Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2021. 05. 26. szerda 18:58  #17972
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Hiába szórsz tele minden topicot a kérdéseddel, erre csak te tudhatod a választ! Te ismered /vagy nem.../ a párodat.
Én annyi tanácsot adnék, hogy ha nem mered megkérdezni, akkor hagyd a francba a dolgot.
Ez a fajta szex, ha azt szeretnéd, hogy ne tegye tönkre a kapcsolatotokat, a bizalomra, őszinteségre kell, hogy épüljön.
Minden eshetőséget, szabályt, vágyat, tabukat, félelmeket meg kell beszélni mielőtt belevágtok, mert egyébként borítékolható a baj, legrosszabb esetben a szakítás.
Tehát ha erre vágysz, mondd el!
Lehet, hogy nemet mond, de az is lehet, hogy elveted az érdeklődés magját.
Szerintem nagyon ritka, hogy spontán, anélkül, hogy tudnátok a másik mit gondol erről, összejöjjön az édeshármas és utána is izgalommal tudjatok emlekezni rá.
(Ez egy válasz Hektorr üzenetére (2021. 05. 26. szerda 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 26. szerda 15:01
Szép napot!tanácsot szeretnék kérni ha lehet.nagyon szívesen benne lennek a párommal egy kis huncutkodásban!de csak hetero alapon!!!akár több lány vagy több férfi is szoba jöhet szívesen lennek vele úgy hogy egyszerre jol meg kefélnénk!de az a baj nem mertem meg meg kérdezni!párcsere vagy többes szex vonz leginkább!esetleg valaki tudna nekem ebben segiteni?hogy is lehetne ezt valahogy előhozni?vagy mibol látom hogy esetleg érdeklik a dolog.mert felek mit reagál ha esetleg meg kerdezem és nem tetszik neki a dolog.szerintem ha tetszene neki lehet le tagadná attól félek.de már régóta gondolkozom rajta,hogy lehetne erre rávezetni!volt mikor nálunk iszogattunk itt volt egy barátom és levtunk beszélgettünk iszogattunk,de én nekem végig azon járt az eszem hogy a barátommal jól meg dugjuk.már szinte láttam magam elott hogy keményen szopja a barátomat!de sajnos eddig ez mind csak elképzelés!de most valahogy szeretném ezt megvalósítani!előre isköszönöm!
2021. 05. 26. szerda 15:01  #17971
Hektorr Hektorr
Szép napot!tanácsot szeretnék kérni ha lehet.nagyon szívesen benne lennek a párommal egy kis huncutkodásban!de csak hetero alapon!!!akár több lány vagy több férfi is szoba jöhet szívesen lennek vele úgy hogy egyszerre jol meg kefélnénk!de az a baj nem mertem meg meg kérdezni!párcsere vagy többes szex vonz leginkább!esetleg valaki tudna nekem ebben segiteni?hogy is lehetne ezt valahogy előhozni?vagy mibol látom hogy esetleg érdeklik a dolog.mert felek mit reagál ha esetleg meg kerdezem és nem tetszik neki a dolog.szerintem ha tetszene neki lehet le tagadná attól félek.de már régóta gondolkozom rajta,hogy lehetne erre rávezetni!volt mikor nálunk iszogattunk itt volt egy barátom és levtunk beszélgettünk iszogattunk,de én nekem végig azon járt az eszem hogy a barátommal jól meg dugjuk.már szinte láttam magam elott hogy keményen szopja a barátomat!de sajnos eddig ez mind csak elképzelés!de most valahogy szeretném ezt megvalósítani!előre isköszönöm!
