Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 08. 03. csütörtök 10:07  #239
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Na de komolyan, hogy néz ki?
Küldj már fotót léci!
2006. 08. 03. csütörtök 08:57  #238
Valaki aki vad Valaki aki vad
De...fotó?
2006. 08. 03. csütörtök 08:55  #237
BigJoe23 BigJoe23 VIP
van róla képed? :-)
2006. 08. 03. csütörtök 08:54  #236
Törölt felhasználó (17107)
SZiasztok!
Az én fleeségem egy telt lány Észak Békésben. Nem akarja megdugni valaki velem? :)
2006. 08. 02. szerda 23:15  #235
Törölt felhasználó (26894)
Akkor nyissatok egy topicot "Nem izgat, ha megdugják a feleségemet" cimmel. Ott megtárgyalhatjátok, kinek miért nem tetszik, és mennyire nem értitek azokat, akiket ez izgat. Ilyen egyszerű.
2006. 08. 01. kedd 21:54  #234
Törölt felhasználó (16089)
Fejér megyeiek vannak?
2006. 08. 01. kedd 21:23  #233
csabika csabika
Küldenél priviben egy pár címet ahol megnézhetlek még titeket? Kérlek!

Köszönöm!
2006. 08. 01. kedd 00:11  #232
Fruty Fruty
Sziasztok!

Egy történet. Nekem nincs férjem, de barátom van. Van egy baráti pár, barátom volt bnője (aki nagyon sexi csaj). A barátom elment hozzájuk valami ügye volt a férjjel.
Egyszer csak azzal hívott fel a pasi, h itthon vagyok-e, mert áthozna nekem vmit, mondtam, h jöjjön(azt hittem, h a párom is jön). Beengedtem, majd csörgött a tel a párom volt, hogy hallgassam a telefont! A nő masztizott benne, és beszélt hozzám. Azt kérte, hogy szopjam le a férjét, ő is leszopja a pasimat! Háát, meglepődtünk mind a ketten, de a pasi persze belement a játékba. A párom is mondta, hoyg tegyem meg. Én is megengedtem neki, annyit kértem, h hallani akarom ahogy elélvez, nyögjön.

Elkezdtem szopni ő meg csapkodta a fenekemet, a párom beleszólt, hogy dugja be a seggembe az ujját, mert azt élvezem! Bedugta, én elélveztem! Ő jött!
Közben a vonal végén a nő nyögött, tudtam, hogy a kefélnek, hallotam a pasimat, élvezte. Kérdeztem, mit csinálnak? Azt mondta, h a kedvenced.
Hátulról, jó mélyen, közben a haját húzta, a csaj könyörgött, h kefélj még, basszál meg! Megtette. A nő elélvezett.
Felfeküdtem az asztalra, széttettem a lábamat elkezdett nyalni, ujjazni, alig vártam, h megdugjon, megtette. Belémélvezett, és utána kinyalta belőlem és a számab csúrgatta (ilyet még nem éreztem).

A pasimat akartam hallani. Tudom,h szereti, ha közben beszélek, izgatja ha csúnyán beszélek.
A nem kellett sok! A nő seggére, pinájára élvezett, és utána a kérésemre lenyalta.

Nagyon jó volt ez a délután!!!
Azóta is emlegetjük ezt a szeretkezést.

Puszi mindenkinek! A sex legyen veletek!
2006. 07. 31. hétfő 22:47  #231
MM4 MM4
Annyi minden van még a világon, amit nyilván nem tudsz fölfogni. Miért pont ez az egy zavar Téged??? Miért nem pl. az, hogy miért is nincs örökélet a földön. Az nagyobb és izgalmazabb talány, nem. Erkölcseiddel mit keresel egy sexfórumban? Miért nem próbálod inkább a vallás-filozófiát?
(Ez egy válasz bazzeg üzenetére (2006. 07. 31. hétfő 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 31. hétfő 22:03
ezt nem birom felfogni agyilag,mi izgató azon ha más fasza járja be az én feleségem punciját? nem értem...ennyire elkorcsosult a házasság fogalma vagy hogy van ez?
2006. 07. 31. hétfő 22:03  #230
bazzeg bazzeg
ezt nem birom felfogni agyilag,mi izgató azon ha más fasza járja be az én feleségem punciját? nem értem...ennyire elkorcsosult a házasság fogalma vagy hogy van ez?
2006. 07. 31. hétfő 19:50  #229
MM4 MM4
Szvsz nagyon meglepődnél! Megnéznélek.
2006. 07. 31. hétfő 19:48  #228
MM4 MM4
Öreg minden tiszteletem a tiéd!

