Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 08. 03. csütörtök 19:17  #259
dvcam dvcam
Hogy lehet 2510 ha a legutolsó sorozat 623?
2006. 08. 03. csütörtök 19:15  #258
Törölt felhasználó (21812)
Elolvastam az érveidet és azt kell mondjam, hogy belátom, én tévedtem és neked van igazad.
Ha mindenki úgy gondolkodna a fórumozásról, ahogy te, akkor valóban kellemesebb lenne olvasni. worship
Elnézést kérek az offolásokért.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 03. csütörtök 17:37
Szia.
Válaszolva írásodra, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szép dolog az ellenvélemény és annak kifejezésre juttatása is. De szerintem (ill. én úgy gondoltam), hogy itt azért vannak alakítva az ilyen topikok mint ez is, hogy itt megtalálják egymást azok, akik a témával kapcsolatban azonosan gondolkodnak. Esetleg a topikon belül elbeszélgessenek egymással, tapasztalatot cseréljenek, ismerkedjenek, nem pedig azért, hogy a másképp vélekedők (nem ritkán epés, vagy gúnyos) úgymond ellenvéleményét hangoztathassák, kifejezésre juthathassák azoknak, akiknek ez a téma tetszik. Hisz tisztában van mindenki azzal, hogy milyen topikba lép be, és azzal is hogy nem mindenki egyforma, és a vélemények is különbözőek a különféle témákról. Ha valamelyikkel nem értek egyet, vagy nem egyezik az ízlésemmel, oda nem lépek be csak azért, hogy elmondjam az ott lévőknek, hogy ők milyen furcsák, és ezt hogy lehet szeretni és amúgyis fujjj! Az ellenvéleményemet épp oly nyomatékosan kifejezésre tudom juttatni azzal is, ha csak egyszerűen nem járok arra a bizonyos topikra. Az ilyen hozzáállással, viselkedéssel, elejét lehetne venni nagyon sok durva szóváltásnak, trágár ócsárolgatásnak. Persze nagyon fontos hozzátennem azt, hogy szerintem. Mert ezzel a véleménnyel is minden bizonnyal nagyon sokan nem fognak egyetérteni, mint akár melyik mással, többek között szerintem Te se.
2006. 08. 03. csütörtök 18:54  #257
Cerbero Cerbero
Engem biztos felizgatna ha a feleségem megdugná valaki és én rájönnék. boxer
2006. 08. 03. csütörtök 17:37  #256
Törölt felhasználó (26894)
Szia.
Válaszolva írásodra, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szép dolog az ellenvélemény és annak kifejezésre juttatása is. De szerintem (ill. én úgy gondoltam), hogy itt azért vannak alakítva az ilyen topikok mint ez is, hogy itt megtalálják egymást azok, akik a témával kapcsolatban azonosan gondolkodnak. Esetleg a topikon belül elbeszélgessenek egymással, tapasztalatot cseréljenek, ismerkedjenek, nem pedig azért, hogy a másképp vélekedők (nem ritkán epés, vagy gúnyos) úgymond ellenvéleményét hangoztathassák, kifejezésre juthathassák azoknak, akiknek ez a téma tetszik. Hisz tisztában van mindenki azzal, hogy milyen topikba lép be, és azzal is hogy nem mindenki egyforma, és a vélemények is különbözőek a különféle témákról. Ha valamelyikkel nem értek egyet, vagy nem egyezik az ízlésemmel, oda nem lépek be csak azért, hogy elmondjam az ott lévőknek, hogy ők milyen furcsák, és ezt hogy lehet szeretni és amúgyis fujjj! Az ellenvéleményemet épp oly nyomatékosan kifejezésre tudom juttatni azzal is, ha csak egyszerűen nem járok arra a bizonyos topikra. Az ilyen hozzáállással, viselkedéssel, elejét lehetne venni nagyon sok durva szóváltásnak, trágár ócsárolgatásnak. Persze nagyon fontos hozzátennem azt, hogy szerintem. Mert ezzel a véleménnyel is minden bizonnyal nagyon sokan nem fognak egyetérteni, mint akár melyik mással, többek között szerintem Te se.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 08. 03. csütörtök 13:12
Nem értem, hogy miért baj az, ha egy topicban vélemények és ellenvélemények is megjelennek, és miért kell ráförmedni arra, aki másként gondolkodik a dologról.

Minden éremnek két oldala van (sőt néha több), és ezt lehet normálisan is kezelni.

Én nem csak olyan emberekkel akarok beszélgetni, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint én. Meg akarom ismerni mások véleményét is.

Ha mindig nyitnánk egy ellentopicot, az felesleges kavarodást okozna, bár az ötlet kétségtelenül logikus.

