Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2021. 05. 31. hétfő 10:12  #17992
kurtafarok kurtafarok
folytatom...ha lesz ido.Az elet irta a tortenetet en csak megprobalom feleleveniteni
(Ez egy válasz AnonimCouple82 üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 10:02
Nagyon tetszik, amit írsz!
Várjuk a folytatást! wink
2021. 05. 31. hétfő 10:02  #17991
AnonimCouple82 AnonimCouple82
Nagyon tetszik, amit írsz!
Várjuk a folytatást! wink
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 07:52
Szoval a baratunk igencsak potens volt a kora ellenere/a vastag dakoja pedig allitolag mindig kokemeny amit szeretett is kimutatni a nejemnek/ en azt vettem eszre hogy a hetvege utan ugy frissen igencsak szet van kefelve a puncija-mert ugye mondanom sem kell hogy az elso dolog amit tettem miutan hazaert az volt hogy en is szeretkezek vele es kozben kerdezgetem mi volt hogy volt...ha olyan kedve volt akkor valaszolt es ez meg jobban bekemenyitette a farkam!Imadtam kinyalni olyankor a puncijat...kicsit mas volt-megdolgozott es duzzadt a sok dugastol...szet volt dugva rendesen magyarul.az erdekel hogy nyaltam e mas spermajat?nemtudom-higiena azert volt es van a nejemnel...de minden lehet-Sot!lehet azert volt akkor annyira joizu es kulonosen edes a puncija...
2021. 05. 31. hétfő 10:02  #17990
feherkalman1 feherkalman1
Akkor még nem , de utána össze jött pár év múlva , ráadásul a volt feleségem közreműködésével.
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 09:52
megdugtad? wink
2021. 05. 31. hétfő 09:52  #17989
kurtafarok kurtafarok
megdugtad? wink
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 09:27
Pár héttel később beszéltük meg , mikor meg gyanusított hogy megdugtam egy barátnőjét.
2021. 05. 31. hétfő 09:27  #17988
feherkalman1 feherkalman1
Pár héttel később beszéltük meg , mikor meg gyanusított hogy megdugtam egy barátnőjét.
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 09:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 09:24
ez egy eletre szolo elmeny lehetett....megbeszelted aztan otthon a paroddal?
2021. 05. 31. hétfő 09:24  #17987
kurtafarok kurtafarok
ez egy eletre szolo elmeny lehetett....megbeszelted aztan otthon a paroddal?
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 09:05
Egyszer sikerült meglesni a volt feleségemet , mikor ebédszünetben megdugta a főnöke. Az elején nagyon bosszantott de közben nagyon felizgatott, végig állt a farkam.
2021. 05. 31. hétfő 09:05  #17986
feherkalman1 feherkalman1
Egyszer sikerült meglesni a volt feleségemet , mikor ebédszünetben megdugta a főnöke. Az elején nagyon bosszantott de közben nagyon felizgatott, végig állt a farkam.
2021. 05. 31. hétfő 07:52  #17985
kurtafarok kurtafarok
Szoval a baratunk igencsak potens volt a kora ellenere/a vastag dakoja pedig allitolag mindig kokemeny amit szeretett is kimutatni a nejemnek/ en azt vettem eszre hogy a hetvege utan ugy frissen igencsak szet van kefelve a puncija-mert ugye mondanom sem kell hogy az elso dolog amit tettem miutan hazaert az volt hogy en is szeretkezek vele es kozben kerdezgetem mi volt hogy volt...ha olyan kedve volt akkor valaszolt es ez meg jobban bekemenyitette a farkam!Imadtam kinyalni olyankor a puncijat...kicsit mas volt-megdolgozott es duzzadt a sok dugastol...szet volt dugva rendesen magyarul.az erdekel hogy nyaltam e mas spermajat?nemtudom-higiena azert volt es van a nejemnel...de minden lehet-Sot!lehet azert volt akkor annyira joizu es kulonosen edes a puncija...
(Ez egy válasz zsebóra üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 00:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 00:52
Igen nagyon jó folytasd,volt olyan hogy spermásan jött haza ésmég te is beleélveztél? finom
2021. 05. 31. hétfő 00:52  #17984
zsebóra zsebóra
Igen nagyon jó folytasd,volt olyan hogy spermásan jött haza ésmég te is beleélveztél? finom
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 30. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 30. vasárnap 12:49
azert nem volt a dolog annyire vicces... ejnye1 forogtak a fejemben a gondolatok mi lesz ha most terhes es persze neki se volt mind1 a dolog...de mint irtam eldontottuk ha terhes akkor jojjon aminek jonnie kell...
Ekkor mar en se vigyaztam es lottem tele a puncijat az en spermammal-mar csak duhbol is mert hogy lehet ilyen szemtelen valaki hogy mas feleseget felcsinalja a ferje bele egyezzese nelkul!fuuu nem volt kegyelem naponta toltottem meg a nejem puncijat friss spermaval mignem egy napon igy szolt:megjott!Orultem is es csalodott is voltam.Orultem hogy nincs gond es csalodott voltam hogy ez a spriccelos jatek nem folytatodott tovabb legalabbis a reszemrol...
