Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 08. 08. kedd 22:55  #279
Teenboy Teenboy
beszámolót mindenképp kérünk+az illető mennyi idős?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 07. hétfő 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 07. hétfő 19:35
Köszönöm a sok levelet amit írtatok.
Nagyon sok férfi ajánlkozott a sexuális étvágyam kielégítésére. Ennyi elég lenne egy teljes évre.
Ami meglepő három hölgy is ajánlkozott, szerintük ha kipróbálom a nöi szerelmet nem fogok csalódani.
A férjemnek nincs ellenére a próba,igaz nekem sem,de a férfiak farkát nem tudják pótolni.
A férjem kettö ajánlkozóval tárgyalt, akiket én is szivesen magamban éreznék.az általuk küldött fotók alapján. Ma 21 órára várjuk az urat. Reméljük nem fogunk csalódani.
2006. 08. 07. hétfő 19:35  #278
mara38 mara38
Köszönöm a sok levelet amit írtatok.
Nagyon sok férfi ajánlkozott a sexuális étvágyam kielégítésére. Ennyi elég lenne egy teljes évre.
Ami meglepő három hölgy is ajánlkozott, szerintük ha kipróbálom a nöi szerelmet nem fogok csalódani.
A férjemnek nincs ellenére a próba,igaz nekem sem,de a férfiak farkát nem tudják pótolni.
A férjem kettö ajánlkozóval tárgyalt, akiket én is szivesen magamban éreznék.az általuk küldött fotók alapján. Ma 21 órára várjuk az urat. Reméljük nem fogunk csalódani.
2006. 08. 07. hétfő 12:57  #277
surdapapa surdapapa
Vigyázzatok a megcsalással!
Javaslom a megcsalás kinek mit jelent topicot mielőtt bele mentek!
Érdekes, tanulságos életek vannak közötte. Benne az én problémám is.
2006. 08. 07. hétfő 11:18  #276
hotdogzero hotdogzero
Ó hát persze, bizonyára.
2006. 08. 07. hétfő 08:54  #275
Törölt felhasználó (18603)
Amikor ketten dugtuk a feleségem, öröm volt nézni a csillogást a szemében! nyes nyes
2006. 08. 07. hétfő 07:49  #274
zeri zeri
Először általánosságban beszélgessetek baráti társaságban a szexről, szűkebben a többes, cserés dolgokról. Úgy meg lehet ismerni a többiek hozzáállását az ilyesmihez. Mi is így tettünk anno.
2006. 08. 06. vasárnap 23:04  #273
Törölt felhasználó (43029)
Szia!
Én mint Nő,teljes mértékben egyetértek MM4 hozzászólásával.Ha még picik a gyerekek,akkor bizony a szülés utáni hormonok tombolnak a feleségedben.Tapasztalatból írom,sajnos:-(
2 gyermeket is szültem és mind a két szülés után a béka popója alá süllyedt az étvágyam a szex terén,mind két alkalommal 2(azaz két) év kellett hogy "rendbe jöjjek".Szerencsére türelmes volt a párom,és kibírta a valóban minimális szexel azt a 2X2 évet.Viszont mostanában már Neki kisebb az igénye.Tudtommal nem szült:-)Najó,ez csak vicc volt,mármint a szülés:-)
Viszont van még egy lehetséges oka a vágy elmaradásának,mégpedig a fogamzásgátló tabletta.Ha esetleg a párod szed ilyet akkor kérdezzen rá az orvosánál hogy az a tabletta amit Ő szed,produkál-e ilyen "mellékhatást"?!
Sziasztok Angel30
2006. 08. 06. vasárnap 07:11  #272
MM4 MM4
Azt hiszem ez az egyik legáltalánosabb probléma a házasságokban. Azaz a nőnek meg kell ossza a figyelmét a gyermekei és a férje között. Valahogy természetes, hogy a férj kissé háttérbe szorul.
Old meg, hogy kettesben legyetek. Kettőtöknek gyermekek nélkül szervezzetek programot. Természetesen gyermekekkel is az egyensúly és a gyermek nevelés kedvéért. Plusz azért, hogy ne legyen a feleségednek lelkiismeret furdalása, hogy elhanyagolja a gyermekeket.
Ha a hami-kaki-szunya korszakban vannak a gyermekek, vagy akár mindkettő akkor pedig légy türelmes és segíts többet, kapcsolódj be a gyermekkel való törődésbe. Pl. fürdesd este Te őket.

