Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 09. 04. hétfő 22:04  #399
Törölt felhasználó (26894)
Teljesen érthető amit írsz. Általában úgy szokott lenni (legalábbis nagyon sok esetben), hogy ha a nő hajlamos rá a férfi nem és fordítva. Talán ezen esetek (is) azok közé tartoznak, amire azt mondják hogy az ellentétek vonzák egymást? Perzse tisztelet a kivételnek.
Hogy nagyon tetszik neked a szexnek eme formája azt nagyon megértem, hiszen nekem (nekünk) is. És azt is, hogy nem szeretnéd a ha a kapcsolatod mindjárt ilyen dolgokkal kezdődne. Erre idő kell, és néha nem is kevés. Pár évvel ezelőtt még én is elképzelhetetlennek tartottam volna az ilyesmit a részemről, hogy a feleségemről ne is beszéljek. Ez csak fokozatosan alakulhat ki úgy, hogy igazán működhessen, és még így se veszélytelen - legalábbis szerintem. De mindenesetre kevés nő meri kimondani (önmagának is bevallani)úgymond titkos szexuális vágyait. És ha még azok nyílt megvalósítására is törekszik félretéve mindenfajta gátlásait, s előitéletét, az olyan már tényleg kuriózum. Úgyhogy minden elismerésem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 15:39
Szerettem volna sok mindent kipróbálni, csak féltem tőle, az elején még kértem, sőt, próbáltam úgy alakítani a dolgokat, de ő teljesen más típus, mint én, úgyhogy nem lett ezekből semmi, könyörögni nem szeretek.
Voltam azóta szerető és vagyok is, de ebbe is csak azért mentem bele, mert sosem tudnék belé szerelmes lenni, nem az a típusú férfi, akire vágyom, meg nős is, de szerintem ő szerelmes belém..De a 2 teljesen más dolog, bízom abban, hogy lesz egyszer egy tartós és szép kapcsolatom, ahol kiélhetem ezen dolgokat:-), de ha valaki ilyet kér túőlem mindjárt a kapcsolat elején, az elmehet a....És sajnos több az olyan pasi, aki nem egyezik bele a 2 pasis felállásba, csak a 2 nősbe..
És megint arra jutottunk, hogy akinek kellek, nekem nem kell...Nem nagyon tudok írni, mert nem hagynak, úgyhogy elnézést, ha nem vagyok érthető.
2006. 09. 04. hétfő 16:08  #398
Valaki aki vad Valaki aki vad
"De elnézem Neked, mert engem szeretsz":-)
Pedig biztosan jó alkalmi pasikkal is..ha rászánod magad, értesíts:-)
Ui: Emilben küldtem mindent, amit mondtam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 16:03
Most mondtam, hogy csak egy biztos kapcsolatban szeretném!:-) De neked elnézem, hogy "értetlenkedsz":-)
2006. 09. 04. hétfő 16:03  #397
Törölt felhasználó (368273) VIP
Most mondtam, hogy csak egy biztos kapcsolatban szeretném!:-) De neked elnézem, hogy "értetlenkedsz":-)
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 15:41
nekem a 2pasi 1 nő is jó lenne Veled!
Nem tudlak csörgetni, mert sokan lettünk...holnap?
2006. 09. 04. hétfő 15:41  #396
Valaki aki vad Valaki aki vad
nekem a 2pasi 1 nő is jó lenne Veled!
Nem tudlak csörgetni, mert sokan lettünk...holnap?
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 15:39
Szerettem volna sok mindent kipróbálni, csak féltem tőle, az elején még kértem, sőt, próbáltam úgy alakítani a dolgokat, de ő teljesen más típus, mint én, úgyhogy nem lett ezekből semmi, könyörögni nem szeretek.
Voltam azóta szerető és vagyok is, de ebbe is csak azért mentem bele, mert sosem tudnék belé szerelmes lenni, nem az a típusú férfi, akire vágyom, meg nős is, de szerintem ő szerelmes belém..De a 2 teljesen más dolog, bízom abban, hogy lesz egyszer egy tartós és szép kapcsolatom, ahol kiélhetem ezen dolgokat:-), de ha valaki ilyet kér túőlem mindjárt a kapcsolat elején, az elmehet a....És sajnos több az olyan pasi, aki nem egyezik bele a 2 pasis felállásba, csak a 2 nősbe..
És megint arra jutottunk, hogy akinek kellek, nekem nem kell...Nem nagyon tudok írni, mert nem hagynak, úgyhogy elnézést, ha nem vagyok érthető.
2006. 09. 04. hétfő 15:39  #395
Törölt felhasználó (368273) VIP
Szerettem volna sok mindent kipróbálni, csak féltem tőle, az elején még kértem, sőt, próbáltam úgy alakítani a dolgokat, de ő teljesen más típus, mint én, úgyhogy nem lett ezekből semmi, könyörögni nem szeretek.
