Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 09. 05. kedd 11:54  #419
Valaki aki vad Valaki aki vad
Imádnálak tövig!!!!
2006. 09. 05. kedd 11:49  #418
gonoszKismalac gonoszKismalac
Bocsánat: Kitől?
2006. 09. 05. kedd 11:49  #417
gonoszKismalac gonoszKismalac
Mitől? Tőlled? eplus2 eplus2 eplus2 buck
2006. 09. 05. kedd 11:48  #416
Valaki aki vad Valaki aki vad
MItől ment el a főnököd?

És meddig érsz rám? Tövig?
2006. 09. 05. kedd 11:45  #415
Valaki aki vad Valaki aki vad
De jó sokat dolgoztál!!!!!
2006. 09. 05. kedd 11:09  #414
Valaki aki vad Valaki aki vad
ÉÉÉÉnnn láááány????
kikérem magamnak!!!
2006. 09. 05. kedd 11:00  #413
Valaki aki vad Valaki aki vad
OK, ha a kivitelezésre kerül a sor, számíts rám is!

Jó munkát!
2006. 09. 05. kedd 10:54  #412
Valaki aki vad Valaki aki vad
bizony az, mert Ő már volt 2 nővel, de Te még nem 2 pasival!!!

Kitartás...sikerülni fog!
2006. 09. 05. kedd 10:43  #411
Valaki aki vad Valaki aki vad
Így érthető!!!!
Akkor 2-2?
2006. 09. 05. kedd 10:35  #410
Valaki aki vad Valaki aki vad
Miért nem?
2006. 09. 05. kedd 10:25  #409
Valaki aki vad Valaki aki vad
pl. Te?:-)
2006. 09. 05. kedd 10:21  #408
Valaki aki vad Valaki aki vad
de, csak nem volt kivel...nejem ilyenben nincs benne..és semmivel nem lehet rávenni...
2006. 09. 05. kedd 10:18  #407
Valaki aki vad Valaki aki vad
komolyan nem...
2006. 09. 05. kedd 10:04  #406
Valaki aki vad Valaki aki vad
Áááá...2nő 1pasi!!! De jó lenne kipróbálni!
2006. 09. 05. kedd 00:23  #405
Törölt felhasználó (56068) VIP
Nincs mit köszönöd .Nagyon szivessen olvasom hozzászolásaidat, és irásaid tükrözik csodálatos emberi lényed.A képeid meg megigézik a férfiak szemét szivét. vigyor2 wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 23:59
Olyan szépen fogalmaztatok és olyan szépeket írtatok nekem, hogy majdnem sírva fakadtam:-), kedves robix és szuszed, köszönöm szépen! Ha majd lesz további mondandóm felétek, azt majd a megfelelő helyeken teszem és elnézést kérek mindenkitől, hogy eddig is "offoltam" a témát:-)
wave
2006. 09. 04. hétfő 23:59  #404
Törölt felhasználó (368273) VIP
Olyan szépen fogalmaztatok és olyan szépeket írtatok nekem, hogy majdnem sírva fakadtam:-), kedves robix és szuszed, köszönöm szépen! Ha majd lesz további mondandóm felétek, azt majd a megfelelő helyeken teszem és elnézést kérek mindenkitől, hogy eddig is "offoltam" a témát:-)
wave
2006. 09. 04. hétfő 23:12  #403
Törölt felhasználó (56068) VIP
Szia Viana !
Te meg olyan lány vagy aki mintha a férfiak sexuális gondolataik és vágyaik mintájára termtettek .Szinte minden féfi ilyen nőről ábrándozik.Irigylésre méltó a párod .
2006. 09. 04. hétfő 23:05  #402
Törölt felhasználó (56068) VIP
Szia eprecske én sem azért irtam mert bárkit és nem utolsó sórban magamat akartam védeni csak mindig le irom érzéseimet tapasztalatom a témával kapcsolatban bár még sajna én sem élhettem ki Sexuális vágyam ami a többes sexröl szolna .A miket le irsz magadrol nagyon szerencsés és önfeledten boldog lessz az az ember akit megtisztelsz szerelmeddel ,mert nem csak szép és aranyos vagy hanem az érzéseidet vágyaidat nyiltan válaló érzéki tünemény .