Mindezen túl beszélgess Vele, hogy mi történt a szüléskor, hogyan érintette a szülés utáni homonális változás sokkszerűsége stb.

Persze mindez igazán akkor igaz, ha kicsik -legfeljebb ovodásak - a gyermekek.
2006. 08. 05. szombat 22:37  #271
varju1 varju1 VIP
igy van
2006. 08. 05. szombat 22:27  #270
varju1 varju1 VIP
Te tudod, de a mások bevonása nem old meg semmit.
2006. 08. 05. szombat 21:39  #269
varju1 varju1 VIP
Szia Petyus39 !

Nekem a volt feleségem ugyanigy gondolkodott addig még nyeregbe érezte magát a gyerek miatt és csak testileg csaltam meg.
Miután összejöttem valakivel aki nem csak testileg volt fontos részemre és otthagytam az asszonyt már rendbejött volna a házaséletünk mert onnantól mikor megdugtam már minden volt amit egy férfi kivánhat, de hát már késő volt.
Szerintem csak te lépj félre és nézd meg mit hoz ki belőle.

Üdv
2006. 08. 05. szombat 19:44  #268
varju1 varju1 VIP
Figyelj ide Petyus !
Szerintem akkor a nejednek nem a szexszel, hanem veled van gondja.
Én a régebbi házasságomban voltam igy és nem a párcsere volt a megoldás.

Üdv.
2006. 08. 05. szombat 19:12  #267
varju1 varju1 VIP
Hü de nagy paraszt vagy !!
Még irni sem tudsz, de szerintem gondolkodni sem.
2006. 08. 05. szombat 18:29  #266
Makkos75 Makkos75
Osamu, a kevés szex egyik oka lehet az is hogy mást igényel a kapcsolatotoktól lelki oldalon mint amit kap. Próbáld meg ilyen téren megközelíteni az igényeit.
2006. 08. 05. szombat 17:56  #265
hotdogzero hotdogzero
Azért azt figyelitek hogy a tigris hogy eltűnt abban a pillanatban amint kiderült, kamu az egész mf2 mf1 mf1
2006. 08. 04. péntek 23:21  #264
uralos uralos
én jelentkeznék:)ha valakiszertné látni ha a feleségét...
2006. 08. 04. péntek 22:54  #263
Törölt felhasználó (55360)
Miért nem próbálkoztok nyaralás alatt?
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 08. 04. péntek 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 04. péntek 22:47
Én is megdugatnám a feleségemet, de nehezen jön össze. Benne is lenne, de nem menne bele az előre megszervezett dolgokba és sajnos nincs olyan baráti körünk akivel ezt el lehetne játszani.
2006. 08. 04. péntek 22:47  #262
varju1 varju1 VIP
Én is megdugatnám a feleségemet, de nehezen jön össze. Benne is lenne, de nem menne bele az előre megszervezett dolgokba és sajnos nincs olyan baráti körünk akivel ezt el lehetne játszani.
2006. 08. 04. péntek 08:11  #261
Törölt felhasználó (26894)
Hasonló problémával találtuk szembe magunkat mi is, már több alkalommal is. Mint ha más sorozatszámok jelennének meg az egyes képsorozatok mellett - csak azt nem tudom mitol függoen - azoknak akik a határon belül, vagy kívül élnek, vagy esetleg, aszerint, ki mikortól tagja az oldalnak?
(Ez egy válasz dvcam üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 19:17
Hogy lehet 2510 ha a legutolsó sorozat 623?
2006. 08. 04. péntek 08:05  #260
Törölt felhasználó (26894)
Nagyon örülök, hogy egyetértesz velem, s Te is hasonlóan vélekedsz errol. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 08. 03. csütörtök 19:15
Elolvastam az érveidet és azt kell mondjam, hogy belátom, én tévedtem és neked van igazad.
Ha mindenki úgy gondolkodna a fórumozásról, ahogy te, akkor valóban kellemesebb lenne olvasni. worship
Elnézést kérek az offolásokért.
/ 997