2021. 05. 26. szerda 13:29  #17970
Törölt felhasználó (4553312)
Izgatna, de Debrecenben nincs senki aki:
-hétvégén este ráér
-szeret előtte ismerkedni bulizni
-izmos és borotvált
2021. 05. 25. kedd 20:24  #17969
Törölt felhasználó (4237032)
Szia, szerintem egyáltalán nem gáz. Alapvetően inkább az a nehézség, hogy ha egy swinger vagy kalandozó férfit kerestek/találtok, akkor habár aktuálisan épp lehet előnyös az eredmény, mivel ő nem feltétlenül fogja rátok korlátozni a szexuális életét, így minden alkalommal adott lesz a rizikó. Mi pont a gumi nélküli puncibaélvezős szex miatt zártunk a swingerek előtt, viszont egyáltalán nincs kizárva, hogy akár itt is olyan partnert találtok, aki maga is inkább a poly felé nyit, esetleg rajtatok és a saját párján kívül nem fog kalandozgatni. Nagyon pontosan le kell tudnotok fektetni az igényeket, és muszáj kialakítani a kellő bizalmat és kötődést ahhoz, hogy ne akadjatok bele a "minden fűt fát ígérek egy punciért cserébe" típusú helyi huszárokba.
(Ez egy válasz Cmszexthreesome üzenetére (2021. 05. 25. kedd 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 25. kedd 17:27
Sziasztok , páromal azok szerencsés emberek közé tartozunk akik megmerik osztani egymással perverziójukat és mint sokaknál nállunk is a feleség megosztása a nyerő 10 éve vagyunk együtt kb 5 éve beszélünk , fantázialunk róla , hogy bevegyünk egy harmadik férfit , de 2 gyerkőc jött az elmúlt évekbe így vártunk a témával ,de most , hogy már nagyobbak nagyon szeretnénk találni egy ápolt sportos pasast , de egyetlen dolog ami vissza tart az a egészség , mivel sokan cserélgetik a partnereiket ilyen társkeresőn . Szerintetek mennyire lenne gáz kérés egy hosszútávú partnertől kérni , hogy csináljon egy nemibetegszűrést ahhoz , hogy mindenki biztonságba érezze magát és lehessen punciba élvezni
2021. 05. 25. kedd 17:27  #17968
Cmszexthreesome Cmszexthreesome
Sziasztok , páromal azok szerencsés emberek közé tartozunk akik megmerik osztani egymással perverziójukat és mint sokaknál nállunk is a feleség megosztása a nyerő 10 éve vagyunk együtt kb 5 éve beszélünk , fantázialunk róla , hogy bevegyünk egy harmadik férfit , de 2 gyerkőc jött az elmúlt évekbe így vártunk a témával ,de most , hogy már nagyobbak nagyon szeretnénk találni egy ápolt sportos pasast , de egyetlen dolog ami vissza tart az a egészség , mivel sokan cserélgetik a partnereiket ilyen társkeresőn . Szerintetek mennyire lenne gáz kérés egy hosszútávú partnertől kérni , hogy csináljon egy nemibetegszűrést ahhoz , hogy mindenki biztonságba érezze magát és lehessen punciba élvezni
2021. 05. 24. hétfő 19:18  #17967
KisTitkárnő KisTitkárnő
Élmény olvasni!! Folytasd...... Kérünk szépen!
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 24. hétfő 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 24. hétfő 14:27
a pasi idosebb volt nala kb.20 evvel es oda volt a nejemert.A lenyeg az hogy mar a penteki megerkezesekor /del korul ert oda/ varta es ajandekokkal kedveskedett neki majd este kezdetet vette a szorakozas...haromszor megdugta szepen egymas utan mire reggel lett.Nekem ez sose sikerult.Aztan minden nap ez tortent.a harmas szam lehetet a szerencse szama?szoval mire vasanap delutan lett jol kielveztek egymas tarsasagat.A lenyeg hogy akkoriban nem szedett fogamzasgatlot es valamiert nem mert szolni hogy ne spricceljen a puncijaba...igy jott ki azt mondta.Aztan minden honapban egy hetveget nala toltott es elveztek az eletet.Nejem el volt ragadtatva a vastag dakojatol.Nem volt hosszu de borzasztoan vastag ahogy mutatta a kezevel a mai napig bennem maradt az a kep smile van tovabb is...esetleg ha ugy van irom tovabb