Voltam azóta szerető és vagyok is, de ebbe is csak azért mentem bele, mert sosem tudnék belé szerelmes lenni, nem az a típusú férfi, akire vágyom, meg nős is, de szerintem ő szerelmes belém..De a 2 teljesen más dolog, bízom abban, hogy lesz egyszer egy tartós és szép kapcsolatom, ahol kiélhetem ezen dolgokat:-), de ha valaki ilyet kér túőlem mindjárt a kapcsolat elején, az elmehet a....És sajnos több az olyan pasi, aki nem egyezik bele a 2 pasis felállásba, csak a 2 nősbe..
És megint arra jutottunk, hogy akinek kellek, nekem nem kell...Nem nagyon tudok írni, mert nem hagynak, úgyhogy elnézést, ha nem vagyok érthető.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 09. 04. hétfő 15:08
Mint feleség szeretted volna ezeket a dolgokat kipróbálni csak a férjedet nem tudtad rávenni? Vagy nem merted, esetleg nem is próbáltad?
"Csak szereto" vagy akkor, ha hagyod, hogy csak szeretonek vegyenek, nem? Attól függ hogy veszed, hogy állítod be, alakítod a dolgokat. Veheted úgy is, hogy Te tartasz szeretot (akár ha nos is az illeto).
2006. 09. 04. hétfő 15:38  #394
Valaki aki vad Valaki aki vad
Akkor pussy!
2006. 09. 04. hétfő 15:34  #393
Valaki aki vad Valaki aki vad
Bocs...valóban...biszex!
Ezek szerint szereted férjedet!
küldtem privit!
2006. 09. 04. hétfő 15:26  #392
Valaki aki vad Valaki aki vad
Akkor a háta mögött kefélj más pasival!
2006. 09. 04. hétfő 15:25  #391
Valaki aki vad Valaki aki vad
leszbi vagy???
Láthatnánk belőled valamit?
2006. 09. 04. hétfő 15:08  #390
Törölt felhasználó (26894)
Mint feleség szeretted volna ezeket a dolgokat kipróbálni csak a férjedet nem tudtad rávenni? Vagy nem merted, esetleg nem is próbáltad?
"Csak szereto" vagy akkor, ha hagyod, hogy csak szeretonek vegyenek, nem? Attól függ hogy veszed, hogy állítod be, alakítod a dolgokat. Veheted úgy is, hogy Te tartasz szeretot (akár ha nos is az illeto).
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 14:58
Kedves robix9 és szuszed!
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
2006. 09. 04. hétfő 15:08  #389
Valaki aki vad Valaki aki vad
affene...most már nem érsz rá:-(
Lassan meg én nem...
2006. 09. 04. hétfő 15:05  #388
Törölt felhasználó (368273) VIP
Nem:-( De ne offoljunk! ha tudsz, hívj, most van egy kis időm:-)
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 15:02
Szió!

Ajándék működött?
2006. 09. 04. hétfő 15:02  #387
Valaki aki vad Valaki aki vad
Szió!

Ajándék működött?
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 14:58
Kedves robix9 és szuszed!
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
2006. 09. 04. hétfő 14:58  #386
Törölt felhasználó (368273) VIP
Kedves robix9 és szuszed!
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
2006. 09. 04. hétfő 14:54  #385
Törölt felhasználó (368273) VIP
Szia:-) Ne aggódj, még így is csak keveset találkozunk, pedig néha csak 200 méter (igen, méter) választ el minket egymástól:-))
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 12:39
adok én neked olyan szendvicset, hogy naaaaa! már én nem is vagyok neked elég?
2006. 09. 04. hétfő 13:08  #384
Valaki aki vad Valaki aki vad
hehe..nem veszek...má' vettem!
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 13:05
akkor vegyél kocsit :-)
2006. 09. 04. hétfő 13:05  #383
BigJoe23 BigJoe23 VIP
akkor vegyél kocsit :-)
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 12:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 12:48
De..elégh lennél, ha izikálisan elérhető lennél...de sajnos..... még nem nőtt meg 200 km-re se a farkam se a kezem:-(
2006. 09. 04. hétfő 12:48  #382
Valaki aki vad Valaki aki vad
De..elégh lennél, ha izikálisan elérhető lennél...de sajnos..... még nem nőtt meg 200 km-re se a farkam se a kezem:-(
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 12:39
adok én neked olyan szendvicset, hogy naaaaa! már én nem is vagyok neked elég?
2006. 09. 04. hétfő 12:40  #381
BigJoe23 BigJoe23 VIP
nekem semmi sem elég ami jóóóóó :-) sorry nem tehetek róla :-)
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 12:39
adok én neked olyan szendvicset, hogy naaaaa! már én nem is vagyok neked elég?
2006. 09. 04. hétfő 12:39  #380
MmePrune MmePrune
adok én neked olyan szendvicset, hogy naaaaa! már én nem is vagyok neked elég?
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 12:38
Részemről rendben:-)
/ 997