Ha jól emlékszem a Te korodban én "sóder-sóder"-t játszottam a csajokkal, és borzasztó boldog voltam, amikor megpuszilhattam azt a lányt, akiről titokban ábrándoztam. Viszont a helyesírásom határozottan jobb volt.
2006. 07. 31. hétfő 09:24  #227
bl6806 bl6806
Hi!

Engem biztos izgatna, ha a Te feleségedet dugnám! :-)
2006. 07. 30. vasárnap 20:18  #226
Törölt felhasználó (20185)
amugy m... egyszerü lezárnia a vitát foto ahogy kint áll és kész
2006. 07. 30. vasárnap 14:02  #225
Törölt felhasználó (17632)
Igazad van szuszed! Nem értem miért kell rárontani valakire ilyen otrombán. Attól hogy mi még nem lláttuk, nem feltétlenül kell kamunak lennie... (lehet, h csak kapós eplus2 ). Amúgy meg, ha nekik jól esik, hát hajrá! nem bántanak vele senkit! Sőt!
De azért egy képet berakhatnál tigrincs, hogy ha legközelebb arra járok, tudjam kiről olvastam ennyit ravasz1
2006. 07. 29. szombat 18:03  #224
hotdogzero hotdogzero
Én szoktam egyet látni, de őt évek óta ismerem.
Egyébként jártam ma arra gondoltam megnézem ezt a csajt, de nem volt egy darab nő sem ott ahol tigris állította, szóval KAMU!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 07. 29. szombat 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (17632)
2006. 07. 29. szombat 15:43
Egyébként én napi szinten járok Ócsa felé, vannak is kurvák, de még egyet sem láttam ful ruha nélkül, ahogy tigrincs állítja....
2006. 07. 29. szombat 15:46  #223
Törölt felhasználó (17632)
Ezzel pedig abszolút egyetértek! Nemcsak hogy az emberek, de maguk a kapcsolatok is különböznek, és nem lehet/érdemes bekatulyázni, elítélni őket.
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 07. 27. csütörtök 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 27. csütörtök 23:56
Sziasztok Emberek!

Rég voltam, olvasgattam egy kicsit.
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni:
TÚL SOK AZ ERKÖLCSRENDÉSZ ITT!!!!
Sok olyan ember van aki tipically "bort iszik és vizet prédikál". Nemtomméjó az embereknek a másikban a legkissebb negativ dolgot keresni, mikor az illető épp lehet veri a gyerekeit!? Nézzen magába mindazok akik hülye badar kritikát akar ide írni.
Persze van építő jellegű is, de kevés.
Szal tükör, majd irhatsz.
Bonyolultabb az emberi lélek mintsem egyes emberek skatulyába akarnák tuszkolni a viselkedéseket, lehet az bár szexuális, vagy épp bármi.
Persze vanna büntetendő magatatásformák is. Ez az? Nem. Ugye? Lehet épp Te magad aki rombolni szándékszol "bűnösebb" vagy mint azok akik izgalomból, ebből abból, de nem épp a un. normális szexuális magatartásformát választják.
De mi jobb, ha mégy az uton és megrugdosnak elveszik a nehezen keresett pénzed, vagy az ha a nejem mással is "dug". Akkor miről is akarsz Te Kedves Barátom romboló kritikát írni?
felkialtas heureka felkialtas heureka felkialtas heureka
2006. 07. 29. szombat 15:43  #222
Törölt felhasználó (17632)
Egyébként én napi szinten járok Ócsa felé, vannak is kurvák, de még egyet sem láttam ful ruha nélkül, ahogy tigrincs állítja....
2006. 07. 29. szombat 10:36  #221
Moncy Moncy
Most Ő a csajod vagy csak futtatod?
nyes nyes nyes
2006. 07. 29. szombat 10:36  #220
bolhab bolhab
tegnap barátitársasággal kártyáztunk a párom barátjanyert én vesztettem a többiek találtáki hogy a manusnak megkelldugnia ésa párom belement sőt tetszettneki
/ 997