Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 08. 21. hétfő 21:51  #339
zeri zeri
Hohó! Ez szíved joga! Senki nem kényszerít, hogy olyant tegyél, amit nem akarsz!
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 22:26
Elvágnám a torkát annak, aki a feleségemhez hozzányúl. Ez alap. -
2006. 08. 21. hétfő 12:26  #338
Valaki aki vad Valaki aki vad
eljen worship eljen
Jó ötlet, de asszem ott vér folyna!!! violent gun
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 20. vasárnap 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 08. 20. vasárnap 12:44
Hozzuk össze a volt férjemmel, őt nem érdekli, akarná-e vagy sem....
2006. 08. 20. vasárnap 22:23  #337
Törölt felhasználó (56068) VIP
Szia te Tündér virág.Ismét örülök hogy ennyire egy a gondolatunk már szinte várom hozzászolásodat.Na de a többi hozzászolót is szivessen olvasom vagy olvasnám.
Vaki tudna egy sztorit WebCam.-mal ?
Érdekelne véleményetek a párok ellöti Cam.-ról is .
(Ez egy válasz Sandi üzenetére (2006. 08. 20. vasárnap 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 20. vasárnap 07:11
Én benne vagyok nagyon szívesen és állok elébe a különböző témákra, felállások vagy bármi más témára!!!
Tehát, gyerünk!!!
2006. 08. 20. vasárnap 12:44  #336
Törölt felhasználó (368273) VIP
Hozzuk össze a volt férjemmel, őt nem érdekli, akarná-e vagy sem....
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 08. 17. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 17. csütörtök 11:35
Most már engem is izgatna, ha megdugná valaki a feleségemet...mert nekem nem sikerül:-(
2006. 08. 20. vasárnap 07:11  #335
Sandi Sandi
Én benne vagyok nagyon szívesen és állok elébe a különböző témákra, felállások vagy bármi más témára!!!
Tehát, gyerünk!!!
2006. 08. 20. vasárnap 00:30  #334
Törölt felhasználó (56068) VIP
Hát igen de legalább már az is jólesik ha látom egykét sürübben válaszolgató emberke érdeklödését.Sajnos a topic nyitás zátonyra futott de talán itt lehetne tovább vini a témát külömbözö felállások témájában.
köszi Sandi aranyos csaj vagy.
2006. 08. 19. szombat 11:05  #333
Sandi Sandi
Teszik nekem is ez a téme és én sem nagyon hiszem el, hogy nincsenek olyan emberkék, akik ne tudnának valami megt♫8rtént sztorival szolgálni?!
2006. 08. 18. péntek 22:32  #332
Törölt felhasználó (56068) VIP
Bánhatod mert ha hiánypotlonak kell egy másik pasi a párodmellé és nem a élvezetek minnél jobb és tartalmassátétele véget akkor abbol szakitás lehet .De gondolom poénak indult a hozzászolásod.
Remélem nem hagyátok haldokolni ezt a érdekes sokat mondo topikot.Én nagyon sok jó épitő hozzászolást olvastam,egy két emberkével mns-en tovább részleteztük a témát és nagyon pozitiv a tapasztalatom irányukban.Köszönöm
2006. 08. 17. csütörtök 11:35  #331
Valaki aki vad Valaki aki vad
Most már engem is izgatna, ha megdugná valaki a feleségemet...mert nekem nem sikerül:-(
2006. 08. 17. csütörtök 06:38  #330
Sandi Sandi
Köszi, szépen! De hidd el az is teljesen ártatlanul indult és annál izgatóbban ért véget. S talán az volt benne a legszebb, hogy semmi, de tényleg semmi nem volt erőltetve és minden teljesen nyíltan történt. Elég volt szinte a pillanat és abból már mindenki értette, hogy mit lehet és mit nem lehet már. Hát, most így visszagondolva, nagyon szívesen áttélném újra!
2006. 08. 16. szerda 23:57  #329
Törölt felhasználó (56068) VIP
Beszámolot és képeket szivessen megnézném én is.
Kicsit irigyelek is érte ,hogy ti már át éltétek a kezdeteket.
2006. 08. 16. szerda 19:00  #328
Sandi Sandi
Ebben én is egyet értek, hogy akinek nem inge, ne vegye magára! Tehát szerintem is foglalkozzunk csakis a témával.
Neked, pedig "szuszed" csak annyit mondhatok, hogy szépen lassan, kis léptekkel és meglátod, mindent elértek és annál gyönyörűbb lessz minden!
2006. 08. 15. kedd 10:19  #327
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Sajna én messze lakok, de ha készülne, a fotókra és az élménybeszámolóra kíváncsi vagyok:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 15. kedd 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 15. kedd 08:03
Na de visszatérve a topik témájához, minket is érdekel a dolog, némi tapasztalattal is rendelkezünk már e téren. Megfelelo partnert találni viszont elég nehéz (legalább is eddig nekünk nagyon nehezen sikerült). Mindig volt valami, ami végett a dolog nem volt úgymond tökéletes. Vagy a távolság volt nagy, vagy idopontot volt nehéz egyeztetni, esetleg a szimpátia nem volt meg. Viszont a hónap utolsó napjaiban úgy néz ki, lesz alkalmunk és lehetoségünk ezzel foglalkozni intenzívebben. Esetleg ha valakit (valakiket) érdekelne a dolog, Gyor és környékérol esetleg Csallóköz környékérol, szívesen vennénk ha jelentkezne (jelentkeznének) nekünk. Összehozhatnánk egy jó kis akciót.
2006. 08. 15. kedd 08:03  #326
Törölt felhasználó (26894)
Na de visszatérve a topik témájához, minket is érdekel a dolog, némi tapasztalattal is rendelkezünk már e téren. Megfelelo partnert találni viszont elég nehéz (legalább is eddig nekünk nagyon nehezen sikerült). Mindig volt valami, ami végett a dolog nem volt úgymond tökéletes. Vagy a távolság volt nagy, vagy idopontot volt nehéz egyeztetni, esetleg a szimpátia nem volt meg. Viszont a hónap utolsó napjaiban úgy néz ki, lesz alkalmunk és lehetoségünk ezzel foglalkozni intenzívebben. Esetleg ha valakit (valakiket) érdekelne a dolog, Gyor és környékérol esetleg Csallóköz környékérol, szívesen vennénk ha jelentkezne (jelentkeznének) nekünk. Összehozhatnánk egy jó kis akciót.
2006. 08. 14. hétfő 23:06  #325
BigJoe23 BigJoe23 VIP
kitünő megoldás :-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56068)
2006. 08. 14. hétfő 23:04
Szerintem azzal bojkotáljuk az ilyen embert ha tovább nem is veszük észre ,nem reagálunk megnyilvánulásaira.


