Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 08. 14. hétfő 22:30  #319
Törölt felhasználó (26894)
Élezd a késed, lehet, szükséged lesz rá. Sose tudhatod. Ha betakarod a tenyereddel, ha ő akarni fogja, az ujjaid közt teszi meg.
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 22:26
Elvágnám a torkát annak, aki a feleségemhez hozzányúl. Ez alap. -
2006. 08. 14. hétfő 22:26  #318
matrix11 matrix11
Elvágnám a torkát annak, aki a feleségemhez hozzányúl. Ez alap. -
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 14. hétfő 22:01
matrix11 szerint igen, de nem kell nagyon megijednünk, mert szerencsére van még épeszű férfi, aki ezt nem teszi, és még csak a fejében sem fordul meg az ilyesmi (csak lehet a párja fejében), ami (ill. aki) által, ez a társadalom még se korcsosult el egészen. Csak azt nem értem, mi a kakinak jár az ilyen ide. Szerintem élvezné ő is ha nézhetné, csak nincs rá mersze megtenni, így más választása nem lévén, ide jár csámcsogni, nyálazni és kritizálni. Inteligens egy alak az biztos. Az általa emlegetett műsorokba való - egyenest mintapéldánya lenne e műsoroknak.
2006. 08. 14. hétfő 22:01  #317
Törölt felhasználó (26894)
matrix11 szerint igen, de nem kell nagyon megijednünk, mert szerencsére van még épeszű férfi, aki ezt nem teszi, és még csak a fejében sem fordul meg az ilyesmi (csak lehet a párja fejében), ami (ill. aki) által, ez a társadalom még se korcsosult el egészen. Csak azt nem értem, mi a kakinak jár az ilyen ide. Szerintem élvezné ő is ha nézhetné, csak nincs rá mersze megtenni, így más választása nem lévén, ide jár csámcsogni, nyálazni és kritizálni. Inteligens egy alak az biztos. Az általa emlegetett műsorokba való - egyenest mintapéldánya lenne e műsoroknak.
(Ez egy válasz bxbetyar üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 16:27
bocsi hogy én is beleszólok.Én is védem szeretem a párom,ezek szerint épeszűnek számítok,de mi van akkor ha nekem is megfordult már a fejemben a dolog,sőt a párommal beszélgetve őt is felizgatta .Na persze a kiviteli stádiumig még nem jutottunk el de szóba került.Akkor viszont már én is a "degenerált"(elnézésrt a kifejezésért)csoportba tartozom?A szeretve védett párommal együtt?:))
2006. 08. 14. hétfő 17:42  #316
zeb68 zeb68
xidar én megdugom! ok?
(Ez egy válasz xidar üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 15:15
Az én feleségemet is megdughatná már valaki!!!!!
2006. 08. 14. hétfő 16:34  #315
matrix11 matrix11
Sajnos ja. Ez az egyre elkorcsosuló társadalmunk eredménye, majd jelentkezhetsz a Mónika v. Balázs showba is :-)
(Ez egy válasz bxbetyar üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 16:27
bocsi hogy én is beleszólok.Én is védem szeretem a párom,ezek szerint épeszűnek számítok,de mi van akkor ha nekem is megfordult már a fejemben a dolog,sőt a párommal beszélgetve őt is felizgatta .Na persze a kiviteli stádiumig még nem jutottunk el de szóba került.Akkor viszont már én is a "degenerált"(elnézésrt a kifejezésért)csoportba tartozom?A szeretve védett párommal együtt?:))
2006. 08. 14. hétfő 16:27  #314
bxbetyar bxbetyar
bocsi hogy én is beleszólok.Én is védem szeretem a párom,ezek szerint épeszűnek számítok,de mi van akkor ha nekem is megfordult már a fejemben a dolog,sőt a párommal beszélgetve őt is felizgatta .Na persze a kiviteli stádiumig még nem jutottunk el de szóba került.Akkor viszont már én is a "degenerált"(elnézésrt a kifejezésért)csoportba tartozom?A szeretve védett párommal együtt?:))
2006. 08. 14. hétfő 15:15  #313
xidar xidar
Az én feleségemet is megdughatná már valaki!!!!!
2006. 08. 14. hétfő 13:54  #312
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Kirohanásotok jogos, akinek nem tetszik, ne olvassa/csináljon saját topicot.
Lassan vissza is térhetnénk az eredeti témához :-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 14. hétfő 09:00
Akkor Te biztosan egy épeszeu férfi vagy aki óvja, védi és szereti a párját - ez nem kizárt ugye akkor se, ha éppen mással is kefél - és másokkal nem kefélteti - no ez már igen - , tehát ez nem az a topik, amit Te keresel. Ezt úgy látszik eddig nem vetted észre, de semmi gond, nyugodtan járj ide, és próbáld felnyitni mindenki szemét és végre megértetni mindenkivel, hogy valójában milyen egy épeszu férfi (a fotód, mint minta is elférne esetleg ide). És mint büszke, épeszu férfi, aki óvja félti, szereti és másokkal nem kefélteti párját mindjárt nyithatsz egy ilyen topikot, mondjuk "épeszu férfiak" címen (de ezt rád bízom, ez csak csak tipp volt) és ott el lehet majd mondanod magadról, hogy Te mennyire szuper, épeszu vagy. Nem hiszem, hogy innen oda fognak majd járni csodálkozni azon, hogy Ti milyen csodamadarak vagytok, és blamálni Téged (nagyonépeszut), és minden veled egyetértot.