Aztan megint eljott az a bizonyos hetvege es en megint kivittem az allomasra megcsokoltam es elmondtam neki mint mindig mennyire szeretem es varom vissza...azt hiszem sose tudta mennyire elvezem es bizsergek mar csak a gondolattol is hogy megint egy masik ferfi teszi neki a szepet...
kerdes: folytatas johet meg?
2021. 05. 30. vasárnap 12:49  #17983
kurtafarok kurtafarok
azert nem volt a dolog annyire vicces... ejnye1 forogtak a fejemben a gondolatok mi lesz ha most terhes es persze neki se volt mind1 a dolog...de mint irtam eldontottuk ha terhes akkor jojjon aminek jonnie kell...
Ekkor mar en se vigyaztam es lottem tele a puncijat az en spermammal-mar csak duhbol is mert hogy lehet ilyen szemtelen valaki hogy mas feleseget felcsinalja a ferje bele egyezzese nelkul!fuuu nem volt kegyelem naponta toltottem meg a nejem puncijat friss spermaval mignem egy napon igy szolt:megjott!Orultem is es csalodott is voltam.Orultem hogy nincs gond es csalodott voltam hogy ez a spriccelos jatek nem folytatodott tovabb legalabbis a reszemrol...
Aztan megint eljott az a bizonyos hetvege es en megint kivittem az allomasra megcsokoltam es elmondtam neki mint mindig mennyire szeretem es varom vissza...azt hiszem sose tudta mennyire elvezem es bizsergek mar csak a gondolattol is hogy megint egy masik ferfi teszi neki a szepet...
kerdes: folytatas johet meg?
2021. 05. 30. vasárnap 08:27  #17982
Törölt felhasználó (3258552)
Nagyon tetszik a történeted. Érdekesen alakul. Kíváncsian várom a folytatást. Üdv. smile
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 30. vasárnap 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 30. vasárnap 00:07
Folytatnam a tortenetet a kis felesegemrol es a kalandokrol...hol is hagytam abba?Szoval havonta egy hetveget az uriemberel toltott mikozben en otthon vigyaztam a gyerekre es kozben teljesen felizgulva a gondolatoktol mi is tortenik veluk vartam ot haza.Kozben az uriember minden joval kenyeztette a nejemet-vacsoraktol fogva a viragcsokrokon at a vastag farkaig ami folyton kemenyen allt ra es ki is mutatta neki/pl.a strandon a medenceben a kezet benyomta a furdonadragjaba erezze mennyire kemenyen megbaszna azonnal/.Ez a fajta kinyilvanulas mint kiderult igencsak tetszett a nejemnek...teltek a honapok azt hiszem a harmadik vagy a negyedik hetvege utan szolt a kedvesem hogy lehet kicsi gond van vagy lehet lesz mivel nem jott meg a menstruacioja...puf!mar csak ez hianyzott.mivel hogy nemcsak a baratja de mostmar en is rendszeresen spricceltuk tele fogalma sem volt valojaban ki is lehet az esetleges apa.Vegulis ugy dontott-dontottunk lesz ami lesz... irjatok ha tetszik es elmondjam tovabb is!
2021. 05. 30. vasárnap 00:07  #17981
kurtafarok kurtafarok
Folytatnam a tortenetet a kis felesegemrol es a kalandokrol...hol is hagytam abba?Szoval havonta egy hetveget az uriemberel toltott mikozben en otthon vigyaztam a gyerekre es kozben teljesen felizgulva a gondolatoktol mi is tortenik veluk vartam ot haza.Kozben az uriember minden joval kenyeztette a nejemet-vacsoraktol fogva a viragcsokrokon at a vastag farkaig ami folyton kemenyen allt ra es ki is mutatta neki/pl.a strandon a medenceben a kezet benyomta a furdonadragjaba erezze mennyire kemenyen megbaszna azonnal/.Ez a fajta kinyilvanulas mint kiderult igencsak tetszett a nejemnek...teltek a honapok azt hiszem a harmadik vagy a negyedik hetvege utan szolt a kedvesem hogy lehet kicsi gond van vagy lehet lesz mivel nem jott meg a menstruacioja...puf!mar csak ez hianyzott.mivel hogy nemcsak a baratja de mostmar en is rendszeresen spricceltuk tele fogalma sem volt valojaban ki is lehet az esetleges apa.Vegulis ugy dontott-dontottunk lesz ami lesz... irjatok ha tetszik es elmondjam tovabb is!
2021. 05. 29. szombat 11:28  #17980
youngguy21 youngguy21
Remélem nem baj, hogy megkérdezem, de mi van akkor, ha a felséged esetleg nem fog örülni a(z általad kiválasztott) "meglepetés pasiknak"?
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2021. 05. 28. péntek 12:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 28. péntek 12:12
Izgat, ezért is szeretném ezt a hétvégére összehozni crazya
2021. 05. 29. szombat 11:21  #17979
youngguy21 youngguy21
Nem nekem címezted, de én személy szerint nem bánom, hogy "idehánytad", sőt sok mindenben egyet is értek Veled! eljen