2006. 08. 03. csütörtök 16:29  #255
mara38 mara38
Talán privát megoldható.
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 16:04
Engem egy Hölgyből nem csak a puncija érdekel..hanem a feneke, melle, arca is...
Privátba sem lehet?
2006. 08. 03. csütörtök 16:04  #254
Valaki aki vad Valaki aki vad
Engem egy Hölgyből nem csak a puncija érdekel..hanem a feneke, melle, arca is...
Privátba sem lehet?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:49
Szerintem elég ennyit mutatni.
Margitka
2006. 08. 03. csütörtök 16:02  #253
mara38 mara38
Köszönjük.
2006. 08. 03. csütörtök 15:49  #252
mara38 mara38
Szerintem elég ennyit mutatni.
Margitka
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:39
Megnéztem...izgató töltöttgalamb lehetsz....
Többet nem lenne kedved mutatni magadból?
2006. 08. 03. csütörtök 15:39  #251
Valaki aki vad Valaki aki vad
Én a 2300-as fiú vagyok Pécsről!
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:39
Hevesmegye
2006. 08. 03. csütörtök 15:39  #250
Valaki aki vad Valaki aki vad
Megnéztem...izgató töltöttgalamb lehetsz....
Többet nem lenne kedved mutatni magadból?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:24
2510 és 2522
2006. 08. 03. csütörtök 15:39  #249
mara38 mara38
2006. 08. 03. csütörtök 15:37  #248
Valaki aki vad Valaki aki vad
Hol laktok?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:27
Egyébként mindketten itt vagyunk a gép előtt.
Ha valakinek kérdése van,szivesen válaszolunk.
Margitka István
2006. 08. 03. csütörtök 15:27  #247
mara38 mara38
Egyébként mindketten itt vagyunk a gép előtt.
Ha valakinek kérdése van,szivesen válaszolunk.
Margitka István
2006. 08. 03. csütörtök 15:24  #246
mara38 mara38
2510 és 2522
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:16
Gratulálok!
Melyik párod sorozata?
2006. 08. 03. csütörtök 15:16  #245
Valaki aki vad Valaki aki vad
Gratulálok!
Melyik párod sorozata?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:06
Üdvözlök mindenkit!
István vagyok mara 38 férje.
Olvasgatom ezt a fórumot a feleségem hívta fel rá figyelmem miután irt ide valamint pár képet megjelentetett magáról az amatőr lányok sorozatban.
Én sem gondoltam a házasságunk elején, hogy valaha más férfiakkal dugjon a feleségem,és én ezt végignézem.
De ilyen az élet, mégis ez történik.
A feleségem nagyon nagy szexuális étvággyal van megáldva. Ez számomra nagy örömöt jelent,de képtelen vagyok teljes mértékben eleget tenni vágyai csillapítására. Eleinte bevetettünk felcsatolható segédeszközt,de Margitkám szernt ez nem volt teljes mértékben megfelelő. Ezért egy alkalommal felvetette más férfiak bevonását, amit én nem nagy örömmel fogadtam. Kis vívódás után beláttam ha nem így lessz akár tönkremehet a házasságunk is, aztán megbeszéltük a részleteket majd belevágtunk.
Elég gyorsan történtek a dolgok, a lényeg ma már én szervezem a találkozókat.
Nagyon feldob a látványa ahogy Margitkámat más férfi dugja. Távozása után nagyot szeretkezünk,és ellentétben az itt olvasot némely véleménnyel nem zavar az hogy fél órával előtte idegen férfi farka járt a punciban vagy a szájában. A mi példánk is bizonyítja, valóban izgató ha előttem dugják a feleségemet.Persze nem mindenki igy látja ezt és mi ezt tiszteletben tartjuk.
2006. 08. 03. csütörtök 15:06  #244
mara38 mara38
Üdvözlök mindenkit!
István vagyok mara 38 férje.
Olvasgatom ezt a fórumot a feleségem hívta fel rá figyelmem miután irt ide valamint pár képet megjelentetett magáról az amatőr lányok sorozatban.
Én sem gondoltam a házasságunk elején, hogy valaha más férfiakkal dugjon a feleségem,és én ezt végignézem.
De ilyen az élet, mégis ez történik.
A feleségem nagyon nagy szexuális étvággyal van megáldva. Ez számomra nagy örömöt jelent,de képtelen vagyok teljes mértékben eleget tenni vágyai csillapítására. Eleinte bevetettünk felcsatolható segédeszközt,de Margitkám szernt ez nem volt teljes mértékben megfelelő. Ezért egy alkalommal felvetette más férfiak bevonását, amit én nem nagy örömmel fogadtam. Kis vívódás után beláttam ha nem így lessz akár tönkremehet a házasságunk is, aztán megbeszéltük a részleteket majd belevágtunk.
Elég gyorsan történtek a dolgok, a lényeg ma már én szervezem a találkozókat.
Nagyon feldob a látványa ahogy Margitkámat más férfi dugja. Távozása után nagyot szeretkezünk,és ellentétben az itt olvasot némely véleménnyel nem zavar az hogy fél órával előtte idegen férfi farka járt a punciban vagy a szájában. A mi példánk is bizonyítja, valóban izgató ha előttem dugják a feleségemet.Persze nem mindenki igy látja ezt és mi ezt tiszteletben tartjuk.
2006. 08. 03. csütörtök 13:12  #243
Törölt felhasználó (21812)
Nem értem, hogy miért baj az, ha egy topicban vélemények és ellenvélemények is megjelennek, és miért kell ráförmedni arra, aki másként gondolkodik a dologról.

Minden éremnek két oldala van (sőt néha több), és ezt lehet normálisan is kezelni.

Én nem csak olyan emberekkel akarok beszélgetni, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint én. Meg akarom ismerni mások véleményét is.

Ha mindig nyitnánk egy ellentopicot, az felesleges kavarodást okozna, bár az ötlet kétségtelenül logikus.

(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 02. szerda 23:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 02. szerda 23:15
Akkor nyissatok egy topicot "Nem izgat, ha megdugják a feleségemet" cimmel. Ott megtárgyalhatjátok, kinek miért nem tetszik, és mennyire nem értitek azokat, akiket ez izgat. Ilyen egyszerű.
2006. 08. 03. csütörtök 13:08  #242
Valaki aki vad Valaki aki vad
Hol fogjuk látni?
2006. 08. 03. csütörtök 12:37  #241
Törölt felhasználó (17107)
Lesz kép, de csak este tudom majd feltenni.
2006. 08. 03. csütörtök 10:07  #240
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Na de komolyan, hogy néz ki?
Küldj már fotót léci!
/ 997