2006. 08. 14. hétfő 23:04  #324
Törölt felhasználó (56068)
Szerintem azzal bojkotáljuk az ilyen embert ha tovább nem is veszük észre ,nem reagálunk megnyilvánulásaira.


2006. 08. 14. hétfő 23:01  #323
Törölt felhasználó (26894)
Agybeteg dolog az, ha valaki olyan dolgokba üti az orrát, olyan dolgokról ítélkezik, amihez semmi köze, ráadásul úgy, hogy még csak nem is érti igazán azt, hogy mit is kritizál ítél el. De ezt neked hiába magyarázom ez számodra már túl magas. Kezdem magam szégyenleni, hogy ilyen gyakran reagáltam primitív megnyilvánulásaidra.
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 22:46
Persze ti cisnálhatjátok. Ti dolgotok, de szerintem agybeteg dolog ez van. -
2006. 08. 14. hétfő 22:52  #322
Törölt felhasználó (368273) VIP
Tök jó, ill. ilyenkor örülök igazán, hogy nekem nincsenek efféle "problémáim":-))))
2006. 08. 14. hétfő 22:50  #321
Törölt felhasználó (56068)
Na te csoda bogár, most már pár forumon bemutatkoztál,szerintem kissebségi komplexusmban szenvedsz. Gondolod másokat valamennyire is dühitesz ?Tudod nem az a lényeg mit mondanak hanem az aki mondja .A párodal kapcsolatban nem
megszerezni nehéz egy nöt hanem megtartani.
Ilyen kisfius gondolkodást nem sok nö kedveli.
És ne feledd te nem látsz bele a párod fejébe és semit sem vehetsz ennyire biztosra ,hogy csak te kelesz neki .És ne csak pár évre gondolj .

(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 22:26
Elvágnám a torkát annak, aki a feleségemhez hozzányúl. Ez alap. -
2006. 08. 14. hétfő 22:49  #320
Törölt felhasználó (368273) VIP
És...a kedves nejed is ugyanígy vélekedik, ha valaki hozzád nyúl(na)?:-))))
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 22:26
Elvágnám a torkát annak, aki a feleségemhez hozzányúl. Ez alap. -
/ 997