Imádnálak tövig!!!!
Bocsánat: Kitől?
Mitől? Tőlled?
MItől ment el a főnököd?
És meddig érsz rám? Tövig?
És meddig érsz rám? Tövig?
De jó sokat dolgoztál!!!!!
ÉÉÉÉnnn láááány????
kikérem magamnak!!!
kikérem magamnak!!!
OK, ha a kivitelezésre kerül a sor, számíts rám is!
Jó munkát!
Jó munkát!
bizony az, mert Ő már volt 2 nővel, de Te még nem 2 pasival!!!
Kitartás...sikerülni fog!
Kitartás...sikerülni fog!
Így érthető!!!!
Akkor 2-2?
Akkor 2-2?
Miért nem?
pl. Te?:-)
de, csak nem volt kivel...nejem ilyenben nincs benne..és semmivel nem lehet rávenni...
komolyan nem...
Áááá...2nő 1pasi!!! De jó lenne kipróbálni!
Nincs mit köszönöd .Nagyon szivessen olvasom hozzászolásaidat, és irásaid tükrözik csodálatos emberi lényed.A képeid meg megigézik a férfiak szemét szivét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
VIP
2006. 09. 04. hétfő 23:59
Olyan szépen fogalmaztatok és olyan szépeket írtatok nekem, hogy majdnem sírva fakadtam:-), kedves robix és szuszed, köszönöm szépen! Ha majd lesz további mondandóm felétek, azt majd a megfelelő helyeken teszem és elnézést kérek mindenkitől, hogy eddig is "offoltam" a témát:-)
Olyan szépen fogalmaztatok és olyan szépeket írtatok nekem, hogy majdnem sírva fakadtam:-), kedves robix és szuszed, köszönöm szépen! Ha majd lesz további mondandóm felétek, azt majd a megfelelő helyeken teszem és elnézést kérek mindenkitől, hogy eddig is "offoltam" a témát:-)
Szia Viana !
Te meg olyan lány vagy aki mintha a férfiak sexuális gondolataik és vágyaik mintájára termtettek .Szinte minden féfi ilyen nőről ábrándozik.Irigylésre méltó a párod .
Te meg olyan lány vagy aki mintha a férfiak sexuális gondolataik és vágyaik mintájára termtettek .Szinte minden féfi ilyen nőről ábrándozik.Irigylésre méltó a párod .
Szia eprecske én sem azért irtam mert bárkit és nem utolsó sórban magamat akartam védeni csak mindig le irom érzéseimet tapasztalatom a témával kapcsolatban bár még sajna én sem élhettem ki Sexuális vágyam ami a többes sexröl szolna .A miket le irsz magadrol nagyon szerencsés és önfeledten boldog lessz az az ember akit megtisztelsz szerelmeddel ,mert nem csak szép és aranyos vagy hanem az érzéseidet vágyaidat nyiltan válaló érzéki tünemény .
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
VIP
2006. 09. 04. hétfő 14:58
Kedves robix9 és szuszed!
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
Szia szuszed!
Én már leborulok elöted a téma szakértöje elött.
Nagyon sok jót és valós problémákat boncolgatsz amiből szinte már már tanulni is lehet.
Nálunk is még a párom elfojtja magában sexuális vágyait .De kivárom a sorom mert szinte napról napra igaz csiga tempoba de elöbrébb jutunk a párcsre kérdésében.Ameddig az aktus alatt,végén beszélünk rolla de utána a mikor vissza térünk a hétköznapi dolgokhoz már másként vélekedik.Hát ez van .
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Én már leborulok elöted a téma szakértöje elött.
Nagyon sok jót és valós problémákat boncolgatsz amiből szinte már már tanulni is lehet.
Nálunk is még a párom elfojtja magában sexuális vágyait .De kivárom a sorom mert szinte napról napra igaz csiga tempoba de elöbrébb jutunk a párcsre kérdésében.Ameddig az aktus alatt,végén beszélünk rolla de utána a mikor vissza térünk a hétköznapi dolgokhoz már másként vélekedik.Hát ez van .
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 09. 04. hétfő 22:04
Teljesen érthető amit írsz. Általában úgy szokott lenni (legalábbis nagyon sok esetben), hogy ha a nő hajlamos rá a férfi nem és fordítva. Talán ezen esetek (is) azok közé tartoznak, amire azt mondják hogy az ellentétek vonzák egymást? Perzse tisztelet a kivételnek.
Hogy nagyon tetszik neked a szexnek eme formája azt nagyon megértem, hiszen nekem (nekünk) is. És azt is, hogy nem szeretnéd a ha a kapcsolatod mindjárt ilyen dolgokkal kezdődne. Erre idő kell, és néha nem is kevés. Pár évvel ezelőtt még én is elképzelhetetlennek tartottam volna az ilyesmit a részemről, hogy a feleségemről ne is beszéljek. Ez csak fokozatosan alakulhat ki úgy, hogy igazán működhessen, és még így se veszélytelen - legalábbis szerintem. De mindenesetre kevés nő meri kimondani (önmagának is bevallani)úgymond titkos szexuális vágyait. És ha még azok nyílt megvalósítására is törekszik félretéve mindenfajta gátlásait, s előitéletét, az olyan már tényleg kuriózum. Úgyhogy minden elismerésem.
Hogy nagyon tetszik neked a szexnek eme formája azt nagyon megértem, hiszen nekem (nekünk) is. És azt is, hogy nem szeretnéd a ha a kapcsolatod mindjárt ilyen dolgokkal kezdődne. Erre idő kell, és néha nem is kevés. Pár évvel ezelőtt még én is elképzelhetetlennek tartottam volna az ilyesmit a részemről, hogy a feleségemről ne is beszéljek. Ez csak fokozatosan alakulhat ki úgy, hogy igazán működhessen, és még így se veszélytelen - legalábbis szerintem. De mindenesetre kevés nő meri kimondani (önmagának is bevallani)úgymond titkos szexuális vágyait. És ha még azok nyílt megvalósítására is törekszik félretéve mindenfajta gátlásait, s előitéletét, az olyan már tényleg kuriózum. Úgyhogy minden elismerésem.
Ezúton szeretnénk üzenni mindenkinek, aki eddig üzenetet küldött nekünk képsorozatunk kapcsán, ill. aki majd még esetleg ezután teszi - azzal együtt, hogy megadja saját képsorozata számát, hogy mi - sajnos - nem tudjuk ezeket a képeket megtalálni, megnyitni. Nekünk, "határon túli" magyaroknak (Felvidék) nincs lehetőségünk az "anyaországi" teljes verzió használatára. Esetleg név alapján (és nem a szám szerint), kis szerencsével és sok böngészéssel ráakadhatunk egyik-másik képsorozatra, de nekünk pl. az amatőr fiúk kategória egyáltalán nem jelenik meg, csak amatőr lányok és amatőr párok, ezen belül is csak egy nagyon korlátozott verzió. Érdekes az is, hogy az angol verzió mindig frissebb, mint a számunkra lehetővé tett magyar.
Mindenkinek köszönjük, aki ir nekünk, és igyekszünk mindenkinek mihamarabb válaszolni.
Mindenkinek köszönjük, aki ir nekünk, és igyekszünk mindenkinek mihamarabb válaszolni.