2021. 05. 24. hétfő 16:23  #17966
AnonimCouple82 AnonimCouple82
Írd tovább! smile
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 24. hétfő 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 24. hétfő 14:27
a pasi idosebb volt nala kb.20 evvel es oda volt a nejemert.A lenyeg az hogy mar a penteki megerkezesekor /del korul ert oda/ varta es ajandekokkal kedveskedett neki majd este kezdetet vette a szorakozas...haromszor megdugta szepen egymas utan mire reggel lett.Nekem ez sose sikerult.Aztan minden nap ez tortent.a harmas szam lehetet a szerencse szama?szoval mire vasanap delutan lett jol kielveztek egymas tarsasagat.A lenyeg hogy akkoriban nem szedett fogamzasgatlot es valamiert nem mert szolni hogy ne spricceljen a puncijaba...igy jott ki azt mondta.Aztan minden honapban egy hetveget nala toltott es elveztek az eletet.Nejem el volt ragadtatva a vastag dakojatol.Nem volt hosszu de borzasztoan vastag ahogy mutatta a kezevel a mai napig bennem maradt az a kep smile van tovabb is...esetleg ha ugy van irom tovabb
2021. 05. 24. hétfő 14:27  #17965
kurtafarok kurtafarok
a pasi idosebb volt nala kb.20 evvel es oda volt a nejemert.A lenyeg az hogy mar a penteki megerkezesekor /del korul ert oda/ varta es ajandekokkal kedveskedett neki majd este kezdetet vette a szorakozas...haromszor megdugta szepen egymas utan mire reggel lett.Nekem ez sose sikerult.Aztan minden nap ez tortent.a harmas szam lehetet a szerencse szama?szoval mire vasanap delutan lett jol kielveztek egymas tarsasagat.A lenyeg hogy akkoriban nem szedett fogamzasgatlot es valamiert nem mert szolni hogy ne spricceljen a puncijaba...igy jott ki azt mondta.Aztan minden honapban egy hetveget nala toltott es elveztek az eletet.Nejem el volt ragadtatva a vastag dakojatol.Nem volt hosszu de borzasztoan vastag ahogy mutatta a kezevel a mai napig bennem maradt az a kep smile van tovabb is...esetleg ha ugy van irom tovabb
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 24. hétfő 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (912190)
2021. 05. 24. hétfő 14:00
Szerintem mindenkit érdekelne, ezért is vagyunk itt
2021. 05. 24. hétfő 14:00  #17964
Törölt felhasználó (912190)
Szerintem mindenkit érdekelne, ezért is vagyunk itt
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2021. 05. 24. hétfő 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 24. hétfő 13:40
az en nejem az unszolasomra ment el hetvegere egy ferfinek a nyaralojaba/egy partyn ismerte meg a ferfit/...bevallom:Egesz hetvegen alt a dakom es valami furcsa kellemes erzesben volt reszem.Mikor vasarnap hazajott kicsit zavarban volt mert meg soha nem csalt meg a 15 ev alatt es most nem tudta hogy viselkedjen....Elkezdtem kerdezgetni es egy pohar bort mellett meselt.Vegulis minden jol sikerult! aztan nagyon megdugtam...miket meselt? ha esetleg erdekel valakit szivesen elmeselem a reszleket is...
2021. 05. 24. hétfő 13:40  #17963
kurtafarok kurtafarok
az en nejem az unszolasomra ment el hetvegere egy ferfinek a nyaralojaba/egy partyn ismerte meg a ferfit/...bevallom:Egesz hetvegen alt a dakom es valami furcsa kellemes erzesben volt reszem.Mikor vasarnap hazajott kicsit zavarban volt mert meg soha nem csalt meg a 15 ev alatt es most nem tudta hogy viselkedjen....Elkezdtem kerdezgetni es egy pohar bort mellett meselt.Vegulis minden jol sikerult! aztan nagyon megdugtam...miket meselt? ha esetleg erdekel valakit szivesen elmeselem a reszleket is...