"A másik oldalról ugyan úgy találkozol kamu profilokkal, meleg férfiakkal akik párként regisztrált profillal kérnek tőled képet..."

Igen, sajnos ez is így van!

"...vagy olyan férjekkel akik csak álmodoznak erről és a feleségük nem is tudja, hogy a férjük hármasra keres online."

Hadd ne mondjam, hogy nemrég bele is futottam egy ilyenbe...

"Abba nem is szeretnék belemenni, hogy egyes párok mennyire igénytelenek itt, és soha nem láttak még tükröt."

Mármint azokra a párokra gondoltál, akiknek (egyáltalán) vannak feltöltött fotóik (esetleg videóik), illetve (normálisan kitöltött) társkeresős adatlapjuk? Mert szerintem az igénytelenség sokszor inkább a helyesírásban, fogalmazásban nyilvánul meg... De ez természetesen NEM CSAK ÉS KIZÁRÓLAG párokra igaz, hanem nagyon sok (szóló) férfira is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 29. szombat 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4308342)
2021. 05. 29. szombat 09:22
Az egyik probléma, hogy kis ország vagyunk, kis városokkal, és hazánkban nem is gyakori a fejlett szexualitás. Kevesen jutnak el odáíg, hogy a hagyományos "1 nő 1 férfi" szexnél többre vágyjanak és ilyen oldalakon keressenek párokat. Tehát ha csak Debrecenben kerestek, ahol él kb 200 ezer ember, nagyon kilátástalan hogy az ideális partneretek Debrecenből pont ezen az online felületen keres pont akkor amikor ti is. Ezért inkább azok a párok, találnak partnert akik nagyon rugalmasak ezen a téren.

A másik probléma pedig az, hogy egy pár szemszögéből, rengeteg üzenetet kapsz és 49% komolytalan 49% nem mer találkozni és emiatt nem tudod kiszűrni a 2% rendes partnert. De egy harmadik fél szemszögéből is nehéz. A másik oldalról ugyan úgy találkozol kamu profilokkal, meleg férfiakkal akik párként regisztrált profillal kérnek tőled képet, vagy olyan férjekkel akik csak álmodoznak erről és a feleségük nem is tudja, hogy a férjük hármasra keres online. Abba nem is szeretnék belemenni, hogy egyes párok mennyire igénytelenek itt, és soha nem láttak még tükröt. Tehát ebből kiindulva, egy alfahím akiért egyből nedvesedik a bugyi, miért keressen ilyen oldalon? Ő miért álljon be a nyálcsorgatók és faszverők mellé, a rengeteg felesleges levélváltás, és csalódás sorába? Ők elmennek egy swinger klubba, és többnyire megkapják amit akarnak aznap éjszaka. Itt közrejátszik az is, hogy a nők jobban megválogatják a partnerüket ami teljesen rendben van, csak amilyen férfival/fiúval valóban el tud képzelni valamit egy csinos nő, azok általában otthagyják az online társkeresést mert nekik nem éri meg.