2006. 08. 14. hétfő 09:00  #311
Törölt felhasználó (26894)
Akkor Te biztosan egy épeszeu férfi vagy aki óvja, védi és szereti a párját - ez nem kizárt ugye akkor se, ha éppen mással is kefél - és másokkal nem kefélteti - no ez már igen - , tehát ez nem az a topik, amit Te keresel. Ezt úgy látszik eddig nem vetted észre, de semmi gond, nyugodtan járj ide, és próbáld felnyitni mindenki szemét és végre megértetni mindenkivel, hogy valójában milyen egy épeszu férfi (a fotód, mint minta is elférne esetleg ide). És mint büszke, épeszu férfi, aki óvja félti, szereti és másokkal nem kefélteti párját mindjárt nyithatsz egy ilyen topikot, mondjuk "épeszu férfiak" címen (de ezt rád bízom, ez csak csak tipp volt) és ott el lehet majd mondanod magadról, hogy Te mennyire szuper, épeszu vagy. Nem hiszem, hogy innen oda fognak majd járni csodálkozni azon, hogy Ti milyen csodamadarak vagytok, és blamálni Téged (nagyonépeszut), és minden veled egyetértot.
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 01:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 01:37
Agybeteg dolog egyértelmű. Éppeszű férfi védi, szereti, a párját nem másokkal kefélteti ... -
2006. 08. 14. hétfő 08:46  #310
zeri zeri
ezt gyorsan szajkózd még el tízszer oszt mehecc!
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 01:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 14. hétfő 01:37
Agybeteg dolog egyértelmű. Éppeszű férfi védi, szereti, a párját nem másokkal kefélteti ... -
2006. 08. 14. hétfő 01:37  #309
matrix11 matrix11
Agybeteg dolog egyértelmű. Éppeszű férfi védi, szereti, a párját nem másokkal kefélteti ... -
2006. 08. 14. hétfő 00:43  #308
Sandi Sandi
Hát, igen ezt nagyon pontosan mondtad robix!
Ezt én is így tanultan annak idején, hogy ha két ember igazán szereti egymást, akkor ott csak ők maguk szablyák meg a határt, hogy meddig is mennek el és mi is fér még bele a "játékba". S ilyenkot talán aztán, amikor két egymást szerető ember egymásba bolondul, aztán tényleg a perverzitás határa mérföldekkel tolódik! S ezt magamból kiindulva is tanusíthatom!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 14. hétfő 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56068)
2006. 08. 14. hétfő 00:23
Köszönöm szépen a hozzászolásodat ,pont ezért osztottam meg veletek a belső és nem agy beteg gondolataimat mert vannak még nagyon jó lelkü emberkék akik érdemlegessen és épitő szándékkal hozzá szolnak, és probálnak segiteni.
Most is beszélgettem egy nagyszerü sráccal aki a kezdeteket és a tapasztalatokat elmondta nagyon sokat lehetet tanulni belöle.Egyszer olvastam egy sexologust, hogy "nem perverz dolog az ami 2ember közös elhatározása".köszönöm
2006. 08. 14. hétfő 00:23  #307
Törölt felhasználó (56068)
Köszönöm szépen a hozzászolásodat ,pont ezért osztottam meg veletek a belső és nem agy beteg gondolataimat mert vannak még nagyon jó lelkü emberkék akik érdemlegessen és épitő szándékkal hozzá szolnak, és probálnak segiteni.
Most is beszélgettem egy nagyszerü sráccal aki a kezdeteket és a tapasztalatokat elmondta nagyon sokat lehetet tanulni belöle.Egyszer olvastam egy sexologust, hogy "nem perverz dolog az ami 2ember közös elhatározása".köszönöm
(Ez egy válasz Sandi üzenetére (2006. 08. 13. vasárnap 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 13. vasárnap 17:24
Olvasgattam a hozzászólásokat és a Tiéd tetszett a legjobban. Ez pontosan úgy van, ahogy mondod robix9! tudom, sok helyen ez pon ellenkezőleg van, mint Nálunk, de hát így van és kész!
