonímak. Egy hivatalos igazolvány (pl személyi) felmutatása kell a regisztrációhoz, amit az oldal adminisztrátorain kívül senki más nem lát. Így ki lehet szűrni a napi szinten újraregisztráló trollokat, a kiskorúakat és a kamu profilokat akik más képeivel regisztrálnak. Egy iylen biztonsági eljárás ellen biztosan sokan lázadnának az elején, de bizonyítottan bevált módszer a hanyatló internetes közösségek szűrésére.
2021. 07. 10. szombat 19:32  #18081
curious-roland curious-roland
Régen az internethez való hozzáférés és hozzáértés, egyenesen arányos volt az intelligenciával és az igényességgel. Most bárki hozzáfér a neten bármihez, akár a mobiltelefonjáról is. A sok munka/suli után otthon ülő unatkozó ember is, akik a proli televíziózás élményét a mobiljukkal való netezésre cserélték. Az emberiség fejlődéséhez elkerülhetetlen volt, hogy olyanokhoz is eljusson az internet, akik még nem érettek meg rá. A 10-14 éves gyerekektől kezdve akknek a szülei megbuktatak a neveltetésükben mert nem tudják szabályozni hogy a gyerekük az internet alvilágának mely részét járja be éppen, a gerinctelen érzelmi nyomorékokíg akik élvezik, hogy másnak adhatják ki magukat az interneten. De vannak itt menthetetlenül naív önértékelésű emberek is, akik az általuk áhított swingerlétbe, egyszerűen nem illenek bele az igénytelen és egészségtelen életvitelükkel. Nem is beszélve azokról a férgekről, akik a párjuk vagy exük tudta nélkül osztogatják és aktívan szórják szét a róluk készült privát képeket. Az internet a legrosszabbat hozza ki az emberekből.

Egyes külföldi oldalakon úgy védekeznek az ilyesmi ellen, hogy az ilyen diszkrét társkeresők sem teljesen anonímak. Egy hivatalos igazolvány (pl személyi) felmutatása kell a regisztrációhoz, amit az oldal adminisztrátorain kívül senki más nem lát. Így ki lehet szűrni a napi szinten újraregisztráló trollokat, a kiskorúakat és a kamu profilokat akik más képeivel regisztrálnak. Egy iylen biztonsági eljárás ellen biztosan sokan lázadnának az elején, de bizonyítottan bevált módszer a hanyatló internetes közösségek szűrésére.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 30. szerda 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 30. szerda 10:22
már bocs, az adatlapon persze nincs fent, én szoktam írni pasikra, azokat ha úgy van én keresek, böngészek , csak rengeteg a kamu pasiknál is és pároknál is, cca 80-90 % ! Nem is értem miért vannak itt, . . .de gondolj csak bele, ha kiírnám hogy pasik is, akkor a levelek kezelhetetlenné válnának, de így is ír rengeteg, sok a felajánlkozás , sőt még anyagiakat is ígérnek... no comment inkább ! szomorú valság az, hogy nem sok normális és komoly van, főleg aki diszkrét, IQ is van , és ápolt is. . . sok koszmó igénytelen van sajna
2021. 07. 10. szombat 14:11  #18080
Törölt felhasználó (1292612)
Légy türelmes...nagyon türelmes
a Hölgy nagyon kéreti magát...
smile
(Ez egy válasz jony1983 üzenetére (2021. 07. 01. csütörtök 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 01. csütörtök 15:37
Várom a leveled finom
2021. 07. 10. szombat 06:56  #18079
Törölt felhasználó (3258552)
Szia, ezt nagyon szépen megfogalmaztad.Teljesen egyetértek veled.Üdv!
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 27. vasárnap 09:05
Mire vagy féltékeny? Nem tulajdonolod a felesegedet, onszántábol van veled. Egy házasság nem a szexrol szol, az "csak" a füszer. Nálunk a nyitás megmentette a széthulloban lévo hazasságot, mert rajott, hogy mellettem nem kell tettetnie magát, nincs bezárva, pont annyira lehet szabad és vad, amennyire akar és én mindig ott vagyok ahol szuksége van rám.
Attolt tartasz jobb lesz neki a szex a masikkal? Adja a sors, hogy ugy legyen, mert akkor olyan ajandékot kapott toled amit sok házasságban nem adnak meg egymásnak. Szabadságot, bizalmat. A punci nemhogy kevesebb, de tobb lesz ha más is rájár. A noket imádni kell, minél tobb ferfi imadja oket annal jobban kiviragoznak és annál kacérabbak lesznek, aminek te is hasznát fogod látni, mert sürübben kapsz szexxet és jobbat, mert levetkozi a gátlásait.
Ha elhagy (mert természetesen ennek is van esélye ha kicsi is), akkor eleve oriasi baj volt kozottetek, csak nem vetted észre. Akkor elhagyott volna egyébként is. Fogd fel ugy, hogy elmegy az asszony a cukrászdába. Jo néha bünozni, de nem akar az ember odakoltozni.
2021. 07. 07. szerda 16:57  #18078
tudjukki tudjukki
Aaaaz! Na pont erre készülök! smile Én is imádom, ha úgy élvez el, hogy közben a szájában a farkam. Már 69 közben is imádtam, de ez a felállás most izgatja a fantáziámat nagyon. Egyszer már sikerült, de még néhányszor meg szeretném játszani smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 07. 03. szombat 00:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4517842)
2021. 07. 03. szombat 00:20
nálunk úgy indult a, hogy vettem egy 20cm-es vastag tapadós dildót és megkértem, hogy úgy szopjon le, hogy közbe lovagol rajta, ez már el is indította a fantáziánkat. imádom látni és hallani amikor úgy élvez el, hogy a szájában van a farkam
2021. 07. 06. kedd 14:18  #18077
andrew88 andrew88
Engem baromira izgat mikor dugják a páromat. Igazábólaz az izgat benne, ahogy látom az arcán, hallom a hangján, hogy élvezi. Imádom
2021. 07. 06. kedd 13:01  #18076
mpowerm51 mpowerm51
Vicces! Úgy is jó lenne! lookaround
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 07. 05. hétfő 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4568762)
2021. 07. 05. hétfő 19:24
Az nem baj, hátulról is lehet! smile
2021. 07. 05. hétfő 19:24  #18075
Törölt felhasználó (4568762)
Az nem baj, hátulról is lehet! smile
(Ez egy válasz mpowerm51 üzenetére (2021. 07. 05. hétfő 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 05. hétfő 16:16
Én megdugatnám a gyönyörű feleségem de sajnos teljes mértékben elfordul az ilyesféle dolgoktól.
2021. 07. 05. hétfő 16:16  #18074
mpowerm51 mpowerm51
Én megdugatnám a gyönyörű feleségem de sajnos teljes mértékben elfordul az ilyesféle dolgoktól.
2021. 07. 03. szombat 15:04  #18073
lesliet lesliet
Ez így van, az újdonság nagyon izgató is egyben. Már világos a többi is
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2021. 07. 03. szombat 04:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 03. szombat 04:38
Mindig újdonság mással lenni, mondhatjuk mindenki másképp csinálja. Amit átvettünk másoktól az egy-egy pozitúra, ujjazási technika, szopási technika. Persze ez nem azt jelenti hogy ahogy eddig csináltuk az nem jó, inkább ötvözzük a mi bevált technikánkakkal.
/ 974