2021. 05. 17. hétfő 12:15  #17962
MoonMike MoonMike
Izgató erről beszélni, ezért írok most. Kissé prűd feleségemnek évekkel ezelőtt megmondtam, hogy nem zavarna, ha kapcsolata lenne mással is, ha alkalmanként valaki más is megkefélné a punciját, tulajdonképpen még élvezném is, nagyon felizgatna. Persze, nem tudtam, hogy a gyakorlatban ez hogy zajlik, azt meg főleg nem, hogy miként reagalnék rá, a kapcsolatunk legelején ugyanis meglehetősen féltékeny voltam. Először nem tudott mit kezdeni ezzel a fantáziával, én pedig nyilván nem erőltettem, de azért időnként, és ahogy múlt az idő, egyre többször, beszélgettünk róla. Szex közben gyakran elképzeltük, hogy valaki már korábban belé élvezett, meg ki milyen pózban képzelne el egy hármast, és ilyesmi.

Aztán szépen lassan jöttek apróságok, egy kis cici mutogatás a szaunában, majd egy kis petting, de úgy semmi komoly... mostanáig.

Néhány hete megismerkedett egy pasival, elkezdtek levelezni, aztán hamar a találkozóra is sor került. A második találkozóról már megdugott puncival érkezett haza. Engem pedig őrülten izgatott a dolog. Ķőkemény farokkal vártam otthon a randi után, azonnal levetkőztettem, és nyalni kezdtem a punciját. Aztán fordítva a számra ült, miközben jó mélyen a szájába vette a farkamat, én ujjazni és nyalni kezdtem a telelőtt puncit. Új és eksztatikus érzés volt. Majd a lábai közé feküdtem, és elkezdtem dugni: olyan lucskos volt, hogy alig éreztem valamit a redőiből, nyilván ki is tágult a korábbi intenzív keféléstől.

Azóta szinte minden héten találkoznak, és fenemód élvezzük ezt az új életstilust.

Egyik alkalommal munkába menet ugrott be a sráchoz reggel, anélkül, hogy szólt volna előtte. Délután kaptam egy üzenetet egy képpel a puncijáról.. "ugye nem bánod, hogy ma egy kis kitérővel jöttem dolgozni?" Hát, nem bántam.
2021. 05. 16. vasárnap 12:29  #17961
Törölt felhasználó (4293192)
Bocsánat. Biztos a rendszer megviccelt minket. Már írtam privátot itt is. 2x küldtem el az emailt. Azt írta elment.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 16. vasárnap 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 05. 16. vasárnap 09:11
Szia!email ment!választ nem jött!
2021. 05. 16. vasárnap 09:11  #17960
Törölt felhasználó (4550812)
Szia!email ment!választ nem jött!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 06. csütörtök 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2021. 05. 06. csütörtök 22:24
Bocsi. Hamarosan elolvasom. Nekem nincs szándékomba olyan stílusban írni amit ott látok felhasználóktól. Ha kritikus vagyok én akkor sem szeretném felvenni mások habitusát hozzállását. Szerintem érdekes beszélgetések lennének. Engem személy szerint jobban érdekelne.
2021. 05. 15. szombat 23:27  #17959
sunset glow sunset glow
Kinek mi a nyári tervek? Lassan oldódik korlátozás és indul a nyár.
2021. 05. 08. szombat 08:10  #17958
MILF-shooter MILF-shooter
Cuckyoung inkább a párja vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 07. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4237032)
2021. 05. 07. péntek 17:23
A cuckold női megfelelője a cuckquean smile
2021. 05. 07. péntek 17:23  #17957
Törölt felhasználó (4237032)
A cuckold női megfelelője a cuckquean smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 07. péntek 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895053)
2021. 05. 07. péntek 13:24
Köszi a magyarázatot. Még sosem hallottam ezekről a kategóriákról, de ahogy te is mondtad nem teljesen határolhatóak el egymástól és az élő hús-vér párok is folyamatosan változnak és cserélődnek a motivációik.

Például keveset vagy egyáltalán nem hallunk a nők cuckold hajlamairól. Feleségem miután megismerkedett a barátnőmmel (szexpartner) elmondta, hogy nedves fantáziái voltak ahogy elképzelte a szeretkezésünket és ő nem tud megérinteni minket, mert ki van kötözve.