Mi is így kezdtük, hogy egy nagyon jó baráti, családi párral a sok eltöltött közös program után, egy szilveszteri estén egy ágyban kötöttünk ki. Persze mindenki a saját párjával! De ami a legszebb volt benne, hogy egy karnyújtásnyira volt a másik pár, aki épp úgy figyelt minket, mind mi őket. Azt már rég tudtuk, hogy Ök sokkal tapasztaltabbak volta ezen a téren, s nem is lepődtünk meg, mikor tőlük jött az első lépés. Lassan, de annaál biztosabban kezdett engem Ádám simogatni! S be kell hogy valljam, mennyire izgató és milyen jó érzés volt számomra! Ezek után persze nem vehettem rossz névem, amikor az én párom kezdte Évát simogatni.
az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy teljesen igazad van, mert szerintem is így kellene kezdeni a dolgokat, hogy eljussunk a fenti téma címéhez! S az is igaz, hogy nagyon izgató volt az a helyzet, de akkor csakis annyiban maradtunk, vagyis a simogatásban. De már csa maga a látvány észbontó volt!
2006. 08. 13. vasárnap 22:21  #306
BigJoe23 BigJoe23 VIP
itt vagy?
(Ez egy válasz Sandi üzenetére (2006. 08. 13. vasárnap 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 13. vasárnap 22:03
Kedves varju1!
Hát, azért ezt én sem értem nagyon, hogy csak addig érdekel, amíg el nem jutsz a csúcsra. Kifelytenéd kicsit bővebben?
2006. 08. 13. vasárnap 22:03  #305
Sandi Sandi
Kedves varju1!
Hát, azért ezt én sem értem nagyon, hogy csak addig érdekel, amíg el nem jutsz a csúcsra. Kifelytenéd kicsit bővebben?
2006. 08. 13. vasárnap 21:43  #304
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Megkérhetlek, hogy ezt fejts ki bővebben?
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 08. 13. vasárnap 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 13. vasárnap 21:41
Engem odáig érdekelne a dolog még el nem jutok a csucsra, de utána lévő dolgok nem !!
2006. 08. 13. vasárnap 21:41  #303
varju1 varju1 VIP
Engem odáig érdekelne a dolog még el nem jutok a csucsra, de utána lévő dolgok nem !!
2006. 08. 13. vasárnap 21:23  #302
zeri zeri
Ha tudnád... Az első ilyen élmény után mennyire le lehet sajnálni azt, aki még nem próbálta...
(Ez egy válasz matrix11 üzenetére (2006. 08. 13. vasárnap 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 13. vasárnap 19:15
Ez agybeteg dolog ... -
2006. 08. 13. vasárnap 19:15  #301
matrix11 matrix11
Ez agybeteg dolog ... -
2006. 08. 13. vasárnap 17:24  #300
Sandi Sandi
Olvasgattam a hozzászólásokat és a Tiéd tetszett a legjobban. Ez pontosan úgy van, ahogy mondod robix9! tudom, sok helyen ez pon ellenkezőleg van, mint Nálunk, de hát így van és kész!
Mi is így kezdtük, hogy egy nagyon jó baráti, családi párral a sok eltöltött közös program után, egy szilveszteri estén egy ágyban kötöttünk ki. Persze mindenki a saját párjával! De ami a legszebb volt benne, hogy egy karnyújtásnyira volt a másik pár, aki épp úgy figyelt minket, mind mi őket. Azt már rég tudtuk, hogy Ök sokkal tapasztaltabbak volta ezen a téren, s nem is lepődtünk meg, mikor tőlük jött az első lépés. Lassan, de annaál biztosabban kezdett engem Ádám simogatni! S be kell hogy valljam, mennyire izgató és milyen jó érzés volt számomra! Ezek után persze nem vehettem rossz névem, amikor az én párom kezdte Évát simogatni.
az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy teljesen igazad van, mert szerintem is így kellene kezdeni a dolgokat, hogy eljussunk a fenti téma címéhez! S az is igaz, hogy nagyon izgató volt az a helyzet, de akkor csakis annyiban maradtunk, vagyis a simogatásban. De már csa maga a látvány észbontó volt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 11. péntek 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56068)
2006. 08. 11. péntek 23:59
Én csak pár gondolat erejéig szolnák hozzá a témához.Amikor nagyon izgató dologra akarok gondoni mindig az jár a fejembe ,hogy a feleségemet partiba dugjuk.
Ami nagyon felizgat ,de itt jön a lényeg egyszer azt álmodtam , hogy a feleségem elötem dugott nagyon rossz érzés tört fel belölem és örültem hogy csak álom . Inentöl kezdve kicsit másképpen látom a dolgokat.
A legjobb megoldás egy másik házaspár elötti sex lehetne ahol teljessen le lehetne mérni medig tudnánk elmenni a sex területén .Lehet-e levetközni a benünk lévő félelmet hogy netán a kapcsolat éppen ezért vége lenne .
Már bezélgettem egy rutinosabb párral is akik swingerkednek de sajnos pár mondat után éreztetik nem társalogni akarnak pedig az ember inkább szeretne elöbb tapogatozni ebben a kényes témában.
Jó lenne egy pár kisegitő tanács mik a buktatok a szépsége az nem kérdés.Ha van olyan pár akik szivessen társalognának van minden mns,cam
Ja a lényeg a feleségem kacsingat a téma iránt de vonakodik és ezt nem lehet kényszeritve megoldni.Fotozkodni szeret rktunk is fel képeket de még nem látom a lapon.
/ 997