Tehát ezeket a szűkítő körülményeket nézve, nagyon nehéz egy konkrét városból keresni és úgy megtalálni a megfelelő partnert.

Elég gáz hogy ezt idehánytam úgy hogy senki nem kérte, de azt hiszem egy kicsit unatkoztam és kiszabadult belőlem a gondolat.

Mindenesetre, sok sikert a kereséshez!
2021. 05. 29. szombat 09:22  #17978
Törölt felhasználó (4308342)
Az egyik probléma, hogy kis ország vagyunk, kis városokkal, és hazánkban nem is gyakori a fejlett szexualitás. Kevesen jutnak el odáíg, hogy a hagyományos "1 nő 1 férfi" szexnél többre vágyjanak és ilyen oldalakon keressenek párokat. Tehát ha csak Debrecenben kerestek, ahol él kb 200 ezer ember, nagyon kilátástalan hogy az ideális partneretek Debrecenből pont ezen az online felületen keres pont akkor amikor ti is. Ezért inkább azok a párok, találnak partnert akik nagyon rugalmasak ezen a téren.

A másik probléma pedig az, hogy egy pár szemszögéből, rengeteg üzenetet kapsz és 49% komolytalan 49% nem mer találkozni és emiatt nem tudod kiszűrni a 2% rendes partnert. De egy harmadik fél szemszögéből is nehéz. A másik oldalról ugyan úgy találkozol kamu profilokkal, meleg férfiakkal akik párként regisztrált profillal kérnek tőled képet, vagy olyan férjekkel akik csak álmodoznak erről és a feleségük nem is tudja, hogy a férjük hármasra keres online. Abba nem is szeretnék belemenni, hogy egyes párok mennyire igénytelenek itt, és soha nem láttak még tükröt. Tehát ebből kiindulva, egy alfahím akiért egyből nedvesedik a bugyi, miért keressen ilyen oldalon? Ő miért álljon be a nyálcsorgatók és faszverők mellé, a rengeteg felesleges levélváltás, és csalódás sorába? Ők elmennek egy swinger klubba, és többnyire megkapják amit akarnak aznap éjszaka. Itt közrejátszik az is, hogy a nők jobban megválogatják a partnerüket ami teljesen rendben van, csak amilyen férfival/fiúval valóban el tud képzelni valamit egy csinos nő, azok általában otthagyják az online társkeresést mert nekik nem éri meg.

Tehát ezeket a szűkítő körülményeket nézve, nagyon nehéz egy konkrét városból keresni és úgy megtalálni a megfelelő partnert.

Elég gáz hogy ezt idehánytam úgy hogy senki nem kérte, de azt hiszem egy kicsit unatkoztam és kiszabadult belőlem a gondolat.