Tipikus mazohista cuckold fantázia. Sajnos hamar elmúlt neki. alien
2021. 05. 07. péntek 13:24  #17956
Törölt felhasználó (895053)
Köszi a magyarázatot. Még sosem hallottam ezekről a kategóriákról, de ahogy te is mondtad nem teljesen határolhatóak el egymástól és az élő hús-vér párok is folyamatosan változnak és cserélődnek a motivációik.

Például keveset vagy egyáltalán nem hallunk a nők cuckold hajlamairól. Feleségem miután megismerkedett a barátnőmmel (szexpartner) elmondta, hogy nedves fantáziái voltak ahogy elképzelte a szeretkezésünket és ő nem tud megérinteni minket, mert ki van kötözve.

Tipikus mazohista cuckold fantázia. Sajnos hamar elmúlt neki. alien
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 06. csütörtök 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4237032)
2021. 05. 06. csütörtök 13:34
Úgy kerül kapcsolatba a stag-vixen vonal, hogy mivel a feleség - vagy a férj egy másik partnerrel is szexuális kapcsolatot létesít, így cuckoldnak, vagy cuckqueen-nek minősülnek. A hozzászólásomban annyit tévedtem, hogy gyakorlatilag a swinger párok tagjai is ide tartoznak.

Ha maradunk annál a vonalnál, hogy kizárólag a feleséget osztjuk meg más férfival, három fő kategóriával találkozom. Az egyik esetben a férj alárendelt, mazochista, és a megszégyenítés tudatosan része. Ez egy közismert BDSM, a nő a szadista, a férfi a mazochista. A második legismertebb, amikor a férfi a master, a nő pedig egy pet, kisállat, vagy szolga. Ez is egy nagyon közismert vonala a BDSM-nek, a nő feltétel nélküli alárendelt szerepben van, még pontosabban tárgyként, eszközként, szexuális rabszolgaként redukálódik, ahol az ura parancsára válogatás nélkül szexuális aktust kell folytatnia bárkivel, akit az ura megjelöl, beszervez. Ezt master - slut jelzővel is szokták illetni, viszont a nő nem pénzért, hanem az ura parancsára kurva. Szélsőséges esetben ez a master-slave kapcsolat kiterjedhet a szexualitáson kívül a valós kapcsolatra is, és nagyon komoly szerződéseket kötnek egymással a felek, mielőtt belevágnak. És a harmadik nagyon általános, de ritkábban megnevezett vonal a stag - vixen kapcsolat, ahol nincs alá és fölérendelt szerep. Gyakran a bevont partnert úgy kell elképzelni, mint a férj kiterjesztett farkát. Ugyanakkor nem mindig van leválasztva a testiség az érzelmektől, ilyenkor ezt a kapcsolatot a köznyelv poliamor, vagy nyitott kapcsolatnak nevezi. Ha egy nyílt kapcsolatban élő férj - feleség nem a szeretet hiánya vagy egyéb egymással ki nem élhető vágyak miatt nyit, hanem az önzetlen odaadás, örömszerzés a motiváció, a BDSM világában erre gyakran stag-vixen kapcsolatként hivatkoznak. A férj egyfajta "őre", gondoskodója a nőnek, és fordítva. Tehát ebben az esetben nem magán a szexuális aktus okozta orgazmuson, hanem sokkal inkább az aktus intimitásának felajánlásán, annak lehetővé tételén és az abból visszaáramló hálán, örömön és abszolút köteléken van a hangsúly.