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 14:58
Kedves robix9 és szuszed!
A házasságot csak poénnak vettem részemről, nem gondoltam, hogy komolyan fogjátok venni!:-) Szerencsére már tudok róla így is beszélni, hogy nem fáj:-)
De tény, hogy amíg feleség voltam, ragadtak rám a pasik, de nem volt olyan a férjem, akivel meg lehetett volna valósítani ilyen dolgokat-sajnos!
Viszont most nem azért váltam el, hogy játszanak velem és csak szerető legyek, úgyhogy igazatok van, inkább várok:-)
2006. 09. 04. hétfő 22:54  #401
Törölt felhasználó (56068) VIP
Szia szuszed!
Én már leborulok elöted a téma szakértöje elött.
Nagyon sok jót és valós problémákat boncolgatsz amiből szinte már már tanulni is lehet.
Nálunk is még a párom elfojtja magában sexuális vágyait .De kivárom a sorom mert szinte napról napra igaz csiga tempoba de elöbrébb jutunk a párcsre kérdésében.Ameddig az aktus alatt,végén beszélünk rolla de utána a mikor vissza térünk a hétköznapi dolgokhoz már másként vélekedik.Hát ez van .
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 09. 04. hétfő 22:04
Teljesen érthető amit írsz. Általában úgy szokott lenni (legalábbis nagyon sok esetben), hogy ha a nő hajlamos rá a férfi nem és fordítva. Talán ezen esetek (is) azok közé tartoznak, amire azt mondják hogy az ellentétek vonzák egymást? Perzse tisztelet a kivételnek.
Hogy nagyon tetszik neked a szexnek eme formája azt nagyon megértem, hiszen nekem (nekünk) is. És azt is, hogy nem szeretnéd a ha a kapcsolatod mindjárt ilyen dolgokkal kezdődne. Erre idő kell, és néha nem is kevés. Pár évvel ezelőtt még én is elképzelhetetlennek tartottam volna az ilyesmit a részemről, hogy a feleségemről ne is beszéljek. Ez csak fokozatosan alakulhat ki úgy, hogy igazán működhessen, és még így se veszélytelen - legalábbis szerintem. De mindenesetre kevés nő meri kimondani (önmagának is bevallani)úgymond titkos szexuális vágyait. És ha még azok nyílt megvalósítására is törekszik félretéve mindenfajta gátlásait, s előitéletét, az olyan már tényleg kuriózum. Úgyhogy minden elismerésem.
2006. 09. 04. hétfő 22:45  #400
Törölt felhasználó (26894)
Ezúton szeretnénk üzenni mindenkinek, aki eddig üzenetet küldött nekünk képsorozatunk kapcsán, ill. aki majd még esetleg ezután teszi - azzal együtt, hogy megadja saját képsorozata számát, hogy mi - sajnos - nem tudjuk ezeket a képeket megtalálni, megnyitni. Nekünk, "határon túli" magyaroknak (Felvidék) nincs lehetőségünk az "anyaországi" teljes verzió használatára. Esetleg név alapján (és nem a szám szerint), kis szerencsével és sok böngészéssel ráakadhatunk egyik-másik képsorozatra, de nekünk pl. az amatőr fiúk kategória egyáltalán nem jelenik meg, csak amatőr lányok és amatőr párok, ezen belül is csak egy nagyon korlátozott verzió. Érdekes az is, hogy az angol verzió mindig frissebb, mint a számunkra lehetővé tett magyar.
Mindenkinek köszönjük, aki ir nekünk, és igyekszünk mindenkinek mihamarabb válaszolni.
/ 997