Mindenesetre, sok sikert a kereséshez!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 26. szerda 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4553312)
2021. 05. 26. szerda 13:29
Izgatna, de Debrecenben nincs senki aki:
-hétvégén este ráér
-szeret előtte ismerkedni bulizni
-izmos és borotvált
2021. 05. 28. péntek 12:12  #17977
TheThreesome TheThreesome VIP
Izgat, ezért is szeretném ezt a hétvégére összehozni crazya
2021. 05. 28. péntek 10:20  #17976
Törölt felhasználó (925470)
Elsőre ilyet lehet kérni, de kb senki nem fogja vállalni.
Olyat tudok elképzelni, hogy megy a matek, volt már 1-2 alkalom és akkor már belemegy az ember, lehet felezni a költségeket stb.
Nekem is van olyan pár ismerősöm, ahová ha beszállhatnék, benne lennék.
Más tészta, hogy lehet elpuskáztam az egyetlen lehetőséget.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 25. kedd 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4237032)
2021. 05. 25. kedd 20:24
Szia, szerintem egyáltalán nem gáz. Alapvetően inkább az a nehézség, hogy ha egy swinger vagy kalandozó férfit kerestek/találtok, akkor habár aktuálisan épp lehet előnyös az eredmény, mivel ő nem feltétlenül fogja rátok korlátozni a szexuális életét, így minden alkalommal adott lesz a rizikó. Mi pont a gumi nélküli puncibaélvezős szex miatt zártunk a swingerek előtt, viszont egyáltalán nincs kizárva, hogy akár itt is olyan partnert találtok, aki maga is inkább a poly felé nyit, esetleg rajtatok és a saját párján kívül nem fog kalandozgatni. Nagyon pontosan le kell tudnotok fektetni az igényeket, és muszáj kialakítani a kellő bizalmat és kötődést ahhoz, hogy ne akadjatok bele a "minden fűt fát ígérek egy punciért cserébe" típusú helyi huszárokba.
2021. 05. 27. csütörtök 19:53  #17975
kurtafarok kurtafarok
folytatom mihelyt lesz idom smile mert ez egy igaz tortenet...
(Ez egy válasz KisTitkárnő üzenetére (2021. 05. 24. hétfő 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 24. hétfő 19:18
Élmény olvasni!! Folytasd...... Kérünk szépen!
2021. 05. 26. szerda 18:58  #17974
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Hiába szórsz tele minden topicot a kérdéseddel, erre csak te tudhatod a választ! Te ismered /vagy nem.../ a párodat.
Én annyi tanácsot adnék, hogy ha nem mered megkérdezni, akkor hagyd a francba a dolgot.
Ez a fajta szex, ha azt szeretnéd, hogy ne tegye tönkre a kapcsolatotokat, a bizalomra, őszinteségre kell, hogy épüljön.
Minden eshetőséget, szabályt, vágyat, tabukat, félelmeket meg kell beszélni mielőtt belevágtok, mert egyébként borítékolható a baj, legrosszabb esetben a szakítás.
Tehát ha erre vágysz, mondd el!
Lehet, hogy nemet mond, de az is lehet, hogy elveted az érdeklődés magját.
Szerintem nagyon ritka, hogy spontán, anélkül, hogy tudnátok a másik mit gondol erről, összejöjjön az édeshármas és utána is izgalommal tudjatok emlekezni rá.
(Ez egy válasz Hektorr üzenetére (2021. 05. 26. szerda 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 26. szerda 15:01
Szép napot!tanácsot szeretnék kérni ha lehet.nagyon szívesen benne lennek a párommal egy kis huncutkodásban!de csak hetero alapon!!!akár több lány vagy több férfi is szoba jöhet szívesen lennek vele úgy hogy egyszerre jol meg kefélnénk!de az a baj nem mertem meg meg kérdezni!párcsere vagy többes szex vonz leginkább!esetleg valaki tudna nekem ebben segiteni?hogy is lehetne ezt valahogy előhozni?vagy mibol látom hogy esetleg érdeklik a dolog.mert felek mit reagál ha esetleg meg kerdezem és nem tetszik neki a dolog.szerintem ha tetszene neki lehet le tagadná attól félek.de már régóta gondolkozom rajta,hogy lehetne erre rávezetni!volt mikor nálunk iszogattunk itt volt egy barátom és levtunk beszélgettünk iszogattunk,de én nekem végig azon járt az eszem hogy a barátommal jól meg dugjuk.már szinte láttam magam elott hogy keményen szopja a barátomat!de sajnos eddig ez mind csak elképzelés!de most valahogy szeretném ezt megvalósítani!előre isköszönöm!
2021. 05. 26. szerda 15:01  #17973
Hektorr Hektorr
Szép napot!tanácsot szeretnék kérni ha lehet.nagyon szívesen benne lennek a párommal egy kis huncutkodásban!de csak hetero alapon!!!akár több lány vagy több férfi is szoba jöhet szívesen lennek vele úgy hogy egyszerre jol meg kefélnénk!de az a baj nem mertem meg meg kérdezni!párcsere vagy többes szex vonz leginkább!esetleg valaki tudna nekem ebben segiteni?hogy is lehetne ezt valahogy előhozni?vagy mibol látom hogy esetleg érdeklik a dolog.mert felek mit reagál ha esetleg meg kerdezem és nem tetszik neki a dolog.szerintem ha tetszene neki lehet le tagadná attól félek.de már régóta gondolkozom rajta,hogy lehetne erre rávezetni!volt mikor nálunk iszogattunk itt volt egy barátom és levtunk beszélgettünk iszogattunk,de én nekem végig azon járt az eszem hogy a barátommal jól meg dugjuk.már szinte láttam magam elott hogy keményen szopja a barátomat!de sajnos eddig ez mind csak elképzelés!de most valahogy szeretném ezt megvalósítani!előre isköszönöm!
/ 974