2021. 05. 06. csütörtök 22:24  #17955
Törölt felhasználó (4293192)
Bocsi. Hamarosan elolvasom. Nekem nincs szándékomba olyan stílusban írni amit ott látok felhasználóktól. Ha kritikus vagyok én akkor sem szeretném felvenni mások habitusát hozzállását. Szerintem érdekes beszélgetések lennének. Engem személy szerint jobban érdekelne.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2021. 05. 06. csütörtök 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 06. csütörtök 19:53
Nincs igazad! Van olyan hely az oldalon ahol nagyon-nagyon kemény kritikát lehet írni büntetlenül. Dühöngő szoba (spontán állati ÖNkitörések) topik
Oda hivtalak az egyik üziben amit még nem voltál hajlandó elolvasni beka3
2021. 05. 06. csütörtök 21:13  #17954
Törölt felhasználó (3989732)
Ebben egyetértek veled, ebben a topikban miért ne lehetne az okokat, elméleteket is kibeszélni?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 06. csütörtök 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2021. 05. 06. csütörtök 16:29
Miért nem nyit az oldal egy ilyen témát ezzel is elkerülve a jövőben a kellemetlenségeket félreértéseket? Mert igazából a topic leírásba benne van az is hogy " ha kétségeid vannak ha vélemenyed van róla, ha kérdésed van" Szerintem jó ötlet. Mert vannak akiket ezek is érdekelnek. És nem feltétlenül a tömény szexről lehetne beszélgetni Mert így olyan mintha akiknek más vélemenye van netán eltér a többségétől, ami nem feltétlenül pozitív azokra rosszallóan néznének. Az éremnek két oldala van. Vagyis legalább. Szóval jogosan érezhetik azt a felhasználók hogy ha nem élménybeszámolókat ír vagy megkérdőjelez valamit, vagy csak vélemenyez amelye igenis kijelentésekkel jár akkor nem tud megnyilvánulni az oldalon és az oldal még bünteti is őt. A két érintett levelezése, beszélgetése nekem jól esett mert elgondolkodtatott. Örültem hogy nem lettek tiltva törölve a hozzászólásaik. De utána megint olyan stílusú hozzászólások jöttek ami a kulturált beszélgetésből feszültségbe ment át. Így be kellett avatkozniuk hozzá kell tegyem hogy szerintem későn és rosszul. De mindez amit leírtam szintén csak egy vélemény. Nem szeretnék megbántani vele senkit sem. A véleményem a sajátom. Semmilyen csoportot, közösséget nem képviselek. Csak a sajátom. Nincs problémám sem a nőkkel sem a férfiakkal sem az oldalon lévő párokkal.
2021. 05. 06. csütörtök 19:53  #17953
puby09 puby09
Nincs igazad! Van olyan hely az oldalon ahol nagyon-nagyon kemény kritikát lehet írni büntetlenül. Dühöngő szoba (spontán állati ÖNkitörések) topik
Oda hivtalak az egyik üziben amit még nem voltál hajlandó elolvasni beka3
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 06. csütörtök 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2021. 05. 06. csütörtök 16:29
Miért nem nyit az oldal egy ilyen témát ezzel is elkerülve a jövőben a kellemetlenségeket félreértéseket? Mert igazából a topic leírásba benne van az is hogy " ha kétségeid vannak ha vélemenyed van róla, ha kérdésed van" Szerintem jó ötlet. Mert vannak akiket ezek is érdekelnek. És nem feltétlenül a tömény szexről lehetne beszélgetni Mert így olyan mintha akiknek más vélemenye van netán eltér a többségétől, ami nem feltétlenül pozitív azokra rosszallóan néznének. Az éremnek két oldala van. Vagyis legalább. Szóval jogosan érezhetik azt a felhasználók hogy ha nem élménybeszámolókat ír vagy megkérdőjelez valamit, vagy csak vélemenyez amelye igenis kijelentésekkel jár akkor nem tud megnyilvánulni az oldalon és az oldal még bünteti is őt. A két érintett levelezése, beszélgetése nekem jól esett mert elgondolkodtatott. Örültem hogy nem lettek tiltva törölve a hozzászólásaik. De utána megint olyan stílusú hozzászólások jöttek ami a kulturált beszélgetésből feszültségbe ment át. Így be kellett avatkozniuk hozzá kell tegyem hogy szerintem későn és rosszul. De mindez amit leírtam szintén csak egy vélemény. Nem szeretnék megbántani vele senkit sem. A véleményem a sajátom. Semmilyen csoportot, közösséget nem képviselek. Csak a sajátom. Nincs problémám sem a nőkkel sem a férfiakkal sem az oldalon lévő párokkal.
/ 974